Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂. A ja jutro idę do pracy ostatni raz wg kontraktu. Idę na 4 do 8 . W ostatnim czasie tyle osób wywalili ze aż się to zrobiło chore 🤢 ludzie w ciagu dnia wylatywali, masakra jakaś 😠 ogólnie jest niezdrowa atmosfera , zostawili 5 osób, ale cześć z nich naprawdę sobie na to zasłużyła - robili po 50 h tygodniowo 🙃 nawet - a cześć z nich wiedziała z kim i kiedy imprezowac 😉 No ale ... W każdym razie z tych, których jeszcze nie wywalili wybrali osoby ma tzw. Kontrakt 0 . Czyli np. Juz dzwonili do mnie , zaproponowali kilk shiftow, wybrałam sobie niedziele i poniedziałek w następnym tygodniu . A od połowy lutego znowu wracam na kontakt do końca października 🙂 chyba, ze w miedzy czasie i mnie wywala 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
Marta, gratuluję pracy 🙂 najważniejsze, że coś znalazłaś, a w międzyczasie mam nadzieję, że się trafi praca z dziećmi 😁
Kasiu, mam nadzieję, że będziesz zadowolona i że Cię zostawią 🙂 ale faktycznie, dziwne się tam rzeczy dzieją 🙃 jak się Kaya czuje? Ja się nie mogę nadziwić jaka ona jest mądra i jak się szybko rozwija 😁
U nas śnieg zacina, a ja mam latania po bankach, bo dziś wypłata 😁 jaka ja kocham wtorki 🙃 🙃 Także mały z babcią zostanie, bo psa bym na dwór nie wypuściła. Mam nadzieję, że funt dziś wysoko stoi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ze zmianą czasu, to jest porażka... Niepotrzebna jest w ogóle. Łukasz wstawał mi zawsze o 7 - 7:30, a teraz wstaje o 6:30 🤢 🤢 i nie wiem co tu zrobić, by dłużej pospał 😉
Idę zjeść śniadanie.... 🙂
W sobotę pan zamontował nam kratę na balkon i jest bezpieczniej 🙂 przynajmniej my się tak czujemy. Ale policja na razie milczy w sprawie złodzieja.
Pigi, dawaj Alusię, dawno jej nie widziałam 😁 a bardzo chcę ją zobaczyć w akcji gangnam style hihi 😁
Krowa, oby się szybko zakończyło. najlepiej by było, jakby p sobie kogoś znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ciężko mi się jeszcze ogarnąć z dwojką hehe chłopcy są podobni chociaż Adaś czasem jest zupełnie inny 🙂 Marta każda praca jest ważna teraz i życzę powodzenia w szukaniu w zawodzie 🙂 A Kasiu Ciebie myślę,że zostawia w pracy skoro tak już proponują 😉 Nina jaki fajny awatar 🙂 ja też bym na zakupy chciała hehe ale mi narazie zostają przez internet bo Adaś jeszcze się musi unormować z godzinami spania,żebym mogła go zostawić z kimś . Jutro mamy kontrole z tą żołtaczką. Może wieczorem uda mi sie nadrobic co naskrobalyscie w zwszlym tygodniu o ile Dominik pójdzie spać normalnie bo się tak rozbestwił jak mnie nie było,że szok. Wszyscy mu ustępowali i pozwalali na wszystko a ja teraz słucham jego histerii 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wgrałam filmik na youtube z Alicją ale w ogóle Jej nie słychać a więc nie mam co Wam dać 🤨
Mariusza naszła ochota na sałatkę jarzynową a i ja nie pogardzę także warzywa się już gotują 😁

U mnie sajgon i będzie jeszcze długo ponieważ zdecydowaliśmy, że pod koniec listopada robimy już kuchnię - ściany, sufit, kafelki wymienimy tylko podłóg narazie nie robimy bo szkoda, żeby robotnicy butami niszczyli robią remont.

