Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no i się trochę zestresowałam. Paweł pojechał dzis do lekarza rodzinnego (tam moja mama jest pielegniarka) bo zle sie czul ostatnio a juz od paru lat ma za wysokie cisnienie, do tego w zeszlym tygodniu serducho cos go bardzo zakulo. No i po ekg dostał skierowanie do szpitala na badania dodatkowe bo coś się Pani dr nie podoba w wynikach, do tego ma zbadac tarczyce (też kiedyś miał już leczoną) no i do kardiologa iść, a zapomniał komórki więc wiem tylko to co mi mama tak powiedziała a pewnie też nie chciała za bardzo denerwować... teraz jest w szpitalu na badaniach i mam sie nie denerwowac bo to moze potrwac nawet i 3 godziny, ale poprosiłam teściową bo jechała gdzieś żeby mu telefon chociaż podwiozła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 wczoraj Pawlowi dlugo zeszlo z tymi badaniami, no ale nie jest zle, teraz musi jeszcze reszte badan porobic i isc do kardiologa. Napewno duzy wplyw ma przemeczenie tez... Adaś się nie spieszy nadal. Idę dziś na usg na 12 wiec po obiedzie sie odezwe jak tam sprawy się mają 😉 Kafinka zazdroszcze zumby!!! I roweru tez jejku jak ja bym chetnie pojezdzila sobie z Dominikiem a tu narazie nic i pewnie cały sezon mnie minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 😘
Kafi super !! Ja miałam chodzić na siłownie i z mojej siłowni narazie zostało samo słowo chodzić hahaha nie mogę, boję się chodzi przez to moje ciśnienie - mam ciągle zawroty głowy i często czarno przed oczami mi się robi 🤔
U mnie dzisiaj tak wieje, że śmietniki wywraca 🤪 Miałam wyjść na zakupy i do koleżanki a tu widać kolejny dzieńw domu bo do tego pada 😮
Sylwia czekamy na informacje od Ciebie 😘 Pilnują aby mąz dbał o siebie Ty masz karba w domu i jak ślicznie się szanujecie aż miło poczytać bo Ty nigdy nie napisać, że u Was źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/resizezdjcie0038.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img801/6491/resizezdjcie0038.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/resizezdjcie0049.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img692/3959/resizezdjcie0049.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 ja ostatnio na nic czasu nie miałam, nawet kompa nie włączałam 😜 A do tego Miniatura na mnie liczyła, a ja nie miałam keidy napisać ani wkleić zdjęć 😞 tak mi wstyd 😞 ale na szczęście nadrobiłam. Dzisiaj Mirek ma samolot i znowu nie będę czuła się bezpiecznie .... W sobotę bodajże ktoś nam rzucił kamieniem w okno. Nie słyszeliśmy, także nie wiadomo kiedy, ale jest ślad na szybie i kamień leżał na ziemi.
Muszę być twarda i się nie dać złamać jakiemuś wariatowi 🤢 🤢
Sylwia, pewnie teraz się marwtisz o męża 100 razy bardziej 😘 ale najważniejsze, że jest pod opieką lekarzy i że robią mu badania. Możliwe, że jest przemęczony, w końcu pracuje od rana do nocy. Ja tu sobie piszę, a Ty masz teraz lekarza 😁 ciekawe co Ci powiedzą 😁 widocznie małemu w brzuszku jest lepiej, ma rację, na dworze jest zimno i po co wychodzić 🙃 🙃
Kafffi, jak Ty odwalisz zumbę, to ... mam nadzieję, że to zajęcia tylko dla kobiet, bo jeszcze być miała adoratorów 🙂
Pigi, wyjaśniła się sprawa łańczuszka? Najgorsze, że za rękę nie złapałaś i nie możesz wprost jej zaatakować 😠 😠
Kasiu, jak tam się czujesz na urlopie? 😁
A Marta grzechu warta, to gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacja dla mojej synowej - nocnik- 🙂
U nas sprawa nocnika stoi w miejscu 😉 ale wiem, ze to moja wina, bo denerwował mnie fakt, że Łukasz nie woła siku, tylko moczył majtki i spodnie. Ale chodzić, to dalej chodzimy na nocnik, także o tyle dobrze. A teraz zima, to sobie nie wyobrażam, ze go ubiorę w rajstopy, spodnie, czy kombinezon, wyjdziemy z domu,a on zachce siku 😜 hahha. Ale na razie nei chce mi wołać i tu jest problem.
