Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to asiu gratulacje 🙂 teraz musisz nam dać fotke pokoju Ali 🙂 KAsiu a Kaya jak słodko zasnęła po imprezie hehe Dominik mi przed chwilą na siedzaco przed tv zasnął 😁 Kurcze nie mam juz tyle czasu co kiedys żeby tu posiedzieć, a do tego wieczorem jakbym mogła to mi się nie chce przy stacjonarnym siedzieć, a na laptopie mi coś net nie chce działać bo pozmieniali coś z siecią i nie mogę teraz ustawić wszystkiego tzn. łączy mnie i zaraz wyłącza się net i pokazuje,że może coś z DNS hehe tylko ja to ciemna masa jestem 😁 ogólnie czuję się dobrze i sobie narazie latam jak motylek to tu na zakupy to do kuzynki, to do rodziców i korzystam z czasu 😁 teraz w tygodniu siostra mi sesje ciążową zrobi ( no chyba,że nie zdąży już 😉) to Wam się pokażę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Sylwia, Krowa by nam pomogła, ale nie jest przyjacielska niestety... a się zna. Poza tym Ty masz o 360 stopni odmienny charakter/nastawienie do ciąży. Popatrzcie jak Sylwia szaleje, a jak Agata się zachowywała.
Pigi, cukierkowy czy świński róż?? 🙂 hahahhaa zdecyduj się 😁 jezzzzuuu, zrobiłaś jej pokój Barbie 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha Nina bo walne ze śmiechu 😁 Nie to nie jest pokój na podobieństwo mamy tylko cukierka 😁 Nie no nie będzie aż tak różowo hihi będą też inne kolory 😁
Oj tak Sylwia to szaleniec nie ciężarna i super, że masz Sylwia takie podejście bo ciągłe narzekanie i siedzenie na dupie tylko uprzykrza życie osobom wokoło.
A ja się dzisiaj wkurzyłam. M mi przypomniał, że znajoma jeszcze mi kasy nie oddałam za ciuszki Ali. Przez remont ciągle o tym zapominam. Prosiłam się już chyba z 3 razy o oddanie kasy. To tylko 50zł ale od czerwca na nie czekam chociaż ta koleżanka i Jej mąż pracują i wesele na 100 osób robią a nie stać Jej 50zł mi oddać 😠 No i w końcu się doigrała bo napisałam Jej do słuchu wiadomość 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂fajnie że buciki wam się podobają 🙂 niestety nie przyszły jak rozmawiałam z baką to mi obiecała że dostarczą w sobotę krótko mówiąc wych.... mnie 😠 🥴 jutro dzwonie do nich i powiem co o nich myślę tak od serca 😠Kasia mi taka jedna była winna 80zł trzy miesiące mi oddawała ... Sylwia ale ty masz energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi i to pewnie w ta sobotę maja być buty kiedy Ty masz wesele?? Przecież nie możesz czekać do ostatniej chwili bo jak nie przyjdą to co wtedy 🤔 Wkurza mnie taka niekompetencja 😠