Sylwia to dla Ciebie i dl Chłopców coś nowego,ale na pewno za kilka dni złapiecie wszyscy rytm dnia i nocy i będzie super 😘

Ninka funt chyba nadal cały czas z tego co wiem stoi ponad 5zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, ale masz sliczny, jesienny awatarek 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Kasia, jak sie moglo wgrac bez glosu? moze u ciebie w kompie cos nie tak jest 😮
Mini, ciesze sie bardzo, ze wszystko sie uklada, a jak dzieci po tym weekendzie?
Kaya skonczyla antbiotyk u lekarza nie bylo miejsc, ciagle ma katar jeszcze i ogolnie strasznie marudzi, moze przez ta zmiane czasu wlasnie aaa i nadal prawie wcale nic nie je.
wczoraj bylysmy na halloween party, kto ma fb, widzial zdjecia 😉
kupilam jej takie buty na zime
http://www.ebay.co.uk/itm/271065753752?var=570115365820&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 zobaczymy czy beda pasowaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasiu filmik się wgrał z głosem, ale baaardzo słabo słychać coś komórka źle nagrała a niby smartfon 🤔
Butki fajne mi się podobają takie prawdziwe dla małej Dziewczynki. Ja Ali upatrzyłam jak rok temu w Dichmanie i w Next ale te z Next-a 30f na jeden sezon to za dużo a z Dchimnana 16f chyba i też fajne. Wczoraj Ala mi kozaczka zgubiła z h&m dobrze że kosztowały 5f 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 z małym po kontroli wszystko ok 🙂 Ja już mam też jedne buty dla Dominika na zime z daichmana ale jeszcze jakies na podworko bardziej by mu sie przydaly, tylko ja w sklepie nie mam wielkiego wyboru bo mało które buty mu na noge wchodza 🤢 remontow nie zazdroszcze Kasiu 😉 a Kayi buciki śliczne dla dziewczynek to zawsze większy wybór 🙂 Mini ja wczoraj tak na Dominika miałam hehe przydałby mu się wyłącznik hehe jak złapał wieczorem głupawkę to nie szło go opanować 😮 ok lece bo zbieramy się powoli do szwagra na urodziny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo pisałam i mi się skasowało 😞
po pierwsze :

Sylwia gratuluje ci i podziwiam 🙂 mimo że dopiero urodziłaś drugie maleństwo to nadal prowadzisz bogate życie towarzyskie poza tym jesteś chodzącym dowodem że bez alkoholu też można się bawić i imprezy mieć 🙂 gratuluje 🙂

Kasiu dzieci co drugi weekend jeżdżą do ojca czyli teraz im przypada wyjazd jutro chce on po nie przyjechać i oddać w niedzielę. A jak u twojego syna?

Kozaczki ładne ale nie na Majki nogę ona ma wysokie przegubie i w zeszłym tygodniu im kupiłam kozaczki. Majce z rzepami z przodu i zameczkiem z boku bo łatwiej jej ubrać a oliwka wybrała oczywiście długie bo kocha sukienki i spódniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale dzis mialam makabryczny sen 😲 😲 😲
snilo mi sie, ze ktos porwal Kaya i na drugi dzien znaleziono ja martwa , masakra jakas, najgorzej ze nie moglam sieo budzic 🤨 🤨 🤨 🤨 tego nie da sie opisac, co czulam, pamietam, ze chcialam sie zabic i lezec z nia w jednej trumnie 🤨 🤨 🤨 🤨
Mini, z Patrykiem mam coraz mnijszy kontakt, bo on powiedzial ze jest juz dorosly i ze nie mam sie o niego martwic i nie musze co tdzien do niego dzwonic. jest nadal w polsce, robi kurs spawacza i nie mam pojecia kiedy ma zamiar wyjechac, jak dla mnie - za bardzo wkomponowal sie w tamta rodzine, ale... to jego sprawa. bedzie mial jak chce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula ten sen ehhh już pisałam na innym wątku, że musiałaś się przerazić nieźle.
Nie rozumiem tego, że jak młody człowiek poznaje partnera czy partnerkę to najczęściej ustosunkowuje się do nowej rodzinny a starą na już w przysłowiowym nosie. Mój brat też tak ma. Moja Mama poszła na odstawkę była w Anglii 2 miesiące brat ani razu Jej na obiad nie zarosił albo kawę a teściowa teraz przyleciała na 3 tygodnie i jest ok nie maa wyrzutów sumienia ! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja pewnie obudziła bym się z płaczem po takim śnie. 😞

