Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja juz po pierwszym spacerku a was nadal nie a śpiochy 😜 ale dziś będzie skwar już teraz jest gorąco... aaa mialam Wam napisać jutro rano mnie napewno nie bedzie ani w czwartek i piatek- bo nie mamy prądu przez 3 dni 😮 🤪 normalnie szok, z jednej strony fajnie bo Paweł z nami w domu bedzie a z drugiej co my będziemy robic hehe nie ma byc od 7-18 pradu chyba przez 3 dni bo cos na wysokim napieciu robia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eee tam sama jestem.... 😞 Dominik właśnie poszedł spać wiec mam chwile dla siebie 🙂 posiedze chwile pogrzebie na allegro i kawe wypije i do roboty jakiejs sie wezmę 😉 odzwyczajacie dzieci od smoczkow?? Bo ja zaczynam znowu małego bo najgorzej jak mu zęby wychodż to by non stop go memlał ... teraz zasnął bez smoczka bo wziełam go na dwór do wózka ina dzień mu znowu bedę chowała narazie pozwole mu na nocki jeszcze mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej melduje 🙂

zdjęć na razie nie obejrzę bo przy tej prędkości to chyba by komputer rozniosło....

Nina to nie o mnie chodziło Kasi 🙂 mimo że u mnie też napięta sytuacja,mam już dosyć i czuje się zmęczona tym wszystkim to nie jest takie łatwe jak mi się wydawało....
ale niestety tak już jest i oboje z Pawłem pewnie mamy już dosyć ale mimo to żadne niczego nie ułatwia... 😞
w niedziele wracam do domu,do swojego jeszcze....
jestem kompletnie zestresowana....

obiecuje że jak wrócę to obejrzę zdjęcia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😁
Kasiu, zdjęcia niesamowite, gustowne... boskie! 🙂 a wy wszyscy jak z obrazka 😁
Sylwia, jak nie ma prądu, to się dzieci rodzi... 🙂 haha ale u was już za późno 🙂
Kasie, pomóżcie, wiem że mieszkacie w Anglii, ale się może orientujecie czy to dobre warunki dla mojego męża. Nie wiemy jakie są stawki w Szkocji i ile co tam kosztuje i czy się opłaca, a dostał ofertę.

Godziny podstawowe £11.81 + £1.43 dodatek urlopowy
Druga zmiana/Nocna zmiana £14.17 + £1.71 dodatek urlopowy Wszystkie nadgodziny £17.72
Po 12 tygodniach stawka drugiej zmiany wzrośnie o 30%, a nocnej o 47%.
Podatek i ubezpieczenie od wynagrodzenie brutto wyniesie ok 25%

