Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A tu biedaczek miał gorączkę i padł ze zmęczenia.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/15miesiecy7347.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2764/15miesiecy7347.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


A tu zasnął u taty 🙂 tata oczywiście udaje, że śpi 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/15miesiecy7366.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6627/15miesiecy7366.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🤪
taaa Nina ty mi tu już nie czaruj żadnym Amelem 🙂 Hehe zdjęcia słodkie, ale uważaj bo mały taki słodki że krowa jeszcze gotowa zamiast oddać go Majce sama capnąć 🤪
Co do konta, my mamy w PKO BP I BGŻ, w PKO często są księgowania więc pieniążki szybko przelejesz i to jest duży plus, ale u nas np wpłacić coś czy załatwić to masakra, trzeba ze 2 godz w kolejce postać no i koszt też jest nie mały, płacimy mies 7 zł za prowadzenie rachunku, za możliwość dostępu z internetu 2 zł, za karte raz do roku 20 zł, za każdy przelew 50 gr plus jeśli wypłacamy pieniądze z innego bankomatu to prowizje od 5 zl, jesli natomiast masz mies wpływy stałe powyżej 2 tys możesz sobie założyć tzw konto za 0 zł i nic nie płacić,
drugie mamy w BGŻ bo Paweł kiedyś założył i w sumie fajnie bo czasem musze zapłacić coś kartą i w PKO jest tylko 1 i mi robią problemy jak płace w tesco czy w lidlu, kiedyś pani cofneła mi zakupy i musiał Paweł przyjezdzać bo konto na niego a w BGŻ po prostu wyrobił karte do swojego konta dla mnie za którą płaci tak jak za swoją mies 1,50 chyba no i 2 zł za prowadzenie konta wiec mniej wychodzi, nie wiem jak jest z wypłatami z innych bankomatów bo mi sie nie zdarzyło bo moge karta dysponować i płacić, no i przede wszystkim nie ma kolejek, mam tez konto w mbanku gdzie w ogólee sie nie płaci za konto, za karte 1,5 mies, a jak chcesz to za 5 zł mies możesz wypłacać z róznych bankomatów bez prowizji, ja nie korzystam z tego konta, ono mi jest do us potrzebne tylko wiec ja mam samą opcje bezpłatnego konta bez karty, poza tym u nas nie ma niestety fili mbanku wiec nie mna możliwości wpłaty kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 u na spo swietach dobrze odpoczelismy nawet troszke wczoraj 🙂 Nina ale Łukaszek to tatusia synek hehe sliczny jak zwykle, no i gratulacje aparatu 🙂 Domi wlasnie spi, wczoraj to o 18 padl i spal do 6 rano hehe taki wyczerpany byl. Kasiu filmik z Kaya jest swietny 🙂 Agata ja tez chyba nie bede uzywala znowu proszku dla dzieci specjalnego ja uzywam ciagle persila wiec kupie tez po prostu ten sensitive i juz 🙂 Zaraz moze i ja dam jakis krotki filmik albo foto mojego zajaczka wielkanocnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa Kafinka ja mam konto w Banku spółdzielczym to jest chyba regionalny bank jakis ale bez prowizji wyplacam z BGŻ np. z innych nie wiem, place za konto interentowe 4 zł miesiecznie, przelewy sa po 89 gr, karte mam za darmo. O innych banka nie wiem bo mi starcza tez nasz i nawet nie mamy innego konta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w końcu ktoś odżył !!! a gdzie reszta?? ja już 2 prania za sobą, 3 sie pierze, zaraz za wózek Zosi się wezme, żeby go odświerzyć po zimie bo stał głównie zakurzony, czasem po jakimś błocie jeździł bo Zosia już bedzie teraz tylko w tym bo 3w1 też jakoś odświerze i będzie czekał na dzidziusia, tapicerka od fotelika, hustawka, wszystko niby ostreczowane na strychu stało ale lepiej przeprać, a i dzwoniłam do polożnej, bo u nas jest taka opcja że za 200zł można wynając w szpitalu dodatkową położna do porodu, no i chcemy z mm wziąść, no i do tej oddziałowej całej i sie pytam czy by zechciała, a ona mówi ze nic o takiej możliwości nie wie i skąd ja wiem 🤪 hehe ja jej mówie że jest w cenniku usług szpitala, koleżanki lekarze namawiają żeby sobie brali (dając namiary na konkretne