Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Nina on ma cudowne oczy!! ale ma po tobie takie duże 🙂
a reszta to czysty tata na moje 😁

Majka + Łukasz - dziecko z niebieskimi oczami 😁 nasz wnuk będzie mieć niebieskie oczka 😁
już się przyzwyczaiłam, że nikt nie mówi, że on do mnie nie jest podobny, bo to klon ojca 😁 po mnie ma pieprzyki i koniec podobieństw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
mini23 napisał(a):
Nina on ma cudowne oczy!! ale ma po tobie takie duże 🙂
a reszta to czysty tata na moje 😁

Majka + Łukasz - dziecko z niebieskimi oczami 😁 nasz wnuk będzie mieć niebieskie oczka 😁
już się przyzwyczaiłam, że nikt nie mówi, że on do mnie nie jest podobny, bo to klon ojca 😁 po mnie ma pieprzyki i koniec podobieństw 😁

czas na córke 😁 ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łukaszek przystojniak jak zawsze! Oczy ma piękne ale to nie tylko ja zauważam 😉

Mini, w życiu jakakolwiek decyzja ma swoje konsekwencje i sami nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć ale jeżeli na tym etapie czujesz że K to dobry kandydat na partnera i będzie dobrą osobą dla Twoich dzieci to nie przejmuj się opinią ludzi , ja trzymam kciuki by się wszystko udało 🙂

Sylwia, działaj, działaj hehe, Ty to masz werwę do wszystkiego dosłownie 🤪 😁 Czekamy na wieści i już się nie możemy doczekać 🙂

Pigi, ale fajnie jak piszesz że wyszliście na podwórko własne, ach to taki komfort 🙂 Pozazdrościć 🙂

Lecę zaraz spać 🙂 I pytanie na koniec dnia hehe- które dziecko pije jeszcze mleko i w jakich ilościach?? Z butelki czy z kubka??

Spokojnej nocy 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mogę spać... ehhh
Ninka Łukasz to bardzo duży i fajne chłopaszek 🙂
Marta moja Ala nie pije mleka tego specjalnego dla dzieci od dobrych jakiś 9 miesięcy. Czasem wypija mi kakao poza tym je serki i inne odmiany nabiału oprócz czystego mleka 🙂
Mini 😘 Ty wiesz 😉
Sylwia masz trzymać do soboty !! 😁 😁 😁
Tak Martuś ogród to duża wygoda, ale jak jest pogoda teraz w ogóle z niego nie korzystamy ponieważ ciągle pada 🤨 Dzisiaj wywiesiłam dwa prania i zaczęło lać na całego 🥴 Poza tym jak jest pogoda to sama przyjemność 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej meldunek 🙂 nadal się nic nie dzieje 😞 mały sie chce jeszcze wygrzac. Mi Dominik nie pije mleka od długiego czasu też. Od maja chyba bierzemykrowie mleko od sasiadów i w sumie to sami z Pawłem z tego korzystamy. Od kilku dni dopiero Domi toleruje na śniadanie płatki na mleku, czasem zjada budyń i je jogurty, nic innego nie chce ale dobre i to. LEce zajrze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie ( i Sylwia w dwupaku tez 😉 ) 🙂
Kaya ciagle jeszcze pije kasze z butelki co rano i co wieczor. na noc dostaje z mleka w proszku ciagle, tego 1-3 , a rano to roznie, czasem kasze ktora sie z woda rozprowadza, czasem na normalnym mleku, ale butla musi byc 😉 to sa jedyne posilki, ktore naprawde zjada, reszta w ciagu dnia, to naprawde bardzo roznie, nie wiem z czego jej sie produkuja 2 kupy dziennie i z czego wazy 12 kilo a duzie ma jak ksiezyc w pelni 🙃 baardzo malo je, naprawde, ewentualnie kilka lyzek jakiejs zupy, kotlety nie wszystkie i nie zawsze, serki, monte, chleba nie zje innego jak tylko suchy, jajek w ogole nie lubi, ziemniakow tez nie lubi, lubi jesc sam bez niczego ugotowany makaron, byla mniejsza, to duzo wiecej jadla, teraz to jakas masakra 😞
Ninka, Luki to przystojniak i nie wiem, czy dasz rade go utrzymac dla Maji, pewnie bedziesz musiala uganiac sie od innych synowych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Sylwia jeszcze w dwupaku 😁 choć ledwo się toczy 🙃 🙃
Kaffi, zapomniałam że dodałaś W KOŃCU zdjęcia swoich dzieciaczków 😁 Oni są tak podobni, że mogliby być bliźniakami 🙂 przez kalkę były robione hihi 🙂
Maja na gigancie, a to dobre 🙂 weź ją spakuj w walizkę Hello Kitty i niech idzie w świat 😉
Marta, Łukasz nigdy nie pił mleka modyfikowanego. Jego przygoda z mlekiem zakończyła się po roku karmienia piersią 🙃 🙃 Je kaszki dla dzieci, a tak to żadnego nabiału nie je. Twarogu, mleka krowiego, Danio, Danonków, innych jogurtów - takich rzeczy nie ma w jego menu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaya niejadek 😁 albo inaczej - wybredna jest 😁 musisz się przyzwyczaić, każde dziecko je tyle, ile potrzebuje. Takie jest moje zdanie. Jak je mało i niechętnie, to najwidoczniej tyle potrzebuje. Latanie z łyżką, żeby zjadło to dla mnie porażka. Jak Łukasz zje mało obiadu, to mu nie wciskam na siłę. Teraz ciężko mi stwierdzić, czy on je dużo, czy mało, bo nie wiem jaka jest norma hehe. Na śniadanie potrafi zjeść 4 kanapki, lub 5 pomidorów 😉 uwielbia pomidory 😁 nie lubi mieszać - czyli np. trochę kanapki, trochę warzywa. Na obiad np. czasem zje same ziemniaki, czasem samą surówkę, czasem sam kotlet. Nie je wszystkiego po
troszeczkę. A ze słodyczy to lubi właściwie tylko Delicje 🙂 inne ciastka mogą przed nim leżeć otwarte, nie ruszy. Żelków,ani innych tego typu rzeczy mu nie daję. A zresztą nawet nie chce, bo się brzydzi 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w jednopaku 😁

