Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 u mnie ciezka noc byla Adaś coś się kręcił chyba znowu brzuszek go bolał biedactwo. Teraz też słabo śpi znowu coś zjadłam co munie pasuje, tylko ja za bardzo nie uważam na to co jem 🤢 Kafinka co się dzieje? Mini trzecia córka o boziu hehe ja bym oszalała gdybym kiedyś jeszcze miała mieć trzeciego syna hehe Kasiu fajnie,że z M Wam się układa 🙂 Co do prezentów to Dominik od nas najprawdopodobniej dostanie traktor na pedały z przyczepką bo on ma bzika na punkcie traktorów i dużych samochodów 🙂 poza tym patrzyliśmy na rowerki biegowe ale to chyba moja siostra mu kupi , ale fajnym pomysłem też jest duża tablica i kreda np. Dominik bardzo lubi się tak bawić u kuzynki 🙂 lece szykować mojemu Pawłowi jakieś kanapki na szkolenie bo zaraz pewnie wróci z pracy i będzie się szykował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziam 😘
Tak jak z M mi się dobrze układa to martwię się o brata i tak ciągle coś ehhh
Krowa Córka o ciemnych włosach ?? 🤪 To kogo trzeciego Ty tam masz bo K ma blond hahaha 😁
Sylwia ehhh te początki macierzyństwa 😘 Niedługo Adaś urośnie i kolki się skończą czy boleści brzuszka 😘 Czas szybko leci 😘
Ninka ja prezentów nie robię. Nigdy nie robiłam 🙂 Ala dostanie nowe łózko i chyba właśnie tablicę o której pisała Sylwia i jeszcze chciałam Jej kupić kuchnię do zabawy to myślę, że w pierwszy dzień Świąt chodząc po mieście to gdzieś wyczaimy i kupimy 🙂 A łóżeczko zamawiam teraz na koniec listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
prezenty... hm... my ostatnio kupilismy Kayi kuchnie, wozek i mikrofon na stojaku, myslimy tez o tablicy ale to chyba juz po swietach, wyjezdzamy w swieta, wiec raczej nic nie bedziemy kupowac.
rozgladamy sie za rowerkiem, ale takim "normalnym" ale pewnie nie wczesniej niz na wiosne, bo teraz nie ma sensu, zreszta- posadzilismy ostatnio ja na rowerek w sklepie i nie byla zainteresowana, za to nie mozna jej bylo wyciagnac z samochodu, wiec moze jakies kabrio... 😉 😁 ale jeszcze nie taraz, teraz u nas troche krucho z kasa sie zrobilo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu zima w uk to dużo ludzi ma zastój 🤨 U nas kasa przez cały rok ta sama ale teraz znów będę mieć ekipę remontową w kuchni a więc kasa się posypie 🤢 Ja właśnie chce Ali kuchnie i tablicę a o samochodzie takim na akumulator myślimy właśnie na wiosnę to teraz to i tak pogoda nie pozwala na takie spacery niestety. Poza tym taki samochodzik kosztuje około 100f a więc ja za 100f mam praktycznie łózko dla Ali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kasiu zima w uk to dużo ludzi ma zastój 🤨 U nas kasa przez cały rok ta sama ale teraz znów będę mieć ekipę remontową w kuchni a więc kasa się posypie 🤢 Ja właśnie chce Ali kuchnie i tablicę a o samochodzie takim na akumulator myślimy właśnie na wiosnę to teraz to i tak pogoda nie pozwala na takie spacery niestety. Poza tym taki samochodzik kosztuje około 100f a więc ja za 100f mam praktycznie łózko dla Ali 😁