polożne) a ona szok, heh chyba lekarze chcą "swoje" położne wspierać, bo w sumie takie pacjentki nie mają kontaktu z położnymi dopiero na porodówce, a ja mam namiar przez sąsiadke pielegniarke 🤪 hehe ciekawe co teraz będzie, kazała mi dzwonić bliżej maja, powiedziała że w wyprawce nic się nie zmienia od mojego ostatniego porodu wiec juz wszystko wiem a ona ma sie dowiedzieć czemu oficjalnie nikt nie mówi że jest taka możliwość tym bardziej ze ona szkole rodzenia prowadzi i powinna wiedzieć, hehe może byc dym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielkie dzięki za te cenne informacje 🙂 🙂 🙂 Agata ta położna na pewno wie, co i jak ale się nie przyzna, bo to jest karane przynajmniej u mnie tak jest. Ja musiałam iść do ordynatora i osobiście poinformować, że przy porodzie będzie koleżanka położna (tak mi kazała powiedzieć) z tego szpitala ,a on do mnie wie pani, że to jest karalne ,a mnie zatkało 😮 podziękował za informację i tyle … u nas biorą 400zł. Nie zdążyła przyjechać, więc zaoszczędziłam haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe napewno sie nie przyznala Agata 😉 Ja wam zaraz dam filmik bo Domi dostał zjeżdzalnie od chrzestnej na zajaca i na niej szaleje tylko na mojego Pawla nie zwracac uwagi 😜 no i moje foto z niedzieli Wam dam prose bardzo 🙂 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/sam1238j.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/476/sam1238j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszyscy mowia mi, ze balada jestem i że schudłam 😮 no ale najwazniejsze, ze brzuszek rosnie hehe malenstwo bierze ode mnei co najlepsze, ale i tak zbadam sobie w tym tygodniu morfologie bo miesiac temu mialam hemoglobie 11,6 lekarz teraz mi nie kazal jeszcze badac ale sama dla siebie lepiej prawdze czy bardziej nie spada. ooo i filmik prosze 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=c3m-sQppeU8&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no zbadaj sobie, możesz pić herbate i dodawać np pokrzywe w saszetce, ja akurat nie reaguje na nią ale dużo dziewczyn k0orzystało i podnosiło hemoglobine,
a położna nie musiała się nie przyznawać bo to nie jest karalne, oficjalnie w cenniku szpitala pisze: 7.3.2 Dodatkowa opieka położnej podczas porodu (specjalna dodatkowa położna dla pacjentki) 200,00zł szpital sie normalnie z tej opłaty rozlicza z fiskusem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystkie odpoczywaja jeszcze po swietach hehe albo sprzataja, bo ja dzis normalnie musialam troche czasu poswiecic zeby po Świętach doprowadzić do porządku dom hehe niby nie mielismy gosci, ale ja tez sobie w swieta zrobilam wolne i garow nie mylam no i jakos tak zle dzis wszystko wygladalo 😮 my tez wlasnie ze spaceru wrocilismy i dalej musze cos ogarnac jak maly zasnie to wieczorem prasowanie bo tez nie dalam rady przed swietami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, jak patrzę na Dominika, to jest taka różnica między nim, a moim małym, że szok!! No, ale mój nie chodzi, więc może to dlatego 🤢 😮 😮 jak sobie ładnie radzi 🙂 dobrze, że macie miejsce na takie zabawki 😁
A Ty wyglądasz jakbyś schudła!! zamiast przytyć, to Ty chudniesz?? 😉 hmmm 😉
Wiecie, że Krowa leży w oborze, bo się obżarła moimi jajkami w majonezie i się ruszyć nie może?? 😉
ja już się poumawiałam z ortodontą. Ile telefonów wykonałam!! Musiałam napisać ile gdzie co kosztuje, żeby nie przepłacić i nie iść też do najtańszego. W poniedziałek jadę zdjęcie zrobić, a w czwartek na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to fajnie Nina,ze tak szybko sie udalo załatwić wszystko 🙂 no ta zjezdzalnia pojdzie na dwor tylko narazie jeszcze za chlodno jest dlatego w domu stoi 😁 a Krowa naprawde musiala sie tych jaj Twoich najeść hehe 😁 lece szykowac malemu mleko i do spania go przygotowywac powoli bo mi jeczy przy nogach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piękne 😁

