Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
więc tak, wczoraj zainhalowałam małą na noc razem z tymi kropelkami, dałam syropek i rumiankiem ją przepajam i w końcu spokojna noc, katar tak niedokuczał więc całą noc spała u siebie, wstała o 5:30 🤪 a my z nią 😮
wyniki moczu wczoraj odebrałam, o dziwo dobre 🤪
mąż mi kupił ferrum lek, no i to jest 100ml za 30 zł, a dawka przy jawnej anemi u kobiety w ciąży to 30 ml więc buteleczka na 3 dni:/ wczoraj na noc wzięłam, nie czuje się rewelacyjnie bo mam lekkie mdłości ale to i tak o niebo lepiej niż po tabletkach więc pewnie na syropie pozostane 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień BOBRY 🤪
mój durny mąż obudził mi Majke więc już na nogach jestem 🤢
Później dodam zdjęcia mojej Laluni 🙂

Kasia opowiedz nam o twoim konaniu 😁

Agata z tego co pamiętam to ferrum lek jest na receptę bo Majka go brała,i Oliwka jak były malutkie lekarz wystawił ci receptę na ten lek??
u nas kosztował ok 25 zł więc tragedii nie było 🙂 a in smak był w miarę możliwy,jedynie co to strasznie brudził ubranka i języczek barwił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Dzień BOBRY 🤪
mój durny mąż obudził mi Majke więc już na nogach jestem 🤢
Później dodam zdjęcia mojej Laluni 🙂

Kasia opowiedz nam o twoim konaniu 😁

Agata z tego co pamiętam to ferrum lek jest na receptę bo Majka go brała,i Oliwka jak były malutkie lekarz wystawił ci receptę na ten lek??
u nas kosztował ok 25 zł więc tragedii nie było 🙂 a in smak był w miarę możliwy,jedynie co to strasznie brudził ubranka i języczek barwił 🙂

nie,mm poszedł wczoraj do apetki i powiedział pani ze jest potrzebne żelazo w syropie żeby w ciązy można było brac, mi żelazo w tabletkach chciqał przepisać, już nie pamiętam nazwy, z Zosią w ciąży je dostawałam, ale też wymiotowałam i skończyło się branie, no 25 zł niby nie dużo jak dawka dla dziecka jest 2,5ml a w ciąży 30ml :/, ale i tak nic z tego bo już wymiotowałam, mama wczoraj mówiła mi ze tak będzie, bo ja jak byłam młodsza miałam okropną anemie, tu lekarze nie mogli sobie poradzić, dopiero w lbn ogarneli mnie, ale mama mówiła ze po żelazie w syropie żygałam jak kot, już myśle nad tym sokiem z pokrzywy podobno cuda działa, bo koncepcji nie mam innej, na szpital niechce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Dzień BOBRY 🤪
mój durny mąż obudził mi Majke więc już na nogach jestem 🤢
Później dodam zdjęcia mojej Laluni 🙂

Kasia opowiedz nam o twoim konaniu 😁

Agata z tego co pamiętam to ferrum lek jest na receptę bo Majka go brała,i Oliwka jak były malutkie lekarz wystawił ci receptę na ten lek??
u nas kosztował ok 25 zł więc tragedii nie było 🙂 a in smak był w miarę możliwy,jedynie co to strasznie brudził ubranka i języczek barwił 🙂

nie,mm poszedł wczoraj do apetki i powiedział pani ze jest potrzebne żelazo w syropie żeby w ciązy można było brac, mi żelazo w tabletkach chciqał przepisać, już nie pamiętam nazwy, z Zosią w ciąży je dostawałam, ale też wymiotowałam i skończyło się branie, no 25 zł niby nie dużo jak dawka dla dziecka jest 2,5ml a w ciąży 30ml :/, ale i tak nic z tego bo już wymiotowałam, mama wczoraj mówiła mi ze tak będzie, bo ja jak byłam młodsza miałam okropną anemie, tu lekarze nie mogli sobie poradzić, dopiero w lbn ogarneli mnie, ale mama mówiła ze po żelazie w syropie żygałam jak kot, już myśle nad tym sokiem z pokrzywy podobno cuda działa, bo koncepcji nie mam innej, na szpital niechce 😞

czyli sprzedała twojemu mężowi lek na receptę bez niej 😲 😲
jak tam tacy aptekarze to się nie dziwie już jaka służba zdrowia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Jakaaaaaaaaaaaa piękna pogoda!!
🙂 🙂 🙂 aż humor wspaniały mam 😁
Agata, ja robiłam pizzę 3 razy w życiu, ciasto mi zawsze wychodziło twarde, więc nie pomogę. Pewnie przez to, że robiłam z drożdży w proszku, mimo że takie były w przepisie, to zawsze lepiej zrobić na prawdziwych drożdżach. Agata, Tobie radzę lekkie obiady, bo pisałaś że przytyłaś 1,5 kg w tydzień, to potem będzie płacz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Nie piszę złośliwie ani trochę, tylko sama pisałaś że dużo przytyłaś, więc staraj się jeść zdrowo, bo potem będzie płacz że masz 30 kg nadwagi. Chcę pomóc, dlatego tak piszę 🙂