Kasiu, nie do końca , bo wiemy z doświadczenia ze właśnie przed świętami ludzie kończą rożne inwestycje, w zeszłym roku przez 1 mc M przyniósł do domu £10 000, byli tacy, którzy chcieli przybukowywac na własny koszt nam bilety, żeby M coś jeszcze zrobił, ale czekali do połowy stycznia. W tym roku zrobiło sie cicho ale mam nadzieje ze to cisza przed burza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko co Oliwka chce na święta bo znów kucyki 😁 a Majce Myslalam kupić albo zwierzątko interaktywne albo też kuchnię bo tablice maja,wózki lalki misie i rowerki więc nie mam w sumie koncepcji 🙂

choinkę mamy mieć ponoć żywą 🙂

Kacha w sumie k to ciemny bladyn bo jak ma krótko włosy to w sumie czarne ale bym nie chciała 3 córki wogóle póki co nie chcielibyśmy dziecka dla tego codziennie o 7 rano k podaje mi picie i tabletke bo ja chwilami jestem zbyt zakręcona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia o jaaaaaaaaaa oponki !!!!!!!!!!!! mniaam !!! 😁 Daj jedną prosiiii cie Świnia 😁 😜
A widzisz a więc jednak w fachu Twojego męża nie ma różnicy jak miesiąc 🙂 Jak ma fach w ręku to tylko mu pogratulować 🙂 Mój też przed Świętami zawsze ma dużo pracy bo to alkohole hahaha a więc idzie tego dużo przed każdymi jednymi Świętami w roku 🙂
A tu jest łóżeczko jakie zamówimy Alicji tylko, że ja będę brać chyba o 5f drożesz bo jest jeszcze grubszy materacyk 🙂
http://www.ebay.co.uk/itm/GIRLS-BUTTERFLIES-FLOWERS-MDF-TODDLER-BED-MATTRESS-NEW-/390430711910?pt=UK_HG_ChildFurniture_RL&hash=item5ae77be066
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😘
Odpisałam 😉
My chcemy łóżeczko zamówić od innego ale nie mogłam go znaleźć po wylogowaniu z konta i podałam tylko innego przykładowego aby zdjęcie było. Właśnie troszkę przeraża mnie wielkość bo Ali łóżeczko miało 140 na 70 materac i to ma takie same wymiary ale większe łóżeczka nie mają boków zabezpieczających już niestety 🤨 Ale znów Ala w nim z dwa lata pośpi i później sama sobie wybierze już jakie chce 🙂Mam czas zobaczę co kupię 😁
Moja Ala zasnęła o 19:30 i wstała dopiero przed 10:00 🙃 Ale ostatnio tak krótko spała w nocy, że musiała naładować baterie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zamówiłam już tort na Ali urodziny dzięki Bogu babeczka zrobi nam na 27. grudnia 🙂 Tylko sami musimy odebrać 🙂 Będzie czekoladowo - wiśniowy na wieszku rysunek Hello Kitty z napisem 🙂 Plus zamówiłam jeszcze 20 sztuk rurek z bitą śmietaną bo przyjęcie zrobię na słodko plus tylko może jakieś sałatki z dwie i jakieś może małe pizze albo coś zero obiadów i mięcha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂 Łóżeczko gustowne, sama bym chciała takie mieć! 🙂 Boskie 😘
Łukasz na dobre śpi ze mną, bo czuję się przy nim bezpiecznie. Zresztą on przy mnie też. Przez tą kradzież to już całkiem 🤢 także w łóżeczku śpi tylko kiedy drzemnie, czyli rzadko.
Oponki.... hahaha mądre jesteście, bo patyki z Was, to się możecie obżerać 🙂 ja takie oponki to mam na brzuchu 😁
Łukasz tak samo body na noc jak jest chłodniej i na spacer. Jest praktyczne, bo nie "wyjdą" gołe plecy 🙂 ja już tylko na allegro kupuję, bo nie ma rozmiaru w sklepach na mojego pączka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka hihihi moja też teraz śpi z nami ale już to nas męczy bo Ala śpi bardzo niespokojnie i robi się ciasto bo Ona coraz większa.
To łóżeczko co dałam lnka wcześniej jest śliczne ale rzeczywiście troszkę za małe bo ma tylko 140cm długości nie wiem sama kosztuje tylko 115f ale może za rok będę musiała kupić nowe bo Ala ,,śmignie,, do góry. Te co dałam linka jest boskie na mój gust do pokoju księżniczki i ma ponad 2m długości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...