Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marta, rzeczywiście szaleństwo, jak przecież macie piękny wózek. Ja tego akurat nie rozumiem, ale to przecież Wasze pieniądze, także się nie wtrącam 😁 i to jeszcze za taką kwotę 🤪 🤪 z chęcią zobaczę zdjęcie 😁
Kaffi, jaki Ty masz wspaniały awatar 😁
Dzisiaj miałam pobudkę o 5:15, a myślałam że to 6:15, odsłaniam okna i patrzę na zegarek i moja mina wyglądała tak: 🤢 🤢 😠 😠
Dziewczyny, macie jakiś sposób dobry na usunięcie grzyba z pralki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeeeeeeeelo 🙂

Miniatura ma zajebisty humor i ani byk ani pogoda nie spieprzą go 🙂
mimo że dzieci o 7 skakały mi już po plecach a tak chciało mi się spać 😁
jedziemy do mamy do Bydgoszczy na obiadek 🙂

Marta zaszalałaś daj fote 🙂 ja wózek chciałam ale nie kupie bo Maja nie lubi w wózku jeździć ☺️ więc pewnie nie długo nie będzie i ten potrzebny 🙂

Kafi awatar świetny 😁 czapka Majki za... zajefajna 😁 ha ha może to nowy trend 😁

Nina nic mi nie mów o wstawaniu bo moje ostatnio o 6 mnie budziły 🤢 🤢
a ja durna pała wstawałam nie patrzałam na zegarek,robiłam im amku włanczałam mini mini i później spojrzenie na komórkę a tu 6!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski 🙂
U nas raczej ostatni dzień porządków 🙂

Marta a ja nie mam zamiaru Cie potępiać albo osądzać to nic złego, że stać Was na wózek czy inne przyjemności za tą kwotę. Nie miałabyś to byś nie kupowała sama wiesz na ile możesz sobie pozwolić 🙂 Bardzo się cięszę jeśli ktoś radzi sobie finansowo a tym bardziej w Polsce przecież i tak w życiu przechodzimy tyle złego, że fajnie jest się nie martwi o finanse i pozwalać sobie dodatkowo na małe lub większe przzyjemności 🙂

Ninka spróbuj woda z sodą i octem zrób papkę i nałóż na miejsca z grzybem powinno pomóc ale zostaw to tak na 30 minut dopiero umyj 🙂 Jeśli nie pomoże jest dużo preparatów na grzyb w sklepach a więc jak coś musisz iść wytłumaczyć gdzie jest i na pewno coś Ci doradzą 🙂

My wstałyśmy po 9:00 😁 😁

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Guma raczej jak zaszła już to nie wiem czy czymś ją wogóle doczyścisz bo poprostu grzyb zmyjesz ale ślad zostanie chociaż nie znam się na tym w 100% także może coś mają na to w sklepach rzeczywiscie 🙂
Moja Ala jest taka nie dobra, że czasem mam Jej jako matka dosyć serdecznie !! Nie ma nic zrobić jęczy, płacze, marudzi wrrrrrrrrr łazienke robie już dwa dni bo Ala wyje jak jest u góry i muszę na dół z Nią schodzić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina odpowiedz już masz 🙂 możesz jeszcze spróbować białym cifem mi to pomaga schodzi bez problemu 😉 Kasia tak Maja ma zabawkę na głowie uwielbia z nią chodzić do tego są takie klocki, które wrzuca się przez te otworki, ale nie zwraca na nie uwagi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahhaha Pigi, możemy sobie ręce podać 😁 ja ostatnio też wymiękam ☺️ ☺️ i mam dość ☺️ ☺️ marudzi jak stary piernik i nic nie można w domu zrobic. A Ty to już w ogóle masz roboty w takim domu. Wszystko mi rusza, z szafek wyciąga niewłaściwe dla niego rzeczy,a ja szału dostaję ☺️ ☺️ ☺️ a to przeciez tylko dziecko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi to moja Ala ma taki garnek z FP też są klocki to tylko je wywala z gara a później odchodzi i po zabawie 🙃
Ninka mam to samo. Ala wyciąga wszystko z szafek, niszczy rzeczy a do tego próbuje nami rządzi 🤨
Dzisiaj mija 6 dni jak sprzątam 🙃 🤪 😮 🤔 Ale jak skończe łazienke i ułoże moje rzeczy to mogę powiedzieć, że będzie skończone chociaz jeszcze wiele rzeczy będzie do kupienia 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kafi to moja Ala ma taki garnek z FP też są klocki to tylko je wywala z gara a później odchodzi i po zabawie 🙃
Ninka mam to samo. Ala wyciąga wszystko z szafek, niszczy rzeczy a do tego próbuje nami rządzi 🤨
Dzisiaj mija 6 dni jak sprzątam 🙃 🤪 😮 🤔 Ale jak skończe łazienke i ułoże moje rzeczy to mogę powiedzieć, że będzie skończone chociaz jeszcze wiele rzeczy będzie do kupienia 🤢 🤢


