Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Może rzeczywiście to ząbki albo po prostu buzią wchodzi a dupą wychodzi 😮 😁
Nina gdzie mężczyźni??
KOGUT ci pokaże jak przyjedzie 😁 😁

hehe mój maż mówi zę jak górą wejdzie to w d... sitka nie ma 🙂
hehe Nina ja daje jedyneczki dla dzieci, naprawde dobry skład, ale wiesz takie mają poglądy i już, a jak teść je i częstuje małą pasztetem który ma tylko 15% miesa i jest to mom to nie dostrzega ale takie mają zdanie i już 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
Może rzeczywiście to ząbki albo po prostu buzią wchodzi a dupą wychodzi 😮 😁
Nina gdzie mężczyźni??
KOGUT ci pokaże jak przyjedzie 😁 😁

hehe mój maż mówi zę jak górą wejdzie to w d... sitka nie ma 🙂
hehe Nina ja daje jedyneczki dla dzieci, naprawde dobry skład, ale wiesz takie mają poglądy i już, a jak teść je i częstuje małą pasztetem który ma tylko 15% miesa i jest to mom to nie dostrzega ale takie mają zdanie i już 😞

a ja wam się p[rzyznam że Maja je to samo co ja,byk i Oliwka,lubię morliny,lubię stokłose i ich przetwory,a nie wiem jaki skład ma,wiem że u stokłosy grube paróweczki jak kupuje to są niby bez konserwantów ale to wiadomo.... 🙃
ha ha zaraz reklama tu bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
ja Dominikowi tez daje w sumie to samo co nam tylko do parowek tych z cielecina sie przyzywaczilam dla niego ale nawet nie wiem jaki sklad maja ale kosztuja 16 zl kilogram wiec mam nadzieje, ze zle nie sa 😉

ja Zosi też daje to co nam, wiec staram sie gotować tak zdrowo, ale np jak ostatnio mam manie zapiekankowa to wiadomo ze zapiekanki nei dostanie, dzisiaj tesciowa poszła do koleżanki ma mi od niej kupić śmietanki mleka i sera swojskiego, ja w sumie na kupnych jade ale ze wzgl na Zosie to wole takie, Zosia uwielbia ziemniaczki ze śmietanką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
a ja ide 30 do gina na usg 🙂 moze sie uda podejrzec kto tam siedzi 🙂 mam nerwa na Dominika normlanie rozrabia dzis strasznie

ja 27 mam wizyte ale nadziei już żadnych 🤪
jestem coraz grubsza coraz mniej moge a coraz bardziej mi się chce, czyż to nie złośliwość kobiecej natury? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
hej 🙂wyniki mam dobre 🙂 🙂 🙂 kamień z serca mi spadł 🙂
a widzisz kochana mówiłam a raczej pisałam ci że będzie dobrze 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł dzwonił do kolesia z allegro,no i się zarzeka że wysłał i nie wie co się dzieje z przesyłką,i że jeśli do niedzieli nie dojdzie telefon zwróci koszty albo chociaż połowę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
hej 🙂wyniki mam dobre 🙂 🙂 🙂 kamień z serca mi spadł 🙂
a widzisz kochana mówiłam a raczej pisałam ci że będzie dobrze 😘 😘 😘 😘 😘 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
WIELKIE DZIĘKI ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
hej 🙂wyniki mam dobre 🙂 🙂 🙂 kamień z serca mi spadł 🙂
a widzisz kochana mówiłam a raczej pisałam ci że będzie dobrze 😘 😘 😘 😘 😘 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
WIELKIE DZIĘKI ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO 😘
No co ty 🙂 przecież sojusz jajników musi być 😁 😘 😘 😘
ha ha teraz będziemy czekały na moją cytologie pojade zrobić w przyszłą środe.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaffi, nawet nie wiesz jak się cieszę że masz dobre wyniki! 😁 Uśmiech proszę 🙂
Krowa, Twoje też będą dobre 🙂
Ale mam W S P A N I A Ł Y humor!! 🙂

