Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Sylwia, dawaj fotkę 😁
Na tvnie mówili, że święta mają być przyjemne 🙂 się okaże 🙂 ale pogoda na ten weekend koszmarna.
Byłam u lekarza, na jutro mam morfologię, crp, tsh, badania moczu. Dziś zrobiłam rentgen klatki piersiowej, jutro wynik. No i zobaczymy dlaczego tak się źle czuję 🤨 🤨
Łukasz drugi dzień widzę bez drzemki 😜
Sylwia, mój się kotłował od 4 do 5 i nie mógł usnąć, ale na szczęście zasnął do 7:30 🙂
A mi windykatorzy spieprzyli humor... chodzi o dług taty, który w spadku dostał mały. Miły pan mnie poinformował, że w dniu 18 lat Łukasz dostanie dług 90 tysięcy... We wtorek lecę do radcy prawnego, niech mi pomoże, bo ja już nie wiem co mam robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Sylwia, dawaj fotkę 😁
Na tvnie mówili, że święta mają być przyjemne 🙂 się okaże 🙂 ale pogoda na ten weekend koszmarna.
Byłam u lekarza, na jutro mam morfologię, crp, tsh, badania moczu. Dziś zrobiłam rentgen klatki piersiowej, jutro wynik. No i zobaczymy dlaczego tak się źle czuję 🤨 🤨
Łukasz drugi dzień widzę bez drzemki 😜
Sylwia, mój się kotłował od 4 do 5 i nie mógł usnąć, ale na szczęście zasnął do 7:30 🙂
A mi windykatorzy spieprzyli humor... chodzi o dług taty, który w spadku dostał mały. Miły pan mnie poinformował, że w dniu 18 lat Łukasz dostanie dług 90 tysięcy... We wtorek lecę do radcy prawnego, niech mi pomoże, bo ja już nie wiem co mam robić.

podobno dług miał być nie ważny 😲 😲 😲
ku... tyle kasy 😲 😲
ja oglądam rozmowy w toku z zabójcami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
to może coś w powietrzu, że chłopacy nie chcą w nocy spać. Domniki wstał o 6.45 wiec tez nie jest źle. Foto jutro ok bo dziś nie mam sił już, a za niedługo idziemy do teściów z flaszką w podziękowaniu za łóżeczko chociaż mi się strasznie nie chce
Sylwia to powiedz że padasz z nóg i pójdziecie jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina a dług męża nie powinien przejść na twoją matkę?,i czy ta kwota to z odsetkami bo jak tak to może przez 18 lat warto spłacać na pewno wyjdzie o wiele mniej wtedy??
trzymam kciuki za was....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Moi rodzice nie byli małżeństwem... Teraz to gdzieś jest 35 tysięcy. A ja mam swoje długi...

Kurcze 😞 ale chyba można do jakiegoś czasu odstąpić od podpisanej zgody na spadek czy nie bardzo??
Nina trzymam kciuki aby radca pomógł,bo to by nie było na pewno miłe uczczenie 18 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja nie oglądałam rozmów, mozę w internecie obejrzę 😜 na te mordy nie chcę patrzeć...ale mnie ciekawi.
Nina nie ma sensu,widać po ich ryjach i uśmieszkach jak kłamią,jak grają pod publiczkę 😠
wszystko udawane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i świński ryjek mamy już datę zaplanowaną naszego "ZBLIŻENIA" 🤪 🙃 🙃
od tygodnia wiemy że godzina zero nastąpi 5 maja 😁
ha ha wpierw biorem ją w obroty a później Kafine ha ha 😁 🙃 bo mam duże potrzeby 😁 😁 🙃

Nina a dostałaś??? wiesz co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Właśnie oglądam. Ona szczególnie uśmiechnięta.... 🤢 🤢

tak widać że udaje,oboje są siebie warci 😠
należy im się publiczny lincz albo zaginięcie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga, jak sąd orzeknie, że to było nieumyślne, to będę w szoku 🤢 🤢 ale to nie zmienia faktu, że nie udzieliła pomocy i świrowała z porwaniem 🤢 🤢
tak manipulowała opinią publiczną,porzuciła dziecko jak psa,nie udzieliła pomocy nie próbowala ratować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
http://www.fakt.pl/Znany-jasnowidz-Krzysztof-Jackowski-Matka-Madzi-peknie,artykuly,152873,1.html
po tym artykule myślę że mamusia,tatuś plus pewien człowiek który ich chroni i pomaga nie mówię wprost że chodzi mi o byłego detektywa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Może jej brat... nie wiem... Myślę, że i tak będzie to szok.
Mój marudzi, nie śpi cały dzień ... oszaleję zaraz, a dopiero o 19 kąpiel.

to chyba Łukaszek za narzeczoną 😁 ta też ma ostatnio kota 🤢 🤢
a kąpanie o 19,i spać niech spadają obie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
A tak w ogóle to Drzyzga pyta:
Co byś chciała powiedzieć Madzi?
- Że nadal bardzo ją kocham....


JAK TAK MOŻNA POWIEDZIEĆ BĘDĄC MATKĄ?? To tak jakby Madzia zrobiła jej krzywdę....

Nina my nie wiemy i nie rozumiemy bo my kochamy nasze dzieci nad życie... ja też lece narazie... mój chce pograć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...