Pigi, kopnij Mańka w jaja, to od raz się rzuci do roboty 🤢 ale ultimatum świetne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia masz racje z twoim ciśnieniem nie ma żartów musisz to unormować, a potem na siłkę 😁 Sylwia masz silnego męża tylko jest przemęczony zobaczysz, że na koniec wszystkie wyniki będą dobre 🙂Nina co za sku..... 😠 musisz uważać na siebie i w koło siebie cholera wie, co takiemu do łba strzeli 😠 policja już coś wie o tym złodzieju ? zanim mąż znowu przyjedzie to pewnie trochę minie, co ? na zumbę idę pierwszy raz podobno faceci chodzą 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini odmiana tańca 😉
Ninka no wiesz co myślisz, że to ten sam palant co Was okradł ?? Co za debile !! 😠 U mnie dwie ulice dalej mieszkają znajomi dwa omy od nich też Polacy mieszkają to mają przerąbane ale nie tylko oni jak polacy bo anglicy też. Obrzucają im okna kamieniami, gruszkami zgniłymi się zdarzyło, urwali mojemu znajomemu lusterko od samochodu a to do ogródka wchodzą aż agencja im monitoring założyła na domy. Nie chodzę do niej chociaż mnie zaprasza bo się boję ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 dopiero mam chwile zeby zajrzec. Z małym wsio ok ponoc i ma około 3900 g wiec kolejny klopsik mi sie szykuje 🙂 Nina uważaj na siebie i małego! U nas też narazie niesadzam małego na nocnik bo mi cięzko - taka wymówka 😉 Co miałam jeszcze pisać hmmm ... Mini dziewczynki jakie zadowolone na fotkach no i fajnie,że zaglądasz 😁 Kafinka faceci na zumbie to zboczki hehe przychodzą popatrzeć tylko na takie laski jak ty więc uważaj na siebie 😜 lece ogarnąć się z praniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja tu nadal jestem 😜 mały uparciuch no nie chce wyjsc i tyle chyba czeka na mecz Polska-Anglia więc może dziś w nocy nam się objawi hehe w sumie do piatku już bardzo blisko, mam tylko nadzieję,że kroplówka go ruszy bo najgorzej będzie jak będzie potrzebne cc, tego się boję 😞 ale staram się nie myśleć o tym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 😘
Sylwia będzie dobrzenie myśl o cc a jesli to by była nawet ostateczność to przy Dominiku ma Ci kto pomóc a i cc jest do przeżycia zobacz Ninke 🙂
U nas noc niespokojna - Ala się dziwnie kręciła jakby była wyspała i nie nie mogła zasnąć.
Znów lało całą noc ale teraz jest dość słonecznie i może w końcu wyjdziemy z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wiem,że cc jest do przeżycia, ale boję się tego ze zwględu na to,że Dominik jest też jeszcze mały i często chce na ręce i przytulić się a nie zrozumie,że nie mogę go podnieść po naturalnym porodzie szybciej napewno do siebie się dochodzi. No, ale mam nadzieję,że będzie dobrze 😉 Umyłam trzy okna i czekam,aż mi z drugiej strony słońce zajdzie,żeby chociaż jeszcze jedno umyć może jakoś się uda małego leniucha wygnać z brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Sylwia, długo się trzymasz w dwupaku, naprawdę 🙂 A cc naprawdę nie ma się co bać 🙂 ja na koniec to byłam szczęśliwa, że cc miałam, bo już nie miałabym siły urodzić naturalnie. Doszłam szybko do siebie, bo się rwałam do chodzenia. Także niech wizja cesarki Cię nie przeraża 😁 najważniejsze, żeby maluszek wydostał się na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...