Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Dawaj Kafi obojętnie jaka jakość 😁
M przywiózł kuchnie i jest super 🙂
Kafi staram się na co dzień tak wyglądać. Siedzę w domu, nie pracuję a więc mam czas na dbanie o siebie 🙂 A mąż i tak na mnie uwagi nie zwraca 🤨 😜

chciałabym tak wyglądać na co dzień ... powiedz mężowi, że ma sprany beret 😁 mam więcej fotek 🙃 ale nie będę wam tu zaśmiecać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Dawaj Kafi obojętnie jaka jakość 😁
M przywiózł kuchnie i jest super 🙂
Kafi staram się na co dzień tak wyglądać. Siedzę w domu, nie pracuję a więc mam czas na dbanie o siebie 🙂 A mąż i tak na mnie uwagi nie zwraca 🤨 😜

chciałabym tak wyglądać na co dzień ... powiedz mężowi, że ma sprany beret 😁 mam więcej fotek 🙃 ale nie będę wam tu zaśmiecać 😁
TO JA CHCE WIĘCEJ NA PRIV 😁 Kura ja się ostatnio na skaypie pytałam czy prosiak schudł bo na moje wygląda szczuplej niż wtedy gdy się z nią widzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa Ciebie to jak kocham !!:*:*:* Pewnie, że schudłam ważę 50kg 😁 Tylko tak grubo wyszłam na zdjęciu bo sama robiłam dla Was 😁:*
Kafi dawaj fotki !!!! J Lo ma ładny brzuch, ale nie zgrabne nogi albo buty takie miała zniekształcające nogi bo miałam na kostkach jakieś paski od butów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Krowa Ciebie to jak kocham !!:*:*:* Pewnie, że schudłam ważę 50kg 😁 Tylko tak grubo wyszłam na zdjęciu bo sama robiłam dla Was 😁:*
Kafi dawaj fotki !!!! J Lo ma ładny brzuch, ale nie zgrabne nogi albo buty takie miała zniekształcające nogi bo miałam na kostkach jakieś paski od butów 😮
jeszcze ty łoooooooooo matko 😲 😮 😮 ha ha ale mam adoracje 😁 🤪 🙃 🙃

hmmmm tylko wybór cięzki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wracam z pracy, wchodze na forum i co widze? JLo nas odwiedzila 🤪 Kafi, widac, ze koncert byl udany?
Kasia, swietnie wygladasz .
troche dzis myslalam nad tym spaniem w lozeczku i lozku i spytalam sie niani, gdzie Kaye kladzie spac, bo wiedzialam, ze jakis czas temu Kaya spala tam w turystycznym, ale sie zdzziwilam, jak uslyszalam, ze na zwyklej wersalce i ze kladzie sie i spi 😮 😮 😮 czyli jednak mozna 😉 no ale... ja i tak ne bede jej jeszcze lozeczka na lozko przerabiac, ona pewnie u niani inaczej sie zachowuje, a w domu inaczej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Krowa Ciebie to jak kocham !!:*:*:* Pewnie, że schudłam ważę 50kg 😁 Tylko tak grubo wyszłam na zdjęciu bo sama robiłam dla Was 😁:*
Kafi dawaj fotki !!!! J Lo ma ładny brzuch, ale nie zgrabne nogi albo buty takie miała zniekształcające nogi bo miałam na kostkach jakieś paski od butów 😮

buty miała za kostkę i może dlatego to tak wygląda. Trzeba przyznać uda ma spore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
wracam z pracy, wchodze na forum i co widze? JLo nas odwiedzila 🤪 Kafi, widac, ze koncert byl udany?
Kasia, swietnie wygladasz .
troche dzis myslalam nad tym spaniem w lozeczku i lozku i spytalam sie niani, gdzie Kaye kladzie spac, bo wiedzialam, ze jakis czas temu Kaya spala tam w turystycznym, ale sie zdzziwilam, jak uslyszalam, ze na zwyklej wersalce i ze kladzie sie i spi 😮 😮 😮 czyli jednak mozna 😉 no ale... ja i tak ne bede jej jeszcze lozeczka na lozko przerabiac, ona pewnie u niani inaczej sie zachowuje, a w domu inaczej 😁

