Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no to to są bucki w których chodzi Domiik 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam1217c.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1559/sam1217c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

tu Domi w swoim nowym łóżeczku tylko jeszcze nie ma materaca po niedzieli pojedziemy mu dobry kupić i pościel nowa by mu się przydała 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/sam1216f.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6959/sam1216f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
eee tam, dziewczyny, nie przesadzajcie, wstalam po 2 giej, o 3.30 juz wlasciwie musialam byc, zeby sie przygotowac, a o 8 rano juz mialam koniec. wszystko bylo ok, tylko kolo poludnia musialam sie polozyc na 2 godzinki, bo mnie mulilo 😉
tak, Nina, chodzi o kolor nude, tylko nie wiedzialam, czy jesli tak napisze, bedzie wiadomo o co chodzi ☺️ nie mam pojecia czy w pl taka nazwa jest znana 🙃
Kaya na razie byla tylko 2 razy u niani i calkiem milo to zniosla, a tak to M akurat ma lekki przestuj, bo sie mala zajmowal 🙂
Nina, podziwiam, bo mi czasem naprawde sie nie chce malowac, jak wiem, ze nigdzie nie bede wychodzila. mam swoje ubrania do chodzenia po domu , ale nie sa to oczywiscie powyciagane swetry, staram sie wygladac jak czlowiek, tyle, ze Kaya lubi wycierac sie o mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, fajne do lozko, ale ja jeszcze bym sie nie zdecydowala na taka zmiane. z Kaya taka zmiana by nie przeszla, ona by ciagle byla poza lozkiem 🙃 🙃 🙃 nadal spi w swoim lozeczku i wszystkie szczebelki sa na swoim miejscu, tyle, ze to lozeczko jest wlasnie rozmiarow lozka dla dzieci 😉
a malenstwo swietnie widac 🤪 na kiedy masz ustalony termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
termin mam na 9 pozdziernika 🙂 tez obstawiamy z Pawłem chłopca hehe Dominik narazie nocki tez spedza w swoim zwykłym łóżeczku ze wszystkimi szczebelkami i narazie nie wiem czy go juz przestawiac na tapczanik czy nie ale jedno z dwóch idzie do jego pokoju i tam bedzie powoli sie przyzywcajal chociaż w dzień spac. A co do tapczanu no to w dzien nie ma problemu ze spaniem bo jak juz jest spiacy to wchodzi na łożko głowa na poduszke i misia prztula i sobie chwile leży i śpi 🙂 a jak nie chce spac to sobie siedzi na łóżku i klocki uklada albo się turla więc myślę, że mu takie większe wyrko pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez sie codziennie nie maluje bo czasem mi sie nie chce i po domu tez chodze w ciuchach domowych jak nigdzie sie nie wybieram 🙂 cos jeszcze chcialam pisac hmmmm a ja muszę chyba więcej odpoczywać bo jak za długo coś robie to póżniej mnie troszkę podbrzusze nie tyle boli co takie mam uczucie dziwne, ze to maleństwo się buntuje i wierci hehe a w dodatku szybko się męczę nie tak jak z Dominikiem w ciąży no, ale teraz mam więcej pracy bo Dominik jest normalnie zajęciem niesamowitym hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w domu chodzę w ciuchach domowych - spokojnie 🙂 a nie tak jak w telewizji, że wszyscy chodzą w domu w szpilkach i żakietach hahaha. Tylko nie są to takie "typowo" domowe 😁
u nas tez by nie przeszedł numer z takim łóżkiem 😉
Kasia... wstałaś w środku nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
hej 🙂
4 rano Kasiu to noc 🙂 a buty pewnie chodzi w kolorze nude 🙂 u nas szczególnie nie zauważyłam takiej mody.
Agata, co to znaczy że normalnie ubierzesz się dopiero za pół roku?? Nie przesadzaj, dziewczyny też mają dwoje dzieci, a ubierały się ładnie od razu. Ja mam jedno dziecko, ale odkąd wróciłam ze szpitala codziennie się maluję, codziennie myję włosy i suszę, do tego codziennie sprzątam, ale odkurzam co dwa dni, gotuję dla siebie, bo męża nie ma, wiadomo i ubieram się jak kobieta, a nie w co popadnie. to, że jesteśmy matkami, nie może oznaczać, że mamy przestać być kobietami, żonami. Nie zmieniłam swoich przyzwyczajeń. NIe wyobrażam sobie, żebym chodziła jak typowa kura domowa. Bo to na pewno miało by wpływ na moje małżeństwo. nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale myślę że dobrze 😉

