Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Mój tak się drze, że aż prawie wymiotuje. Ostatnio tak się wydzierał, że zwymiotował 😜
A u nas taka pogoda, że wyjść nie można... deszcz leje, Łukasz folię zrywa i się drze, bo mu przeszkadza, także musiałam zrezygnować ze spaceru.
myślę że przez pogodę ich wali 🤢
później dam film jak Maja na moje pytanie kto jest mamy odpowiada "ja" albo "tata" i jak mówi chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ok, to czekamy na filmik 😁
Krowa, a czemu Cię nie ma na gg? W pier*** chcesz?? 😉 aż Ci fiolet zejdzie z cielska 😁
bo ziemniaki obierałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka. Kończy się leżakowanie więc wpadłam tylko na chwilkę 🙂

Kasia , co się stało???? 🤢 Zmartwiłam się...

Sprawy Madzi z Sosnowca szkoda komentować 😮

Gabi z niekapka nie pije bo jej nie kupiłam, kiedyś miała ale nie piła więc odpuściłam. Teraz pije z kubeczka Hello Kitty albo ze słomki 🙂
Co do rozwoju mowy to jakoś lecimy do przodu. Jak się pytam kto jest ładny to wtedy odpowiada "ja"- cóż za narcystyczne podejście hahahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Szkoda, ze to nie 1 kwietnia, wtedy byśmy to uznały za żart 😞 teraz to możemy tylko domniemywać 😞 Kasia pewnie wieczorem napisze.

właśnie a Kasia jest zbyt dojrzała by nas w ch... robić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem i ja ale zmeczona jestem ta pogoda mnie tak meczy najlepiej bym spala ale gdzie tam b o lujem trzeba sie zajac 😉 u nas tez deszcz i wiatr i zimno 😞 a my dzis robimy probe i tapczanik Dominika do sypialni na noc wstawiamy i na nim bedzie spal bo w dzien bardzo ładnie sobie radzi 😉 spróbujemy napewno nie zaszkodzi a mały będzie miał wygodniej bo więcej miejsca 🙂 Kasia napewno się niedługo odezwie tylko ciekawe co się stało.... Marta ty teraz będziesz miała trochę więcej wolnego przez Świeta? czy tylko poniedziałek? Dominik też zatrzymał się w mówieniu zna parę słów i więcej mu chyba narazie nie potrzeba heeh ale można się dogadać bo pytam czy chce cos to albo jest taaa albo nie 😉 lece cos porobic to moze sie rozbudzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
jestem i ja ale zmeczona jestem ta pogoda mnie tak meczy najlepiej bym spala ale gdzie tam b o lujem trzeba sie zajac 😉 u nas tez deszcz i wiatr i zimno 😞 a my dzis robimy probe i tapczanik Dominika do sypialni na noc wstawiamy i na nim bedzie spal bo w dzien bardzo ładnie sobie radzi 😉 spróbujemy napewno nie zaszkodzi a mały będzie miał wygodniej bo więcej miejsca 🙂 Kasia napewno się niedługo odezwie tylko ciekawe co się stało.... Marta ty teraz będziesz miała trochę więcej wolnego przez Świeta? czy tylko poniedziałek? Dominik też zatrzymał się w mówieniu zna parę słów i więcej mu chyba narazie nie potrzeba heeh ale można się dogadać bo pytam czy chce cos to albo jest taaa albo nie 😉 lece cos porobic to moze sie rozbudzę

hehe moja nie opanowała słowa "tak" ale słowo nie w wersji "ne" opanowała do perfekcji i używa go non stop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/img0026on.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5430/img0026on.jpg[/IMG][/URL]

Gra kilka melodyjek,i ma światła które świeca się na czerwono i schowek,Maja nie chce go nawet na chwile zostawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
no super 🙂 to Dominik ma taki prosty samochod bez klaksonu nawet na szczescie hehe bo i tak wlacza wszystko co gra i czasem mam dosyc a na samochodzie lubi popierdzielać hihi
Sylwia ja wsadziłam baterie na 15 minut później nie miałam już siły 😁 ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ja wlasnie przestawilam tapczanik małego do nas do sypialni i mu sie chyba to podoba hehe zobaczymy jak nocka minie ale łózeczka nie wyniosłam z sypialni na wrazie czego niech dzis stoi hehe MAja jakie popisy 🤪 myślę, że ona szybciutko wszystko łapie bo Oliwka jej pomaga hehe
też tak myślę 🙂 często powtarza czynności które wykonuje Oliwka,zamyka drzwi od pokoju,gdy zrobi kupkę to przynosi tacie pampersa i chusteczki 🤪
pomaga pranie wieszać i dużo innych rzeczy no i nadal jest bardzo całuśna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Haha Majka dobra 😁
ale potem miała Cię w dupie 😁

Ciekawe jak Dominik prześpi sam noc 😁

Wierzyć mi się nie chce, że Kaya w samym sweterku, a mój dziś grubym kocem przykryty, a i tak nogi mu zmarzły 😜
no fakt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Oliwka już ją wytresuje hahaha 😁
Mąż się dziś dowiedział, że będzie na 5 dni,a nie na 10 dni.. jesteśmy wkurwieni 😠 😠 kazałam mu iść do kierownika i jeszcze raz gadać.

się nie dziwie co to jest 5 dni,jak wy za sobą miesiąc czekacie 😞
tym bardziej że wiadomo i Łukaszek taty potrzebuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina nie sam Dominik u nas w sypialni narazie ale na nowym łożu 😜 jak zrobi się cieplej to zamierzam go powoli eksmitować do jego pokoiku. Nina ale to nie wporzadku, ze tak na ostatnio chwile maz sie takich rzeczy dowiaduje.... Mini mi Domi też pomaga pranie wieszac 🙂 taka moja gospisia trochę z niego jak gotuje to koniecznie do garów chce zaglądać hihi A co u Pigi co tam nam możesz napisać? 😉 a i pozdrow ja od nas i życz wesołych Świąt 🙂 Ja jestem zła, ale juz nie mam sił bo na zmywarce mi sie pali lamka ktora oznacza zapchane filtry albo problem z cisnieniem wody no ale filrty poczyscilam rurki Pawel posprawdzal i niby wsio jest ok ale nie chce dzialac cholerka no dam jej czas do jutra i jeszcze raz wyczyszcze, a jak nie pomoze to dzwonie do serwisu .... 😠 Dominik ślicznie śpi już od 15 minut wcale nie marudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...