Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata pewnie wieczorem sie dopiero pokaze bo pewnie do swojej rodziny zajrzała a nas tu ciekawość zje 🤪 🤪 a Czita co była i jej nie ma 😞 No a reszta właśnie chyba ich wszystkich wywiało 😉 Dominikowi wychodzą na dole czwórki więc jest nieznośny od tygodnia, wczoraj na noc dałam mu na noc przeciwbolowy i spał mi ładnie do 5 rano póżniej się trochę kręcił, ale poprzednie noce to rzucał się po całym łóżeczku niby spał ale ciągle się kręcił a więc i ja źle spałam bo co chwila go przykrywać musiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaffi, gadaj nam tu 😜 ja też mam zły dzień, bo nie mam siły... jutro idę do tego alergologa w końcu, a w czwartek do rodzinnego, bo na szyi mam dwa duże guzki pod skórą i bolą 🤢 🤢 jak nie urok, to imieniny cioci 🤢 🤢 może zapalenie węzłów chłonnych czy coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja od jakiegoś czasu chodzi spać o 23 zrobiła się bardzo marudna ciągle przy noce mi siedzi nic nie pozwala zrobić 🤢 Oli w ogóle mnie nie słucha 😠 musi jeszcze tydzień w domu siedzieć, bo lekarka stwierdziła wczoraj, że to na pewno była szkarlatyna i do przedszkola dopiero w poniedziałek 😲 (ja osiwieje na pewno) a co do tych guzków moje dzieciaki je mają szczególnie Oliwier i one już im zostaną do końca życia to są pozostałości po niewyleczonych chorobach. Pomyśl Nina czy ostatnio chorowałaś, albo przechodziłaś jakieś lekkie przeziębienie, bo to też ma wpływ na te guzki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Aga i pewnie jesteś sama z dziećmi, co? Zero pomocy?? 😞 czy M Ci pomaga?
Ostatnio nie chorowałam, tylko alergia mi wyszła, a tak to nie.
To Maja się poprzestawiała strasznie. Może budź ją z drzemki, albo nie daj jej zasnąć?

Nina jestem sama, bo m przychodzi i idzie spać jak się wyśpi to wtedy się chwile zajmie Mają. Maja wstaje o 10 a drzemki ma od 16 do 17.30 Jak jej nie położę spać to jest taka marudna, że nic jej nie uspokoi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dominik też ma guzka na węźle chłonnym z tego co wiem to może to zniknąć w każdej chwili tak Pani dr mówiła nam, a jemu wyszedł jakoś w wakacje i tak ciągle ma... Ja dziś też nie najlepiej się czuje chyba ta pogoda mnie tak nastraja wogóle nie mam cierpliwości do Dominika a on ciągle coś chce i bałagan robi niesamowity 😞 Kafinka kurcze to Maja faktycznie ciężko się przestawiła ale może Nina dobrze mówi, żebyś ją budziął rano i wtedy drzemka szybciej? Dominik wstaje teraz przed 7 rano śpi gdzieś tak koło 11 półtorej godzinki i koło 19 go kąpie i kłąde zasypia czasem d razu z czasem się kula w łóżeczku do 20 ale nie jest szkodliwy bo przyzwyczaiłam go, że po kąpieli go z łóżeczka nie wyciągam jedynie to jest męczące, ze sam nie zaśnie więc przenosimy łóżeczko do dużego pokoju z nim jak nie zaśnie i tak się kula a my sobei siedzimy a jak zaśnie to go do sypialni przenosimy w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zacznę ją budzić o 9 może uda m się ją wtedy kłaść szybciej i dzięki temu będzie szła spać z kurami haha 😁 Jak będziesz u lekarza to poproś o skierowanie na usg szyi pewnie lek będzie się upierał że nie ma potrzeby ale dla świętego spokoju niech ci da 🙂
Jak się nie podzielisz to my wiemy gdzie mieszkasz 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oliwier takich guzków ma ze 4 różnej wielkości i ma je prawie, że od urodzenia i każdy lekarz, z którym ja rozmawiałam to mówił, że to pozostałości po niewyleczonych chorobach i już zostaną do końca życia i chyba tak będzie, bo one są cały czas zmieniają tylko wielkość jak jest chory tzn. są większe. Moja kuzynka jest radiologiem ja byłam z nim u niej chyba ze cztery razy, bo raz były tak wielkie, że się przestraszyłam i ona też powiedziała, że zostaną kazała obserwować ona właśnie mi powiedziała, że jak są ruchome to jest ok, a jak są stałe i twarde to trzeba zrobić dokładniejsze badania. Może u Dominika zniknie albo się wchłonie 🙂, bo mój Oli to od urodzenia prawie je ma, chorował do trzeciego roku życia na krtań i cały czas prawie na antybiotykach z małymi przerwami. Teraz raz na pół roku ma antybiotyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/zdjcie159.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1788/zdjcie159.jpg[/IMG][/URL]
i jak??

