Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
HEJ.
Chciałam zauważyć, że jestem spostrzegawcza i Świnia trzyma Świnkę nawet w kuchni hahahha 😁 A to narcyz! Nawet swoje figurki trzyma, żeby tylko na siebie patrzeć 🙃 🙃
Kuchnia potrzebuje remontu jak widać, ale widac potencjał i najważniejsze, że to jest Wasze 🙂
Pigi, każdy ma inne podejście co do pracy. Ja nie powiedziałam, że nie chcę w ogóle iść, a nawet jeśli to to moja sprawa 🙂 Może mam ochotę leżeć i pachnieć, czytaj: zajmować się w szczególności pracami domowymi 🙃
Zamierzam iść do pracy na pół etatu od września, jak mały pójdzie do przedszkola (tyle, że raczej się nie dostanie). A niania odpada, bo nie powierzę obcej osobie, to by było ostatnie koło ratunkowe... Ja kontakt z ludźmi mam, a praca byłaby mi potrzebna, by oderwać się od rzeczywistości i robić to co lubię i na pewno nie iść do pracy z musu, ale nie zawsze tak niestety się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A to fakt co napisała Krowa, ciężko mi by było zostawić małego na 8h, ale na 4h to już jest inna sprawa 🙂 Przecież każdy ma dość swojego dziecka czasem, ile można 🙂
Ile kosztuje prawko w UK? I ile czasu zajmuje kurs?
A może jakbyś teraz zrobiła prawko, to miałabyś zwiększone szanse na jakąś pracę? Czy nie za bardzo? 😘
U nas tylko ja mam prawko i wiem, że to super sprawa, choć na razie auta nie planujemy, bo nam nie jest potrzebne.
Sylwia, dawaj zdjęcie chłopców 😁 Adaś pewnie rośnie jak na drożdżach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś Chciałam dzieci powierzyć niani ale po obejrzeniu programu idealna niania na tvn style w życiu tego nie zrobię! Polecam obejrzenie tego to straszne co potrafią takie kobiety zrobić!

mi też by pasowało najlepiej na pół etatu na początek bo Maja umie maksymalnie bez mamy 5 godzin wytrzymać 🙂

co do prawka nie ciągło mnie do tego dopóki za kierownicę nie wsiadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to dziś mi wypadł drut z aparatu 🤢 🤢 dlaczego w sobotę?? 😠 😠
Próbowałam sobie sama ten zamek zapiąć, ale chyba nie do końca... wrrr oszaljeę.
Krowa, mnie Mirek wypchnął na prawko, ja siebie nie widziałam, ale jak wsiadłam za kierownicę, to koniec 😁 uwielbiam prowadzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mam dzień przerabany zakupy kawa u mojej mamy później mamę k odwiedzimy. Jego siostrę ja chce on a później brata więc będzie powrót do domu nocą jak od 15 zaczniemy. A teraz muszę wziaść się za grubsze sprzątanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry
Kasiu, tak jak NIna sugeruje, prawo jazdy pomaga czasem w znalezieniu pracy, bo wiem jak mój PAtryk szukał , to było jedno z podstawowych pytań .
Tutaj jest dość szybko i łatwo zrobić prawo jazdy.
A najbardziej podoba mi sie, ze sama sobie regulujesz kiedy płacisz . Jak?
Pierwszy krok to wysłanie zdjecia z aplikacja i np paszportem i zaplaceniem ok. 50£ za tzw. Provisional driven licence bez ktorego nie ma mowy o rozpoczęciu kursu. W międzyczasie oczywiście uczysz sie teorii (po polsku jeśli chcesz), cwiczysz testy, potem zapisujesz sie na egzamin z teorii za który płacisz ok. 35£, jeśli chcesz, zdajesz go po polsku. Potem masz 2 lata na podjęcie do egzaminu z praktyki. Wykupujesz sobie jazdy, tyle ile uważasz , jeśli jesteś gotowa zapisujesz sie na egzamin i możesz go zdawać nawet na swoim samochodzie. Proste, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂
Kasiu ja wiem jak tutaj zrobić prawo już jestem doskonale zorientowana, mam nawet testy kupione i zaglądam do nich, ale nie robię prawa jazdy bo wiem że bez pracy nie kupię samochodu bo z jednej wypłaty opłaty za samochód bez zniżek by nas zjadły. Narazie to musi poczekać 🙂

