Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurcze oglądałam na necie filmy z Madzią z sosnowca,wyglądało jakby rzeczywiście ją kochali....
więc czemu doszło do tego do czego doszło nie potrafię tego zrozumieć jak można pozwolić by własne dziecko umierało na rękach i nie próbować mu pomóc.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Kurcze oglądałam na necie filmy z Madzią z sosnowca,wyglądało jakby rzeczywiście ją kochali....
więc czemu doszło do tego do czego doszło nie potrafię tego zrozumieć jak można pozwolić by własne dziecko umierało na rękach i nie próbować mu pomóc.... 😞

Mini czytałaś może artykuł o ludziach z sosnowca jak się wypowiadali o rodzicach Madzi? niezłe było podsumowanie, nie przytocze Ci słowa w słowo ale chodziło o to że trzeba mieć naprawde talent żeby tak w h... zrobić całą Polskę.... i to jest dobry komentarz na ten temat
http://prawdziwychkobietjuzniema.blog.onet.pl/Rodzina-bezdzietna-to-nie-rodz,2,ID461057984,n czytaliście może? ja tak z ciekawości przeczytałam i baba ma poniekąd racje, kurcze "patologia" naprawde ma dobrze, ja patrze na tą moją kuzynke to myśle że coś jest nie tak, mm zapierdziela od świtu do nocy i ledwo wiążemy koniec z koncem a oni siedzą na d nic nie robią i stać ich na jedzenie z górnej półki, remonty, nie muszą pracować wszystko mają podane pod nos, np Nina żyje w rozłące z mężem bo trzeba skądś pieniądze wziąść, a taki alkoholik np na dzień dobry dostaje rente 800zł i więcej, duże mieszkanie (za które nie płaci!) i dodatki na wszystko, normalnie aż się źle czuje po przemyśleniu tego wszystkiego, ide się ubrac bo tu nic z tego nie będzie
jakbym się już nei pojawiła bo net przerywa (jak zawsze w świeta) to życze Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Dominik wczoraj wytrzymał moze 5 minut w kościele dziś byłam z nim poświęcić jedzonko to myślałam, że tych 15 minut nie wytrzymam 🤢 ząbek jego już prawie wyszedł. Nina biedny Łukaszek ... 😞 ucałuj go 😘 KAfinka ale masz śliczne dzieciaczki!!! MAja jest naprawdę słodka, pamietam, że kiedys sie martwiłaś, że niska jest mierzyłaś ją niedawno? Bo ogólnie Domi jest niski, ale chyba taki jego urok hehe i narazie się tym nie martwię a ma ledwo 81 cm tak ostatnio miał jak go mierzyliśmy, chociaż moja siostra twierdzi, że urósł ostatnio.
A teraz tak życzę Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i szczęśliwych Świat Wielkanocnych, by życie było dla Was łaskawe 🙂 no i oczywiście by żadna z Was nie była sucha w lany poniedziałek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sałatka zrobiona, mieso upieczone, chleb rośnie, obiad się pryczy, wiec moge już leżeć do góry brzuchem, mi żebym była mokra prosze życzyć dopiero po 4 maja 🤪 🤪 🤪
kurcze ja już praktycznie 25 lat mam, czuje sie stara 🤪 zaraz bede mieć kryzys wieku średniego 🤪
dzisiaj chyba będzie z Zosią jazda bo najpierw zjadła kasze, potem chrupków kukurydzianych, potem poprawiła zupą po czym rozdarła sie bo zobaczyła ogórka kiszonego, zjadła ze 3 a nastepnie spory kawałek jabłka, wafla z masą krówkową i banana, ale będzie pampers pełny 🤪
teraz czekam na mm bo dzisiaj pełni warte przy grobie, jak przyjdzie ja ide spać, a co? stara jestem, zniedołężniała to se moge 🤪 🤪 🤪
chyba mam dzisiaj za dobry humor 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Agata nie przesadzaj z tą starością 🙂 A Zosia potrafi zjeść 🤪 😁 Dominik sobie śpi jeszcze, ale niech śpi bo ja musze jeszcze zrazy zwinąć i wrzucić na patelnię i też będę miała już dziś luzik 🙂 jutro rano Paweł idzie do kościołą, ja pójdę później bo z Dominikiem nie ma sensu na msze iść za bardzo marudzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Co do wypłaty to mało póki co bo na okresie próbnym jestem więc najniższa krajowa plus 200 zł premii więc ok 1300 zł dostaje... 🙃

Odnośnie pampersów do mnie pasują bo Gabi często woła siku więc pieluchy nie musimy częśto zmieniać. Poza tym mniej pije niż to było ostatnio więc jest ok. Cena w porządku także jestem zadowolona. Co do ceny Agata to za 4- ki dałam 31.99 za 50 sztuk a za 5- tki 24,99 za 42 sztuki. Generalnie nie za tanio ale nie w tym mój cel 🙂 Ma być Gabi wygodnie jakby nie czułą pampa między nogami hehe.

