Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej. Ola dmucha, jakby to jej tort był 🙂 ale pomocna z niej siostra 😁 Czita to ma piękne córki 😁 Tarzan z maczugą nie wyrobi, jak będzie kandydatów odganiał.
U nas ze spaniem Łukasza to jest tak, że jak jest ze mną, to nie zaśnie w dzień, choć jest śpiący i marudzi ok. 13, ale jest awantura i nie zaśnie. A jak jest Mirek, to on go weźmie w obroty o każdej porze i zaśnei zawsze 🤪 🤪 Ale osatatnio 3 dni nie śpi 😉
Łukasz chyba pierwszy raz w życiu chory będzie 😞 nie wiem co tu robić... Kaszlał troszkę i teraz ma 37,6. Pewnie pójdę do lekarza, bo nawet nie wiem co mu dawać.
Ja się połamana czuję i gardło mnie boli. Do dupy, ech...
Mirek chyba jedzie do Holandii, w systemie 6 na 2. Wolałam 4 na 2, ale zawsze coś, zwłaszcza że kasa się kończy, a do długów nie możemy dopuścić. Czekamy na telefon ostateczny jutro.
Ja tak samo już mam dość przymulenia i zimna, a właściwie teraz to już bardziej mi przeszkadza, że bez słońca jest, bo do zimna się przyzwyczaiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 no chłopcy troszkę daja w kość. Adasiowi ciągle się dupka odparza juz nie wiem co mam robić, mam najróżniejsze maści łacznie z tymi na recepte z antybiotykami, i do tego kupy są zielone i śmierdzą 🤢 byłam dziś z nim u lekarza pani dr dała coś osłonowo na brzuszek cała mała buteleczka 5 ml za 40 zł 🤢 jak nie pomoże w ciągu paru dni to mam znowu przyjsc i pewnie zmieni mi mleko na to dla skazowców bo może alergia jakaś...
Gosiu śliczna Ola w kitkach!!! Musisz ją przyzywczaić hehe bo naprawdę wygląda pięknie 😉 😁
KAsiu gratulacje no i zdrowka!!
Nina kurcze no fajnie gdyby M wcześniej wracał ale jeśli nie ma wyjścia to dobrze,że chociaż 6 na 2 bo to zawsze już lepiej niż nie wiadomo kiedy.
Kasia i co z poszukiwaniem pracy??
A Miniatura nasza zmęczona gdzie?? Pewnie w łóżku hehe 😜
Domi śpi w dzień, czasem tylko nie, ale wstaje koło 7-7.20 i śpi koło 13-14 musze go wybudzać bo by spał ze trzy godziny no i idzie spać kolo 22, ale jak sie nie położy w dzień to nie idzie z nim od 16 wytrzymac i o 19 spi, ale w nocy sie budzi z placzem i marudzi...
ja uciekam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za komplementy, wiem że mam śliczne dzieci 🙂 - dla każdej matki jej dziecko jest naj!!!No Mini K męczy hahahaha..
Kasia może pracę dostała i dlatego jej nie ma . Świeuje z M. 🙂
Oj Kuro , kiepsko że znów sama zostaniesz , ale takie jest zycie. Pieniądze są potrzebne , bo za uśmiech zakupów nie zrobisz - niestety. Może wreszcie kiedyś będziecie już razem non stop. Ale rozłąki tez czasem dobrze robią dla związku. Ja sobie na tą chwilę n ie wyobrażam że T. by pracował poza domem . Jajo znosze gdy wraca w nocy, a gdyby nie bylo go tygodnie ??? O nie. A z Łukaszem do pediatry, możesz dać mu cebion od 10 do 15 kropelk, i nasmarować mu stopy , plecki i klatkę piersiową kamforą lub odrobiną spirytusu salicylowego - to moja rada 😉
Sylwia a robiłaś Adasiowi bad. moczu ????? No ale z kąd ta brzydka kupa ??? MOże mleko trzeba zmienić , alergia pokarmowa może mu dokucza 😞
A Kasia zmaga sie pewnie z jelitówka w dalszym ciągu 🤔
No Ola zasnęła mi po 21 , niezle , ciekawe jak jutro ze spaniem.
Zdrowia mamcie i dzieciaczki 🙂
Ja też lecę kołdrę nagrzać . Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Gosiu moczu nie badałam jeszcze, ale myślę nad posiewem z kupki, ale teraz poczekam jeszcze ze dwa dni co bedzie po tych kropelkach... Nina Gosia dobrze pisze cebion możesz dawać, albo syropek rutinacea dla dzieci mi ostatnio pani dr kazała go dawać Dominikowi, 2,5 ml 3 razy na dobe, a na kaszel dawałam flavamed, i kiedys bronchosol 🙂 ale lepiej udać sie do lekarza 😉 smarowanie mascia tez pomaga !
No to lece ogarnąć maluchy i na sanki później Dominika wezmę jak Adaś zaśnie bo spadło duzo śniego przez noc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny wogóle jeśli któraś nie ma na kogo oddać 1% podatku to pomóżcie naszej Oli jeśli macie na to ochotę 🙂
W PIT wpisujemy tylko numer KRS 0000186434.
Aby wskazać na konkretne dziecko należy wpisać w informacjach uzupełniających - cel szczegółowy 1 % :


PIT 28 pozycja 128
PIT 36 pozycja 307
PIT 36L pozycja 107
PIT 37 pozycja 126

PIT 38 pozycja 60

PIT 39 pozycja 53


"na rehabilitację Aleksandry Cieczko symbol 53/C".

