Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Melduje że żyję 🙂

w sobotę k wkońcu mógł zobaczyć syna mały go oczywiście nie poznał ale później gdy mu powiedzieli kim jest mówił do niego tata.
gocha nawet na chwilę nie zostawiła ich samych w pokoju, na początku wiadomo było sztywno ale później zaczęli się bawić itp.
G pytała k czy może zmienić małemu nazwisko ale oczywiście się nie zgodził.
gdy k spytał czy mały chodzi do przedszkola ona wtrąciła że nie bo jest chory a mały wygadał że nie bo nie mają pieniędzy na przedszkole 😞
recepty chciał małemu wykupić skoro ponoć chory to orazu mimo że wpierw mówiła że ma recepty to powiedziała że już wykupiła...
wogóle jak na przedszkolaka mały nie zna znaczenia słowa dziś ani wczoraj na wszystko mówi jutro... Np jutro byłem w sklepie i kupiliśmy...
nie odmienia też słów przez przypadki...
i do słów dodaje często "i" żeby łączyć zamiast tworzyć zdania. A od ok 2,5 roku chodził jednak do przedszkola i wkrótce będzie miał 5 lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Mini to straszne napewno dla k jak patrzy na małego... Dominik potrafi odmieniać słowa jak coś mówi i wie co znaczy jutro albo wczoraj 😮 kurcze pewnie dla k to było trudne ... My wczoraj byliśmy na takim placu zabaw z kulkami dla Dominika swietna sprawa kurcze to takie trzy poziomy miało i strasznie wysoko ten ostatni, ale ten nasz lobuz na samą górę na zjeżdźalnie wchodził hehe teraz w niedziele na basen chcemy jechać z nim 🙂 tylko musimy na zakupy jechać klapki, stroje czepki itd hehe jutro z Adasiem na szczepienie jade i Dominika zabieram na bilans bo ciągle odwlekałam a teraz jest okazja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 😉
Mini to kim jest ta kobieta ????? Czemu dziecko ma az tak bardzo ograniczone kontakty z ojcem ?????Zeby 5 letnie dziecko nie poznało ojca to musiało go nie widzieć ze 3 lata 😮 Przecież mały na pewno ma alimenty od K, a matka małego nie pracuje że nie stać ją na przedszkole ??? Od wrześni będzie obowiązkowo musiał chodzić do zerówki bo 6 latki zaczynanjuz edukację.
Zal mi takich dzieci 😞
Moja córka córka 7 lutego kończy 15 lat 😮, o ja ale mam duuuuże dziecko 🤪
Miłego dnia Wam życzę 😉ja do pracy uciekam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było mu szkoda małego rozmawiał z nią czy da mu go latem na wyjazdy no i wyprawkę chce mu kupić itp.
Mi też go się zrobiło żal wczoraj dużo rozmawialiśmy k się martwi czy ona celowo nie angażuje się w jego rozwój by później załatwić mu jakąś rentę czy coś...
owszem niby wyjściem mogło by być wrazie potrzeby by k starał się o opiekę ale mnie takie coś przeraża mam 2 córki które ciągle toczą wojny, i już z nimi czasem ciężko wytrzymać. A wiadomo on jako chłopiec poza tym też przez matkę buntowany mógłby być trudnym dzieckiem poza tym nie ukrywajmy to ja bym musiała więcej się nim zajmować bo k dużo pracuje. No i kolejna sprawa wtedy napewno nawet za kilka lat nie mogli byśmy sobie już pozwolić na dziecko 😞
może to egoistyczne z mojej strony ale nie chciała bym rezygnować z wielu planów... Jednak jeśli k zauważy więcej nie prawidłowości zgłosi to gdzieś a jeśli tam uznają że ona nie powinna się nim zajmować to wtedy w ostateczności zaakceptuje to i wtedy k będzie starał się o opiekę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA w skrócie więc k odszedł w listopadzie 2011 od niej bo ona nie chciała uwolnić się spod wpływu rodziców. On pracował na 3 etaty a ona przepuszczała pieniądze teściowie non stop mówili że nie ma prawa głosu bo to nie jego dom. Ślub wzięli tylko dla dziecka bo mówiła że jak to będzie wyglądało by ona i dziecko mieli inne nazwisko. Zmanipulowali go do tego stopnia że nawet do własnej rodziny nie jeździł bo groziła że nie zobaczy małego i może już nie wracać jak wyjdzie. Wkońcu odszedł dowiedzial się później że ona ma rentę na głowę nic więcej o tym nie wie. Od odejścia nie wpuszczała go do dziecka płacił jej alimenty cały czas na niego. W sądzie powiedzieli że bił małego i nie chciał odwiedzić. Sędzina nie uwierzyła bo stwierdziła że nie jest to nawet udokumentowane i że przez pół roku k musi go tam odwiedzać bo została zerwana więź między nimi i od czegoś trzeba zacząć by znów kontakt odbudować. Wiem to przerażające i zakręone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Aga, z jednej strony cie rozumiem, ale z drugiej strony. ..jak K musi sie czuć? Angazuje sie w wychowanie TWOICH dzieci a jego syn....wiesz o co mi chodzi...swoja drogą jak czesti in ma przesądzone widzenia z małym?
widzenia 2 razy w miesiącu ma.
poza tym owszem k wychowuję moje dzieci ale w nich nikt nie wlewa zawiści a matka małego już pokazała co myśli o mnie i moich dzieciach więc nie wierze że gdy by mały do niej jeździł było by ok.
poza tym mam teraz 26 lat 2 dzieci które są czasami trudne do okiełznania to nie jest jedno dziecko tylko wtedy już 3...
A jak mały by reagował że przezemnie zabrano go mamie która kocha?
ja wtedy będę musiała zrezygnować że szkoły do której mam złożone od stycznia już papiery i o innych rzeczach też.
paweł i k mają dobry kontakt dla dobra dzieci ale czy ona by tak umiała? Bo musiała by być na urodzinach itp...
Jutro k jedzie zawieść swoją mamę do mopsu i doradzi się co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę zrezygnować ze swoich planów ale tylko w ostateczności dla tego że Kocham K.
Może i jestem egoistką bo mimo że żal mi małego to u mnie to wszystko ogranicza się tylko do tego że chciała bym by k go zabierał by mimo alimentów też np kupił to czy tamto małemu by go gdzieś zabierać np na takie wyjazdy jak my jeździmy.
ale naprawdę nie chciała bym tej odpowiedzialności za niego i też rezygnować z tego o czym ja marzę. Bo już często poświęcałam swoje dobro dla dobra innych zawsze później słyszałam kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupe...