Ninka źle mnie zrozumiałaś 😉 Ja Ci nie dogryzam, że Ty nie chce iść do pracy ja tylko pisałam jakie podejście do pracy mam ja sama 😉

Co do niani to ja nigdy w życiu bym Ali nie zostawiła z kimś obcym ! Chyba że była by to osoba polecona przez kilka innych mam to bym o tym pomyślała.

Tak kuchnia wymaga remontu sporego ale na szczęście materiały będą tanie a brat zrobi remont za darmo tylko nakłonić mojego M na remont to jest katastrofa jakaś. Jemu pasuje życie w takim bałaganie bo twierdzi, że najważniejsze to fakt, że to już nasze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pigi, ale ja nie odebrałam tego jak dogryzanie 😁 przecież wiem, ze wyraziłaś swoje zdanie. Tylko może Ty mnie źle zrozumiałaś.
Jaki "lajcik" z tym prawkiem 🤪 🤪 nie to co u nas, a teraz jest ponoć gorzej zdać. Dobrze, że to już za mną, bo pamiętam ten stres 🤢 🤢
Kopnij Mańka w świński zad 😉 przecież macie tak mnóstwo do roboty, a jak zaczniecie powoli, małymi kroczkami coś robić, np. zaczniecie od kuchni, to już krok do przodu 🙂 ja wiem, że Ty wiesz 😜
Czita, tylko futro byś mogła ogolić na te tany 😁 nie strasz ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak już kuchnia będzie zrobiona to w końcu będę mogła zacząć górę domu. On jest leniwy strasznie dlatego mu się nic nie chce i remont domu dla niego to wielki problem bo lepiej leżeć na kanapie 🙃 Czekam aż pójdę do pracy wtedy sama sobie pokupuję materiały i z bratem się umówię na remont 😁 Nie będzie miał nic do gadania 😁 😁 😎 😎 😎

Tak tutaj prawko to dość lajtowa sprawa. Nie ma żadnych łuków, placów do zdania itp. od razu jest miasto. Myślę o tym ale to musi poczekać. Teraz za godzinę jazdy wołają sobie 22 funty to sporo plus muszę kupić nowe testy bo te co czytam są już nieaktualne a to koszt 50funtów plus opłata egzaminu plus kupienie L i tymczasowej prawa to też 50f itp. a więc musi to poczekać 🙂

Mam lenia niesamowitego ale idę sprzątać bo musze ogarnąć podłogi u góry i pościel przebrać 🙃

Moja Ala jest taka nie dobra, że czasem chce mi się już płakać z tej bezradności na Nią 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
mini23 napisał(a):
Kolejne sprawy to tak Aga nie mam w co się ubrać na imprezę u ciebie 😁

Kasiu już pomału wszystko ma ręce i nogi 🙂

o to się nie martw 😉 na pewno się coś znajdzie 🙃 pamiętaj 21 Barani 😁 😎
pamiętam już nawet zapisałam 😁 czekam aż k wróci i mnie przywiezie 😁


NAWET NIE WIECE ILE KREDEK AKCESORI OD LALEK ITP MOŻNA ZNALEŹĆ W SZAFACH POD ŁÓŻKIEM ITP...

