Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Sylwia ja myślę,że już jest bardzo bliziutko do rozwiązania 🙂 brzuszek masz już pewnie bardzo niziutko, więc to kwestia kilku dni ,a może i godzin 🙂nie stresuj się cc jak będzie taka potrzeba to zrobią dla waszego dobra, a jak nie to siłami natury! Dasz radę 🙂
Zumba fajna, ale trzeba się nauczyć kroków, bo inaczej nic nie wychodzi jak trzeba 🤢 Trochę się zraziłam, bo było bardzo dużo ludzi no i tak naprawdę za dużo nie widziałam, co tam dziewczyna pokazywała 🥴 zapisałam się na jutro no i zobaczę czy warto dalej chodzić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
😘
Nie było nas cały dzień w domu dopiero co prawie weszliśmy 🙂
Kafi załapiesz a na pewno na yuotube możesz się douczyć kroków 😉
Sylwia rodzić 😘

oglądałam i powiem ci szczerze,że to nie jest takie proste 🙃 byłam wręcz pewna,że dam sobie radę, a tu lipa haha zobaczę jak mi pójdzie jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha byłam jeszcze na zakupach z Dominikiem stwierdziłam,że ostatnia taka szansa na jakiś czas a skoro dobrze się czuje to w samochód i ruszamy 😜 a w domu i tak miejsca nie mogłam sobie znaleźć trochę się stresuję jutrem... Dominik był dziś niesamowicie grzeczny w mieście a jak mu kupiłam rękawiczki nowe (bo jak z Pawłem rowerem jeździ to mu łapki marzną) to był taki szczęśliwy,że szok hehe a jedyne dwa złote na nie wydałam hihi idę rozpakować zakupy i coś na obiad przygotować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to powiem Wam,że jutro jade na 7 do szpitala no chyba,że się coś zacznie szybciej dziać ( a teraz już bym tego nie bardzo chciała) bo jutro dyżur ma znajoma położona ta sama co Dominika odbierała hehe więc się trochę uspokoiłam. Pewnie już nie wpadne dziś więc trzymajcie kciuki i będę się na komórki odzywała 😁 Buziaki i miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie , świnie i Kury 😁 ha ha
Nie mogę się doczekać wieści od sylwi 🙂
A poza tym martwie się bo jutro muszę dać dzieci do pawła na weekend i boję się że maja poczuje się jakbym ja porzuciła 😞 i będzie płakać i że Oliwke będzie buntował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Sylwia już na porodówce 😁
Kaffi, czyli dobrze że poszłaś 😁 ja do żadnego tańca się nie nadaję haha 🙃 🙃 pokraka ze mnie ☺️ ☺️

Nina ja też tak o sobie myślałam 😉 jak będziesz miała okazję spróbować to się nie zastanawiaj tylko spróbuj 🙂
macie jakieś wiadomości od Sylwii ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...