Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej. Dominik to bystry i energiczny chłopczyk 😁
Pięknie liczy i śpiewa. Mój gamoń się oburza jak próbuję go wierszyka lub piosenki nauczyć 🤢 🤢 nie wiem o co mu chodzi 😜
Mini, czemu odpoczywasz od forum? Nie rób sobie jaj, bo z jajami nie ma żartów, zwłaszcza jak się zaklinują w ciasnej kurzej dupie 🙃 🙃
My byliśmy dziś w przychodni. naszego pediatry nie byłło co prawda, ale pani przepisała mu antybiotyk, bo kaszlał i zeszłą noc aż z Mirkiem się trzęśliśmy, by znowu ataku nie dostał. Mówię Wam, to jest tak straszne przeżycie, że całą noc nie spałam z nerwów. Ta pediatra powiedziała, że ma zapalenie krtani i że możliwy jest atak, ale ma nadzieję, że antybiotyk szybko się upora z tym. Jednak najbardziej ufam mojemu pediatrze i sceptycznie do tego podchodzę.. no ale co.
Teraz aż się boję nocy... 😞
Mirek jedzie w poniedziałek do... Norwegii, czyli udało nam się spełnić nasze nadzieje. Mam nadzieję, że będzie tak pięknie jak to pan opisywał. Bilet ma już kupiony, jedzie ze znajomym. Jakaś mała stocznia, jest tam 5 Polaków, którzy robią tam 7 lat, także nie będzie hołoty. Bo jak jest 20 Polaków w jednym miejscu za granicą, to jeden drugiemu oczy wydrapie.
Ale mu zazdroszczę, że jedzie do takiej dziczy 😁 no i nareszcie pieniądze konkretne, to da się odłożyć w końcu. 6 tyg tam, 2 tyg tu. A wczoraj niepotrzebnie sobie zrobił wycieczkę do Gdyni, bo to z innej firmy się odezwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘
Ninka bardzo się cieszę ! Spełniło się Wasze marzenie o Norwegii 🙂 Będziesz mieć Go dość często w domu i kasa jest super ! 🙂 Moim znajomi z takiej pracy mieszkanie po dwóch latach za gotówkę kupili i samochód z salonu i też mają małe dziecko a ona nie pracuje.

My wczoraj zamówiliśmy kuchnie w końcu 🙂

Oglądałam katalog z meblami do kuchni i zakochałam się w pistacjowych z drewnianymi blatami ! Jejku co za cudo ! 🙃 Jak dobrze pójdzie chcemy do sierpnia zrobić kuchnie całą już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coś podobnego:
http://www.housetohome.co.uk/room-idea/picture/traditional-kitchens-10-of-the-best/5

- nie chodzi o wzór mebli tylko chciałam pokazać kolory szafek i blatów 🙂 Plus w koncie gdzie jest część jadalniana będzie zrobiona ława z poduszkami aby usiąść i nad głową podświetlane półki z taką częścią na talerze jak na zdjęciu z przegródkami 🙂 Może znajdę też fotkę to dam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Sylwia co tu dużo pisać Domi jest THE BEST 🙂 NIna ja Cię dokładnie rozumiem i wiem co czujesz ... Oli chorował prawie że od urodzenia na zapalenie krtani. Ataki miał czasami kilka razy w miesiącu trzy razy wzywałam w nocy pogotowie dwa razy był w szpitalu i od tamtej pory nigdzie nie wyjeżdżaliśmy nie rozstawaliśmy się z nebulizatorem i sterydami 🤢 zresztą tak jest do dzisiaj nie choruje już prawie wcale ale zawsze mam przy sobie cały sprzęt. Kasiula moje kolory 🙂 będziesz miała piękną kuchnię 🙂

Marta pisz tu co u ciebie ? jak z m ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Kaffi, wcześniej chyba musiałam przeoczyć, że pisałaś że Oli chorował na zapalenie krtani. Nawet nie chcę myśleć o tym, mam nadzieję, że to jednorazowe.
Pigi, oby ktoś się w końcu odezwał 🙂
Łukasz wczoraj pięknie zawołał siusiu przed i zdążyliśmy do łazienki 🙂 ale dziś raz się zsikał i nic nie pwoeidział 😜
idziemy po ostatnie zakupy, bo jutro o 7 Mirek ma busa do Berlina. Teraz wróci na święta, także szybko minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne 🙂
U nas też wiosna, pranie schnie na dworze 🙂
Czekaliśmy na kuchnie a tu dowózka dopiero jutro - te barany same siebie czasem nie kumają 🙃
Dzisiaj odebraliśmy zamówione mięso i muszę Wam się przyznać, że popełniam kanibalizm bo jem samą siebie bo to pół świniaka 🙃 🤪 😁
Dzisiaj wykonałam telefon do menadżerki od hoteli i powiedziała, że potrzebuje ludzi do pracy a to telefon zdobyty po znajomości , w czwartek się z Nią spotykam i nie zapeszam, ale mam dobre myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mam zamiaru pisać tu sama ze sobą 😜
]M w wolnych chwilach pomiędzy zamiwieniami ostatnio robił schody do nas, bo te które mamy sa beznadziejnie skrzypiace i carpet na nich jest beznadziejnie stary i dobity, za kilka dni wam pokaże zdjęcia przed i po 😉
Początkowo strasznie byłam przeciwna tym schodom, ale przekonał mnie, bo robi je z odpadów w stolarnii więc właściwie nic nas to nie będzie kosztowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu moja Ala zimą miała kozaczki 6 teraz nie wiem jak będzie z bucikami na wiosnę bo muszę kupić.
Czekam na telefon od tej menadżerki jak nie zadzwoni to sama później zadzwonię.
Wczoraj wystawiłam starą kuchnię na sprzedaż za 40 funtów i się o nią teraz biją haha telefon mi się urywa 🙃
A co do schodów to już na UK pisałam, że Twój mąż przydałby się u mnie do schodów zrobienia haha w przyszłym roku a może już na zimę ( jak będę pracować ) zrobimy nowe bo te skrzypią jak w horrorach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu tak 🙂 Jutro o 13:00 mam rozmowę 🙂
Wiem, że jest ciężko, że czasem nawet nie miło .... ale cóż muszę coś wziąć a w między czasie mogę szukać coś lepszego na spokojnie bo pensja już na konto będzie lecieć 🙂 Moje znajome też już po kilka lat robią w hotelu i nie narzekają - są dni, że się narobią a są dni, że jest na prawdę ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...