Wyrzuciłam wszystko u dzieci z pokoju a później miałam orkę 😁 ale jestem zadowolona 🙂 lalki wszystkie ubrane znalezione kredki buty od lalek klocki itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gonia88811 napisał(a):
Hej, nadrobiłam , ale nie mam czasu pisać bo mam trochę do zrobienia w domu i potem na "tany" idziemy 🤪 😉
Kaffi udanej zabawy 😉, a jak samopoczucie ???
Miłego weekendu 😘 😘 😘 😘

dzięki 😘 tobie również życzę udanej imprezki 🙃 naszprycowałam się czym się da 😁 i jak na razie jest dobrze 😎 szykuje się i zmykam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku padam na twarz ! Cały dzień coś robię w domu 🙃 Powiesiłam sama półkę u Alicji w pokoju 😁 😁 😎 I próbowałam powiesić wieszak na klucze w korytarzu ale zakończyło się niestety to zrobieniem trzech dziur w ścianie hahahaha 😁 Dobrze, że korytarz przed remontem bo M by mnie zajeb**** 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 czytałam was na raty wiec za duzo nie pamietam 😉 Kasiu remonty powoli się zrobią hehe tylko musisz M zachęcic jakoś 😜 Gosiu Ola napewno zadowolona,że do babci na nocke idzie, ja czasem zostawiałam Dominika u moich rodziców teraz nie mam kiedy bo mamy mojej prawie w każdy weekend nie ma bo jakieś kursy musi porobić... a szkoda bo czasem mam ochotę odpocząć wieczorem a niestety Domi wieczorami jest nie do zniesienia 🤢 Udanych imprez laski 😁
Z tym prawkiem to faktycznie macie lajtowo 🙃 Mini zapraszam do Dominika pokoju hehe też mu by się takie gruntowne sprzątanie przydało, ale co mu sprzątne to za godzinę już ma wszystko na podłodze... no cóż może niedługo nauczy się dbać o porządek. A Marta ciekawe co u niej ... może się gdzieś przeprowadzili? uciekam zaraz spać bo maskara taka zmęczona jestm... Dobrej nocy kobietki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🤪
Gdyby było tak łatwo zdac prawko w PL to ja już dawno bym miała 🙂Teraz jak wspomniała Kura jest jeszcze trudniej 😠. Posrana ta nasza PL jest 🤢
U mnie na szczęście pod meblami jest baaaaardzo mało zabawek 🤪, baaardzo często tam zaglądam 😜 😜 i wyciągam drobnostki.
Oj Kasiu nie dobrze że M jest leniuchem, ja bym T zatłukła gdyby mi nie robił w domu remontów.Musisz Ty kobieto wszystko ogarniać 😮, u mnie na szczęście T lubi takie robótki 🤪
Wczoraj bawiłam się wspaniale 🤪 🤪, zupelnie sie wyluzowałam i bawiłam sie tak jak kiedyś 😉, zapomniałm o małej zupełnie ☺️Wytańczyłam się i wyszalałam za całe trzy lata hahahahahahaha. Ola była zadowolona z nocowania u mamy , sama nawet się do babci pakowała 🤪 i co najważniejsze nie płakała wcale 🙂 Myślę że takie imprezy będą teraz częściej 🙂. Wróciliśmy do domu koło 2. I jestem mało wyspana 😮
Kaffi jak było ??? Tez zadowolona jesteś ???
Miłej niedzieli kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też padam na twarz marzy mi się łozko i spanie ale moge o tym zapomnieć 😁 wczoraj spędziliśmy leniwy dzień 😁

Gosiu ja non stop wyciagam nowe klamoty bo jak nie jedna to druga 🤢 super że Ola zadowolona z nocki u babci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 u nas wczoraj tata na obiedzie z siostrą i jej chłopakiem byli, bo mama na szkoleniu była więc ich przygarnęliśmy 😉 Gosiu ale Ci zazdroszczę ja już dawno nie byłam gdzieś... ostatnio chyba sylwestra w zeszły roku. W wakacje może nadrobimy, Adaś podrośnie to będzie łatwiej go zostawić 😉 Ja już nie wiem ciągle sprzątam coś a z drugiej strony już bałagan 🤢 Adaś opanował przekręcanie i teraz już po podłodze zaczyna się całkiem szybko przemieszczać hehe ale ciągle walcze znowu z odparzoną pupą... już sama nie wiem od czego jutro znowu do lekarza może go na usg brzuszka umówię albo już sama nie wiem co to może być, wczoraj prawie cały dzień leżał na kocu od pasa w duł na golaska i wietrzył się. Uciekam do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...