Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mialam wam juz kisedy pokazac jedno zdjecie jakkies dwa trzy dni przed porodem jak Dominik mi się w brzuchu okrecił dziewnie 🤪 prosze sie nie smiac ale macie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc00054rm.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8048/dsc00054rm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
tylko zapomnialam obrócić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a tu filmik
http://youtu.be/_MOislNP_uA

i jeszcze jedno zdjecie zostawiłam na przedpokoju chleb w reklamówce i zapomniałam schować heeh

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/dsc00336or.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3996/dsc00336or.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, mysle, ze Dominio w brzuszku chyba wypial dupke 🤪
o losieeeeee, jak on wcina ta parowke 🤪 🤪 pieknie je widelcem i jak szybko 🤪
on ja lyka czy co? 🙃 🙃 🙃 ile bym dala, zeby Kaya tak ladnie jadla 🤪 🤪
a zdjecie z chlebem udowadnia jaki z niego zarloczek 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ale wcina widelcem, moja raczej rękami...ale bajki muszą być
ale brzuszek miałaś spiczasty,ja bardziej okragły a teraz owalny opadający, lekarz mówił że małe dziecko ale kurcze dostaje jednoczesnie i po pecherzu i po żółądku, a jeszcze 10 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to było jajo 🤪 ślicznie wcina nawet mój Paweł podziwiał 😁
w ogóle Dominik szybko wszystko robi 😁
Agata ty masz 25 lat?? a Sylwia 23 czy 24??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Sylwia to było jajo 🤪 ślicznie wcina nawet mój Paweł podziwiał 😁
w ogóle Dominik szybko wszystko robi 😁
Agata ty masz 25 lat?? a Sylwia 23 czy 24??

no 25 skończe w kwietniu a czemu pytasz??

wlasnie, czemu pytasz? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Sylwia to było jajo 🤪 ślicznie wcina nawet mój Paweł podziwiał 😁
w ogóle Dominik szybko wszystko robi 😁
Agata ty masz 25 lat?? a Sylwia 23 czy 24??

no 25 skończe w kwietniu a czemu pytasz??
ha ha ha bo myślałam że jeszcze to miłość z czasów szkoły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Sylwia to było jajo 🤪 ślicznie wcina nawet mój Paweł podziwiał 😁
w ogóle Dominik szybko wszystko robi 😁
Agata ty masz 25 lat?? a Sylwia 23 czy 24??

no 25 skończe w kwietniu a czemu pytasz??
ha ha ha bo myślałam że jeszcze to miłość z czasów szkoły 😁

poniekąd, poznaliśmy się na pielgrzymce maturzystów, haha jechaliśmy jednym autokarem chociaż on był z innej szkoły a ja z innej i tak mi się jego niski głos podobał..mmm 🙂
haha a on pojechał się modlić o żonę i jak wracaliśmy to jakoś tak wyszło ze koleżance wypadły paluszki na jego buta...;p hehe mówiła mu że może zjeść ona się nie pogniewa ale nie skorzystał 🤪 i tak od słowa do słowa uczepiłam się go 🤪
hehe a potem jak fajnie było, codziennie przychodził po mnie pod szkołę i odprowadzał do domu, ach piękne czasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA KOCHANE.
Jestem u mamy i na sekunde wpadłam. Ale zaraz do pracy idę 😞
A więc u nas wszystko dobrze 🙂 Ola jezdzi na rechabilitację stópek. Czekamy na rezultay, mam nadzieję że będzie poprawa 😉
Dziewczyny muszę uciekać bo na 13 do roboty 😠
Trzymajcie się , całusy dla maluszków i pozdrowienia dla mamusiek 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
HEJKA KOCHANE.
Jestem u mamy i na sekunde wpadłam. Ale zaraz do pracy idę 😞
A więc u nas wszystko dobrze 🙂 Ola jezdzi na rechabilitację stópek. Czekamy na rezultay, mam nadzieję że będzie poprawa 😉
Dziewczyny muszę uciekać bo na 13 do roboty 😠
Trzymajcie się , całusy dla maluszków i pozdrowienia dla mamusiek 😉 😘 😘 😘