I powiedz mi jak reagujesz na tą próbę rządzenia? 🙂 ja już czasami mam dość, nie wolno to u nas najczęstsze słowo ☺️ 😉
Powiedz nam ile masz teraz pokoi, metrów itd co się w domku znajduje i co w ogrodzie. Jak mi się marzy dom ah 😁 uwielbiam ogladać programy o domach, bardzo przeżywam i marzę sobie, że kiedyś będę miała dom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam tak: Wiatrołap, hol, salon, jadalnie z kominkiem, schowek pod schodami, kuchnie ( już widziałyście) - to jest na dole.
U góry mam hol, łazienke z wc i trzy sypialnie 🙂
Do tego jest podwórko łamane w litere L pół jest altaną a pół jest odkryte, niestety nie ogródek bo to dom w centrum miasta tak na prawde chyba jakieś 3 albo 4 ulice dalej od starego mieszkania a więc punkt ten sam : 4 polskie sklepy, apteki, przychodnia, dentysta, sklepy typu Lidl, Tesco, Iceland itp. wszędzie nadal blisko 🙂
Myśle, że jest takieś około 150-160 m2 0ogółem, ale na prawde nie jestem pewna wiem, że sporo tego haha 😁 Dam fotki, ale jak już meble będą bo musimy zamówić a wiadomo to kosztuje... 🤨
Ninka ja na Ali rządzenie też nie mam juz siły, mówie do Niej, krzycze, zakazuje Jej czegość, ale Ona zaraz tak zaczyna wyć jak syrena strażacka i ulegam..... Chyba jestem za głupia na wychowywanie dziecka bo nie moge sobie poradzić z wychowaniem własnej ponad rocznej Córki 🙃 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam 🙂
u mamy....hmmmm umówiłam się że jadę do niej za tydzień na tydzień,bo trochę u nas ciężkie tygodnie,ale to też moja wina.... ☺️
mama też zauważyła że się nam nie klei....

co do maluchów dołączam się Maja się ślini tak że aż ma bezbelkową brodę mikołaja 😁 😁
pewnie zęby już nie wspomnę o tym że jest nie dobra,wyje bije,krzyczy,chce apa,chce zejść,chce apa,chce zejść.... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca mąż z delegacji troszkę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni, a tam w łóżku leży obcy, nagi facet. Pyta go:
– Gdzie kur.. moja żona?
– W łazience, bierze prysznic – odpowiada przestraszony gość.
– Dobra, ja schowam się w szafie, a ty siedź cicho. Chcę zobaczyć, co moja żona zrobi.
Po chwili żona wraca w podomce do sypialni i mówi do gościa w łóżku:
– Teraz bierz mnie mocno i brutalnie, aż się posikam.
Na to gość:
– Otwórz szafę, to się posrasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Hej 😉
Uuuuu Kacha to domu pozazdrościć 🤪, ja tez bym chciała taki 🙂
A co do zachowań naszych dzieci to moja Ola też rządzi i wymusza płaczem 😮 i obraża się , często kładzie się na brzychu na ulicy i płacze 🤢. Takie juz te dzieci są 🤪
zaczynają się bunty 😁 Moja też stale bije!! dziś mnie kubkiem nie kapkiem w oko uderzyła bo chciała z Oliwi pić a nie swojego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Marta ale to już trzeci wózek Gabi??? Chyba 🤢, no ale jak sprawił wam przyjemność to czemu nie 😆
Ja też-kupiłam Oli spacerówkę fioletową 🤪, sprzedaliśmy pierwszy wózek i kupiliśmy fioletowy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2321771385
Kaffi awatar mmmmm taki nijaki masz hahahahahahahahaaaa
Mini TO i do szkoły idziesz ?????? Łał , masz rację czas zrobić coś dla siebie 😉
Moja Paulinka jutro na wycieczkę jedzie w gory Świętokrzyskie na 3 dni.
A mnie spóznił się okres 3 dnia, ale się bałam , drżałam strasznie i dziś się pojawił 🤪, ale się ucieszyłam, bo z 3 dzieckiem bym nie wydołała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czitos mi też się wózio podoba 😁 i lekki z opisu wynika 🙂
tak szkołą,praca dużo planów.... ale są powody....
teraz tylko muszę mieć siłę by to zrealizować bo myślę że nie na rękę mi znów 3 lata siedzieć w szkole gdzie powinnam tylko rok 🤢
więc może zobaczę jak to w innych wygląda czy zaliczą mi te 2 lata....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, wypoczynek k u mamy lepiej Ci zrobi 🙂 A co do wózka to u Ciebie to ok bo masz domek więc nie ma potrzeby jeździć a ja ciągle gdzieś, a to do mamy, a to na zakupy itd..

Kafi, avatar masz pierwsza klasa 🤪 😁 😁

Kasia, pozazdrościć domu! 🙂

Nina, wózek nasz już mi się znudził a ja mam ciągłą potrzebę kupowania rzeczy nowych. Niestety markowych też hehe. Ale tylko dla Gabi, sobie nic mogę nie kupić. Zresztą teraz to muszę odmówić sobie parę rzeczy na koszt wózka. Cieszę się z tego bo to na rzecz mojej Niuni. Ten stary muszę sprzedać. Ma rok i nie wiem za ile go wystawić???? Może pomożecie ???

Jutro do pracy ale cieszę się że ją lubię i tęsknię za tymi dzieciaszkami 🙂

Lecę poszperać po necie i poszukać jakiś wakacji w Ustce. Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...