Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Martus_D napisał(a):
A na marginesie właśnie ugotowałam zupę warzywną z włoską kapustą i zamierzam zjeść talerz bo bym nie była sobą gdybym tego nie zrobiła 😁 😉

Ogólnie to przytyłam więc muszę przestać jeść po 18 i chuj, koniec! 🙃 Przecież wiosna za pasem, lato idzie... Ale jestem zła na siebie. Tylko nie wiem jak to się stało bo przecież cały dzień w ruchu a kg przybywa ech 🤔

Marta ja też niby przytyłam 2 kilo 😁 ale chyba dieta nam jeszcze nie grozi co?? 🤪
Kura nie szalej bo udławisz sie jajem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Taaa, raz mi się udało i koniec 😉 A gin Ci powiedział, że na ile procent dziewczynka?? 😉
hahah muszę Cię trochę podenerwować 😁

po prostu powiedział że nic tu nie widzi (czyt miedzy nogami 🤪 ) że to dziewczynka 🤪
ale mi sie nic niechce, Zoska w ogóle nam nie dała w nocy pospać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 a nie pokazał Ci żeńskich narządów płciowych? Bo mój gin twierdził, że tez dziewczynka, bo nic nie wystaje... Dopiero w 33 tygodniu pokazano mi siusiaka w szpitalu, bo się dobrze ułożył, a tak to zawsze psikusa robił. Pewnie jest to dziewczynka, tylko wiesz, ja jestem przewrażliwiona z własnego doświadczenia. Może to chamsko zabrzmi, ale bym chciała by na porodówce się okazało, że to chłopiec 😉 nie dlatego, ze ja mam chłopca, tylko tak po prostu 😜 wiem, jestem chora psychicznie hahha.

Łukasz jak wali na te ząbki, co chwilę pieluchę zmieniam! Pobrudzi lekko pieluchę i tak co chwilę. Raz nie zauważyłam i dupę tak odparzył, że szok. Sylwia, a znasz nazwę tej maści robionej?? 🙂
Krowa - nie czytaj moich postów, bo nie są kierowane do Ciebie.
Ja na 11 do notariusza, ale jestem dobrej myśli, bo trochę poczytałam w internecie, ale się okaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 a nie pokazał Ci żeńskich narządów płciowych? Bo mój gin twierdził, że tez dziewczynka, bo nic nie wystaje... Dopiero w 33 tygodniu pokazano mi siusiaka w szpitalu, bo się dobrze ułożył, a tak to zawsze psikusa robił. Pewnie jest to dziewczynka, tylko wiesz, ja jestem przewrażliwiona z własnego doświadczenia. Może to chamsko zabrzmi, ale bym chciała by na porodówce się okazało, że to chłopiec 😉 nie dlatego, ze ja mam chłopca, tylko tak po prostu 😜 wiem, jestem chora psychicznie hahha.

Łukasz jak wali na te ząbki, co chwilę pieluchę zmieniam! Pobrudzi lekko pieluchę i tak co chwilę. Raz nie zauważyłam i dupę tak odparzył, że szok. Sylwia, a znasz nazwę tej maści robionej?? 🙂
Krowa - nie czytaj moich postów, bo nie są kierowane do Ciebie.
Ja na 11 do notariusza, ale jestem dobrej myśli, bo trochę poczytałam w internecie, ale się okaże...

ha ha bo walne focha i sobie pójdę 😠 😠 😁
ha ha ja bym chciała zobaczyć minę jak by był syn 🤪
ha ha pokoik różowy,sukienki czekają a tu baby boy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, powodzenia u notariusza.
😘
my wczoraj trosze w koncu pozalatwialismy w zwiazku ze slubem, zamowilismy bukiet, zadzwonilam tez do administracji tego parku, ktory tak nam sie podobal i zapytalam, czy mozna tam zrobic sesje slubna i ... dupa 😠 😠 😠 za zrobienie tam zdjec w strojach slubnych trzeba zaplacic.... 500L , wiec nic z tego 🤨 🤨 🤨 🤨 a tak sie napalilam na ten park 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Nina, powodzenia u notariusza.
😘
my wczoraj trosze w koncu pozalatwialismy w zwiazku ze slubem, zamowilismy bukiet, zadzwonilam tez do administracji tego parku, ktory tak nam sie podobal i zapytalam, czy mozna tam zrobic sesje slubna i ... dupa 😠 😠 😠 za zrobienie tam zdjec w strojach slubnych trzeba zaplacic.... 500L , wiec nic z tego 🤨 🤨 🤨 🤨 a tak sie napalilam na ten park 😠
Kasiu to zrobicie gdzie indziej ważne ze pamiątka będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
ja pamietam, ze jak rodzilam Patryka, to na porodowca ze mna rodzila jeszcze jedna kobieta i jak uslyszala, ze urodzila syna, to jej komentarz byl taki :
" o nie, znowu chlopak" i to rozczarowanie w jej glosie, nigdy tego nie zapomne... 😁
ja pewnie tez była bym w szoku 😁 ale przy Majce nie nastawiałam się że na bank córka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Nina, powodzenia u notariusza.
😘
my wczoraj trosze w koncu pozalatwialismy w zwiazku ze slubem, zamowilismy bukiet, zadzwonilam tez do administracji tego parku, ktory tak nam sie podobal i zapytalam, czy mozna tam zrobic sesje slubna i ... dupa 😠 😠 😠 za zrobienie tam zdjec w strojach slubnych trzeba zaplacic.... 500L , wiec nic z tego 🤨 🤨 🤨 🤨 a tak sie napalilam na ten park 😠
Kasiu to zrobicie gdzie indziej ważne ze pamiątka będzie 🙂


