Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mini przez telefon łatwiej mama ochłonie to i sama zagada jak bedzie chciala. Ja moja mame kocham bo jest mama tak jak u Kasi, ale jest czesto tak ze działa mi na nerwy i dlugo z nia przebywac nie mogę 😜 nie ma sie czym chwalic no ale niestetyjest duzo rzeczy o które mam żal i które mi się nie podobają i ogólnie dogadać się mamy problem często, wiadomo jak coś mogę na nią liczyć, ale wolę unikać takich sytuacji. Nina może w biegu pójdzie łatwiej hehe lece robić obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia jak każdemu mama prędzej czy później działa na nerwy tym bardziej jak już się ,,odcina pępowinę ,, 🙂 Moja rzadko mnie denerwuje ale też się zdarza. Mam tak jak pisałam do niej o kilka rzeczy żal ale mogłabym je policzyć na palcach jednej ręki 🙂
Sylwia Nina mówi, że urodzisz w biegu hahaha i skojarzyło mi się scena z Monty Pythona gdzie kobieta jest w ciąży i myje naczynia nagle rodzi dziecko ono upada na podłogę a ona drugiemu dziecku każe je podnieść z podłogi dalej myjąc naczynia haha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham moją za to że jest,że mnie wspierała, i opiekowała się tyle lat,oczywiście nie raz dała bure ale wychowała wg mnie na porządnego człowieka 🙂

co prawda też działa mi na nerwy jak dłużne z nią przebywam bo próbuje czasami swoją wole narzucić innym i przejmuje się bardzo tym co ludzie powiedzą ale mimo wszystko jest bardzo dla mnie ważna gdy się wyprowadzałam od niej płakałam że zostawiam ją samą... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Maja coraz mniej pije mleka 😞 Sylwia 🙂 postaraj się troszkę 😁 nie mogę się doczekać 🙃 ja niestety nie mogę powiedzieć, że moja mama jest fajna itp... ja byłam zawsze najgorsza dla niej 😞 wszystko robiłam źle i w ogóle dużo mogłabym napisać ... nigdy się z nią nie dogadam i nie żałuje tego. Jestem szczęśliwa, że jej nie widzę na co dzień żali mi mojego ojca bardzo ... Ciągle daje mi do zrozumienia,że lepiej by było jakbym nie istniała .Ostatnio mi powiedziała w rozmowie, że jak się coś stanie ojcu to będzie moja wina nie rozumiem tego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja dla mojej mamy tez byłam zawsze ta zła, ale też dlatego że najstarsza i na mnie się wszystko odbijało, a teraz mówie jej wprost,że jakbym ja zrobiła tak jak Natalia (moja najmłodsza siostra) to coś tam ... no ale młoda ma szlaki przetarte już równo hehe moja srednia siostra o to dba hihi. Kafinka staram się uwierz mi ja też się nie mogę doczekać, aż urodzę! Czasem mam już dość, ale po chwili łapie się na tym,że myślę jak ten czas szybko ucieka i że muszę się cieszyć z tych ostatnich chwil z maluszkiem w brzuchu i z jego ruchów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do mam, to ja moją kochałam do śmierci taty, ale często mnie denerwowała swoim gadaniem o swojej pracy (na poczcie) i brakiem asertywności, no i odwalała tacie różne numery ( znikała z domu na kilka dni i chlała na jakiejś mecie), ale potem wracała i jakoś to się zapominało. Bo była do rany przyłóż. Ale jak wiecie po śmierci taty jej odwaliło totalnie, bo zerwała się ze smyczy, zmieniała partnerów, piła, zrobiła z domu burdel i metę .... i tak minął już PONAD ROK i jej na oczy nie widziałam, bo zerwałam kontakt. Jakieś 3 miesiące temu ostatni raz jej zdjęcie małego wysłałam, a tak, żeby miała, to się zaczęły smsy, w których wyszło, że to JA jestem ta ZŁA i to wszystko MOJA wina, że zepsułam naszą relację... taaaa, tylko że zapisałam ją do psychiatry, wyciągałam rękę, broniłam jej dupy, żeby pracy nie straciła, kupowałam jedzenie, opłacałam jej rachunki i w końcu kazałam się jej ogarnąć i dałam ostatnią szansę na spotkanie, zaznaczyłam że ostatnią, a wiecie co ona zrobiła? Zadzwoniła w dzień spotkania , że nie możemy się spotkać, bo ona się z koleżanką umówiła (na picie dokładnie).
u mnie nie ma to tamto, jak mi jakaś koleżanka podpadła,to koniec, była u mnie przekreślona.
Także wiem, że się nigdy nie pogodzimy.
mam w sercu żal, że nie mogę do niej iść z małym, pogadać o wszystkim, ale do dawnej niej, a nie kim jest teraz. No i że Łukaszek ma tylko jedną babcię.
Dobra, bo się rozkręciłam, Kasia taki temat zapodała 😁 hahaha
Mini, ciekawe jaka będzie jej reakcja i czy obrazi się na amen, czy kiedyś zrozumie swój błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy spontaniczne w centrum 🙂 Kupiłam Ali kozaczki w h&m 🙂
Ninka ale mama zawsze popijała?? Czy jak Ty się wyprowadziłaś z domu to mama tacie zaczęła odwalać szopki ?? Kurcze przykro mieć kogoś w domu kto pije wiem ponieważ mój tata też pił 😞 Tak jak Twoja mama znikał na kilka dni a jak wracał to był cudowny ! ehhh.... przykra sprawa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak matki mogą być egoistkami i nie umieć nawet dziecka własnego kochać 😠
moja teściowa traktowała P jak świnkę skarbonkę i zawsze tylko bliźniaków za dzieci uważała chowała go na zimno ,i tak on traktuje Oliwkę ☺️ 😞
ja po sobie wiem ze nie jestem matką idealną, krzyczę,czasami jestem bardzo nerwowa ,a gdy zasłużą to nawet dam w tylek...ale kocham je najmocniej jak mogę, i to mi Oliwka mówi że mnie bardzo kocha, to mnie Maja przytula i obsypuje całusami, to ja wstaje kilkanaście razy w nocy i je przykrywam, to ja panikuje gdy są chore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jesteś szczuplutka bardzo ale mi się podoba taka figura 🙂
Kurcze ja miałam iść dzisiaj na paznokcie i dupa bo M na nadgodziny poszedł 😞 Muszę iść tak spontanicznie do salonu gdzie robią na miejscu bo jak się umawiam to zawsze coś wyskoczy .... 😠
Moja Ala strasznie niedobra strasznie już od kilku dni 😠 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEWCZYNY DORADŹCIE 🙂 KTÓRE BUTY
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/033jk.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img96/1299/033jk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/411/034qu.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img411/7995/034qu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia czeka z rozwiązaniem do 8- go haha, ja tak przepowiadam 😁 😉