Nina, oby Łukaszkowi szybko się wybił ten ząbek... Biedny 🤢
Kafi, dzieciaczki śliczne! Majunia ma pięne oczka 🙂

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego na te Święta!!! Pewnie zajrzę w poniedziałek bo jutro do rodziców moich na śniadanie i obiad a zaś na wieś do teściów więc zajedziemy do domu w drugi dzień Świąt wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Kaffi dziękuję za zdjęcia 😁 gdyby nie ja, to byś nie dodała! Ale Oli urósł!! ojej 😁 A Maja to mała księżniczka 😁 piękne dzieciaczki 😁
Agata, jaka duuuuuuuża ta pisanka 😁 tylko mama pisanki ma złą minę 😁
U nas wczoraj jeszcze gorączka była, ale w nocy już nie, czyli chyba odpuściło, ale za to jest katar, który słychać, a którego nie ma. Nie napisze więcej, bo się szykuję.
Kolorowych świąt!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 Kaffi dziękuję za zdjęcia 😁 gdyby nie ja, to byś nie dodała! Ale Oli urósł!! ojej 😁 A Maja to mała księżniczka 😁 piękne dzieciaczki 😁
Agata, jaka duuuuuuuża ta pisanka 😁 tylko mama pisanki ma złą minę 😁
U nas wczoraj jeszcze gorączka była, ale w nocy już nie, czyli chyba odpuściło, ale za to jest katar, który słychać, a którego nie ma. Nie napisze więcej, bo się szykuję.
Kolorowych świąt!! 🙂

mama pisanki nie ma złej miny tylko patrzy co Zosia majstruje już przy dekoderze 🤪
wiecie co mm nie trzeba syna, Zosia to aby śrubokręt, obcęgi, jakaś elektronika i jej nie ma, a samochód to już w ogóle, hehe śmieje się do Pawła że to po nim, ale tak naprawde to ja taka sama byłam, hehe wszędzie za tatem, wszystko musiałam zobaczyć jak się robi, wypytać zrozumieć i dzięki temu teraz wiele rzeczy sama sobie potrafie zrobić 🤪 🤪 🤪 więc niech się uczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja byłam teraz w kosciele a moi panowie jeszcze spia hehe 🤪 Agata ale masz fajną pisankę 🙂 śliczny brzuszek. Lece bo trzeba sie szykowac za chwile jak wstana do tesciow musimy zejsc, a na 17 na urodziny do bratanka Pawła wiec mamy co robic 🙂 U nas ząbek się jeszcze nie przebił, ale ładnie go czuc pod dziąsłem i chyba już tak nie meczy małego bo jest spokojniejszy 🙂 No to jeszcze raz kolorowych pomalujcie mężom jajka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki
Nina źle na mnie wpływasz, zamiast odpoczywać kazałam mm zniesc pudło z Zosi ciuszkami pierwszymi, przebrałam posegregowałam, teraz tylko uprać, pierwszych pajacy w rozm 56 mam z 6 albo 7 ale wszystkie różowe więc lepiej żeby ta baba okazała się prawdą 🙂 ciężko mi strasznie było cokolwiek robić, wszystko z zoładka mi sie ulewa, brzuch przeszkadza nawet w siedzeniu, mm musi mi pomagać się ubierać bo nie dosć że brzuch duży, przy ruchach zginających czy tym podobnych napina sie okropnie to biodro i łydka tak dokuczają, jak próbuje np ciężar przenieść na drugą noge kolana się odzywają, normalnie jak stara baba jestem 😞 🤪
a zdecydowaliśmy że będzie jednak Amelka, chociaż dużo osób się śmieje żebym czasem na porodówce szoku nie przeżyła jak się chłopak urodzi 🤪 no cóż dla chłopaka nie mam alternatywy, ufam że lekarz się nie pomylił, a i zrezygnowałam z proszku dla dzieci, kupiłam sobie persila sensitiv, jest delikatny Zosi nic się nie robi, małej też upiore i zoabczymy jak dostanie uczulenia to kupie i wszystko jeszcze raz upiore, ale u nas bardzo twarda woda i ten proszek dzieciecy słabo sobie radzi

Kaya widze wiercąca jak moja Zosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooo nie spodziewałam się, że wybierzecie Amelia 🙂
Agata, to już ćwierćwiecze 😁 hahaaha sypiesz się 😁
oj no co... chłopak poleży kilka miesięcy w różowych ciuchach po prostu 😁

Chłopak będzie Amel 😁
Zaraz wstawię fotki mojego wielkanocnego zajączka 😁
A wiecie jaki jest! Cały dzień za mną jest, mąż mnie nie może dotknąć (szczególnie za cycy), wtedy mały oburza się, jest smutny i płacze i mówi nie nie nie 😜 ale przychodzi wieczór, to nie chce żebym ja go usypiała, tylko tata ! 🙂 mnie to kopie nogami, bo nie chce niby iść spać, wołam tatę i uśmiech na twarzy i zasypia w sekundę z błogim uśmiechem 😁 mąż będzie do niedzieli 😁 ale się cieszymy 🙂

A ja jestem podekscytowana, bo po wypłacie idę się zapisać do ortodonty i zakładam aparat 😁 na razie muszę się dowiedzieć jak to wygląda. Pewnie wyrwą mi ze dwa zęby (tego się boję najbardziej) ... 🤢 🤢 ale na razie jeden łuk, a za jakiś czas drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/p1030726ju.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7108/p1030726ju.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/p1030685y.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7638/p1030685y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Agata WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 Nina, czym ty karmisz dziecko 😁 jaki on duży i śliczny, a te oczy! sama słodycz 🙂
dziewczyny mam do was pytanie z innej beczki, czym powinnam się kierować przy wyborze konta bankowego, bo chcę założyć, ale nie wiem, jakie i w jakim banku ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Kaya jaka zadowolona z zabaw z tatą 😁 piękny obrazek. Kaffi, my mamy w PKO BP, tyle że mamy złote konto, także za prowadzenie rachunku 16 zł, a przelewy, zlecenia stałe itd. to mamy wszystko za darmo. Tyle wiem 😜 może więcej dziewczyny Ci powiedzą.
A Łukasz pewnie je mniej niż Twoja Maja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...