Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KAya tez nie mówi mamusia, ale za to mówi Kayusia i Kayunia 😁 , nie będę pisać co jeszcze mówi, bo nie chce żeby wyglądało ze się chwale 😉
Nina, mój Patryk zaczął mówić dopiero jak skończył 2 latka , każde dziecko ma ze wszystkim swoje tempo i trzeba do tego podejść normalnie, bez wyścigów 🙂 na szczęście my się tu nie wyscigujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kafi Ty pipo ale masz dobrze !! 😜 Ja też chcę weź mnie do torebki albo walizki haha 😁

Ninka no tak pisałaś o mowie Łukaszka i ja słyszałam już z różnych źródeł, że chłopcy zaczynają później mówić ale to oczywiście nie jest reguła 🙂 Moja Ala mówi bardzo dużo ale niewyraźnie ja i M Ją rozumiemy ludzie z otoczenia wyłapują tylko niektóre słowa. Alusia na mnie mówi MUSIA albo MAMUŚ zdarza się, że powie Kasia a na M mówi MISIEŚ czyli misiek albo TATUŚ a na siebie nie powiel Ala tylko LALA hahaha

A Kasiu zapomniałam - wózek jak dla chłopca SUPER !!! W moim guście i prezent bardzo przydatny lepsze to niż łańcuszek albo coś... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ciśnienie miałam 90/50 a prawidłowe jest 120/60 także oblał mnie zimny pot i prawie odleciałam im w pokoju a więc szybko posadziły mnie na wózek i na sale na łózko - wysoko nogi, nisko głowa i jakoś po prawie dwóch godzinach doszłam do siebie ale się porządnie wystraszyłam ponieważ nigdy nie miałam tego po pobieraniu krwi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam już powiedzieć w sobotę podpisujemy umowę wynajmu mieszkania,w domku dwu rodzinnym 🙂
a przeprowadzka z 9/10 bo wcześniej właściciele wyjeżdżają gdzieś i ten termin im pasuje bo też chcą palić w centralnym i chodzi tez o odmalowanie mieszkania umowa do grudnia 2013 🙂
w sobotę jadę z maluchami...
P już wie,niby na razie spokojnie to przyjmuje,i obiecał że pomoże mi Oliwkę nastawiać na to wszystko i Maje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Mogę wam już powiedzieć w sobotę podpisujemy umowę wynajmu mieszkania,w domku dwu rodzinnym 🙂
a przeprowadzka z 9/10 bo wcześniej właściciele wyjeżdżają gdzieś i ten termin im pasuje bo też chcą palić w centralnym i chodzi tez o odmalowanie mieszkania umowa do grudnia 2013 🙂
w sobotę jadę z maluchami...
P już wie,niby na razie spokojnie to przyjmuje,i obiecał że pomoże mi Oliwkę nastawiać na to wszystko i Maje....

Oby wam się ułożyło 😘
A mamie i reszcie rodziny kiedy powiesz? Ona zna K?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
Mogę wam już powiedzieć w sobotę podpisujemy umowę wynajmu mieszkania,w domku dwu rodzinnym 🙂
a przeprowadzka z 9/10 bo wcześniej właściciele wyjeżdżają gdzieś i ten termin im pasuje bo też chcą palić w centralnym i chodzi tez o odmalowanie mieszkania umowa do grudnia 2013 🙂
w sobotę jadę z maluchami...
P już wie,niby na razie spokojnie to przyjmuje,i obiecał że pomoże mi Oliwkę nastawiać na to wszystko i Maje....