Paweł zabrał dzieci jadąc samochodem wypisywał mi smsy że chciałby bym dała mu szansę, jednym słowem brak odpowiedzialności na drodze. Poza tym boję się o nie 😞 już chwilami nie wiem co robić Myslalam że teraz łatwo zniose ich wyjazd a znów wyłam. 😞 po tym jak się na oglądam wiadomości itp jeszcze bardziej martwie się i boję gdy są u niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie wiem Mini, ale mi sie wydaje, ze on powinien brac dzieci na max 2 dni, dzis jest dopiero czwartek... kiedy je odda? nie boisz sie, jak to sie odbije na psychice dziewczynek? nie sa za male na takie dlugie wedrowki miedzy domami? przeciez one jeszcze niewiele z tego wszystkiego rozumieja... nie wiem.... ja chyba poczatkowow pozwolilabym na zabieranie ich rano a wieczorem oddawanie , chocby co kilka dni , ale wydaje mi sie ze teraz dzieci wyrabiaja sobie poczucie bezpieczenstwa, a poczucie bezpieczenstwa, to przede wszystkim bezpieczny dom, utozsamianie sie z jednym miejscem, one teraz nie wiedza gdzie jest ich dom, moze Oliwka troche rozumie o co tu chodzi, ale Maja z pewnoscia nie. ja raczej bym inaczej postapila. ale chyba wiesz co robisz, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kasiula ten sen ehhh już pisałam na innym wątku, że musiałaś się przerazić nieźle.
Nie rozumiem tego, że jak młody człowiek poznaje partnera czy partnerkę to najczęściej ustosunkowuje się do nowej rodzinny a starą na już w przysłowiowym nosie. Mój brat też tak ma. Moja Mama poszła na odstawkę była w Anglii 2 miesiące brat ani razu Jej na obiad nie zarosił albo kawę a teściowa teraz przyleciała na 3 tygodnie i jest ok nie maa wyrzutów sumienia ! 😠

Kasia, niestety Patryk zawsze byl malo rodzinny, jak byl zwiazany z poprzednia dziewczyna, to tez wsiaknalzupelnie w tamta rodzine, nawet w kom. mial wpisana mame tamtej jako mama2 😲
pewnie jest w tym tez moja wina, wyjechalam jak mial niecale 15 lat, wiec pewnie zbieram tego plony teraz 🥴 zawsze byl bardzo zamkniety i skryty w sobie. ale ok, uszanowalam to - niech robi jak chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak to jest bardziej skomplikowane niż się zdaje. Po pierwsze Maja zawsze była pawła pupilkiem i on nie chce zrozumieć że ma pępowine długą. Po drugie jeśli mu nie dam dzieci na noc to skończy się to awantura i sądem. I wtedy będzie jeszcze gorzej dla dzieci. Najbardziej mu odbija jak odbiera dzieci bo jak już tam są to mu mija i zajmuje się nimi jak należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. wczoraj pisałam i mi się komp wyłączył 😠 😠 i już mi się odechciało pisać 😜
Sylwia będzie niedługo porządki świąteczne pełną parą odstawiać 😁 tak jak Marta pisała hahaha. Adaś się często budzi w nocy do cyca?
Ja sobie nie wyobrażam Łukasza, on by był taki zazdrosny, że by cyrk był 🤢 🤢 ale i tak teraz nawet Mirkowi pozwala mnie dotknąć hahah 🙂
Kasiu, myślę że syna "zostawiłaś" dość wcześnie. Nie znam szczegółów Twojego wyjazdu, dlatego ciężko mi cokolwiek mówić i oceniać.
Ale to przykre, że tak się wkręca w tamtą rodzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...