Kasia! koncert był zajebisty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 AAAAA J.Lo nas odwiedziłą ale Kafinka widać ,że było fajnie!!! A fotki no no ciekawe hehe zwłaszcza ta ostatnia na której jest na co popatrzeć hihi 😉 Kasiu włoski bardzo ładne no i Ty jak wyglądasz tak na codzień to ja jego masz dziwnego meża,że Cię nie pilnuje 😮 😁 ja nie mówie też się staram zawsze jakoś dobrze wyglądać, no ale włosów nie układam tylko maznę się podkładem i tuszem i już hihi . Dominik w dzień też idzie sam się do swojego pokoju położyć i zasypia, po południu jak jest zmęczony to sobie poleży poleniuchuje i bawi się dalej on wogóle lubi siedziec i sobie np książeczki oglądać 🤔 😁 Nina jeśli masz mój nr to napewno dobry bo nie zmieniałam nr nigdy 🙂 no dobra ide chyba za ciasto się wezmę bo mnie coś jabłecznik kusi. A na odchodne macie moje WIELKIE foto 😜 może już jedno z ostatnich hehe
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/sam1462x.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img837/7751/sam1462x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze dnia 10.10.2012 🙂 Miniatura was opuści na jakiś czas ☺️
bo tego dnia wyprowadza się do swojego romeo 🙂 dziś byłam obejrzeć nasze lokum i śliczne,teraz zostanie odmalować itp i gotowe 🙂


Sylwia więc się streszczaj i rodzić 😁

Kasiu a Nianie znałaś wcześniej czy to ktoś obcy??

Kafi ostatnie zdjęcie najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie !
Kafi fotki super !
Sylwia brzuch masz bardzo nisko myślę, że malusieńko Ci zostało 😁
My dzisiaj cały dzień na mieście obkupiłam Ale w ciuszki, pampersy itp. poza tym zakupy do domu i Maniek musiał w ubrania się obkupić a więc dzień super ! Zamówiłam sobie ekspres do kawy i spa do nóg 😁 A w czwartek mam paznokcie -dzisiaj nie dałam rady po wczorajszej imprezie z bratem 😁 Było super ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Po pierwsze fotki J. Lo. super, niesamowite widzieć taką gwiazdę z bliska 😁 Nie ma jakiegoś wybitnego głosu, ale jest profesjonalistką i ciężko pracuje na swój sukces.
Sylwia, Ty nie masz tam trojaczków? Przyznaj się 🙃 🙃 naprawdę wielki 😁
Spakowana na środę? 🙂 Sylwia w środę rodzi oooo będą emocje 😁 wierzyć mi się nie chce, że Domi będzie miał braciszka 🙂 znowu takie maleństwo 🙂
Pigi, a sobie nic nie kupiłaś?? Hahha ja zawsze mam sobie coś kupić, a wychodzę z czymś nowym dla Łukasza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Miniatura, to jeszcze właściwie tydzień i wyprowadzka 😁 ciekawe jak dziewczynki zniosą nową sytuację 😘
Przytyłam 2 kg, a czuję się jak gruba świnia, także koniec ze słodyczami na jakiś czas i trzeba zgubić 3 kg 😉
Póki co Oliwka nie chciała z stamtąd jechać bo chciała się bawić a w domu pyta kiedy będziemy już z wujem mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka ja nie mam tego problemu, że zawsze wolę Ali niż sobie - kupuję po równo haha 😁
Ja dostałam ekspres do kawy Brauna Tassimo, spa do stóp i w czwartek idę na paznokcie poza tym jakieś potrzebne drobnostki 🙂 Ostatnio kupuję coś ciągle sobie chyba więcej niż Ali 🙃 A to lokówka a to trzy pary butów, sukienkę, torebkę, dwa paski a to solarium, włosy maluje często lubię się rozpieszczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 Nina spakowana jestem 🙂 i gotowa chociaż czasem myślę,że jeszcze długo będę tak w ciąży chodzić ale ten czas tak leci!!! Kasiu Tobie to dobrze ciągle coś kupujesz!!! Ja też chcę taki ekspres do kawy, ale chyba dopiero na Święta się doczekam 🙂 taką mam nadzieję 😉 uwielbiam dobrą kawę! Mini bardzo się cieszę,że dziewczynki, zwłaszcza Oliwka są tak za K bo to dobrze świadczy i trzymam kciuki no i postaram się przed 10 urodzić i wrócić do domu,żebyś mogła fotki jakieś dobre zobaczyc 😉 A wiecie miałam już kiedyś pytać czy wasze dzieciaczki mówią rrrr? Domi ogólnie sobie różne słowka swoje z rrr wymyślał, teraz mówi ara co oznacza nara hehe no a wczoraj z Pawłem to aż w szoku byliśmy bo mówi ryby 🤪 🙃 mam nagrane nawet tylko nie wiem czemu mi coś znowu połączenie telefonu z kompem nie zawsze zakakuje ale Wam wrzucę 😉 można się uśmiać bo nie jest to takie zawsze wyraźne rrrr ale ile mu to radości sprawia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...