Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hehe dzięki 😉 artysta mały, jak chce to potrafi, ale jednak najlepiej wychodzi mu kłócenie się ze mną 😜 czasem mi palcem pogrozi z taka poważną miną i powie nonono, albo nie nie hihi a drugie ulubione słówko to błoto 😁 może jeszcze jakiś filmik zgram to wam wrzucę. Muszę iść upiec biszkopt bo Paweł ma jutro urodziny więc robię ciacho z malinkami, ogólnie mówiłam,że nie robimy imprezy, ale wiadomo i tak przyjdą najblizsi na kawe i ciacho i jakiegoś drinka pewnie chociaż jak nie urodzę to Paweł sobie nawet za bardzo nie może wypić. Dziś się ogólnie coś źle czuję mały się coś pcha na ten świat ale jakoś tak niepewnie i nieśmiało więc ciekawe ... narazie nie robie sobie nadziei 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Sylwia Dominik jest cudowny !! Śliczny, uroczy i jeszcze ta Jego mowa !! Moja Ala nie ma problemu z wymawianiem rrr.... ale ogólnie jej mowa często jeszcze jest niewyraźna 🙂
Czekam na kuriera z ekspresem i spa dzisiaj ma być 🙂
Sylwia ja też długo czekałam na ten ekspres do kawy poza tym byłam nie zoriętowana który robi tak dużo napoi i w końcu znalazłam ten - robi aż 9 napoi myślę, że to sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha

KaSIU jak się sprzątało 😁 ja mam często taki sajgon po Oliwce i Majce ale Oliwka stara się sprzątać chociaż nie raz pyta "a co ja sprzątaczka jestem " 😮 😠

Sylwia Dominik bardzo ładnie mówi,Maja mówi z jakimś dziwnym akcentem i często nie rozumiem ale się staram 😁
no a ja się zawiodłam bo miałaś już urodzić 😁

Nina ja mam nadzieje że foty zięcia będa wysyłane 😁

myślę że w ciągu miesiąca góra 2 będe miała neta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂 jeszcze nadal w dwupaku się melduję 😜 Mini olej Pawła jak mu się nie podoba to niech wyjdzie na spacer, albo na piwo z kolegami i już 😉 wiem,że łatwo pisać tak, no ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli 😉 lece przygotować de volaille na obiadek, chociaż w ten sposób mężowi przyjemność na urodzinki może zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
My już wrocilysmy z play grupy, zapisalysmy sie na bal halloween, Kasia, jak ja nie lubię curry, fuuuuuuuuu!!!!! 🙃
Zaraz sobie latte zrobię , a jak Twój Kasiu ekspresik sie sprawuje? Domyślam sie jaki mieliście ciężki wybór zdecydować sie na jakiś ekspres, my tez myśleliśmy o tym, jaki Ty masz, ale jak go zobaczyłam i dotknelam w sklepie, to zdecydowałam sie na inny, ale wiadomo - ile ludzi , tyle gustów 😉
Mini, myśle dokładnie jak Sylwia. Rozumiem, ze będzie sie czuł P głupio, więc może faktycznie niech gdzieś idzie, np.do tamtej koleżanki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My lubimy carry ale rzadko i w małych ilościach 🙂 Wczorajszy place był pycha 🙂
Ja akurat chciałam ten ekspres - bardzo mi się podobał z wyglądu i robi świetną kawę - właśnie pije espresso 🙂 Muszę jechać tylko dokupić wkłady z innymi rodzajami kawy itp. 🙂
Ale się Kaja wyszaleje na balu 🙂 U mnie pada DOSŁOWNIE CIĄGLE !! Nie wychodzę z Alą bo nie ma sensu ona i ja moknę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas na szczęście nie pada, świeci słońce i wieje wiatr, jest znosnie 🙂
Oglądam sad rodzinny i nie mogę sie zebrać do prasowania.... Chyba zaraz sobie wszystko zniose na dół, będę oglądać i pracować bo KAya chyba właśnie zasnela, bo żadne odgłosy nie wychodzą z jej pokoju 😉 w czwartek jadę do Londynu na stansted po gości Pauliny na chrzciny - przylatuje mojej byłej teściowej siostra z mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak P powiedział ze on nie wyjdzie i mam się wynieść nad ranem,wiec jakoś to ugryziemy,przewieziemy najwyżej meble do znajomego a o 18 z stamtąd na nowe mieszkanie,ale tu nie zostawiane!!
poza tym stwierdził ze skoro K w mojej obecności się nie ogląda za innym to jest gejem albo pedałem 😠 😠
później zaczął że jak będę chciała się wieczorem wyprowadzać to mam pomyśleć czy czasem on policji nie wezwie że jego rzeczy są zabierane 😠 😠

a ja zabieram tylko wyposażenie dziecięcego pokoju a później SWOJE rzeczy takie jak żelazko,gofrownica... i wszystko to mam od moich rodziców!! 😠 😠
a wiem że jak bym tu zostawiła meble lub rzeczy to by spalił!! bo na cholerę mu to będzie!!

kolejna rzecz jego teksty "a dasz na pożegnanie" 😠 😠

poza tym jestem niemoralna bo odchodzę do innego!! i ciągle słyszę czemu czy on był złym mężem czy co,ja na to że odchodzę bo czuje coś do innej osoby a on nadal swoje 😠

nie wiem czy ja stworzyłam potwora czy nie widziałam tego wcześniej z kim jestem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...