Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehe wyglądają na uniwersalne, poza tym typowo dziewczęcych nie dostaniesz no chyba że w cocodrillo ale zabule 140 zł, a tu kupiłam w promocji za 50 zł, u nas za bardzo wyboru nie ma, nawet nie ma gdzie kupić butów dla dzieci, poza tym ta skórka na górze wygląda na pudrowy róż a nie brzoskwinie jak tu na zdjęciu 🙂
poza tym ja nie uznaje takiego czegoś ze kolor buta świadczy o płci na jaką jest przeznaczony, różowy mi bokiem wychodzi, dlaczego niby moje dziecko ma nie nosić brązowych butów tylko koniecznie mają być różowe albo fioletowe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moim zdaniem na uniwersalne nie wyglądają do takich bucików nie założy kolorowej sukienki czy spodni, bo będzie to wyglądać nijak ja nie piszę tu o tym, że ma wyglądać super ślicznie tylko, że ma mieć wszystko jak należy tzn. buciki dziewczęce 🙂 dla mnie wyglądają na chłopięce. Moja Maja ma takie, ale na podwórko! kupiłam jej buciki właśnie jasne fioletowe śliczne dziewczęce butki, które pasują do wszystkiego ja również nie przepadam za ubieraniem na różowo, dlatego Maja chodzi na kolorowo 🙂 a Zosia jaki roz nosi ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia chodzi w nich i spodenkach dresowych i dobrze wygląda, poza tym buty dla mnie muszą być praktyczne, jakiś czas temu Zosia dostała śliczne białe buciki do sukieneczki, pozdzierała od razu czubki, moje dziecko żyje w ekstremalny sposób, nie jest z typu dziewczynek które jeżdzą w wózku i ładnie wyglądają, jasne kurtki musze prać codziennie bo jak nie są brudne jak fix, buty pięknotki są zaraz pozdzierane, a w wózku nie usiedzi nawet 5 minut, wszędzie o własnych nóżkach a najbardziej lubi dołki błoto i inne takie, haha i na pewno nikt jej nie zobaczy poza domem w ślicznej sukieneczce i pantofelkach bo wytrzymuje w takim stroju 5 minut do zdjęcia i tyle 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjjjjjjjjjjj hooooooooooooo 😁
my sobie dziś filmy na dvd oglądamy jutro jedziemy po Oliwkę do babci 🙂

Kasia dasz rade a jak nie to później będzie pewnie inna praca 😘

Renata no to faktycznie nie wesoło mieliście,dała byś nam fotkę małego i coś z roczku 🙂

Agata widzę że temat męża ominęłaś i jego rodziny..... myślę więc że jesteś pogodzona z tą sytuacją albo nie jest tak źle.... bądź co bądź trzymam kciuki by w końcu się ułożyło....
co do butków faktycznie pisze "chłopięce" nawet w opisie 🙂


ja osobiście lubię róże,biel,błękity,i lubię podkreślenie płci " to dziewczynka" a to "chłopczyk" 😁
jak otworze Majki szafki to faktycznie dużo róży,bieli,fiolecików,w brązie jak coś ma to z kwiatkami 😁

co do obcisłych gaci dla mnie to totalna bzdura i debilizm 🙃 🙃 mój mąż nie musiał siusiorka wiązać a ma dwie dorodne córki 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myślę Mini że chyba jestem pogodzona, chociaż się często burze i złoszcze to i tak nic nie zmienie
A opisem że chłopięce się nie przejmuje, jak oglądałam ostatnio buciki to były całe różowe pantofelki i ktoś napisał "chłopiec" haha 🤪
brzuch mi się telepie to w jedną to w drugą strone, coś ta moja zarazka się wierci ostro, teraz aby do wtorku bo wizyta i zobaczymy co powie 🙂
a co do podwiązywania to mój też sobie nic nie podwiązywał i zdecydowanie nosił bokserki, bo takie mi się podobają, ale mm ma bardzo słabe wyniki nasienia więc było prawie pewne że baba będzie, a teraz też się dobrze nie prowadził więc nie myśle żeby lepsze były wiec pewnie też baba :d dzisiaj cały ranek dumaliśmy nad imieniem ale kurcze żadne mi sie nie podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Myślę Mini że chyba jestem pogodzona, chociaż się często burze i złoszcze to i tak nic nie zmienie
A opisem że chłopięce się nie przejmuje, jak oglądałam ostatnio buciki to były całe różowe pantofelki i ktoś napisał "chłopiec" haha 🤪
brzuch mi się telepie to w jedną to w drugą strone, coś ta moja zarazka się wierci ostro, teraz aby do wtorku bo wizyta i zobaczymy co powie 🙂
a co do podwiązywania to mój też sobie nic nie podwiązywał i zdecydowanie nosił bokserki, bo takie mi się podobają, ale mm ma bardzo słabe wyniki nasienia więc było prawie pewne że baba będzie, a teraz też się dobrze nie prowadził więc nie myśle żeby lepsze były wiec pewnie też baba :d dzisiaj cały ranek dumaliśmy nad imieniem ale kurcze żadne mi sie nie podoba 😞

