Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
O takie coś będę mieć (jak któraś chce, to niech wejdzie) 😉
http://www.goldreichorthodontics.com/lip-bumper.php

Będę uzbrojona po zęby buhahahahha 😁


O kurcze Nina to sporo miejsca w buzi Ci zajmie bo to jakiś pręcik jest ja jeszcze takiego aparatu nie widziałam serio 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej piękne 🙂 muszę się wam pochwalić, że mój synek bardzo ładnie powiedział dziś w przedszkolu wiersz mówiło jeszcze 2 chłopców, ale poprzekręcali wszystko i do tego bardzo cichutko mówili ,a mój synek głośno i wyraźnie i ani razu się nie pomylił 🙂 jestem z niego dumna 🙂 Maja jak dopadła się do wózka takiego dla lalek to nie chciała go oddać haha wyrzuciła misia z niego i sama się wpakowała 🙃 Nina, ale będziesz piękna 😁 😉 Byłam nad morzem w Sopocie tydzień temu i jakby któraś się wybierała to odradzam plaża ohydna pełno petów szkła i różnych śmieci i śpiących pijaków.... 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffi dobrze że to napisałaś 😞 więc wybiorę Ciechocinek nocą i fontannę świecącą...jadę sama bez męża i dzieci jeśli o to chodzi.... 🙂

Gratuluje mądrości Olinkowi 😁 na bank po mamusi 😁 😁 moja to na dzień mamy zafundowała mi teksty ze jestem niedobra bo zachwycam się maja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRUDNE DZIECKO = SZCZĘŚLIWE DZIECKO 🙂

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8595/p2505121648.jpg[/IMG]


I Z POKAZU CIĘZARÓWEK 🙂

[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3429/p2705121109.jpg[/IMG]
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4809/p270512111401.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czy Wam już pisałam czy nie bo się pogubiłam ale Dzień Mamy i Taty wyszedł super! Byli wszyscy rodzice więc trema okropna ale udało się 🙂 Byłam dumna z moich dzieciaczków!!! 🙂

Najważniejsze- Gabi zaczęła znów mieć etap siadania na nocnik i robienia siku lub wołania, siadania i sikania haha.

Druga ważna wiadomość- zasypia sama w łóżeczku !!!! 🤪 Wiecie, dla mnie to szok bo spała z nami dobre pół roku a wcześniej się zdarzało często że spała z nami a u nagle zaczęła zasypiać w łóżeczku a ja przy niej (łóżko stoi przy łóżeczku) a w Dzień Mamy postanowiłam zostawić ją w pokoju samą także wypiła mleko i zasnęła 🙂 Moja kochana dziewczyneczka 🙂 I najważniejsze, że nie płacze, nie marudzi, tylko wypije i zasypia. Jestem z niej dumna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 Nina myślę, że Dominik ma taki etap bo np dziś ze smakiem zjadł prawie dwie takie mniejsze kanapki z dżemem, wczoraj siedzieliśmy przy czereśni dosyć długo bo nie szło go odgonić tak słodkie są owoce hehe wiec to tak zależy jak go coś najdzie to potrafi przez cały dzień prawie nic nie jeść 😮 no ale może to zęby też bo trójki mu ruszyły ale długo im coś schodzi i już czasem myślę, że mam omamy hehe 😉 Marta gratulacje dla Gabi 😁 grzeczna córunia 🙂 Mini dziewczynki jakie zadowolone oj Dominik to by tam piszczał z radości 😁 A Maja brudna to jeszcze śliczniejsza hehe 😁 ja jutro ide do lekarza ale się ciesze, że zobacze tego małego łobuziaka 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Gratulacje dla Gabrysi za osiągnięcia 😉
U mnie też etap niejadkowania u Alicji 🤨 Ciężko Ją zachęcić do zjedzenia czego kolwiek. Nie powiem bo ciągle Jej coś daje w rączkę do zjedzenia i małymi porcjami podjada prawie cały czas, ale nie zje jednego dużego posiłku, ale waży prawie 11kg to myślę, że jest dobrze 🙂
Sylwia cieszę się razem z Tobą na usg bo mi tego w ciązy brakowało 😞 Miałam tylko 2 usg w całej ciąży i jedno już podczas porodu.
My dzisiaj na zakupy tak jak pisałam dzisiaj, ale M jeszcze śpi po nocce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Kaffi, widzisz jakiego masz zdolnego synka 😁 może wyrośnie z niego aktor? Do tego jaki przystojniak z niego będzie 😁 także uroda i umiejętności naraz 🙂
Krowa, będziesz spacerować po tężniach? 🙂 byłam raz w Ciechocinku, miałam z 10 lat 🙂 ale pamiętam 😁
Pigi, mój tak samo podjada, ale obiadu dużo nie zje. Albo nie podjada i tak samo dużo obiadu nie zje 😁
Raz tylko się rzucił na jedną zupę, to prawie całą miseczkę zjadł, to byłam w szoku. Może dlatego, że pieprzna była, a on z tego co zauważyłam, to lubi dużo pieprzu 🤢 🤢
Kaffi, to Ty byłaś nad morzem i nie pochwaliłaś się? 🤨 🤨 Może plaża zasmiecona, ale Sopot to piękne miasto, prawda?
Łaciata, dziewczynki jak zwykle eleganckie, Oliwka to blachara, od razu widac ten błysk w oku hahahhaa 😁 A Maja chociażby była cała w sadzy, to i tak piękna 😁
Marta, gratuluję Gabrysi 😁 jestem zdania, że niektóre rzeczy są kwestią i czasu i czasem nie warto niczego przyśpieszać.
Sylwia, to czekamy na fotkę łobuza 😁 chyba lekarz nie zmieni zdania co do płci 😁
Marta, widziałaś już fotkę Amelki? 🙂
Pigi, ja podczas porodu nie miałam usg 🤨 hmmm dziwiło mnie to strasznie 🤢 a w ciąży miałam chyba z 7 usg.

Ale bałaganu narobiłam z imionami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Nina mam nadzieje, że nie zmieni się tam nic i będzie synek bo już się przyzywczaiłam do tego 😉 no właśnie Marta widziałaś już Amelke? Kafinka przeoczyłam Cię w mojej pierwszej wypowiedzi- gratuluje tak zdolnego synka!!!! Musisz być dumna z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eeee dziewczyny, co się dzieje????? Co się stało??

Nina, Sylwia, zdjęcie Amelki jest na FB i NK 🙂 🙂 🙂 No chyba macie Agatę w znajomych???

Co tu taka cisza??

Ja robię spaghetti na kolację 🙂 Ta godzina więc pewnie większość śpi...

P.S. Odchodzi od nas koleżanka z pracy która uczyła angielskiego i ja wraz z drugą koleżanką mamy prowadzić te zajęcia bo na razie nie będą przyjmować nowej osoby bo interes słabo się kręci... Mam nadzieję, że ruszy i to szybko bo lubię tą pracę! Poza tym nie nadaję się do czegoś innego, tylko do pracy z dziećmi a w szkole to przerąbane dostać etat 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...