Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Aga, a próbowałaś buty na koturnie? Kasia jakbyś znalazła tam u siebie za tę cenę, co piszesz to ja bym chętnie je kupiła z twoją pomocą oczywiście 🙂 One mi się tak strasznie podobają, że śnią mi się czasami haha 🙃 Sylwia ja widzę twój awatar, więc ty powinnaś też widzieć mój bez problemu 🙂Byłam dzisiaj z Mają u lekarza, bo strasznie mi kaszlała w nocy no i jest bardzo przeziębiona 😞
tak ale tylko na niskim mogę mieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pigi, widać, że zadajesz się z Krową, bo jesteś tak samo wredna jak ona 🤨 🤨 😠 😠 narobiłaś ochoty z goframi 😞
Kaffi, buty piękne, ale na pewno podobne znajdziesz o połowę tańsze 😁 ja mam chory kręgosłup i bez takich szpilek. Także tylko na płaskim śmigam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Pigi, widać, że zadajesz się z Krową, bo jesteś tak samo wredna jak ona 🤨 🤨 😠 😠 narobiłaś ochoty z goframi 😞
Kaffi, buty piękne, ale na pewno podobne znajdziesz o połowę tańsze 😁 ja mam chory kręgosłup i bez takich szpilek. Także tylko na płaskim śmigam.

ja kocham adidasy.... chociaż ostatnio moje upodobania się zmieniają 😁 🙃
i staram się na coś bardziej sexi przy ubiorze itp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
A ja baleriny uwielbiam 😁 ogólnie wolę elegancki styl, klasykę.

hmmm musze też pomyśleć może o nich 🙂 znowu jak coś mi się podoba to ze względu na kościstą nóżke to i but spada ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą pogodę która utrzymuje się od kilku dni dopada mnie leń 😁 siedzę w piżamie,i nic mi się nie chce dobrze że w nocy posprzątałam i dziś tylko odkurzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja sie przyszlam przywitac, maly mi marudzi 😞 wysłałam go teraz do sypialni, żeby się położył to może zaśnie. Buty Kafinka rzeczywiscie śliczne, ja osobiście nie chodze na wysokich obcasach ze względu na wygode hehe ale teraz noszę często butki na takim małym obcasie 4-5 cm albo sandałki na koturnie 😉 A gorfy Kasiu mmmmm aż mi chęci też narobiłaś hehe ale poczekam na swoje truskawki i wtedy zrobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
zgodnie z obietnica buciki Dominika.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc00342o.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3189/dsc00342o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ELEGANCKIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniatura dziś ma podły nastrój ,plamie czyli okres się zbliża więc pewnie na niego taki nastrój ☺️

poza tym boli mnie kręgosłup od krzesełka gdy siedzę przy kompie,chyba sobie internet w telefonie zainstaluje by leżeć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Mini ja tez dziś nie mam humoru jestem jakas zmeczona ta pogoda mnie wykonczy 🤢 Kasiu dzieki 😉

Syliwa ty masz prawo bo maluszek wynajmuje pokój u ciebie 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kazda z nas ma prawo nie miec humoru 😉 i miec gorszy dzien 😜
Kaya sie obudzila z drzemki, zaraz dam jej jesc i trzeba kilka spraw na miescie pozalatwiac, a nie chce mi sie z domu wychodzic, wrocilam z pracy o 9 tej, przede mna 2 dni wolnego i musze to wykorzystac, tyle, ze pogoda jest paskudna - jest tylko 7 stopni, brrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
kazda z nas ma prawo nie miec humoru 😉 i miec gorszy dzien 😜
Kaya sie obudzila z drzemki, zaraz dam jej jesc i trzeba kilka spraw na miescie pozalatwiac, a nie chce mi sie z domu wychodzic, wrocilam z pracy o 9 tej, przede mna 2 dni wolnego i musze to wykorzystac, tyle, ze pogoda jest paskudna - jest tylko 7 stopni, brrrr 😠

U nas też bubu 😞 już mnie wkurza ta pogoda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakie zajebis*** buty 🙂 też takie chcę dla małego 🙂 a ostatnio byłam w Deichmannie i nie widziałam ich 😠 😠 skoro mówisz, że na wysokie podbicie są dobre, a do tego jeszcze takie fajne 😁
Idę czyścić pralkę domestosem grrr.... może się pozbędę tego paskudztwa, bo w sklepach nic nie ma, był tylko środek na pleśń. Ja też dziś nie mam humoru i Łukasz także, tak więc zatruwamy sobie nawzajem życie hahah 😁 jest taki niedobry, że nie mogę z nim 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jakie zajebis*** buty 🙂 też takie chcę dla małego 🙂 a ostatnio byłam w Deichmannie i nie widziałam ich 😠 😠 skoro mówisz, że na wysokie podbicie są dobre, a do tego jeszcze takie fajne 😁
Idę czyścić pralkę domestosem grrr.... może się pozbędę tego paskudztwa, bo w sklepach nic nie ma, był tylko środek na pleśń. Ja też dziś nie mam humoru i Łukasz także, tak więc zatruwamy sobie nawzajem życie hahah 😁 jest taki niedobry, że nie mogę z nim 🙃 🙃

To dołożę ci moje dwie skoro i tak jeden daje ci w kość to 2 w tą czy tamtą nie sprawi ci różnicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi pogoda wszystkim się daje we znaki 🤢 Kaius u nas też zimno, ale podobno pod koniec tygodnia ma być lepiej i weekend tez cieplejszy wiec jest nadzieja. Dominik wlasnie bawi sie w swoim pokoju to korzystam z okazji, ale zaraz ide podlogi myc. Jutro tez na zakupy jade musze farbe do wlosow kupic i malemu chce koszule i krawat bo w sobote to przyjecie nas czeka, a sobie musze nową bielizne pokupować ciekawe jak ja to zrobie z Dominikiem hehe bo musze go zabrać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa Nina u nas wcześniej takich butów też nie widzialam, teraz byliśmy to tylko to nowe było a tak poza tymi butami noc innego od prawie pół roku porażka 😠 aaaa w ogóle Dominika nauczyliśmy hymnu na euro śpiewać heeh tzn. on robi za chórek i śpiewa koko ko ko 🤪 😁 Nina dogadasz się z nim hehe i nauczył się i na rower woła rrrooorroo hehe tak soczyście rrrr mówi hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super, ze pieknie mowi rrrrr. KAYA nie mowi rrrr, ale.... zaczela mowic spac, jak jest spiaca, "na dol" jak chce isc na dol, zamiast zolwik mowi juuujeeee i nie pamietam co jescze, ale generalnie wszystko powtarza, tworzy tez oczywiscie swoja mowe 😜
wrocilysmy z miasta, padal grad nawet, ale na szczescie bylam wtedy w sklepie 😲
aaaa i przypomialam sobie - nauczylam Kaye, zeby mowila i pokazywala ile ma latek. na to pytanie pokazuje paluszek i mowi "lan" (bo po angielsku latwiej 😜 ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...