hehe Nina ja z Zosia całymi dniami chodziłam głodna bo nie było kiedy zjeść, swoja drogą teraz częśto jest to samo, siądę nad herbatą zobacze co u Was a ona postanowi wstać i tak jest coraz ciężej a jak wstanie to od nogi nie odchodzi i ma jakąś strasznie silną awersje że niechce w ogóle do dziadków, no a i oni teraz nie mają dla niej czasu zwykle jak go mają to ona już spi, nie myśle że z powodu tego że mam dwójke dzieci to się zaniedbam, ale jeśli będzie takie kolkowo skazowo alergiczne jak Zosia to moge zapomnieć o dłuższej kąpieli a co dopiero makijaż 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja z moim zaraz oszaleję 😁 oczywiście bez drzemki dziś jest i marudzi jak stary piernik, zrobił 5 kup 🤪 🤪 ale na razie gorączka odpuściła 😁 no i od rana zjadł tylko kaszkę i pół danio. Za to dużo pije ( na szczęście), ale nawet nie da zajrzec który to winowajca w buzi 😁
Agata, który lek na kolkę był najlepszy dla Zosi? Czy w ogóle na nią nie działały?
Mój jest taki sam jak Zosia, uczepi się mnie i jest jak cień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam jestem padnięta,wkur... i wszystko razem,ale to ze zmęczenia 🙂
nie cierpię zakupów z apaczem 😠 bo wtedy mnie wszystko boli i ciągnie w dół....
Jutro przyjęcie Oliwki kupiłam baloniki,zestaw naczyń na urodzinki z obrusem 🙂 no i dostała prezent od nas i od babci 🙂 od babci zestaw pony księżniczkę celestie,spike,i kucyka,a od nas kucyka Pinkie Pie świecącego 😁 tylko ceny z nóg tej firmy zwalają....
obejrzałam zdjęcia i bardzo podoba mi się łóżeczko Dominika i maluszek 🙂 ha ha 🙂 😘

ja bez malowania się nie wychodzę z domu,mam 2 dzieci, i tylko raz w tym roku wyszłam bez makijażu ---> dzień po wyrwaniu 8 gdy po leki jechałam,ale nie było tragicznie 😁
Agata nie czaruj już matki z 3 dzieci sobie radzą a więc bierz się w garść cyc do przodu i dawaj 😁 😁

Kasia ja o 4 obkładam drugi boczek na łóżku a ty musisz już być na nogach 🤨 myślę że ja jestem leniuch ☺️ ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa, ja też jestem leń ☺️ ☺️ pracowity leń, ale leń hahaha. Nie wyobrażam sobie iść teraz do pracy na 8 godzin, nie ogarnęłabym wszystkiego - dom, praca, dziecko 😉 na 4 owszem, nie ma sprawy. Jak nie miałam dziecka, to pracowalam po 12h i w tym nocki też, a teraz sobie nie wyobrażam 😜 ☺️
Chyba godzina dla ziemi jest, więc spadam 😁
Sylwia, powiedz mi - Dominik długo tak ładnie śpi pod tą kołdrą?? Mój góra minutę i kołdry nie ma 😠 😠 dlatego śpi pod kocykiem ☺️ ☺️ ale kocyk dłużej utrzyma na sobie, a w nocy to ogólnie jest niczym nieprzykryty, bo wszystko skopuje.
Prezenty super, Oliwka pewnie ucieszona 🙂
Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łaciata nie mów tak do mnie 😞 ja liczyłam że jak coś wykarmisz mi a Ty że cyc do przodu... 😞 🤪 🤪 🤪 🤪
Nina u nas po prostu mleko modyfikowane zdziałało cuda, leki nie bardzo bo jak to wytłumaczyła mi lekarka, mała miała straszną skaze, alergia i wogóle, dawała w kość ja nie dośc że nie miałam czasu zjeść to jedyne po czym nie sypało jej to gotowane mięso i pieczywo chrupki więc pokarm kiepskiej jakości (wiem niektórzy mówią że dziecko wyciągnie co trzeba nawet kosztem matki, tylko że u mnie już nie było co wyciągać) wiec nie zaspakajała głodu, a głodna łapczywie się czepiała piersi troche possała i pisk bo boli (bo dużo powietrza nałykała się), nie dało jej się zwolnić bo ciągle była głodna, jak przeszliśmy na sztuczne jak ręką odjął wysypki i inne kolki dużo osób stwierdziło że to nie to samo dziecko, zaczęło się śmiać, przestało płakać, cycka już niechciała potem wogóle, nie wiem może jakby to była wina niedojrzałosci układu trawiennego jakies leki by pomogły, ja próbowałam ze 2 albo 3 ale nie pomagały, a i czasem błędnie na kolki dawałam jej planteks, teraz go wycofali, to koperek, mała kiedyś piła koperek ale ten granulowany tam jest raptem 3% koperku reszta cukier, ale jakiś czas temu jej podałam normalny parzony z szaszetki, ale jazda była pisk płacz jakby kolka znowu wróciła..brr koperek chyba działał odwrotnie niż powinien

