Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Od Miniatury.


Hej kochane.
Czytam Was na bieżąco, ale nie mogę napisać postu, a do Kasi na gg chyba wiadomości nie dochodzą. Przeprowadzka zaczęła się w niedzielę, P pomógł K przewieźć cięższe rzeczy. . resztę ja i K zaczęliśmy pakować po 5 rano w poniedziałek. Gdy nadszedł dzień odjazdu, to pół godziny milczałam w samochodzie i dziwnie się czułam zostawiając wszystko co znam. Póżniej nie było czasu by o tym myśleć, bo trzeba było zrobić zakupy itp. W domu zlądowaliśmy ook. 13 i zaczęliśmy sprzątać, robić obiad i wszystko naraz. Ale o 17 juz byl koniec i na spacer. Wlasciciele tutaj to mlodzi, bardzo spokojni ludzie. Maja coreczke 5 lat i symka 3 lata. Olwika w Nelce znalazla bratnia dusze. Slicznie sie razem bawia, ale sie co sie dziwic jak obie zbieraja little pony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja wczoraj nie mialam czasu, bylismy z Pawłem na zakupach bo on musiał nowe okulary wkońcu sobie kupić i Dominikowi chciałam jeszcze buty na zime kupić bo niedługo już pierwszy listopada a mi ciężko by było się z nim wyrwać jak się mały "wkoncu" urodzi 😉 a wieczorem do teściowej na imieniny szliśmy.
Adasiowi się nie spieszy na świat hehe we wtorek mam to usg, ale przypuszczam,że pochodzę do piątku i wtedy na wywoływaniu się skończy.
Mini napewno dobrze jest, ale czekamy na więcej informacji od Niny no i właśnie jakieś foto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina wstawaj i pisz 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Sylwia, na porodowke 🙃 🙃 🙃 🙃
Jak zapewne zauwazylyscie na fb , zdjelismy w końcu KAyi przód z łóżeczko. Miałam trochę oporów, ale postanowiliśmy, ze spróbujemy . Było ok, obyło sie bez nocnych wędrówek, itp.... Jak ja polozylam, zgasilam światło i zamknelam drzwi, była cisza, potem usłyszeliśmy jakieś małe hałasy i potem znowu cisza. Po godz weszlam do niej i co sie okazało ? Przytargala do siebie do łóżeczka większego misia a szmaciana lale wyrzuciła 😁. Podoba mi sie, ze ona pięknie sama sie przykrywa 🙂 polozylam tylko dla asekuracji tego wielkiego micha przy łóżeczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😉
Kasia ja też bym coś podkładała to dobry pomysł w razie coś 😉 Kaja to mądra Dziewczyna 🙂
Moja właśnie stoi przy wannie i bawi się wodą z kranu 🙃 Zawsze wraca zmoczona do suchej nitki. Wczoraj przebierałam Ją 5 razy taki z niej brudasek 😮
Sylwia to my poczekamy nie mamy wyjścia razem z Tobą 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
OD Krowy.
Brat wlascicielki za domem na tyle ogrodka ma padok i 2 sliczne kucyki, wiec Oliwia szczesliwa. Obie, i Maja i Oliwka wisza na K rano przed praca i poznmiej po pracy. A on mimo zmeczenia bawi sie z nimi, robi lozka i piciu. jak tylko Maja sie przubudzi, to juz jest przy niej. W poniedzialek Oliwka troche plakala, bo tesknila za tata, ale usialam odebrac dowod i papiery dziewczynek, wiec zajechalismy do P, bo caly tydzien mowil, ze teskni za nimi i znow sie zaiwodlam 😞
wolalal grac i ogladac tv, niz zajac sie dziecmi. Tak samo przeszkadzalo mu, ze byly za glosno 😞 a pozniej ja z nim gadalam, a K pilnowal dzieci w pokoju i slychac bylo, ze sie smieja i bawia, to P siedzial obrazony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Oliwka mimo, ze wczesniej chciala do tatyy, to pytala ciagle kiedy jedziemy, a Maja dawala czapke, by ubrac....K dobrze, a nawet bardzo dobrze sie nimi opiekuje, biega rano po buleczki, w sprawach finansowych tez zdaje sie na mnie, wec normalnie robie zakupy. od poniedzialku jeszcze porzadnie sie nie wyspalam, ale jak juz zasne to czuje sie bezpiecznie 🙂 Co do pierwszej nocy, to nic mi sie nie snilo, bo prawie nie spalismy 🙂 Buziaki, bede Was podczytywac nadal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga dobrze zrobiła, że go zostawiła..... to była jedna z najlepszych Jej decyzji.
Mnie M ostatnio dobija. Tylko komputer mu w głowie 😞 Nie robi remontu w domu bo ogólnie nic nie robi prócz siedzenia przed komputerem 🤨 Jesli nie zrobi nic do końca miesiąca lecę do Polski na Święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 a u mnie nadal spokój i cisza 😞 wczoraj byłam nawet z Pawłem i Dominikiem na spacerze w lesie. Dziś chyba muszę jakieś okna pomyć bo zostawiłam je sobie na później no, ale póki nie ma mrozów to jednak wykorzystam pogodę (jeśli dziś nie będzie padać) bo na szczęście muchy się już skończyły. Buzka bede napewno dziś zaglądać już częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p chwilami dzwoni i robi mi wymowki ze nie odbieram albo nie daje znac mieszkanko calkowicie urzadzilismy juz 🙂 k ma dobry kontakt z maluchami 😘p chwilami dzwoni i robi mi wymowki ze nie odbieram albo nie daje znac mieszkanko calkowicie urzadzilismy juz 🙂 k ma dobry kontakt z maluchami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...