Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sylwia już piszę 🙂 nie martw się mąż na pewno da kasę kocha cię tak bardzo, że szybko mu przejdzie 😉 Nina zdecydowanie ten drugi, ale nie szary, bo to brzydki kolor. Ja jutro z Mają na szczepienie ciekawa jestem ile przybrała … Nina podziwiam cię z tymi zębami ja nie mam odwagi z jednym iść, a co dopiero kilka 🙃 Oli śpi, a Maja nie chyba za oko wystawie jak się nałyka powietrza to może zaśnie 😁 Marta, co u Agaty słychać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kafinka napisał(a):
Sylwia już piszę 🙂 nie martw się mąż na pewno da kasę kocha cię tak bardzo, że szybko mu przejdzie 😉 Nina zdecydowanie ten drugi, ale nie szary, bo to brzydki kolor. Ja jutro z Mają na szczepienie ciekawa jestem ile przybrała … Nina podziwiam cię z tymi zębami ja nie mam odwagi z jednym iść, a co dopiero kilka 🙃 Oli śpi, a Maja nie chyba za oko wystawie jak się nałyka powietrza to może zaśnie 😁 Marta, co u Agaty słychać?
No właśnie wróci czy faktycznie ma już nas w tyłku?? i jak się czuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za rady dziewczyny 😁
coś muszę wymyślić... czyli któryś muszę wybrać 😁
Chyba Wam nie pisałam, ale mężulek mój wraca 15go i będzie kilka dni 😁 a potem jedzie do Holandii ( teraz jest w Niemczech).
Idę spać lub poleżeć, bo mój rozbójnik wstał dziś o 5:20 😠 😠 🙃 🙃 i dopiero poszedł spać.
Szkoda, byśmy z Agatą przeżywały poród i czekały w napięciu czy będzie Amelka czy Amel. Ale sama tak wybrała, to ...
Mini i Kaffi jak jesteście ciekawe co u Agaty to same do niej napiszcie 🙂
Kaffi nie wierzę, że Maja o tej godzinie nie spała... ja bym chyba oszalała 😁 dalej tak późno chodzi spać? A z zębami to mam mobilizację - aparat, dlatego tak się daję torturować 😜 🙃 🙃 wmawiam sobie, że poród przeżyłam, to wszystko przeżyję, aczkolwiek po porodzie jestem bardziej wrażliwa na ból 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Dzięki za rady dziewczyny 😁
coś muszę wymyślić... czyli któryś muszę wybrać 😁
Chyba Wam nie pisałam, ale mężulek mój wraca 15go i będzie kilka dni 😁 a potem jedzie do Holandii ( teraz jest w Niemczech).
Idę spać lub poleżeć, bo mój rozbójnik wstał dziś o 5:20 😠 😠 🙃 🙃 i dopiero poszedł spać.
Szkoda, byśmy z Agatą przeżywały poród i czekały w napięciu czy będzie Amelka czy Amel. Ale sama tak wybrała, to ...
Mini i Kaffi jak jesteście ciekawe co u Agaty to same do niej napiszcie 🙂
Kaffi nie wierzę, że Maja o tej godzinie nie spała... ja bym chyba oszalała 😁 dalej tak późno chodzi spać? A z zębami to mam mobilizację - aparat, dlatego tak się daję torturować 😜 🙃 🙃 wmawiam sobie, że poród przeżyłam, to wszystko przeżyję, aczkolwiek po porodzie jestem bardziej wrażliwa na ból 🤢 🤢
kochana zapomniałaś ze nawet na smsa nie odpisała mi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u gina - zrobił cytologie,nie dal ani zastrzyku ani tabletek po powiedział że schudłam jeszcze bardziej,i bladziutka jestem,dał na morfologie i inne badania jak będą dobre to dostane femoden ten co brałam 2,5 roku ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to Aga, gin dobrze zrobil, najpierw badania - czasem lekarze robia, byle zbyc, chcesz tabletki dadza, a czy dobrze sie czujesz i czy cos dolega ich nie interesuje 🤨 🤨
ja teraz jestem na etapie czekania jak moj implant sie zachowa po wspomaganiu tabletkami. jezeli tabletki nic nie daly, to bede w przyszlym miesiacu go wyciagac i zdecyduje sie na spirale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to Aga, gin dobrze zrobil, najpierw badania - czasem lekarze robia, byle zbyc, chcesz tabletki dadza, a czy dobrze sie czujesz i czy cos dolega ich nie interesuje 🤨 🤨
ja teraz jestem na etapie czekania jak moj implant sie zachowa po wspomaganiu tabletkami. jezeli tabletki nic nie daly, to bede w przyszlym miesiacu go wyciagac i zdecyduje sie na spirale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
no to Aga, gin dobrze zrobil, najpierw badania - czasem lekarze robia, byle zbyc, chcesz tabletki dadza, a czy dobrze sie czujesz i czy cos dolega ich nie interesuje 🤨 🤨
ja teraz jestem na etapie czekania jak moj implant sie zachowa po wspomaganiu tabletkami. jezeli tabletki nic nie daly, to bede w przyszlym miesiacu go wyciagac i zdecyduje sie na spirale.


