Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
Kasiu a co z uczuleniem małej? Zeszło jej?


bardzo powoli, ale jej schodzi. nie mam pojecia co to bylo, moze rozyczka?
tutaj jak dziecko ma wysypke, to kaza siedziec w domu i do lekarza nie przychodzic, chyba, ze goraczkuje, swedzi, albo jakies inne powiklania, wiec w sumie nie jestem pewna co jej bylo.
Mini, pewnie, jesli masz ochote i znajdziesz sily, to ucz sie, jak najbardziej. nie bedzie ci lekko, ale... cos za cos 😉
wiem, bo robilam bankowosc jak P i P byli mali. Patryk nie mial jeszcze roku. bylo mi bardzo ciezko, ale dalam rade i zaraz potem dostalam prace tam, gdzie odbywalam praktyki (w banku) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasiak napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Kasiu a co z uczuleniem małej? Zeszło jej?


bardzo powoli, ale jej schodzi. nie mam pojecia co to bylo, moze rozyczka?
tutaj jak dziecko ma wysypke, to kaza siedziec w domu i do lekarza nie przychodzic, chyba, ze goraczkuje, swedzi, albo jakies inne powiklania, wiec w sumie nie jestem pewna co jej bylo.
Mini, pewnie, jesli masz ochote i znajdziesz sily, to ucz sie, jak najbardziej. nie bedzie ci lekko, ale... cos za cos 😉
wiem, bo robilam bankowosc jak P i P byli mali. Patryk nie mial jeszcze roku. bylo mi bardzo ciezko, ale dalam rade i zaraz potem dostalam prace tam, gdzie odbywalam praktyki (w banku) 😉

Kasiu najlepsze że gdyby nie to że nie mają teraz od drugiego semestru jakoś,to bym miała tylko rok a teraz musze od nowa.... mój ma focha coś mu się nie podoba że chce iść do szkoły...ale jego gadanie mam już tam gdzie słońce nie dochodzi pójdę choćbym miała brata o pomoc poprosić...
zrobię to dla siebie,nie będę zależna od nikogo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Mamuśki padam na twarz ..... jest taki syf, że zabrakło mi ścierek do sprzątania a mam ich na prawde sporo ( zapas od mamusi hihi 😉 ) 😲 😮 😮 🤪 🙃 🤔 🤨
zaczni teraz ciuchami sprzątać 🤪 😁 😁
kup bilet to ci pomogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza 🙂 zaraz mi słuch zaniknie, gdyż moje dziecko krzyczy, bo mu nie daje popisać na klawiaturze 🙃 🙃
Napiszę tylko to co pamiętam - Pigi Alusia to śliczna blondyneczka 😁 od małego grzebie przy gniazdku hahaha. A wy jakie laski, tylko jakie nawalone hahahaha 😁 pewnie z beczki piłyście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuchnia piękna 🙂 jeszcze by się przydał widok na jakieś pole lub ogród 😁
potem oczywiście nie zapomnij dodac zdjęć całego domu 😁
Kaffi, współczuję stłuczki 🤢 dobrze, że to nic poważnego, a pieniądze rzecz nabyta. Lekarz coś mówił, że Maja tak mało przybiera, czy taka jej uroda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eee Nina!!! Gdyby nie mały i jego traktory na moich kolanach to bym Cie wyprzedzila 😉 No to my wczoraj grillowalismy u brata Pawla po sasiedzku, maly z nami bo nie chcial spac i zasnal kolo 21.40 i wstal o 6.10 hehe no a dzis moja siostra przyjezdza kolo 9 wiec pewnie nie zajrze do obiadu 😉 Pochwale sie Wam Paweł dziś poczuł pierwszy raz maleństwo, mały go po ręce pokopał nieźle 😁 🙃 no a Dominik jest znowu nieznośny wyłażą mu trójki na dole mam nadzieje, ze długo to nie potrwa już 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, ja się zawsze zastanawiałam, czy jak ma się więcej niż jedno dziecko, to czy kocha się tak samo, czy któreś zawsze się mocniej kocha. Pewnie to zależy od osoby, albo nikt nie mówi tego głośno. Dobrze, że ja nie będę miec tego dylematu 🙃 🙃 chyba, że wygram w totka 😁 ale ostatnio nawet nie wysyłam 🙃 🙃 🤨 🤨
Zaraz dodam fotki jakieś 🙂 sama ze sobą piszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to mój Łukasz jak wrócił z imprezy w stanie wskazującym 😉 rozchełstany, ledwo się trzymał chłopak, fasonu nie trzymał jednak 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/16miesiecy7533.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5396/16miesiecy7533.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



A to w "nowym" wózku 🙂 póki co musimy nim jeździć.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/p1030960y.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5561/p1030960y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, ach zazdroszczę kopniaków 😁 nareszcie i tata mógł poczuć uderzenia synka 🙂
u nas z zębami cisza.... przed burzą 🤢 🤢 pewnie jak mąż przyjedzie to będzie akcja zabkowanie 🤢 🤢 jeszcze jedna czwórka została i komplet 5.