cóż poradzić jak ochota mnie dopadła 😁
żarłok się robie w ciąży ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi jest przykro jak widzę dziewczyny z dziećmi, które wyglądają jak golonki ☺️ ☺️ nie chcę nikogo urazić, ani żeby komuś przykro było, tylko uważam że trzeb się pilnować. Jak ktoś ma skłonności do tycia, to nie może się objadać za dwoje. Jak dziewczyna w ciąży leży i obżera się kebabami to potem widać tego efekty, bo myśli że może jeść za dwoje i nie myśli co będzie potem. A potem jest depresja - jak ja wyglądam itd. Ja jadłam słodycze, ale kontrolowałam wagę i przytyłam 11 czy 12 kg, po czym po 2 miesiącach zrzuciłam 20 kg, ale nie każdy tak ma. Nie jestem zadowolona ze swojego brzucha, ale nie jest źle. Jakbym miała wszędzie za dużo, to byłby już problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mnie dzisiaj dusi 🤢 🤢 chyba muszę zwiększyć dawkę inhalatora, bo strasznie się czuję. a Do lekarza dopiero w środę. Szykuję się na babskie spotkanie 😁 szkoda tylko, że krótkie, bo tylko 2h posiedzę, bo będę musiała małego wykąpać, ale cóż 😉 A to przyjaciółki jeszcze z gimnazjum. Tylko żadna nie ma dziecka. Pewnie zaczną myśleć o tym za 5 lat i się zdziwią jakie to cudowne mieć dziecko 😉 no chyba że jakaś się nie zdecyduje, ale nie każdy musi mieć dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Mi jest przykro jak widzę dziewczyny z dziećmi, które wyglądają jak golonki ☺️ ☺️ nie chcę nikogo urazić, ani żeby komuś przykro było, tylko uważam że trzeb się pilnować. Jak ktoś ma skłonności do tycia, to nie może się objadać za dwoje. Jak dziewczyna w ciąży leży i obżera się kebabami to potem widać tego efekty, bo myśli że może jeść za dwoje i nie myśli co będzie potem. A potem jest depresja - jak ja wyglądam itd. Ja jadłam słodycze, ale kontrolowałam wagę i przytyłam 11 czy 12 kg, po czym po 2 miesiącach zrzuciłam 20 kg, ale nie każdy tak ma. Nie jestem zadowolona ze swojego brzucha, ale nie jest źle. Jakbym miała wszędzie za dużo, to byłby już problem.

ja teraz przytyłam 11 kg, z Zosią w sumie 16 ale wychodząc ze szpitala zostało mi tylko 2 kg które straciłam dosłownie za chwile. Nina nie bądź taka radykalna w swoich poglądach, ja byłam u dietetyka bo na jesieni miałam w sumie prawie 20 kg nadwagi, przytyłam nie od fast foodów, ale od tabsów i własnych hormonów i jak mu powiedziałam co i jak jakie mam wyniki, to powiedział że jak mi się uda zrzucić 10 kg to utrzymać to na prawdę będzie sukces, bo może być tak że radykalnie zmniejszymy ilość kalori a hormony tak spowolnią metabolizm że znowu przytyje, jest mnóstwo ludzi którzy tyją ze względu nie na obżeranie ale na choroby i jeszcze więcej które tyją w ciąży nie od obżarstwa ale od hormonów które trzeba jeść żeby utrzymać ciąże, moja sąsiadka miała zagrożoną ciąże całą leżała i dostawała końskie dawki hormonów, efekt 30 kg nie do zrzucenia, żadne dukany i srany nie pomogły, ciotka odkąd jej wszystko wycieli tam przybyła 20 kg chociaz je w ciagu dnia dwa posiłki rano 2 kromki chleba i w południe troche mięsa, nawet byś się zdziwiła ile takich ludzi jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha a tu znów o żarciu 😁
ja mam brzuch płaski że aż mnie to wkurwia,chciała bym troszkę tłuszczyku ,ale mogę żreć i nic 😠 😠

i mimo anty,mimo leków na apetyt itp i tak nigdy nie ważyłam więcej niż 52 😠 no chyba że w ciąży 🤪 teraz mam 47 🤢 ☺️ ☺️

właśnie Majce żelki podjadam ha ha 😁

Nina udanego wypadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
ha ha ha a tu znów o żarciu 😁
ja mam brzuch płaski że aż mnie to wkurwia,chciała bym troszkę tłuszczyku ,ale mogę żreć i nic 😠 😠