Kurcze Gosia a czemu nie zaglądasz biedna pewnie masz nawał obowiązków 🤨
Trzymam kciuki za Oleńke 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam kłopot 🤢
Czy wasze maluszki też srają w każdego pampersa?? Maja od ok 4 dni co pampers to kupsko zwali,ok 5 razy dziennie,nie jest rzadka ta kupka tylko właśnie stała,nie za twarda.
w pięć dni zużyła już całą paczkę 46 pampersów 🤢
i nie wiem czy to normalne 😮 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
No dobra mam kłopot 🤢
Czy wasze maluszki też srają w każdego pampersa?? Maja od ok 4 dni co pampers to kupsko zwali,ok 5 razy dziennie,nie jest rzadka ta kupka tylko właśnie stała,nie za twarda.
w pięć dni zużyła już całą paczkę 46 pampersów 🤢
i nie wiem czy to normalne 😮 ☺️ ☺️

Zosia miała taki okres, to zależy od tego co jadła, np jak je kasze gryczaną to tak ma ale wiadomo kasza gryczana czyści kiszki jak je dużo ogórków kiszonych to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Dominik dziekuje za komplementy, a to zdjecie z brzuszkiem to faktycznie dupke mi wypial czulam rano jak mi sie obracal i mu (brzuszkowi) foto zrobilam 🙂 Dominik to mały gałodomorek, ale tylko czasem i na wybrane jedzonko no a parowki uwielbia 🙂 Mini kupkami bym sie nie martwila ogolnie, bo moze to zabki tez i tak przy okazji 😉 A co do lat to w sobote koncze 25 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ot właśnie w sumie dobrze jak dziecko się wypróżnia niż jakby miało zatwardzenia, no paczka pampersów na 5 dni to troche kosztownie ale spoks
Heh to Domini z Zosią mają coś wspólnego, Zosi starsznie parówki posmakowały, a wogóle to krzyczą na mnie wszyscy po co jej te śmiecie daje 🤪
Foka nas olała 😞 odchudza się bez nas a potem wpadnie z figura ekstralaski że naga kura będzie przy niej pulchniutka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mogę się nadziwić jak Dominik je ładnie sam 😁 i to jakie duże kawałki! Mój jakby zjadł połowę tego kawałka, to by już mi wymiotował 😜 no i sam widelcem nie umie jeść, ale to przeze mnie, bo mu nie daję samemu jeść ☺️ ☺️ ☺️ rączkami nie je, bo się brzydzi i zaraz wszystko wyrzuca, zmiata z talerza, a sztućców mu nie daję ☺️ tylko chrupki kukurydziane czy lizaka je sam.

Mini, mój wali raz dziennie, góra dwa. A Maja jest jak odkurzacz, to musi gdzieś to jedzenie wyjść hahaha 😁 tylko trochę nieekonomiczna z niej dziewczynka.
Sylwia, jak zobaczyłam zdjęcie, to myślałam z przerażeniem, że Ty już masz taki brzuch!! 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
ot właśnie w sumie dobrze jak dziecko się wypróżnia niż jakby miało zatwardzenia, no paczka pampersów na 5 dni to troche kosztownie ale spoks
Heh to Domini z Zosią mają coś wspólnego, Zosi starsznie parówki posmakowały, a wogóle to krzyczą na mnie wszyscy po co jej te śmiecie daje 🤪
Foka nas olała 😞 odchudza się bez nas a potem wpadnie z figura ekstralaski że naga kura będzie przy niej pulchniutka 🤪 🤪 🤪

To zalezy jakie jej dajesz te parówki 🙂 ważne by miały jak najwięcej mięsa i trzeba czytać skład 😁 ja mojemu bym w życiu nie dała parówki, która kosztuje 4 zł za kilogram 😜 jak parówka, to ta najdroższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
wlasnie za Ole trzymam kciuki 🙂 a ktos wie co u foki? ma z nia ktos taki kontakt bo ona chyba na forum pisze ale u dziewczyn na diecie

Mnie się nie pytaj ja mam z kilkoma osobami kontakt poza forum a z nie którymi stety lub niestety nie jak kto woli....
lista moich znajomych w zakładce znajomi 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...