Mój Kogucik będzie.... jutro!! 😁 do niedzieli, bo w poniedziałek te głupie badania, ale się cieszę, że w ogóle będzie, już nieważne na ile 😁 ahhhhhhhhhhhhh 🙂 jeszcze nie wiem o której będzie, pewnie mi napisze po pracy 🙂 oby przed kąpielą małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Kaffi, nawet nie wiesz jak się cieszę że masz dobre wyniki! 😁 Uśmiech proszę 🙂
Krowa, Twoje też będą dobre 🙂
Ale mam W S P A N I A Ł Y humor!! 🙂

Mój Kogucik będzie.... jutro!! 😁 do niedzieli, bo w poniedziałek te głupie badania, ale się cieszę, że w ogóle będzie, już nieważne na ile 😁 ahhhhhhhhhhhhh 🙂 jeszcze nie wiem o której będzie, pewnie mi napisze po pracy 🙂 oby przed kąpielą małego 🙂

Kura tylko za nim kogutek naskoczy to jajko znieś 😁 ha ha ha a w tv mówili że jajka drożeją i w najbliższym czasie możemy złotówke zapłacić za jedno jajko 😲 😲
Nina kochana jaki to dochodowy interes 😁 myślisz że moją dupe uda się przerobić bym znosiła?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje wysiłki w końcu nie pójdą na marne!! 🙂 hahahha.
Krowa, Twoja dupa to tylko do tworzenia placków się nadaje, nie da się jej przerobić na dochodowy interes 😜 teraz to dopiero mi zazdrościsz!! 🙂

A tak na poważnie, to ostatnio w Realu kupiłam 10 jaj za 9 zł!! I to "trojki", bo "jedynek" nie było 😞 o "zerówkach" to już w ogóle można pomarzyć 😜 wtedy jajecznica droższa niż boeuf strogonow 😜 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Moje wysiłki w końcu nie pójdą na marne!! 🙂 hahahha.
Krowa, Twoja dupa to tylko do tworzenia placków się nadaje, nie da się jej przerobić na dochodowy interes 😜 teraz to dopiero mi zazdrościsz!! 🙂

A tak na poważnie, to ostatnio w Realu kupiłam 10 jaj za 9 zł!! I to "trojki", bo "jedynek" nie było 😞 o "zerówkach" to już w ogóle można pomarzyć 😜 wtedy jajecznica droższa niż boeuf strogonow 😜 hahaha

kurcze a moja Oliwka tak lubi jajka,nie wspominając ze bez jajek,ani naleśników,ani placków,i wogóle jaja są potrzebne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cóż.... moje potrzeby rosną. Chcesz mieć zdrowe i smaczne jajko, to ja muszę jeść smakołyki 😁

Tylko liczyć ile kasy zbiję 😁 😎 😎
Maja dalej wali? 😉
taaaa dzis kupa razy 4 😁 ha ha Łukaszek z nią na papier nie zarobi 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mam zapasy gazet 😁 poradzimy sobie 😁 Maja chyba nie będzie robić problemu 😉
Gorzej z jedzeniem 😜 jak mi będzie dzień i noc futrować lodówkę, to będę musiała rodzić jaja 24h 😮 😮 🤢 🤢
ha ha ha jak stara kwoka przygarniesz pisklaczki pod swe skrzydła 😁 wiesz Maja tylko wtedy jest cicho i nie jęęęęczy jak ma coś w dziobku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A czemu niby Ty nie możesz przygarnąć pisklaka? A ja w tym czasie bym rządziła naszym interesem,a Twoje cyce by odpoczęły, urlop byś w mleczarni wzięła 🙂
Jaja bardziej dochodowe niż mleko 🙂 POMYŚL!! 🙂 To kiedy mam pakować Łukaszka?

A tak na serio to myślę przejść na dietę bezmleczną (oraz bez produktów mlecznych oczywiście) i bez pszenicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
A czemu niby Ty nie możesz przygarnąć pisklaka? A ja w tym czasie bym rządziła naszym interesem,a Twoje cyce by odpoczęły, urlop byś w mleczarni wzięła 🙂
Jaja bardziej dochodowe niż mleko 🙂 POMYŚL!! 🙂 To kiedy mam pakować Łukaszka?

A tak na serio to myślę przejść na dietę bezmleczną (oraz bez produktów mlecznych oczywiście) i bez pszenicy 😜
dlaczegO?? wiesz że nie możesz organizmu pozbawić wapnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...