Tygodniowo ok 48godzin, wynagrodzenie płatne przelewem co tydzień w każdy piątek.
Za mieszkanie oni płacą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek. Zdjęcia śliczne Kasiu!!! Więcej nie napiszę bo jak zwykle mi czasu brakuje... Mała mi śpi od 2 nocy w łóżeczku i przesypia całą noc bez budzenia. Dzisiaj 3 noc i sama z butelką poleciała do łóżeczka. Myślałam, że pójdzie gorzej. Oby się jej nie odwidziało. Lecę spać. Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
dzieki za mile slowa na temat zdjec 😘
Ninka, co do propozycji dla Twojego meza, to ja uwazam, ze to calkiem niezle warunki, ale chyba musicie przekalkulowac czy to jest duza roznica miedzy tym co macie i pewnie trzebaby sie liczyc z nie tak czestymi wizytami w domu, bo to jednak jest dalej. ogolnie naprawde ciekawie. a nie mysleliscie, zeby z czasem chociaz na jakis czas wyniesc sie z pl, zeby byc blizej siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 😘
U mnie dużo się dzieje. Mieszka u mnie przyjaciółka - jak pisałam wcześniej ma problem z partnerem 🤨
Ninka oferta dobra, ale jak będziecie przy sobie na dwa domy to będzie nie wiele tak na prawde bo każdy ma świadomość, że w Polsce drogo a mąż tam też żyć jakoś musi.
U mnie wszystko dobrze z M i ogólnie z Alusią też 🙂 Dzisiaj chodziła i mówiła KO KO KO 😁 To pewnie były pozdrowienia dla Cioci Niny albo uczy się hymnu na euro hahaha 😁 😁 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, co do odzyczajania od smoczka, to Kaya w ciagu dnia w ogole nie ma smoczka w buzi wlasciwie od zawsze 😉 dostaje tylko do spania a do niani daje ja bez smoczka i tam zasypia bez niego. takze pewnie, gdybym sie uparla, to spalaby w domu bez niego tez 😜
Sylwia, a gdybys tak w ciagu dnia smoczka po prosu schowala? pewnie Domi bylby tak zajety, ze nie pomyslaby nawet o nim 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Pigi, oby jej się życie poukładało 🙂 tak to już jest z facetami 🤨 Ala na pewno o mnei mówiła 😁
Akurat mąż zawsze trafiał tam, gdzie nie było możliwości ściągnięcia rodziny,a tutaj napisali, że jest taka możliwość 😁 najpierw jedzie do Gdyni w piątek na próbki i zobaczymy czy będą trudne i czy przejdzie. Marta, gratulacje dla Gabi 😁 hahah stwierdziła, że samej jest jej wygodniej i ma więcej miejsca 😁
Co do smoczka, to ja już dawno zapomniałam co to jest. Mały miał 4 czy 5 miesięcy i sam go odrzucił, a używał głównie do spania. Także nie pomogę. Może być trochę płaczu, ale myślę że jak będziecie konsekwentni, to się uda 😁
To zdjęcia 😜
Wybaczcie za takie zbliżenie hahah, oby wam monitory nie pękły 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/17miesiecy7579.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6458/17miesiecy7579.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/17miesiecy7591.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7357/17miesiecy7591.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/17miesiecy7603.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3508/17miesiecy7603.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laseczki 🙂
Dzisiaj idę do przychodni z Alusią zabukować date na szczepienia zaległe.
Ninka kolor śliczny, ale masz za bladą twarz do niego jest ładnie, ale trochę kolorku by się na twarzy do niego przydało. Sam kolor jest boski !
Moja Ala smoczek obowiązkowo ale na noc w dzień czasem jak się Jej zachce to woła smoczka. Nie odłuczam Jej ale kiedyś przyjdzie czas na to haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pigi, na szczęście to ostatnie szczepienie, bo następne jak będzie miała 5 lat 😁
Dzięki 🙂 ja jestem taka blada od zawsze i ciężko mi się opalić 😞 opalam się na czerwono, jedynie troszeczkę zbrązowieję, nigdy nie uda mi się być bardzo brązową, a poza tym po słońcu od razu mam uczulenie - wysypka 😞 także raczej go unikam, a opalam się jak idę gdzies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Wg mnie to tego koloru włosów Niny cera tzn koloryt skóry bardzo pasuje 🙂 Wręcz powiem, że chyba opalona skóra nie pasowałaby 🙂 Ale to moje zdanie 🙂 Co do pracy męża to mnie ciężko doradzić bo każdy wyjazd niesie ze sobą ryzyko a dziewczyny już napisały jak to finansowo wygląda 🙂 Perspektywa wspólnej przyszłości i bycia razem skłania na plus do tej pracy a co do reszty argumentów to nie wiem 🙃

Kasia, oby z przyjaciółką było lepiej i potrafiła sobie poradzić z sytuacją 🙂 No i cieszę się, że z M już dobrze 🙂

Sylwia, co do smoczka to nie wiem bo moja nigdy nie używała... Są dzieci które szybko wchodzą w nowe sytuacje a tym samym potrafią oduczyć się pewnych nawyków a są i takie, którym przychodzi to trudniej. Jedynym mianownikiem jest to iż liczy się Wasza konsekwencja i cierpliwość 🙂 Co do metody to nie ma uniwersalnej niestety... Być może teraz latem jak będzie miał więcej alternatyw w postaci zabaw na powietrzu to szybciej zapomni o smoczku... A może posmarować czymś gorzkim, hmm?? Tak jak z metodą odstawiania piersi którą stosują matki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam szczepienie się przeniosło na "za" 8 dni po odstawieniu antybiotyku.