Oby wam się ułożyło 😘
A mamie i reszcie rodziny kiedy powiesz? Ona zna K?
tak ona zna K bo łącznie znamy się 8 lat o ile nie liczyć tej przerwy od kiedy jestem mężatką i urwały się nasze kontakty...
Mamie już powoli dałam do myślenia,i trzymałam się swego i sama zmieniła temat widać zadowolona nie będzie....zaczęła mówić o dzieciach itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini, nie przejmuj sie , jesteś dorosła, od niej niezależna, .... Przeżyje to jakoś 😉
wiem jedynie dzieci reakcja jest najważniejszą wiem że lubią L ale P jest jednak ich tata i będą tęsknic za nim ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Ja znowu sprzątałam już sobie wymyślam zajęcia normalnie typowy syndrom gniazda ☺️ no ale może tym sposobem sobie wywołam trochę szybciej maluszka 😉 Kasiu to bardzo niskie masz ciśnienie, mam nadzieję,że jakoś to uregulujesz i będzie dobrze 😉 Kafinka zazdroszcze koncertu, ja też bym chętnie zobaczyła to na żywo 😁 Mini trzymam kciuki!!!! Napewno Wam się ułoży-musi!!! co miałąm jeszcze pisać, aaa Łukaszek i nocniczek no proszę gratulacje 🙂 Dominik pare dni mi robił i później przestał nawet jeden dzień spał bez pampersa, no ale to był tylko jednorazowy wybryk mojego łobuziaka 😉 Dominik nie wołą mamusia tylko mama na mnie za to na Pawła woła tatuś jak chce coś od niego i ciociusia jak od którejś coś chce hehe z nowych najnowszych słówek to mówi ceść (czyli cześć) i oć tu (czyli chodź tu) zna już dużo słowek tylko czasem nie wyraźnie mówi i ciężko go zrozumieć, no ale teraz jest taki etap,że dzieciaczki zaczynają sypać zdaniami i ciężko nadążyć heeh ja myślę,że Dominik jak na swój wiek bardzo łądnie i dużo mówi (no nie mogę go z Kayą porównywać bo ona jest wybitna i wymiata hehe 🙂 ) ale każde dziecko inaczej się rozwija i nie należy porównywać tylko być dumnym ze swojej pociechy 😁 Ależ mi wywód wyszedł hehe lece obiad robić może później jakoś na laptopie uda mi się coś z tymi ustawieniami DNS porobić to i wieczorem będę bo tak mi się nie chce siadać do stacjonarnego ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina bilet kosztował 270 na tańsze się nie załapałam jak kupowałam 😞 wczoraj jeszcze patrzyłam na stronę, a tam, że bilety będą w sprzedaży po 70 zł ale minus taki ,że gdzieś całkiem z tyłu o słabej widoczności 🥴 więc chyba dobrze ,że mam taki bilet 🙂 Będę stała przy samej scenie 🙂 postaram się zrobić dobre fotki 🙂 Sylwia ja ci powiem kochana tak we wtorek weź męża w obroty i w środę z samego rańca będziesz jechała rodzić 😁 posłuchaj mnie 😁 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ejjjjjjjjj ja wciągnę brzuch, podkurczę nogi i się też zmieszczę!!!!!!!!!!!! Jak gruba świnia się zmieści, to ja, taka kurka się mam nie zmieścić?
Kaffi, a z kim jedziesz oprócz nas?
Pigi, zapomniałam skomentować Twoich zdjęć ☺️ ☺️ Alusia jakie ma słodkie kitajce, takie antenki 😁 widać, że ma charakterek. A Ty oczywiście jaka zgrabna 😁 A Maniek mi się wydaje, że się postarzał jakoś 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, gdzie macie konta w polskich bankach ( i czy jesteście zadowolone i czy któryś polecacie)?
Ja mam w PKO BP SA, ale schodzi na psy... ostatnio usłyszałam ,że za -wyświetlenie- stanu rachunku w bankomacie bank pobiera 1 zl!! Tak mi przynajmniej powiedział mój doradca. Myślę nad zmianą banku... Do Alior banku lub Ing Bank Śląski, bo tam mam konta walutowe. Może coś podpowiecie?

Poza tym Łukasz od kilku dni nie śpi mi w dzień i jest tragedia 🤢 🤢 mam nadzieję, że nie przestaje spać tak na stałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahaha upchnę was gdzieś 😁 tylko nie jedzcie śniadania i obiadu wtedy wejdziecie całe 😁 jadę z moją kuzynką i kuzynką mojego i jej mężem 🙂 oni mają bilety po 699 będą siedzieć w jakiejś loży obżerać się i sączyć drineczki 😠haha Gdzie są fotki Pigi ? chyba je przeoczyłam albo ich nie widzę 😮 ja mam konto w Ing(bezpłatne) i jak na razie jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z nowymi włoskami nie dawałam ale zrobię jutro i dam 🙂 Poza tym dawałam z Alusią 🙂
Ja mam w Inteligo ale to konto internetowe ale ja jestem bardzo zadowolona. Mariusz założył teraz w alior sinc czy jakoś tak ponieważ robią szybkie przelewy ale nawet nie wiem nic więcej na ten temat jeszcze ponieważ to nowe konto. Brat miał w Millenium i był zadowolony 🙂 Jeśli chcesz konto walutowe to Alior Bank będzie najlepszy słyszałam, że dobre konto ponieważ ma je brat Mariusza.
Ninka mi Ala nie śpi w dzień już od roku 🤨 Wstaje o 9 zasypia o 23 i cały dzień na nogach 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Ja tak szybko bo Domi mnie wzywa juz jakis czas hehe Kafi no jak nie urodzę to męża wykorzystam w jego urodziny a więc może wyjść tak,że w Twoje urodzę hehe 😉 Kasiu łóżeczko jest bardzo ładne na żywo je widzę co jakiś czas bo kuzynki córcia takie ma 😁 Kafi czekam na fotki j.LO to mojemu Pawłowi pokażę 😁 Nina co do banku to u mnie już też podobno jest że stan rachunku sprwdzając w bankomacie pobierają jeden zł jeśli nie wypłacam pieniędzy, ja mam w Banku Spółdzielczym to taki bardziej regionalny no i mam interentowe konto ale chyba opłaty są spore, bo za prowadzenie konta co miesiąc 4 zł a za przelewy po 89 gr o ile dobrze kojarze, ale ja nie zmieniam banku bo mi ten akurat pasuje 😉 lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasiu ja już łóżeczko wydałam po Ali 🙂 Ala nie chciała w nim spać a chciałam normalne łóżko z zabezpieczeniami po bokach dlatego odjęcie boków z łóżeczka odpadało ponieważ wtedy zostają gołe boki 🙂 Ala teraz śpi z nami a więc chce żeby miała normalne łóżko może wtedy będzie chciała spać sama 🙂
U Was Dzieciaczki też robią taki cyrk jak trzeba je ubrać ?? Moja Ala nie daje się ubrać - dla Niej to kara, że ma mieć spodnie i bluzkę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...