w czym kąpiecie dzieci? głupie pytanie...w wodzie...ale chodzi mi o to że moja mała nie mieści się już w wanienke, a my nie mamy wanny a na prysznic chyba za wcześnie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, ja od baaardzo dawna kapie mala w duzej wannie, jak tylko zaczela sama siedziec, ale skoro nie masz wanny, to pewnie, ze sprobuj w brodziku pod prysznicem. moze na poczeatek jesli ci sie zmiesci, to wsun tam wanienke, zeby mala sie przyzwyczaila 🙂
Nina, ja tez chyba nie dalabym rady pracowac po 8h codziennie, dla mnie to chyba nie do ogarniecia by bylo. teraz te 2 tygodnie byly dla mnie masakryczne, gdzie 1szy tydzien bylo 8 godz ale juz w drugim krocej. do dzis nie moge sie ogarnac z mieszkaniem. niby M i obiad zrobil, i podlogi pomyl, ogolnie posprzatal.... ale : jak nie wstawilam prania do pralki, to nie bylo wyprane, nic nie bylo wyprasowane.... dzis 2 godziny spedzilam przy zelazku. wstawilam tylko jedna pralke prania malej, bo nie mialam gdzie reszty rozwiesic, bo pogoda sie popsula, wiec jutro czeka mnie prasowanie tego, co dzis wypralam i pranie nastepne do wyprania....
jak bylam w domu, to cidziennie cos ladowalo w pralce, a teraz mam 5 dniowy poslizg i normalnie ciezko sie wyrobic 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaffi, nie - nie mysle ze nie dam rady, tylko mowie, ze generalnie trzeba wpasc w odpowiedni rytm. siedzialam w domu 1.5 roku i teraz musze nauczyc sie pogodzic ze soba wszstkie obowiazki. bede pracowac w systemie 4/2 czyli 4 dni pracuje, 2 wolne. mam rote na kwiecien i pracuje po 4 i 5 godzin, czyli akurat, zeby pomalutku sie wdrozyc 😉
i musze sie jeszcze wiele nauczyc, szok, nie zdawalam sobie sprawy, stojac zawsze z drugiej strony jako pasazer ile trzeba rzeczy umiec i co zrobic, zeby wszystko bylo ok 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa, ja też jestem leń ☺️ ☺️ pracowity leń, ale leń hahaha. Nie wyobrażam sobie iść teraz do pracy na 8 godzin, nie ogarnęłabym wszystkiego - dom, praca, dziecko 😉 na 4 owszem, nie ma sprawy. Jak nie miałam dziecka, to pracowalam po 12h i w tym nocki też, a teraz sobie nie wyobrażam 😜 ☺️
Chyba godzina dla ziemi jest, więc spadam 😁
Sylwia, powiedz mi - Dominik długo tak ładnie śpi pod tą kołdrą?? Mój góra minutę i kołdry nie ma 😠 😠 dlatego śpi pod kocykiem ☺️ ☺️ ale kocyk dłużej utrzyma na sobie, a w nocy to ogólnie jest niczym nieprzykryty, bo wszystko skopuje.
Prezenty super, Oliwka pewnie ucieszona 🙂
Dobranoc 😁



