Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Sylwia spokojnie, kura jajka wysiaduje żeby odrobić za wizyte 🤪
Mini a te 8 to u chirurga szczękowego wyrywałas czy u normalnego dentysty?

u normalnej dentystki 🙂 aż byłam sama zdziwiona oby się dobrze goiło 🙂

no to dobra dentystka, u nas nie bardzo chcą, mojej siostrze się podjęła, masakra była rozruszała wszystko (2 godz na fotelu) bez rezultatu tylko ból dopiero chirurg szczękowy poradził

głowa mnie masakrycznie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Sylwia spokojnie, kura jajka wysiaduje żeby odrobić za wizyte 🤪
Mini a te 8 to u chirurga szczękowego wyrywałas czy u normalnego dentysty?

u normalnej dentystki 🙂 aż byłam sama zdziwiona oby się dobrze goiło 🙂

no to dobra dentystka, u nas nie bardzo chcą, mojej siostrze się podjęła, masakra była rozruszała wszystko (2 godz na fotelu) bez rezultatu tylko ból dopiero chirurg szczękowy poradził

głowa mnie masakrycznie boli 😞

Agata może dla tego że mój ząb był już słaby chory i zniszczony,ale naprawdę poszło jej szybko mam nadzieje że nic nie zostało 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Sylwia spokojnie, kura jajka wysiaduje żeby odrobić za wizyte 🤪
Mini a te 8 to u chirurga szczękowego wyrywałas czy u normalnego dentysty?

u normalnej dentystki 🙂 aż byłam sama zdziwiona oby się dobrze goiło 🙂

no to dobra dentystka, u nas nie bardzo chcą, mojej siostrze się podjęła, masakra była rozruszała wszystko (2 godz na fotelu) bez rezultatu tylko ból dopiero chirurg szczękowy poradził

głowa mnie masakrycznie boli 😞

Agata może dla tego że mój ząb był już słaby chory i zniszczony,ale naprawdę poszło jej szybko mam nadzieje że nic nie zostało 🤨

na pewno jest ok, nie stresuj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Agata po, prostu po niej mogę się wiele spodziewać 🤨
zobaczymy jak z gojeniem,na dodatek dostałam czerwonkę ale dopiero plamienie 😞

a dostalaś jakiś lek w razie w? w koncu po 8 duża dziura, współczuje czerwonki

co ty zero leków 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
Dominik śpi już od 20 minut 🙂 ide się kąpać i wieczorek z Pawłem więc się odmeldowuje 😘

hehe fajnie Ci, moja nie spi i nawet sie nie szykuje, a mnie zgaga męczy niedobrze i głowa boli, marze żeby pójśc spać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂
noc kompletnie do dupy tak mnie bolało 😞 nie mogłam spać,za to moje dzieci jak zasnęły pop 15,ok 16 to spały aż dziś do 7 rana 😲 😲 aż się martwiłam czy chore nie są ale dziś już mają nowe pokłady energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Meldunek. Wczoraj byłam zombie, nawet nie miałam siły kompa odpalić. Byłam słaba, serce mi waliło, myślałam że zemdleję, sił nie miałam... aż do apteki poszłam ciśnienie zmierzyć, ale było ok. O 19 mały już spał, ja szybko kąpiel i zasypiałam o 19:30, ale nie mogłam usnąć... przynajmniej odpoczywałam leżąc.
Mały wczoraj bez drzemki, nie wiem skąd on siły bierze 😉
wczoraj byłam u tego alergologa, ale mądrzejsza nie wyszłam 😠 😠 tylko mogłam załatwić u niego całoroczny katar - efekt - założyli mi kartę stałego leczenia i testy 18 kwietnia będę mieć. a z astmą zero... nic się nie dowiedziałam, gdyż moja durna lekarz napisała skierowanie z astmą do alergologa, a powinno być do pulmonologa!! Także on sam mi wypisał skierowanie do pulmonologa i też 18 kwietnia dopiero. Tak mnie zakręcił, że 2 minuty i było po wizycie, nawet gęby nie zdążyłam otworzyć i kazał iść do pielęgniarki, kartę założyć, myślałam że do niego jeszcze wrócę, ale nie, dupa wyszła 🤢 🤢
także czekam do testów 🤢 🤢
a dzisiaj idę z tymi guzkami 🤢 🤢 już mi się odechciewa wszystkiego 😠 😠
Mini, współczuję 8 😠 😘 😘 mi się chyba wczoraj ząb ukruszył, ale nawet nie wiem który.
Mojemu wczoraj wyszedł 13 ząbek, także ma komplet 1,2,3 i jedną 5 nie do pary 🙂 dupa zajechana od kupek. . . sudocrem nie daje rady. ktoś ma jakiś pomysł?? 😘 😘
Agata, ja bym to usg brała na poprawkę, skoro mówisz że u weas takie pomyłki zachodzą, że płeć mylą 🤪 🤪 a imię już żadne mi do głowy nie przychodzi 😉 także szukaj sama 🙂 my wysiliłyśmy ostatnie szare komórki 😜 nie dajemy rady już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Nina Ci lekarze.... Ja sudocremu nie używam tylko taką fajną maść robioną na recepte ona jest z antybiotykiem dosyć duże pudełeczko kosztuje ledwie 7,50 zł i jestem z niej bardzo zadowolona bo małemu często od kupek się dupka odparza jak zęby wychodzą a po posmarowaniu raz maścią już znika, wogóle ona jest dobra na wszytsko hehe u nas się wszyscy śmieją cudowna maść bo na katar do noska troszkę, na poparzenia i odparzenia na jakiś krostki no normalnie cud 😉 a ja skończyłam do was pisać rano wiadomość dzwonek do drzwi teściu przyszedł i przyniósł mi tapczanik dla Dominika!!! Nareszcie się doczekałam 🙂 mały włąśnie w nim śpi, tylko materacyk musze kupić większy bo akurat tu już nie mają, ale mały koniecznie chciał do nowego wyrka więc ma małymateracyk włożony a dookoła poduszkami obłożyłąm dziurki 😉 później Wam może foto wrzucę 😜 Mini to Twoje dziewczynki takie śpiochy!!! Ja drugą noc z Dominikiem walcze bo dziś np obudził się o 3 i do 4 się krecił wircił i nie mógł zasnąć, poprzedniej nocy miał tak między 1 a 2 🤢 nie wiem czy to przez te zęby bo dziąsło przy czwórce tak napuchnięte, że szok 😞 dziś mu chyba dam przeciwbólowy na noc zobacze jak będzie spał. My w sobote jedziemy do mojej siostry- chrzestnej Dominika- na urodziny i zostajemy u rodziców na noc żeby już małego nie ciągnąć po nocy do domu a tam się chociaż wyszaleje bo pogra na perkusji i obie ciotki bedzie miał i dziadków więc ja spokój będę miaął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellllllllo 😘 😘
Byłam po tabletki przeciwbólowe FORTE bo całą noc nie spałam i płakałam z bólu 😞
rzucałam się jak pchła,z boku na bok ☺️ ☺️
Byłam też w plusie i t-mobile 🙂 i albo w tym miesiącu albo ostatniego kwietnia będę miała swojego laptopa z internetem -- jako prezent od mężusia na urodziny 🙂

u nas pizga aż strach z domu wyjść 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...