tak, juz wczoraj rozmawialam z fotografem, powiedzial, ze cos wymysli 😜
w niedziele robilismy grila u nas i wzielismy do siebie Pauline i Patryk byl w domu, wiec to byl taki urodzinowy gril. Paulina miala urodziny wczoraj, a Patryk ma jutro, dalismy im od razu prezenty, zdjecia na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Nina, powodzenia u notariusza.
😘
my wczoraj trosze w koncu pozalatwialismy w zwiazku ze slubem, zamowilismy bukiet, zadzwonilam tez do administracji tego parku, ktory tak nam sie podobal i zapytalam, czy mozna tam zrobic sesje slubna i ... dupa 😠 😠 😠 za zrobienie tam zdjec w strojach slubnych trzeba zaplacic.... 500L , wiec nic z tego 🤨 🤨 🤨 🤨 a tak sie napalilam na ten park 😠
Kasiu to zrobicie gdzie indziej ważne ze pamiątka będzie 🙂


tak, juz wczoraj rozmawialam z fotografem, powiedzial, ze cos wymysli 😜
w niedziele robilismy grila u nas i wzielismy do siebie Pauline i Patryk byl w domu, wiec to byl taki urodzinowy gril. Paulina miala urodziny wczoraj, a Patryk ma jutro, dalismy im od razu prezenty, zdjecia na fb 🙂

ha ha to ja podglądne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, zdjecia mozna, ale w normalnych ubraniach - bez problemu, ta kobieta powiedziala, ze ludzie sobie cala ceremonie zamawiaja w tym parku lacznie ze zdjeciami i to kosztuje 2000 L , wiec nie moga pozwolic, zeby ktos zapalcil tylko 8L za wejscie i zrobil sobie sesje slubna 🤨 w sumie ma to sens.... pojedziemy tak kiedy indziej i porobimy normalne zdjecia, to tam jest naprawde slicznie 🙂
Paulina jeszcze nie rodzi, ale juz czekamy, w kazdej chwili, termin ma na 08.04. kilka falszywych alarmow juz bylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Będzie wnuczka, ja Ci to mówię 🙂 A Agata ma chłopaka i będę ją męczyć do maja hahhaha 😁
ha ha widze już tomahawk w twoich plecach jak Agata syna urodzi 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
wlasnie dostalam smsa, ze miedzy 1- 2 pm dostarcza mi moj nowy telefon 🙂
bedziemy testowac.... 😉
ja czekam na kuriera na jeździk dla Majki i kucyka chereliee dla Oliwki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 a nie pokazał Ci żeńskich narządów płciowych? Bo mój gin twierdził, że tez dziewczynka, bo nic nie wystaje... Dopiero w 33 tygodniu pokazano mi siusiaka w szpitalu, bo się dobrze ułożył, a tak to zawsze psikusa robił. Pewnie jest to dziewczynka, tylko wiesz, ja jestem przewrażliwiona z własnego doświadczenia. Może to chamsko zabrzmi, ale bym chciała by na porodówce się okazało, że to chłopiec 😉 nie dlatego, ze ja mam chłopca, tylko tak po prostu 😜 wiem, jestem chora psychicznie hahha.

Łukasz jak wali na te ząbki, co chwilę pieluchę zmieniam! Pobrudzi lekko pieluchę i tak co chwilę. Raz nie zauważyłam i dupę tak odparzył, że szok. Sylwia, a znasz nazwę tej maści robionej?? 🙂
Krowa - nie czytaj moich postów, bo nie są kierowane do Ciebie.
Ja na 11 do notariusza, ale jestem dobrej myśli, bo trochę poczytałam w internecie, ale się okaże...

Nina ja byłam niby 30 na 31 tc to chyba już dobrze widać, wy się nie śmiejcie z tego różu, ostatnio w tesco była promocja pajacy 3 za 30 zł ale tylko różowe i przez Nine się zawachałam i nie kupiłam (jak będzie dziewczynka będę przez nią 16 zł w plecy za jeden trzypak, a że miałam ich wziąść 3 to 48zł 😠 ) ale wiem że zdarzają się pomyłki tak jak tu na wsi że do końca lekarze twierdzili że dziewczynka, z Zosią niby pewniejsza byłam bo dwóch niezależnie od siebie lekarzy mi potwierdziło a i tak na wypis wziełam białe śpiochy i niebieski kaftanik bo to w razie czego bardziej uniwersalne niż róż
hehe jakby się urodził chłopak Nina chyba bym Cie udusiła, chociaż pewnie mm uratowałby Cie od niechybnej śmierci 🤪 🤪 🤪 a tak serio to naprawde bym mogła przeżyć szok jakby sie chłopak urodził 🤪 ale urodzi się baba, zobaczycie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he 🙂 mały właśnie padł a ja od rana za robote się wzieła bo pozniej na zakupy jedziemy z Pawłem i do znajomych na chwile na pomiar mebli bo Paweł ma im robic. Nina jak z Ciebie taka wróżka to co ja urodzę?? POwodzenia u notraiusza czekam na wisci, ale mam nadzieje, ze będzie ok. Kaya ma fajny sposob na wychodzenie hehe tez zazdroszcze pogody u nas tak na dobra sprawę raptem pare dni było narazie ładnych wiec nawet Paweł jeszcze piaskownicy nie robił miał na Święta zrobić, ale nie musi się spieszyć bo ma być zimno 😠 coś jeszcze miaąłm pisać a nie pamietam.... to wychodzi na to, że Domi ma najmniej ząbków bo tylko 10 ( jedynki i dwójki wszystkie i dwie czwórki u góry) no a teraz czwórki na dole ruszają, ale u niego to trwa... lece obiad robić póki luj śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...