Mini, cieszę się że mama K się pogodziła ze stanem faktycznym a teraz tylko musi się przekonać że jego decyzja jest słuszna 🙂 To tylko kwestia czasu 🙂

Ja kocham i lubię moją mamę! Oczywiście starcia mamy bo jestem zupełnie inna niż moja siostra i jej styl bycia i życia bardziej jej odpowiada ale to nic w porównaniu z MIŁOŚCIĄ jaką obdarowuje mnie, moje dziecko i męża 🙂 Zawsze mogę na nią liczyć 🙂

Dzięki dziewczyny za info dotyczące żywienia Waszych dzieciaczków. Teraz wiem, że moja Gabi wcale mało nie je 😉 A mleka zaczęła pić mniej od momentu kiedy nie pije z butli czyli od niedawna... Z kubka zwykłego pije tak ok 150 ml i póki co jej starcza. Oprócz tego zupę zje całą miskę, co do drugiego to zależy jakie mięso, ziemniaki jak jej się chce, a z surówki wyjada kukurydzę, lubi ogórki kiszone i pomidory, na śniadania tylko jajko... parówkę zje jak ma humor. Co do nabiału to danonki, monte, bakusie więc chyba najgorzej nie jest także mlekiem się chyba nie mam czym przejmować. Na noc wypije mleko, zrobi siusiu na nocnik i śpi bez pampersa drugą noc bo rano woła siku. Co z tego wyjdzie to zobaczymy bo wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słodycze uwielbia więc ząbki szorujemy bo boję się o próchnicę...
Wszystko w czekoladzie bo inaczej nie ruszy zwłaszcza M&m-sy, poza tym Mambe i żelki... Muszę jej to ograniczać ale moja mama nigdy jej nie odmawia...

Dzisiaj byliśmy na grzybach ale Gabi się szybko znudziło hehe

Jest praca w Świecie Zapiekanek ale oferują 6 zł na godzinę 😮 Jutro się pójdę zapytać szczegółów ale pensja marna... :/ Nie wiem co robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Botki fajne ale do militarnej kurtki nie do świecącej bluzki 🙂
Do tej bluzki bardziej balerinki 🙂
Marta ja uważam, że jeśli masz gdzie zostawić Gabrysię to każda praca lepsza niż żadna i dobre 6 zł na godzinę niż 0zł za siedzenie w domu 🙂 Chyba, że się to nie opłaca np. z opłatą żłobka albo opłatą niani.
U mnie stawka najmniejsza w mieście to 6,08f i ja chętnie za nią poszłabym robić gdybym miała co zrobić z Alusią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAFI CHODŹ DO MOJEJ 😁 Mam ponad 40 par coś na pewno wybierzemy hahaha 😉
Jeśli do tej bluzki tylko baleriny, botki są za bardzo ,,ciężkie,, wyglądem chyba że do tej bluzki założysz skórzaną marynarkę albo skórzaną kurtkę wtedy powinno być jako tako ale wtedy obowiązkowo do tego kitka ( zero loczków ) i duża torebka 😁 hahaha no to teraz zachowałam się jak Jacyków 😁 😁 😁 😁 Krytyk modowy ze mnie nie ma co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 A tu o modzie sie rozpetało hehe ja osobiscie wole botki, ale Kasia pewnie lepiej sie zna 😜 Marta z praca ciezko powiedziec bo faktycznie 6 zł to marne pieniadze jesli masz zarabiac tylko na nianie czy przedszkole to z jednej strony bez sensu ale z drugiej Ty bedziesz sie lepiej czuła wsrod ludzi i wiedzac,że zarabiasz... Kasia na tych fotkach z fb chudzina naprawde!!!! tzn. zgrabna z Ciebie kobieta pozazdrościć!!!! 😁 Dominik w dzień co jakiś czas śpi bez pampersa podkładam mu tylko podkład wrazie awarii, ale jeszcze się nie zdarzyło, ale nocka pampers musi być bo gulaja nie woła siku, ale w dzień mógłby chodzić częściej bez pampersa tylko,że już z nauką na stałe czekam aż urodzę, a teraz tak go puszczam,żeby się przyzywczajał. Ok lece do niego bo mnie wzywa. No właśnie a jak z piciem z kubeczków u was? Dominik najchetniej by pił ze szklanki wszystko tylko jak zaczyna sie popisywać to już wylewa i narazie mu nie pozwalam za często, butelki mu odstawiłam więc pije albo z niekapka albo szklanka i słomka. Aaaa a ja się czuje ok hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...