ja po wizycie, mówiłam ze będzie baba 🤪 ledwo się udało dojrzeć bo bardzo zwiercone, i ciężko cokolwiek było zrobić czy wymierzyć, jest duże ponad norme, wg usg termin porodu już na 14 maja haha także pewnie następne do Pawła podobne bo u mnie w rodzinie to się malutkie dzieci rodzą 🙂
co do guzków moja siostra ma na ramieniu, wapń źle przyswajała kiedyś i się wytrąciła taka grudka guzek z wapnia i do tej pory to ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratuluję dziewczynki 🙂 mam nadzieję, że się lekarz nie pomylił 😁
Fryzurka fajna 😁 tylko mogli bardziej natapirować 😉
No to praktycznie za miesiąc możesz rodzić 🤪 🤪 🙃 🙃
Moje miliony już wysłane 🙂
A na dniach Kasia zostanie babcią 🙂 czekamy na nowiny!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Gratuluję dziewczynki 🙂 mam nadzieję, że się lekarz nie pomylił 😁
Fryzurka fajna 😁 tylko mogli bardziej natapirować 😉
No to praktycznie za miesiąc możesz rodzić 🤪 🤪 🙃 🙃
Moje miliony już wysłane 🙂
A na dniach Kasia zostanie babcią 🙂 czekamy na nowiny!! 🙂

nie lubie tapiru, lekarz się nie pomylił nie siej zamętu, ma być baba i już 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata gratuluje 🙂 to Ty kobieto pakuj torbe powoli i wyprawkę zbieraj hehe no bo duże dziecko to może będzie chciało wyjść szybciej 😉 No i faktycznie Kasia już niedługo da nam foto wnuczki/ka 😁 Dominik już śpi, ale był tak strasznie marudny ostatnią godzinę, że już łzy miałam w oczach 😞 Kafinka dobrze wiedzieć o tych guzkach Ty masz lepsze wiadomości pewnie niż połowa lekarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
aaa zapomniałam o Twojej fryzurce Agata ładnie i będziesz miała łatwo w utrzymaniu bo wyszuszysz i już 😉

no na tym mi przede wszystkim zależało, bo teraz mi włosy strasznie szybko rosną i jak mi obcinała jak wcześniej to po 2 tyg już się nie dało z nimi nic zrobić a tak mocno wycieniowane długo nie będzie z nimi problemu
co do torby, hehe Zosia też do małych nie należała i się nie śpieszyła i teraz pewnie też tak będzie chociaż czasem mam takie przeczucie że bliżej połowy maja urodze ale się okaże, narazie święta a po świętach faktycznie chyba zaczne działać 🙂

Nina wychodzi na to że kura z ziarna dobrze nie wywróży
Masz racje tapir a tapir to różnica, ale ja mam włosy cienkie i niepodatne więc tapirowi zawsze towarzyszyć musi lakier czego nienawidze bo mnie po nich głowa boli, hehe może powinnam jakiś z niższej półki spróbować to bym tak nie reagowała 🤪
a za wizyte z usg zabuliłam 150 zł, oni poszaleli ceny jak lbn a sprzęt jak za komuny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, Zosia była przeciętna przecież. Więc nie wiem czemu piszesz, że duża była. Lepiej pakuj torbę i kompletuj wyprawkę, nie wiem na co czekasz 😁 chyba na to jak wody Ci odejdą 😁
ja miałam 3D nowoczesnym sprzętem robione i wziął 100 (albo 150zł? :blink 🙂, także u was to zdzierstwo 🤪 🤪
Marta w pracy jest, bo mi pisala smsa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...