i mimo anty,mimo leków na apetyt itp i tak nigdy nie ważyłam więcej niż 52 😠 no chyba że w ciąży 🤪 teraz mam 47 🤢 ☺️ ☺️

właśnie Majce żelki podjadam ha ha 😁

Nina udanego wypadu 🙂

oddam Ci kilka swoich kg co Ty na to 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"Dziś pojawiły się kolejne, sensacyjne informacje, według których - jak podaje gazeta.pl, opierając się na słowach jednego ze śledczych - kobieta kilka dni przed śmiercią córki sprawdzała w internecie, jaki dostanie zasiłek oraz ile kosztuje trumna dla dziecka." ja juz sie boje dalej czytac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 ale mam zalewgłosci 😮 Dominik ma jeszcze troszkę katar, ale już mu tak nie leci z nosa jak wczoraj więc może to też na ząbki, bo normalnie by prawie nie zanikł w jeden dzień przecież 🙂 dziś dosyć długo na dworze byliśmy wróciliśmy po 17 dopiero mały się wyszalał 🙂 no ale tak nadrabiam i pisze na bieżąco 🙂 Nina fotki Łukasza jak zwykle śliczne!!! O malutkiej Madzi się nie wypowiadam bo mnie ta sprawa bardzo denerwuje już. Nina ja w wieku 16 i 16 lat ubierałąm sie grzecznie 🙂 ale tez bym nie chciała wracac do tamtych czasów teraz jest mi dobrze mimo iż czasem czuje sie jak zmeczona stara kura domowa ale cudownie jest miec własną wspaniałą rodzinę 🙂 Ja małęgo też przestawiam na czas letni tylko kłąde go przed 19 zasypia tak koło 19.30, ale mam nadzieję, że powoli zbliże go do 19 na ten nowy czas, tearz bedzie dluzej na dworze to bedzie wieczorem bardziej zmeczony 😉 Biedna Gabi to pierwsza krew sie polala? Dominik juz kilka razy rozcial sobie warge jak sie przewrocil bo on tez nie potrafi chodzic tylko biegiem wszedzie!!! Ja z Dominikiem łącznie przytyłąm 17 kg najwięcej ostatnie trzy miesiące, po wyjsciu ze szpitala miałam tylko 7 do zgubienia i szybko poszło w trzy tygodnie po porodzie chodziłąmw swoich spodniach i miałam już swoją wagę 🙂 ale nie jadłam za dwóch i nie miałąm zachcianek teraz tez tak jest przynajmniej narazie 🙂 ok nabazgrałąm sporo ide spać 😉 jak cos pominelam to przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DAM FOTKI I UCIEKAM OD WAS 😁


oto majek usypia gdzie popadnie 😁

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5951/img0302ol.jpg[/IMG]

usta usta z misiem 😁

[IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1083/img0311n.jpg[/IMG]

jaszczurek malutki

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8478/img0313dm.jpg[/IMG]

no i w kąpieli 🙂

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6927/img0328ct.jpg[/IMG]

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3463/img0315dv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7608/img0309ywd.jpg[/IMG]

i pyyyyyytam starczy wwwwwwwwwwwam?? 😁 😁 😁 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂 Mini ale Maja słodka jak zawsze normalnie śliczniutka z niej dziewczynka i jak zasnęła ślicznie w krzesełku hihi 🙂 normalnie jak patrze na wasze dziewczynki to chcę mieć córeczkę żebym mogła ją w sukieneczki stroić i włoski spinkami upinać 😁 🤪 Ja dziś po 10 jade z siostrą pozałątwiać pare rzeczy żeby odszkodowanie dostała za to skrecenie kostki a wieczorem do moich rodzicow jedziemy na oblewanie nowego auta sobie kupili z salonu (tzn. mają fajnych przyjaciół którzy im to zaproponowali i wzięli na firmę na siebie w leasing i rodzice będą spłącac jakieś raty, ale mniejsze bo podatek oni sobie odliczają itd. no wiec jest co oblewać jak nowe autko 2011 r :woohoo 🙂 fakt, że małe bo kia picanto ale dla moich rodziców starczy tylko ciekawe które z nich będzie dojeżdżać do pracy tym nowym hehe narazie pewnie tata a później mama mu pewnie zabierze 😁 no nic lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini zdjęcie z kąpieli rozbroiło mnie 🤪
dostałam wczoraj od męża suszarkę do włosów http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow-starmix-d-316-h-i2208944776.html taką tylko bez uchwytu, wypróbowałam, nawet fajna
a i radio w kuchni mi padło, moje panieńskie ☺️ heh zapłaciłam za nie 60 zł 7 lat temu (haha mm nie wierzył że pół roku pochodzi za tą cene i dopiero teraz padło) i coś takiego zamierzam kupić: http://allegro.pl/radio-kuchenne-z-odtwarzaczem-cd-aeg-krc-4323-i2224342482.html
moje dziecko własnie dorwało album uffizi i ogląda obrazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...