Co do oddawania pieniędzy to głowa mała co się dzieje z tymi ludźmi 😠 Pewnie to jeszcze ona się na pewnie pogniewa, że ja śmiem się o swoje dopomnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia wesele jest w sobotę jutro dzwonie i powiem ,że jeżeli nie dostarczą do wtorku to rezygnuje z zamówienie i nie omieszkam im powiedzieć to i owo .... a ta laska to wstydu nie ma żeby tak długo kasę oddawać(jak i moja) 😠 ja już chciałam też pisać czas najwyższy oddać kasę ale wpłaciła mi na konto .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no teraz mam chwilke 🙂 byłam rano na zakupach jeszcze, a po 13 siostra wraca i będzie do piątku znowu u nas 🙂 Kafinka i co z tymi butami? Za takie pieniadze to oni powinni je dowieźć do Ciebie !!! Mini pewnie z bratem ciągle siedzi, ciekawe co u niej. Kasiu też chciałam pisać ,że pewnie świński róż 😜 No to fajnie,że Ali pokoik już ładniutki jest napewno 🙂 coś chciałam jeszcze pisać, ale skleroza!!! Zobaczcie co ja mam na suwaczku napisane boziu już na torbach siedze 🤪 🙃 na szczęście już mam spakowaną, teraz jeszcze dokańczam sprzątanie w szafach i łóżeczko musiałabym kiedyś ubrać, ale to może Paweł zrobić, albo ja jak wrócę- po co ma się kurzyć 😉 hehe przy drugim maluchu już taki luzik jest, a z Dominikiem już miałam łóżeczko nawet ubrane hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Sylwia, a może Ty urodzisz jeszcze we wrzesniu? Ostatniego hahaha 😁
Weź Ty się ruszaj i szykuj Piotrusiowi miejsce do spania 😁
Lepiej być przygotowanym.
Przesada Kaffi z tymi butami 🤢 tyle kasy, a sobie jaja robią... Weź im zrób awanturę 😠 😠
Nie wiem jak komuś można kasy nie oddawać, rozumiem jak ktoś sam od siebie napisze: słuchaj nie mam teraz, albo oddam ci wtedy i wtedy.
Ludzie są pojebani. Tacy tam znajomi "z widzenia" na fejsie dodali zdjęcia półrocznego dziecka, które jeszcze samo nie siedzi, ale ... 1) sadzają go już na nocnik... 2) jest już w chodziku... 🤪 🤪 😠 😠 trafia mnnie jak widzę takie coś... Co tam, nie siedzi, ale już chce chodzić 😮 🤢 🤪 "bo się rwie do chodzenia"... 😜
porażka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia człowiek przy drugim dziecku już wie co robić czego nie kupować i w ogóle co i tak dlatego taki luz 😉
Ninka znam to niestety. Wkurza mnie jak znajome się wychwalają opisami, że moje dziecko chodzi i ma 9 miesięcy - robi to w taki sposób jakby uważały, że dziecko które zaczęło chodzić jak miał 12 miesięcy to już jest upośledzone... bryyyy..... lepiej bez komentarza bo mi się od razu ciśnienie podnosi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O właśnie ja też nie mam Niny w znajomych na fb 🙃
Skrobałam parapet w salonie w połowie wysiałam i wzięłam się na inny sposób haha
Dzisiaj w końcu był u mnie brat wie już gdzie mieszkam 🙂
Upatrzyłam podłogę do kuchni zostało tylko wybrać podłogę do salonu i carpet na schody 🙂 Wszystko już mam obmyślone tylko skąd wziąć fundusze haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 AAAA właśnie napisać Wam zapomniałam,że mały będzie miał na imię Adaś hehe bo mi jakoś Piotruś nie pasowało ☺️ a Łóżeczko już chyba dziś trochę przygotuję a może nie hehe A co do tego pokazywania co dzieci potrafią to też mnie to wkurza heeh ja mam szwagierkę (tu obok mieszkają) i jej Maja skończyła prawie miesiąc temu roczek no, ale nie rwała się do chodzenia a oni na siłę pokazywali od małego co ona potrafi i to pokazywali nam,żeby udowodnić,że dorównuje chyba Dominikowi a mała jak ją podciągali do pozycji siedzącej za rączki to uważam,że nie chciała tego i dużo takich sytuacji było no, ale .... dobra ide w kuchni ogarnąć zajrzę później. Nina ja też Cie nie mam na fb!!! https://www.facebook.com/sylwia.cieczko tu do mnie zapraszam 🙂 a wogóle są nowe fotki hehe później Wam tu wstawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Widziałam, że tak będzie haha 😉 ja nie mam fb. Mirek ma i od niego sobie patrzę. A ja nie chcę nie będę go mieć 😁
Sylwia, Dominik bardzo szybko zaczął się rozwijać i był bardzo silny, więc pewnie oni nie chcą, by ich Maja była gorsza od kuzyna 😜 rodzice niektórzy myślą, że to wyścigi 🤢 🤢 chore to jest.
Pigi, może gdzieś za 3 lata zobaczymy zdjęcia Twojego domu 😁
Czy Wasze dzieci też nienawidzą sklepów? W centrum handlowym Łukasz zamienia się w diabła 🤢 🤢 🤨 🤨
A jak tam akcja nocnik? U którejś z Was postępy? hahah tzn. nie u Was, tylko u dzieciaczków hahahaha 😁 rozumiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂butów nie mam 😞dzwoniłam wczoraj do babki i się pytam o moje buty a ona że przy pakowaniu zobaczyła że klej jest na podeszwie i je cofnęła więc ja pytam dlaczego nie zostałam o tym poinformowana dlaczego nie odpowiadacie na wiadomości a ona że zapomniała 😮 😠 byłam taka zła powiedziałam że jeżeli butów nie dostarczą do wtorku to ja rezygnuje z zamówienia. Po dwóch godzinach dzwoni i mówi że nic z tego nie będzie bo tego nie da się usunąć .... 😞 😞 😞: Dzwoniłam do Loft37( kiedyś wam pokazywałam buty z tego sklepu takie żółte) pytam czy mają takie byty na stanie a ona że takich butów w ogóle nie mają no jakby mi ktoś w pysk strzelił siedzę przed kompem i mówię babie że są na tej stronie na tej kolumnie itd a ona zapraszam do sklepu więc ja mówię bardzo chętnie ale ja z Torunia a ona aaa gada do mnie że mam zadzwonić za chwilę to ona sprawdzi w sklepie czy są pytam dokładnie kiedy koło 16 a ONA NIE DO 16 😁 zakręcona dziewucha na maksa 😠 oddzwaniam butów nie ma 😞 pojechałam do galerii i znalazłam (59 zł w centro) ale wracam do domu patrzę a na wewnętrznej wkładce buta 36 i 36,5 😲 wracam do sklepu a ona błąd fabryczny mogę wymienić albo zostawić więc na razie je mam... dzisiaj pójdę na rynek może coś znajdę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi ale pech... ale te 36, 36 i pol dobre będą na mnie chcesz adres ???? 😁 6 października mam urodzimy 😁 😎
Ninka dam fotki, ale po pierwsze na razie nie mam czego fotografować a po drugie na prawdę mam rozładowany aparat i nie wiem gdzie jest kabel ponieważ M w swoich rzeczach ma kocił na kółkach 🙃
Dzisiaj sobie wymyśliłam wymianę parapetów 🙃 Ponieważ okna wymienimy pewnie gdzież za 2-3 lata a więc nigdy nie skończymy tego remontu jak ja tak będę wymyślać haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂

weekend u mamy zaliczam do udanych 🙂
Brat teraz jest u mnie do środy 🙂 i jest super tęskniłam za nim 🙂


nadrobiłam was i więc tak :

Nina moi znajomi też mają pierdolca 4 miesięcznego syna wkładali do chodzika ale co się dziwić matce 19 latce 🤢 i podpis silny Kubuś I JEGO FURA CZY JAKOŚ TAK...

Aga musisz puścić sobie piosenke "...pójde boso pójde boso" 😁 a tak poważnie to szczyt chamstwa z ich strony 😠

Oliwka właśnie woziła Maje w wózku od lalki i Maja się wychyliła i uderzyła tyłem głowy o podłoge mam nadzieje że nic jej nie będzie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Mini, a brat wie o wszystkim? Fajnie, ze mialas udany weekend 🙂
Sylwia, ale ten czas szybko minął 🤪 widziałam na fb twoje zdjęcie z bankami, suuuperrrr 🤪
Kafi, kupilas jakieś buty w końcu? Z drugiej strony , iść w nowych, nie rozchodzonych butach na wesele....możesz nie bardzo sie pobawić ( ja mam przeważnie w nowych butach nogi poobcierane) 3 razy kupowałam buty internetowo i 3 razy byłam niezadowolona, bo były strasznie niewygodne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 dzieki Kasiu siostra mi tak zrobiła fotkę zaraz Wam też jakieś wrzucę 😉 bo nie wiem czy każda ma fb i korzysta gubie sie juz hehe 😉 Ogólnie Dominik znowu zajada się cytrynami głupota mała 😁 Mini fajnie,że weekend udany no i wlasnie brat wtajemniczony? i Wogóle jak sytuacja po weekendzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...