wstałam z lepszym humorem dziś,bo wczoraj w nocy dowiedziałam się że mama K pogodziła się z jego wyborem i nawet komplet obiadowy mu sprezentowała 😮 😁 i ma nadzieje że nam się ułoży bo liczy się dla niej jego szczęście 🙂

Marta Maja mleko pije jedynie w płatkach "duo" 🙂 i lubi serki i jogurciki, butelki nie używamy od kiedy skończyłam karmić piersią używa tylko kubka niekapka,lub buteleczki ze słomką

Kasia maja ostatnio też wybrzydza a była taka super jeśli chodzi o jedzonko 🥴

Nina ty dobrze pilnuj Łukaszka wiadomo "przelotne przygody" ale ta jedyna musi być tylko jedna 🤪 🙃 🙃

Sylwia ja codziennie wchodzę z myślą "może już" 😁 😁 😁

Świnia po nocach spać nie możesz?? to pewnie z miłości do mnie ☺️ ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, to jest naprawdę wiadomość 🤪 wsparcie psychiczne już macie, a reszta sie nie liczy. Ważne , zeby wam bylo dobrze 😘
Na szczescie nie biegam za KAya z łyżką ( a nawet z widelcem 😉 z jedzeniem 🙃 ) a Pigi sie pewnie opila kawy z nowego ekspesu i dlatego spać nie mogła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sie ledwo tocze hehe Nina ja już o 7.30 jechałam na zakupy 😜 szawgoerka do mnie dzwoniła i pytała czy na porodówce jestem bo samochodu rano nie było jak dzieci do szkoły wiozła a ja jej na to no jasne w kauflandzie hehe 😉 Co do jedzenia Dominik raz je raz nie je tez nie zmuszam go jak nie che nic konkrenego to mu chociaz winogrona albo jabłka dam i trochę wtedy zje, a je to na co ma ochotę jak nie chce jesc obiadu takiego jak my no to trudno zgłodnieje to zje 😉 czasem je bardzo niewiele i bez kolacji potrafi isc spac bo nie che 🤢 Mini świetnei,że macie jakieś wsparcie już to napewno dla Was dużo znaczy! A Dominik słodycze uwlebia, z delicji je tylko środek hehe a biszkopta mi oddaje, nie lubi ciatek zwykłych takich z nadzieniem lub z cukrem np. ani wafelków, czekolade ubóstwia dlatego ja mu słodkie ograniczam, ale na szczęście jak mu powiem,że nie może i nie dam mu to się raczej nie buntuje tylko odchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wiem, że wy nie biegacie za dziećmi z jedzeniem, bo wy mONdre zwierzęta jesteście 🙂
hahaha Sylwia, Ty urodzisz w biegu 😁
Mini, wiesz, to mógł być szok dla niej i nie mogła się oswoić z tym, ale na szczęście zmieniła zdanie 😁 ciekawe jak pójdzie z Twoją mamą 🤢 🤢 powiesz jej w 4 oczy? Kiedy? 😜 Musisz być zesrana 🙃 🙃 Pigi Cię nie koffa, ona Cię zdradza z Mańkiem. Przejrzyj w końcu na oczy.
idziemy na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja wiem, że wy nie biegacie za dziećmi z jedzeniem, bo wy mONdre zwierzęta jesteście 🙂
hahaha Sylwia, Ty urodzisz w biegu 😁
Mini, wiesz, to mógł być szok dla niej i nie mogła się oswoić z tym, ale na szczęście zmieniła zdanie 😁 ciekawe jak pójdzie z Twoją mamą 🤢 🤢 powiesz jej w 4 oczy? Kiedy? 😜 Musisz być zesrana 🙃 🙃 Pigi Cię nie koffa, ona Cię zdradza z Mańkiem. Przejrzyj w końcu na oczy.
idziemy na zakupy 🙂