Nina buba zadowolona tak że jak by uszek nie miała to uśmiech dookoła głowy by się kręcił 😁 ha ha ha
co do spania to ja w nocy co chwile wstaje ja przykrywać (Majke) a ona się odkrywa,a jak śpi z nami to tak kopie nogami by kołdre zwalić że i my bez niej zostajemy 😁



aga_ta napisał(a):


w czym kąpiecie dzieci? głupie pytanie...w wodzie...ale chodzi mi o to że moja mała nie mieści się już w wanienke, a my nie mamy wanny a na prysznic chyba za wcześnie co?



Agata my mamy głęboki brodzik,zdjęcia kiedys dawałam,i tam się kąpia dziewczynki niczym w wannie,a czasami mam dni lenia,tzw. szybkie kapanie to sadzam Majke w brodziku i pod prysznicem myje 🙂 ogółem główke i tak prysznicem jej zmywam 🙂


kasiak napisał(a):
Kaffi, nie - nie mysle ze nie dam rady, tylko mowie, ze generalnie trzeba wpasc w odpowiedni rytm. siedzialam w domu 1.5 roku i teraz musze nauczyc sie pogodzic ze soba wszstkie obowiazki. bede pracowac w systemie 4/2 czyli 4 dni pracuje, 2 wolne. mam rote na kwiecien i pracuje po 4 i 5 godzin, czyli akurat, zeby pomalutku sie wdrozyc 😉
i musze sie jeszcze wiele nauczyc, szok, nie zdawalam sobie sprawy, stojac zawsze z drugiej strony jako pasazer ile trzeba rzeczy umiec i co zrobic, zeby wszystko bylo ok 😮 😮 😮



Kasia ciekawe czy kiedyś wystąpisz w tv w tych programach co pokazują spory między liniami lotniczymi i ich pracownikami a klientami 😁 no dasz rade sie wdrążyć a jak przygotowania ślubne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przygotowania slubne stanely w miejscu. nie mam wybranej wiazanki, nie wiem jakie wlosy sobie zrobic, nie wiadomo cz w tym parku pozwola nam zdjecia robic, w urzedzie fotograf tez moze robic zdjecia tylko bez flesza i nie caly czas tylko w kilku momentach, nie mamy wybranej muzyki ( dali do wyboru na dwie czesci urczystosci trzeba wybrac dwie rozne, a ja nie mam pojecia co to, mamy liste ale tytuly nic mi nie mowia, nie mamy wybranej wersji przyzeczenia..... wszystko stanelo w miejscu a czasu coraz mniej.... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
przygotowania slubne stanely w miejscu. nie mam wybranej wiazanki, nie wiem jakie wlosy sobie zrobic, nie wiadomo cz w tym parku pozwola nam zdjecia robic, w urzedzie fotograf tez moze robic zdjecia tylko bez flesza i nie caly czas tylko w kilku momentach, nie mamy wybranej muzyki ( dali do wyboru na dwie czesci urczystosci trzeba wybrac dwie rozne, a ja nie mam pojecia co to, mamy liste ale tytuly nic mi nie mowia, nie mamy wybranej wersji przyzeczenia..... wszystko stanelo w miejscu a czasu coraz mniej.... 🙃 🙃 🙃

powierz to mi dam rade 😁 kurcze to macie faktycznie zastój.... A czas goni... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tylko że u mnie opcja "brodzik" wygląda tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscn3165n.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3025/dscn3165n.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscn3166v.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6941/dscn3166v.jpg[/IMG][/URL]

głębokość "brodzika" którego w sumie nie ma wynosi jakieś 3-4cm, nie wiem chyba w końcu bede musiała wanne kupić


a ogólnie u nas ZIMA 🤪 wiatr wieje mało głowy nie urwie zimno i pochmurno, o słońcu moge pomażyć....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscn3167b.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5653/dscn3167b.jpg[/IMG][/URL]
niestety lampa mi sie odbiła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...