Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 to wypalanie trwa to tragedia niedaleko nas ciagle tez wypalaja Ci strasi ludzie a młodzi na szczęście się już nie boją i dzwonią po policję od razu i po straż i dobrze !!! Kafinka mi pani dr powiedziała, że narazie nie ma potrzeby badać tego guzka chyba, że się będzie powiększał, ale jest ciągle taki sam chociaż i tak czasem się boje czy to takie niegroźne, no ale moja mama mówiła, że najmłodsza siostra też miałą na szyi dwa takie guzy i jej zeszły jak miałą kilka lat. Agata ten pożar to to co w telewizji pokazują?? bo w opolskim coś było wczoraj dużo pożarów traw a jak mąż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
aaa nie Agata to w opolskim a Ty przeciez gdzies w lubelskim nie? a wogole moi dziadkowie od strony mamy pochadzą z lubelskiego mieszkali w Zdziłowicach i tam mam trochę rodziny : 🙂

Sylwia hehe to powiat janów lubelski? to sam janów jakieś 15km ode mnie 🤪
Paweł wrocił po 24, masa, w życiu się tak nie stresowałam, w ciąży bardziej przezywam, myślałam że się przekręce, duszno mi, serce waliło jak głupie, potworny ból głowy, dzwięki światło wszystko denerwowało, nie mogłam sie polożyć i ciagle gorąco, na balkon co chwile patrzyłam co się dzieje, jeszcze pies non stop ujadał - idealna pora na złodzieja, ludzi w domach nie ma, a tu latarki nie moge znaleść, straszaka tez mm gdzieś schował jak coś to jestem sama i bezbronna
nasze się nie spaliło, ugasili na czas, ale obok pospalało sie troche, to sa jakieś podpalenia bo co jakiś czas w okolicy się pali i to po nocy, to nie jest u nas w ogrodzie, pola są za szosą wiec budynki bezpieczne,
a ogólnie to tylko nasi dojechali bo reszta w błocie ugrzęzła, a dopiero jak tesc zadzwonił o pozwolenie na wyjazd to sie dowiedzieli gdzie sie pali, bo jeździli wkoło i nikt nie wiedział gdzie

ale mnie zgaga męczy 😞 mała wysoko siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pipki 😁
jestem już w domku 🙂 Oliwkę od mamy odebrałam 🙂
dziękujemy za życzenia 😁 ha ha te dla Oliwki 😘 😘

Agata myśle że na bank wiedziałaś że córka ha ha ale nas trzymałaś w niepewności no ale gratuluje córci 🙂
co do wagi Agata Zośka miała standardową wagę 🙂 więc myślę ze i teraz będzie ok 🙂
ja miałam mieć cc gdy przekroczy 3500 bo mam wąską miednice,no ale udało mi się urodzić w 38tyg, gdzie Majka nie urosła jeszcze przez 2 tyg ---> jedni mówią że dziecko wtedy nie rośnie a inni że rośnie nawet do kilograma 🙂
Co do imion to podoba mi się Ania,Nina,a i bardzo MALWINKA 🙂 😁

Kasia widzisz główka pracuje gratulacje dla ciebie 😁

Kaffi ty wiesz gdzie dziś śmigam??? ha ha 8888888888888888888888888888 😁 🤢 🤢 😁 pewnie będzie bolało 😞
trzymam kciuki za dzieciaczki by w końcu choróbska was omijały 😘

Sylwia no czekamy teraz na twoje usg ale czuje że chowasz tam antenke 🤪 🙃

edytowałam bo zapomniałam wam dodać żeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... 😘 😘 😘 ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Mini nie wiedziałam, tylko przeczuwałam 🙂 wczoraj mi sie nogi trzesły przed gabinetem bo tak sie stresowałam zeby się dowiedzieć, bo tak dziwnie się czułam w niepewności
co do wagi u nas to jest już duża waga, większość dzieci oscyluje wokół 3kg -3,2(chociaż zdarzają się wyjątki dużo większe), wiec jeśli dziecko ważyło więcej niż 3,5 to lekarze u nas mówią że duże 🙂
Zosia w 35 tyg z hakiem (coś koło 36) ważyła 3,500 i niby wychodzi na to że przytyła niecałe 200g w 4 tyg więc też nie potrafie stwierdzić czy dziecko później rośnie czy nie? może to zależy od dziecka?
Nina mi się podobało Ewa i Maria, ale żadnego z nich nie moge wykorzystać raczej, więc dumaj dalej, zawsze to coś produktywnego zrobisz podczas wysiadywania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 wyrwana --- wyrwa jak cholera ,popękała przy wyrywaniu,znieczulenie takie że nic nie czułam od 13 do teraz 🙂 ale teraz już zaczynam czuć że boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja narazie na szczescie nie mam problemu z 8 mam tylko jedna ale nie boli i juz dlugo ja mam. U nas ciepło dziś fajnie ale tak wieje, że byłam niedawno na dworze z małym, ale nie da rady chodzić bo piasek w oczy wieje więc wróciliśmy do domu. Za to odkurzyłam sobie jak mały zaśnie to poprasuje i umyje podłogi, no i nawet narożnik odsunęłam i za nim odkurzyłam, ale spowrotem już go nie przysunęłam więc ciekawe co Paweł powie jak zobaczy 🙃 rozrysowuje mebelki do Dominika pokoju może w kwietniu uda nam się urządzić mu pokój do końca. Teraz Paweł robi meBLE do naszego dużego pokoju może na Święta już będą, no ale po Świętach ma dwa zlecenia już więc kto wie może mały do maja będzie musiał czekać. A Kura gdzie??? Niech się tu melduje i pisze co i jak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
To teraz na mnie kolej 😲
Aga, a ile wyrwanie trwało?

Aga najdłużej trwało czekanie aż znieczulenie zadziała samo wyrywanie to nawet nie 2 minuty,tyle że ząb zaczynał się kruszyć ale ona się zaparła i dała rade....
trochę boli ale nie jest źle,za to bardziej boli przy jedzeniu i otwieraniu ust.....
jutro jade się dowiedzieć co potrzebuje co wzięcia internetu z laptopem w plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Sylwia spokojnie, kura jajka wysiaduje żeby odrobić za wizyte 🤪
Mini a te 8 to u chirurga szczękowego wyrywałas czy u normalnego dentysty?

u normalnej dentystki 🙂 aż byłam sama zdziwiona oby się dobrze goiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...