nie powiem w 4 oczy niestety tyle odwagi nie mam ;/ a poza tym bym musiała tam jechać z dziećmi a nie chce przy nich się kłócić teraz tylko myślę czy sobota czy niedziela będzie moim terminem....
ale znam moją mame i jej reakcje w sumie też skoro ostatnio się doczepiła że słyszała plotki i już ze złością do tego podchodziła to co dopiero teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, to moze jej nic nie mow 🤢 musisz? 🤢
zadzwon i przez telefon jej powiedz, ile Ty masz lat? bbboooooossszzzzeeee, gdyby tak moje dzieci sie mna przejmowaly 🙃 🙃 🙃 🙃 nie wiem, moze ja po prostu patrze na to wszystko inaczej, bo jestem duzo starsza od was , ale ja po prostu chyba bardzo wczesnie przestalam sie przejmowac co moja mama powie na to, jak sobie zycie poukladam 🥴. chociaz moze faktycznie... jak bylam w wieku Agi, to chyba jeszcze robilo to na mnie wrazenie 😮
moze potrzebna wam obu jest szczera rozmowa, wlasnie bez nikogo, moze mama przy innych pokazuje inna reakcje " bo nie wypada inaczej", a w glebi serca mysli inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini, to moze jej nic nie mow 🤢 musisz? 🤢
zadzwon i przez telefon jej powiedz, ile Ty masz lat? bbboooooossszzzzeeee, gdyby tak moje dzieci sie mna przejmowaly 🙃 🙃 🙃 🙃 nie wiem, moze ja po prostu patrze na to wszystko inaczej, bo jestem duzo starsza od was , ale ja po prostu chyba bardzo wczesnie przestalam sie przejmowac co moja mama powie na to, jak sobie zycie poukladam 🥴. chociaz moze faktycznie... jak bylam w wieku Agi, to chyba jeszcze robilo to na mnie wrazenie 😮
moze potrzebna wam obu jest szczera rozmowa, wlasnie bez nikogo, moze mama przy innych pokazuje inna reakcje " bo nie wypada inaczej", a w glebi serca mysli inaczej?
Kasiu właśnie ostatnia rozmowa była na osobności, z mamą różnie bywało ale zawsze pocieszała wspierała wiadomo jak to matka... poza tym wiadomo kocham ją ,ale ona swoją miłością czesto próbowała nam narzucać swoje zdanie mimo że sama swoje życie ma ZAGMATWANE...DLA NIEJ JEŚLI FACET NIE PIJE I NIE BIJE TO JEST OK...
Kasiu 25 😁 ale ja taka jestem przejmuje się każdym nawet tymi co potrafili mi coś złego zrobić albo zranic ☺️
a i planuje do niej wlaśnie zadzwonić ☺️ ☺️ bo wtedy zawsze idzie sie rozłączyć... ☺️ ☺️ wiem nie ładne zagranie ale mówi się trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wlasnie, ja z innej beczki teraz:
kochacie swoje matki, bo tak po prostu jest? czy kochacie , bo sa kochane? czy kochacie i lubicie je tez?
bo ja z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedziec, ze swoja matke kocham, bo jest moja matka, ale jako czlowieka jej nie lubie, dziala mi na nerwy, powaznie i ona bardzo dobrze o tym wie, ale sama sobie zapracowala na takie uczucia i tez o tym doskonale wie i moze dlatego ja nie przejmuje sie i nigdy nie przejmowalam " co ona i ludzie powiedza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 🙂
Nie Kasiu kawkę piję tylko rano później nie mogę z powodu chorego żołądka 🙂 Mariusz podniósł mi ciśnienie i dlatego nie mogłam za snąć z nerw 🤢

Ja kocham i lubię moją Mamę bardzo. Mam do niej o kilka rzeczy żal, ale przecież nikt nie jest idealny. Moja Mama jest wspaniałą osobą i każdemu życzę takiej Mamy jak moją bo można na Nią liczyć mimo wszystko i co by się nie działo - stoi za mną murem !

Co do jedzenia to Ala na śniadanie tylko parówki ( same z serem lub ketchupem, albo wszystko na raz haha ). Kanapki w ciągu dnia, ale to zlizuje co jest na wieszku. Lubi ogólnie wszystko i je małe ilości ale ciągle coś tam pojada przez cały dzień 🙂 Raczej nie ma rzeczy której nie lubi oprócz właśnie czystego mleka. Ze słodyczy dostaje wszystko i lubi wszystko ale to są małe ilości. Uwielbia lody, nie lubi delicji wogóle i oczywiście przepada za cipsami haha A za frytki, ziemniaki i rosół sprzedała by mnie i mariusza hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...