Olka wczoraj miała zastrzyk z botoksu pod kolanko robiony żeby wzmocnić mięśnie, a szczerze nogę stawia coraz gorzej ... 😞 to chrześniaczka mojego Pawła więc proszę Was o pomoc,a zarazem dziękuję bardzo 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🤪 😉
Sylwia ja już oddałam pity do rozliczenia , więc ja nie pomogę - przykro mi 😞
U mnie od rana pada śnieg , bardzo drobniutki , jak tak cały dzien będzie sypałao to znów wszędzie biało będzie , a zaraz chlapa bo + 1 jest 😠 😠 😠 😠 Ja muszę ogarnąc jaskinię i też na spacer wyjdę z małą 🙂 A miałam do mojej mamy iść , ale z wózkiem po takim śniegu to się upocę więc zmiana planów.
Sylwia właśnie jeszcze kupkę daj do badania,bo coś jest nie tak 🤢
A gdzie reszta ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas juz lepiej, ale wiem że jeśli mogłabym wybierać pomiędzy rozwolnienie czy wymioty, wybieram to pierwsze 😉
Kaya raczej nie śpi w dzień, chyba że sama padnie gdzieś w trakcie zabawy 😁
Jej normalna godz do spania to 7-7.30 i budzi się ok 7.
Ola suuuper wygląda w tyyyyluuu kitkach 🤪
Aaaaa, u nas od kilku dni jest całkiem wiosennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

K mnie nie męczy tylko od weekendu mamy trochę na głowie 😞
Co do spania Majce rzadko się zdarza spać po południu no chyba że jest bardzo zmęczona lub w samochodzie tam zawsze zaśnię 🙂

GOSIU masz śliczne córki moja gumki i spinki da sobie ubrać ale tylko na chwilę.

NINA I ŁUKASZEK SĄ W SZPITALU MAŁY W NOCY ZACZĄŁ KASZLEĆ I TRACIĆ ODDECH. POGOTOWIE ICH ZABRAŁO.
ŁUKASZ MA ZAPALENIE KRTANI TLEN MU PODAJĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo ja biedny Łukaszek, krtań się strasznie szybko rozwija niestety ...
Ja mam już odśnieżone podwórko po części jeden bałwan już stoi, a drugiego wielkiego robimy po obiedzie 🙂 Domi teraz ogląda bajki pewnie zaśnie bo to już taka pora,że zasypia. Ja go też nie kładę spać on sam idzie jak chce w dzień, a w samochodzie wystarczy chwila i zaśnie hehe czasami to wkurza bo jak zasnie to nie idzie go obudzić 🤢 trzeba się namęczyć i naprosić żeby wstał... uciekam obiad robić 😘
aaa Kasiu ja chyba też bym wolała jak już biegunke hehe wymioty muszą być paskudne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Łukaszek 😞, na pewno jest przerazony. Dobrze że jest mąz Kury to ma oparcie.
Mini Ty to masz szczęście do dzieci hihihi. Ja tez lubie patrzteć jak Paula bawi się z Olą(choć rzadko sie to zdarza)
Moja Ola zasnęła, a ja czytam Pamiętniki wampirów. Na spacerze byłyśmy i też lepiłyśmy bałwana , a raczej miniaturę bałwana hahahahaaa. U mnie cały czas padaśnieg, a że jest na + to mnóstwo kałuż na ulicach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się 🙂
U mnie szukanie pracy zakończyło się wydrukowanie CV haha M powiedział, że mam czas i zrobię to na pewno dzisiaj albo jutro bo jeszcze tak na wolne 🙂 Korzystamy z wiosny 🙂
Zdrówka dla Łukaszka 😘
Moja Ala nie śpi w dzień chyba od ponad roku 😉
Lecę na kawę i wychodzimy 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEj. Wpadłam do domu się wykąpać i poleżeć na łóżku hahha 😉 Tam woda zimna, a ja i tak przeziębiona od spania na podłodze 😜
Pierwszą noc czuwałam na krześle i potem na gołej podłodze kurtkę położyłam i tak leżałam 🙃 🙃 a dziś materac ze świetlicy sobie wzięłam i nawet trochę spałam 🤪 🤪 Teraz Mirek jest z małym.
Łukasz ma nadmiar apetytu i energii, biega jak szalony, gdy inne dzieci grzecznie się bawią , tyle że on nie może, bo zaraz kaszle i go dusi i krzyczą tam na mnie hahah a zaraz że wiedzą, że nie da się go upilnować 😁
Ogólnie to on nie jest takim szalonym, żywym srebrem, ale tam wychodzi z siebie 🙃 🙃
Jest chłopiec 4 lata, a Łukasz wyższy od niego 🙃 🙃 każdy się dziwi, że on taki wielki, ale o nawadze nikt mi uwagi nei zwrócił.
Jutro raczej wyjdziemy, okaże się jak się będzie czuł. Pozdrawiam Was, nadrobię jak wrócę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Kasia sie nie odzywa bo wiose wita hahahahahahaaaa, a Polska tonie w śniegu 😠 😠 😠 😠 Ale chociaz pobawić na śniegu się można 🤪 a tu nasz BAŁWAN 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/79792271.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5575/79792271.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nina trzymamy kciuki , hahaha Łukasz szpital rozniesie , w faktach powiedza o dużym dwulatku co szpital zniszczył hahahahahahaaaa

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...