Krowaaaaaaaa ale masz małe cyce 😁 hahhaha takie jak ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina ale Łukasz był padnięty hehe 😁 a ten wózek zły nie jest ale jakoś chyba mniejszy bo Łukaszek w nim wygląda jak olbrzym hehe 😉 no Dominika Paweł tak szybko nie poczul to dopiero 19 tydzień leci więc chyba szybko czuć i wydaje mi się, że maleństwo się obróciło już głową w dół bo czuje inaczej jego uderzenia i właśnie tak nisko- mam nadzieję 😁 Dominikowi brakuje 8 zębów czyli wszystkich trójek i piątek więc długa droga przede mną... no, ale może się wyrobimy do czasu pojawienia następnego maluszka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też już jestem 🙂

Co do ząbków Majka ma wszystkie oprócz 3 🤢
co do wózka - Nina wydaje mi się ze przy Łukaszku to faktycznie jest mały 😮 a nie krzyczy w nim że mu nie wygodnie??

Nina cycki za duże nie są faktycznie......

a Sylwia gratuluje ruchów 🙂

Ja wczoraj wcześniej się położyłam,ale za to dziś boli mnie głowa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja sie melduje 🙂
dzis u nas sloneczko za oknem, wiec posciel juz sie pirze i pewnie jeszcze z jedno inne pranie uda mi sie wywiesic 🙂 🙂
nareszcie sloneczko, moze nie bedzie tak cieplo jak u was, ale zawsze lepiej niz mialby deszcz padac 😉
Nina, mi tez sie wydaje, ze ten wozek jest chyba troche przymaly dla Luki, ale lepszy taki niz zaden, ciekawe na jaki sie zdecydujecie, zeby kupic 😉
Sylwia, gratuluje pierwszych ruchow, to jest magia 🤪
a co do zebow, to nie mam pojecia ile ich Kaya ma i ile jej brakuje 😮 nie daje sobie ich policzyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tymczasem mam dosc pisania sama ze soba, ide sobie kawe zrobic i cos przegrysc (albo z kawa przyjde do kompa 😉 ) Kaye wlasnie polozylam, bo od 6 nie spi.
a wlasnie, przypomnialo mi sie - nadal dajecie maluszkom butle? bo Kaya musi miec obowiazkowo, zjada cala rano i cala przed snem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
tymczasem mam dosc pisania sama ze soba, ide sobie kawe zrobic i cos przegrysc (albo z kawa przyjde do kompa 😉 ) Kaye wlasnie polozylam, bo od 6 nie spi.
a wlasnie, przypomnialo mi sie - nadal dajecie maluszkom butle? bo Kaya musi miec obowiazkowo, zjada cala rano i cala przed snem 🙃

Kasia u mnie tragedia ,Maja mleka NIE CHCE!! używa tylko niekapka,mleko zastępuje jogurtami i płatkami z mlekiem.... chociaż tyle mogę ,co do nocniczka,to przed kąpielą sadzam ją to zrobi siusiu 🙂 a tak to dójda ile wlezie w pampersa 😁
wpadłaś na dobry pomysł z tą kawą chyba też sobie zrobię,bo nie jadłam śniadania (nie moja pora ai mi się nie chce) i źle się czuje może kawa mnie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mały ma coś gorszy dzien przez zeby ciagle sie poklada w tapczaniku i mi jeczy 😞 co do nocnika nie woła hehe ale sadzam go rano po sniadanku to z reguły sisiu i kupka jest, le jak biega bez pampersa to nie wola tylko jak sie osika to przybiega i wola aaa ale juz za pozno 🤔 no, ale jakos powoli go probuje uczyc dalej... lece mu dac jesc. A ruchy te które moze już poczuć Paweł to faktycznie kolejny powód do radości 😁 Mini masz dzis gorszy dzień co? to dlatego, że Pigi z Polski wyjechała i tęsknisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...