właśnie takim podejściem nie zmieni się nic,ale nie każdy ma silną wole i twardy charakter by walczyć o zmiany,no i nie każdy zmiany chce....
a z tym nasieniem słabym to co to niby że słabe to dziewczynki?? 😮
ha ha nie wieże w to 😁 no a znowu w ciąży lekarze mówią ze płód damski jest silniejszy niż męski i ma większe szanse na donoszenie 🙂

wg.tego to silniejsze plemniki są dziewczynkami 🤪 Jeśli chcecie mieć córkę powinniście współżyć na 1-2 dni prze owulacją, daje to szansę ze słabe męskie plemniki wyginą pozostawiając na placu boju jedynie plemniki z chromosomem X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tzn że jeśli wyniki są słabsze to jest więcej plemników żenskich bo one lepiej się aklimatyzują 🙂
hehe czytałaś może "chłopiec czy dziewczynka" wójcika? hehe ja współżyłam w wieczór a w nocy miałam owu i mam dziewczynke, ale podobno jak się wcześniej już współżyło to babskie cwańsze już są naszykowane gdzie trzeba 🤪 jest tych teori multum, w każdym razie w tej książce najbardziej podobał mi się rys historyczny i teorie poprzednich i dużo starszych pokoleń na ten temat, siedziałam i rżałam ze śmiechu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie dzi ś zrobione ---> data źle ustawiona 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img0395rc.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4752/img0395rc.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
Zosia chodzi w nich i spodenkach dresowych i dobrze wygląda, poza tym buty dla mnie muszą być praktyczne, jakiś czas temu Zosia dostała śliczne białe buciki do sukieneczki, pozdzierała od razu czubki, moje dziecko żyje w ekstremalny sposób, nie jest z typu dziewczynek które jeżdzą w wózku i ładnie wyglądają, jasne kurtki musze prać codziennie bo jak nie są brudne jak fix, buty pięknotki są zaraz pozdzierane, a w wózku nie usiedzi nawet 5 minut, wszędzie o własnych nóżkach a najbardziej lubi dołki błoto i inne takie, haha i na pewno nikt jej nie zobaczy poza domem w ślicznej sukieneczce i pantofelkach bo wytrzymuje w takim stroju 5 minut do zdjęcia i tyle 🤪 🤪 🤪