widzę że mnie kochacie i tęsknicie 🙂 wróciliśmy dopiero niedawno do domu 🙂
Nina krowa ogółem się obżarła 😁 ha ha 😁
jak któraś wysłała życzenia to przepraszam jeśli nie odpisałam ale ostatnio używam tylko mojego komórki,chciałam kilku wysłać smsa ale w innej sieci a mojemu dno z mojej winy zostało na kącie 😁 🙃
a znowu nie którzy tacy że odpisać nie umieją mimo że na bank maja coś na kącie 😠 ale w dupę z nimi 😠

Obejrzałam zdjęcia - Łukaszek cudne ma oczy będą pasowali z Majką do siebie ha ha 🙃 🙃

Agata brzuch masz jak foka w cyrku która połknęła piłkę zamiast podbić 😁 ale śliczny i miło czuć te ruchy 🙂

Sylwia,ty naprawdę o wiele poważniej wyglądasz teraz,a Dominik bardzo szybko i zwinnie się rozwija 🙂

Kasiu powiedz mi jedno co z M?? i ślubem?? A Kayka widzę że lubi kopniaczki jak Majka 😁

Nina czemu chcesz apartat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa, gUpia Ty, nic przez zjedzenie moich jajek, w których ukryta jest moja inteligencja, nie zmądrzałaś! Trudno 😉 dla ozdoby nie będę nosić aparatu, mam strasznie krzywe zęby ☺️ ☺️ dlatego się nie szczerzę na zdjęciach... ☺️ ☺️ bo widok straszny 😜 czarownice moga się przy mnie schować hhaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa, gUpia Ty, nic przez zjedzenie moich jajek, w których ukryta jest moja inteligencja, nie zmądrzałaś! Trudno 😉 dla ozdoby nie będę nosić aparatu, mam strasznie krzywe zęby ☺️ ☺️ dlatego się nie szczerzę na zdjęciach... ☺️ ☺️ bo widok straszny 😜 czarownice moga się przy mnie schować hhaha.
głupoty gadasz moja teściowa się nie chowa a to największa czarownica w polsce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe no Domi szybko się rozwija luj jeden nareszcie mu ta czworka na dole sie przebila, ale teraz z drugiej strony bedzie wychodzila bo juz napuchniete ma dziaslo i czuc ja ciekawe ile czasu jej zejdzie ta teraz wychodzila dobre trzy tygodnie... 🤢 no ok ja ide sie kapac i chyba meza musze wykorzystac bo ostatnio go zaniedbalam ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nooo ja też chciałam ten taki ładny przezroczysty prawie, ale przez to, że muszę górę i dół zrobić, to muszę ten metalowy, cena ok. 1500zł. A wizyty co miesiąc = kasa, zdjęcie 40zł, plan leczenia 150zł, odlew z wizytą 60zł. także zaraz się i tak uzbiera 2 tysiące 🤨 🤨 Trudno, zacisnę pasa i chleb ze smalcem będę wpieprzać hahaha. A najdroższy aparat jaki widziałam to za 12tys. !!! 🤪 🤪
Sylwia, to znowu będzie go męczyła kolejna czwórka 😠 😠 ahh te niedobre zęby.
Aga, nie wdiać u Ciebie skrzywionej szczęki bynajmniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Nooo ja też chciałam ten taki ładny przezroczysty prawie, ale przez to, że muszę górę i dół zrobić, to muszę ten metalowy, cena ok. 1500zł. A wizyty co miesiąc = kasa, zdjęcie 40zł, plan leczenia 150zł, odlew z wizytą 60zł. także zaraz się i tak uzbiera 2 tysiące 🤨 🤨 Trudno, zacisnę pasa i chleb ze smalcem będę wpieprzać hahaha. A najdroższy aparat jaki widziałam to za 12tys. !!! 🤪 🤪
Sylwia, to znowu będzie go męczyła kolejna czwórka 😠 😠 ahh te niedobre zęby.
Aga, nie wdiać u Ciebie skrzywionej szczęki bynajmniej 😁
ha ha Nina ja mam lepszy pomysł 😁 😁
niech te co mają trochę sadełka ci dadzą ty przetopisz i smarowanko jest 🤪
po co będziesz złotówkę tracić na smalec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...