Ogólnie to przygotowuję zajęcia otwarte z dziećmi na Dzień Mamy i Taty które będą w piątek i mam ogromnego stresa 🤢 🙃 To jeszcze małe dzieci i nie wszystkie potrafią śpiewać, pokazywać czy tańczyć więc mam nadzieję że jakimś cudem jakoś to wyjdzie hehe . Będą rymowanki z pokazywaniem i zabawy ruchowe z wykorzystaniem elementów rytmiki. Jutro próba generalna z Dyrektorką a w piątek będę się modlić by dzieci potrafiły się skoncentrować na zajęciach jak będą ich rodzice 🙂

Gabi nadal nie zrezygnowała z łóżeczka 🙂 Obym jak się nie złamała hehe bo chętnie bym się do niej przytuliła w nocy 🙂 Jak rano się budzi to wychodzi z łóżeczka wprost na nasze łóżko i tak z kwadrans się przytula i mnie całuje hehe, nie sposób się nie obudzić z dobrym humorem 🙂 Oglądam YCD a później jest fajny horror ale z racji tego, że Rafał w pracy to nie obejrzę go sama 🙂 Wypiję piwko i spadam spać 🙂 DOBRANOC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 ale nas mało. Sylwia nie ma prądu. Ale gdzie Kaffi, Kasia i Czitos?
Krowa na łące się pasie, to nie ma czasu 😉
Marta, sama się boisz horrorów oglądać 😁 ja wczoraj wypiłam Red'sa i odleciałam, taką słabą głowę mam, że nie wiem ☺️ ☺️ ale pewnie to ze zmęczenia i zmęczenia bólem.
Pigi, jak patrzę na Ciebie, to jakoś nie widzę, żebyś miała problemy z opalaniem 😁 jesteś ładnie opalona na złocisty kolor 😁
Dzisiaj idę zakładać gumki separacyjne do ortodonty i teraz już się zaczyna wszystko w kierunku aparatu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej Mamusie 🙂
Ninka ja też chce aparat !! Daj trochem mi prosieeeeeee 🤪 ☺️ 🙃
Ninka ja żebym mieć taką opalenizne jak mam musiałam walczyć z solarium 3 miesiące no może 2 nie pamiętam już. Teraz już nie byłam półtorej tygodnia i czas iść ale chyba już w poniedziałek na wypłatę hahaha 😎 😜 😁
Ala siedzi na kolanach i włosy Jej smalcem pachną bo Tata jej tutaj urozmaica śniadania a więc dzisiaj był chlebek ze smalcykiem i do tego próweczka na ciepło hahaha
Mało nas tutaj rzeczywiście 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha smalec był wszędzie 😁
Pigi, to męża proś o aparat, ale pewnie Ci wcale niepotrzebny 🙂 te gumki mnie nie bolą, a denerwują 😠 😠 zaraz oszaleję... oczywiście nic nie pogryzę, bo wtedy boli, także jogurty, kisielki... idę spać, bo padam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 😉
Nina, tez uwazam ze masz dobry kolorek do cery i cere do kolorlu (wlosow) a najbardziej podobaja mi sie Twoje oczy 🤪
powodzenia jutro dla meza w sprawie pracy, fajnie by bylo, gdyby sie dostal, bo jak wspomnialas, moglibyscie razem pojechac 🤪
smalcu Kayi nie dawalam, ale za parowki, to jej przysmak (ale tylko z costco)
u nas piekna pogoda, wiec nie ma czasu na forum 😜 i w miedzyczasie praca... dzis bylam na 3.30 am do 8.30 am a jutro ide na 13 do 18tej. wole te poranne zmiany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😁 Kasiu, ja Cię podziwiam jak Ty tak w nocy pracujesz... wstać w środku nocy 🤢 🙃 🙃 szok.
Dziewczyny, wstałam o 3 i myślałam, że zwariuję z bólu! Udało mi się zasnąć na chwilę, mąż wstawał o 4, bo miał pociag rano do Gdyni na próbki. Potem mały o 5 pobudkę zrobił i myślałam, że się rozpłaczę z bólu szczęki, nawet wymiotować z bólu mi się chciało. Na razie na ketonalu jestem... ale do poniedziałku to ja się chyba zapłaczę 😞 straszne to jest, wszystkiego mi się odechciało... miENTka jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...