Ja nie napisałam, że źle wygląda tylko, że uważam, że te budziki są dla chłopca. Jakbyś zobaczyła moją Maję po spacerze to uwierz mi, że ona nie wygląda jak dziewczynka, która jest grzeczna i słucha mnie za każdym razem i siedzi grzecznie w wózeczku raczki brudne kolana czarne, a nie wspomnę o buźce ona nie należy do dziewczynek grzeczniutkich i słuchających. Za rączkę nie chce chodzić, bo ona sama i już .To jest dziecko, które także żyje w ekstremalnych warunkach ja mam las za oknem żadnego placu zabaw nic tylko trawa drzewa piasek i pełno szyszek, które Maja zresztą uwielbia gryźć, ale mimo tego Maja wygląda na dziewczynkę. Powiem Ci jeszcze jedną rzecz zastanów się czy chcesz chować córkę na chłopczycę! Nie jestem złośliwa ani nie piszę tego złośliwie 🙂 Mam parę koleżanek ”chłopczyc ”i same przyznają, że trudno im się żyje w dzisiejszych czasach …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 nie było mnie cały weekend ale miałam nadrabiania 🙂 ale nie wiele pamietam. Zdjecia pamietam Łukasz jaki zadowolony i jak zwykle uroczy!!! A mamuśke jaka ma laseczke 😜 Mini łądna nowa fryzurka taka uniwersalna można powiedzieć możesz z niej zrobić pare innych 🙂 Buciki dla Dominika na wiosne juz jakis czas temu kupiłam jedne i chodzi w nich od tamtej pory teraz bede polować na jakies adidaski mam nadziej, że znajde jakieś co mu na nóżke wejdą 🤔 kolor no brąź jest uniwersalny i chyba pasuje dziewczynce, ale ja też lubie podkreślać, że to jest chłopiec i lubie kiedy dziewczynka jest ubrana jak dziewczynka niekoniecznie różowa bo są piękne zielenie, czerwienie pomarańcze... Dominik spał dziś w dzień niecałe 45 minut wiec już od 19 śpi także mamy wieczór dla siebie i idę korzystać 😜 aaaa mam pytanie zakładacie dzieciom jeszcze rajstopki pod spodnie bo Dominikowi już chyba od 2 tygodni nie zakładam nawet dziś mu do kościoła nie założyłam a u nas zimno dosyć, czapke jeszcze nosi chociaż były dwa takie bezwietrzne dni, że nie miał ale musze mu chociaż jakąś fajną z daszkiem kupić bo słoneczko będzie niebezpieczne. U nas dzś też paskudny wiatr wieje 😞 no to miłęj nocki i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to co u Agi,piaskownica jest ale mój piękny jeszcze jej nie wkopał 🤢
dziewczyny zamiast w jasnym piasku wolą czarna ziemie 🙃
Oliwia znosi ślimaki a nawet fffffffffffffffe pająki których ja się boje 🤢 🤢 😁
jutro jade do mamy,nie chce mi się ale moja córka mnie przekupiła bo ona chce być jeszcze u babci i "mamusiu no kochasz mnie" 🙃 🤪

co do chłopczyc to powiem tylko że przykro mi jak widzę co się stało z moją koleżanką 😞 miała piękne długie włosy,śliczne długie rzęsy,w ogóle śliczna była z niej dziewczyna,ale wolała golić głowę na "zapałkę" a dziś chodzi z irokezem 🤢 🤢
ja tam lubię jak moje córeczki wyglądają jak lale nawet wytarzane w czarnej ziemi 😁
a i nie cierpię mężczyzn w długich włosach a tym bardziej z kitką czy warkoczem.... 🤢 🤢
Mojej Edytki synowie zapuszczają i powiedział "teraz zamiast jednej córki będe miała trzy" 🤪 no ale uznała że niech robią co chcą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
Skora dałaś ”zdjęcie ” to jest to równo znaczne z tym, że oczekujesz opinii, więc teraz powinnaś ty uszanować moją opinie, a nie od razu mnie atakować, że ja ingeruję w twój wybór …

nie atakuje Cie po prostu tłumacze Ci dlaczego takie wybrałam a Ty mnie dalej przekonujesz do swoich racji a ja już niechce ciągnać tego tematu 🙂
Mini u mnie piaskownicy jeszcze nie ma,chociaż jest w planach tylko boje się że Zosia będzie ją traktować jak "jadłodajnie" 🤪 No i pozostaje problem "kotków" bo chociaż my ich nie mamy to jest kilka na wsi, na przeciwko mają to kotki odwiedzają i nie bardzo pomagają jakieś plandeki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem zdania, że powinno się podkreślać płeć dziecka ubiorem od małego 🙂 Uważam, że Agata ma prawo ubierać Zosię jak ma ochotę, bo to ona jest matką. Mi by tylko było szkoda robić z dziewczynki chłopczycę i argument, że się brudzi i wariuje (jak każde dziecko) i ubierać dlatego, że jest taka żywotna w rzeczy typowe dla chłopca, jest bez sensu. Dziewczynki to nie tylko róż. Przecież są różne kolory dla dziewczynek 🙂 Przecież może się brudzić i być ubrana na czerwono, czy zielono 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...