Kasiu a co się stało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Sylwia już piszę 🙂 nie martw się mąż na pewno da kasę kocha cię tak bardzo, że szybko mu przejdzie 😉 Nina zdecydowanie ten drugi, ale nie szary, bo to brzydki kolor. Ja jutro z Mają na szczepienie ciekawa jestem ile przybrała … Nina podziwiam cię z tymi zębami ja nie mam odwagi z jednym iść, a co dopiero kilka 🙃 Oli śpi, a Maja nie chyba za oko wystawie jak się nałyka powietrza to może zaśnie 😁 Marta, co u Agaty słychać?
No właśnie wróci czy faktycznie ma już nas w tyłku?? i jak się czuje??

mysle, ze poprostu powtorzyla sie historia. poprzednio tez tak bylo, ze po prostu odeszla jak nie spodobalo jej sie to co tu bylo pisane.
skoro nie czula sie komfortowo, czytajac wszystko, to po prostu zrobila soebie moze przerwe? a moze nas tu podczytuje? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
no to Aga, gin dobrze zrobil, najpierw badania - czasem lekarze robia, byle zbyc, chcesz tabletki dadza, a czy dobrze sie czujesz i czy cos dolega ich nie interesuje 🤨 🤨
ja teraz jestem na etapie czekania jak moj implant sie zachowa po wspomaganiu tabletkami. jezeli tabletki nic nie daly, to bede w przyszlym miesiacu go wyciagac i zdecyduje sie na spirale.


Kasiu a co się stało??


a nic takiego wielkiego, tylko juz 10 miesiecy mam implanta i od 2 ch miesiecy bralam tez tabletki, zeby okres mi sie wyregulowal, bo mialam np co 2 tygodnie, czasem co tydzien. mialam juz tego dosc. ale tabletek i implanta nie moge stosowac jednoczesnie caly czas, tylko max 3 mies. bo to podwojna dawna hormonow. tak wiec teraz w tym miesiacu zobacze, czy tabletki pomogly i czy okres mi sie wyregulowal.
jedno, co wiem na pewno, to to, ze nie moglabym na stale brac tabletek, bo czesto zdarzalo mi zapomniec i ich braniu. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
no to Aga, gin dobrze zrobil, najpierw badania - czasem lekarze robia, byle zbyc, chcesz tabletki dadza, a czy dobrze sie czujesz i czy cos dolega ich nie interesuje 🤨 🤨
ja teraz jestem na etapie czekania jak moj implant sie zachowa po wspomaganiu tabletkami. jezeli tabletki nic nie daly, to bede w przyszlym miesiacu go wyciagac i zdecyduje sie na spirale.


Kasiu a co się stało??


a nic takiego wielkiego, tylko juz 10 miesiecy mam implanta i od 2 ch miesiecy bralam tez tabletki, zeby okres mi sie wyregulowal, bo mialam np co 2 tygodnie, czasem co tydzien. mialam juz tego dosc. ale tabletek i implanta nie moge stosowac jednoczesnie caly czas, tylko max 3 mies. bo to podwojna dawna hormonow. tak wiec teraz w tym miesiacu zobacze, czy tabletki pomogly i czy okres mi sie wyregulowal.
jedno, co wiem na pewno, to to, ze nie moglabym na stale brac tabletek, bo czesto zdarzalo mi zapomniec i ich braniu. 🙃
a nie chcesz kolejnego bobaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga 😁 😁 😁 😁 😁 😁
kawal roku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
ja juz jestem matka trojki dzieci i babcia dwojki wnukow 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 niech inne dzieci robia i rodza 😁 😁 😁
a tak powaznie, to oczywiscie, ze nie chce. jestem juz za stara a poza tym, nie wyobrazam sobie kochac tak mocno drugie dziecko, jak kocham Kaye. Pauliny i Patryka tak nie kochalam, wiec wiem co mowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Aga 😁 😁 😁 😁 😁 😁
kawal roku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
ja juz jestem matka trojki dzieci i babcia dwojki wnukow 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 niech inne dzieci robia i rodza 😁 😁 😁
a tak powaznie, to oczywiscie, ze nie chce. jestem juz za stara a poza tym, nie wyobrazam sobie kochac tak mocno drugie dziecko, jak kocham Kaye. Pauliny i Patryka tak nie kochalam, wiec wiem co mowie 🙂
ja też mówię dzieciom STOP!!! kocham dzieci no ale swoich już nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 widzisz Nina nie odpisuje Mini to mi też na pewno nie odpiszę, dlatego zapytałam Marty, bo z tego, co mi wiadomo kontakt z Agatą ma …. Maja po szczepieniu płakała, ale nie z bólu tylko ze strachu, bo jak ją zaczęłam rozbierać to się wystraszyła 😞 Przytyła tylko 600gr prze 2, 5 mc i urosła 2, 5 cm, czyli waży 8900 i 77 cm wzrostu 🥴 Jak jechaliśmy do przychodni to mieliśmy stłuczkę małą, która kosztowała 300 i do tego 190 za szczepienie i nie mam na rachunek za prąd oooo kur… mać ... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...