Więc jeśli będzie trzeba to będę starała się wszystko zaakceptować i by było jak najlepiej...

Poza terminem odwiedzin ona mu nie pozwoli go zobaczyć już teraz powiedziała że to sąd wybrał nie ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spoko Aga, naprawdę jestem w stanie to zrozumieć 😘
Js też jestem w pewnym sensie egoistka, bo stwierdziłam że jeśli kiedyś uda nam się kupić dom, to chciałabym w 100% całościowo pozostawić go Kayi a nie tak jak to M sugerował podzielić na 4. dlaczego? Bo moje dzieci da jyz dorosłe M syn ma mamę s Kaya ms tylko nas i nie jesteśmy już najmłodsi więc zależy mi żeby była niezależna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kasiu ja też chce mieć coś z życia bez szkoły nie będę miała tego czego chce.
poza tym też chcielibyśmy być może kupić dom od naszych właścicieli bo rozmawialiśmy i będą chcieli wyjechać za ok 5 lat za granicę jak dobrze pójdzie.

moja mama mówi że mały zawsze jest czysty i zadbany jak go widzi i że po prostu tyle że im się nie przelewa. Ale przecież gocha sama pozbyła się męża który robi na 3 etaty i mimo to tego nie doceniła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini mmmm trudna sprawa, ja uważam że dobro dzieci jest najważniejsze nie ważne czy będa mieszkały z ojcem i jego kobietą czy matką i jej partnerem. DOBRO DZIECI JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU. Mam tylko nadzieję że wszystko się Wam ułoży dobrze i że wszyscy będą szczęśliwi 🙂 😉
Nina nie rób się na rudo , bo rude to wredne 😜 😜 😜 😜 😜 🤪 😘 😘 😘 Zart 😉
Kasia ja uważam tak jak Twój mąż że dom po Was należy się dzieciom .
Ale każdy ma prawo mieć inne zdanie 🙂 i nie wolno go potępiać 😆
U mnie dziś wiosna jest ciepło i pięknie świeci słońce 🤪
Byłam u g i dostałam cilest antykoncepcje.
No ja znów do pracy idę 😞 pa 😘miłego dnia 😉
Kasia powodzenia na spotkaniu w przedszkolu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
Kasiu daj znać co w przedszkolu 😉
Hmmm a ja uważam, że wiele kwestii wpływa na to jak rodzice chcą przepisać majątek dzieciom. I nie zawsze wszystkie dzieci chociażby na to nawet zasługują aby coś odziedziczyć.
Mój brat od mojej mamy dostał mieszkanie niby nie własnościowe ale z cały wyposażeniem i mógł tam mieszkać do tzw. śmierci. Mama specjalnie się z tego mieszkania wyprowadziła bo brat nie miał się gdzie podziać a On Jej nawet za to nie podziękował a na koniec jego dziewczyna rozdała wszystko z mieszkania za darmo a mieszkania nie zdali do spółdzielni co spowodowało, że rośnie dług za czynsz. Myślę, że On już nie zasługuję na mieszkanie to które teraz ma Mama bo dostało jedno i tego nie uszanował a ja dodatkowo spłacam zadłużenie jakie mama zrobiła i uważam, że w 100% należy się to mieszkanie tylko mi i Mama też tak uważa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA tak dobro dziecka najważniejsze...tylko w tym wypadku ja patrzę na moje dzieci bo co gdyby mały był jednak tu matka uwierz mi jest bardzo mściwa i w wieku x lat poniżał albo mnie albo moje dzieci? Muszę też myśleć o nich. Póki co zobaczymy jak to będzie wyglądało nie rozmawiamy już Narazie o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylam dziś z Kaya w przedszkolu podpisać końcowe papiery, ma juz swoją szafke i wieszak z imieniem, w czwartek bedą jej robić zdjęcie i umieszcza nad jej imieniem, żeby wiedziała gdzie jest jej. 10 min wytrzymała beze mnie, a potem był ryk i musiała siedzieć przy mnie 🤨
W czwartek idzie na godzinke na przyzwyczajenie sie, w piątek bedą u nas w domu a potem jeszcze w poniedziałek i wtorek na 1,5 i 2 godziny. A w środę i piątek juz normalnie 5. Mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczai.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...