Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
KAFI CHODŹ DO MOJEJ 😁 Mam ponad 40 par coś na pewno wybierzemy hahaha 😉
Jeśli do tej bluzki tylko baleriny, botki są za bardzo ,,ciężkie,, wyglądem chyba że do tej bluzki założysz skórzaną marynarkę albo skórzaną kurtkę wtedy powinno być jako tako ale wtedy obowiązkowo do tego kitka ( zero loczków ) i duża torebka 😁 hahaha no to teraz zachowałam się jak Jacyków 😁 😁 😁 😁 Krytyk modowy ze mnie nie ma co 😁

Kasiula 🙂BARDZO CHĘTNIE 🙃 dokładnie to samo myślałam dzisiaj w nocy bo oczywiście spać nie mogłam 😁 jutro idę na imprezę, a ja nie mam się w co ubrać hahaha kurtkę ma tzw ramoneskę torebkę też mam 🙂 myślałam o warkoczu ! ps Jacyków może ci buty czyścić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Lecę na spacer i do mamy, potem na działkę jedziemy 🙂

Moja pije z kubka 360 st. niekapka, zwykłej szklanki lub kubka albo butelki ze słomką 🙂 Właśnie na śniadanie zjadła pomidora, jajko i chlebek mały i jogurt- ta to ma spust 😁

Pogoda dziwna i nie wiem ja ja ubrać... Zanim wyjdziemy minie przynajmniej godzina 😜

Sywia, Twój czas rozwiązania się zbliża... czuję to 😉

Miłego dnia dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie da sie ukryć Marta,że czas się zbliża 😜 ale tak naprawdę dziś się źle czuję i juz bym chciała urodzić ta pogoda mnie zle nastraja 🤢 a Gabi faktycznie ma spust do jedzenia hehe tez mam jeszcze kubek 360 stopni i takie ze słomką ale ogolnie mlody pije najwiecej z niekapka. a na dworze u nas zimno i wieje także Paweł poszedł nam w piecu przepalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry,
Kaya pije wode i soki bezposrednio z butelek, ze zwyklych kubkow i szklanek tez pije, ale jak jest malo w srodku, bo za bardzo jeszcze przechyla 😉
a z tego niekapka 360st nie umie ic, bo tam trzeba pociagnac, zeby sie napic, a ona sie nauczyla ze w zasadzie ze wszystkiego samo leci 😁
a zdjecie na fb obejrzalam dzis na kompie, bo przed tem tylko na telefonie i faktycznie troche kostuchowato wyszlam, ale ja generaknie zle na zdjeciach wychodze i na zywo wygladam bardziej grubo, bo w koncu nosze rozmiar 12 , ale przy moim wzroscie, uwazam, ze w sam raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, moze to juz , juz, juz? a co z czopem? cisza?
nie wiem, do mnie nie przemawiala ani jedna ani druga wersja, ja tam widzialam do tego buty na obcasie , niekoniecznie szpila, ale klasyczny obcas tak 😜
my juz od dawna wlaczamy ogrzewanie, co prawda, tylko na 1 ale az przyjemniej siedziec w domu. na noc tylko wylaczamy.
musze sie zbierac, a tak mi sie nie chce 😞 😞 😞 musze jechac po Nikona, bo Paulina pojechala dzis z goscmi pokazac im londyn, a jej facet z jego bratem zostali sami z dziecmi, wczoraj tez byli sami i Paulina stwierdzila, ze wolalaby, zeby jednak Niko byl u mnie, bo chyba nie bardzo sobie radza z dwojka 🙃 ( ten brat tez przyjechal dopiero 2 dni temu) .
wszystko ok, tylko jak Niko i Kaya sa razem , to dom wyglada, jak po tornadzie jakims 🙃 🙃 a ja chce cos jeszcze przygotowac na jakas koacje dla gosci, bo zapraszamy ich dzis do siebie. ( zatrzymali sie w hotelu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia super że masz dobry kontakt z rodziną ex , ja mogę na bank o tym pomarzyć zresztą w ich poważaniu zawsze byłam K... sz... i inne ciekawe określenia 😠

Marta mama K sama mu powiedziała że kiedyś wręcz mnie uwielbiała i widziała w roli synowej ale byliśmy młodzi i głupi a teraz ją to martwi bo jednak mam męża i dwójkę dzieci ale jest dorosły i nie będzie się wtrącać, od czasu jak z nią rozmawiał wypytuje go kroczkami jakie on ma podejście do dziewczynek, jak one reagują na niego itp... łatwo nie będzie,ale się okaże...
gorzej będzie z moją rodziną ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
z czopem cisza wiec pewnie nie urodze jeszcze hehe No wiem coś o balaganie jak jest wiecej dzieci bo jak do Dominika jakies kuzynostwo zajrzy to jest masakra wszystko fruwa 🤢 😁

a mąż nie chce pomóc czy jego pomoc na nic?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi tez milo, ze oni zawsze mi dobrze zyczyli i jak juz ich przywiezlismy z lotniska (bylismy razem z moim M), i zostawilismy razem z Paulina, powiedzieli jej, ze naprawde polubili mojego M tak od razu, milo 🙂 poza tym niedawno zmarla babcia (Pauliny prababcia) wlasnie tej cioci mama i mojej tesciowej mama - i opowiadali jak babcia lubila ogladac na nk zdjecia Kayi i cieszyla sie, ze ulozylam sobie zycie. to naprawde mile i duzo dla mnie znaczy. tesciowa nie zyje juz 10 lat, a kontakt caly czas mamy, oni z miom bylym takiego kontaktu nie maja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
jego pomoc na nic Mini hehe ostatnio nawet czułam się o wiele lepiej 😁 😁 A moze Mini z Twoją rodzina wcale nie pójdzie tak źle może nie taki diabeł straszny jak go maluja 😉
Sywlia do poniedziałku mało czasu jak coś to prosze o mms 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kafi zrobię fotkę i wstawię 🙂
U mnie straszna pogoda aż nic się nie chce 🤔 🤔
Moja Ala pije tylko z butelki ze smoczkiem z niekapka i innych kubków dla dzieci nie chce wogóle. Ze szklanki czy kubka pije bardzo chętnie, ale Jej nie daje bo najpierw pije a później się wygłupia i rozlewa wszędzie 🙃
Dostałam od męża na urodziny telefon dotykowy i chociaż byłam zła wczoraj jak się dowiedziałam, że przyjdzie dotykowy to dzisiaj już go kocham bo jest śliczny ! 🙂 Dam Wam linka jak wygląda 🙂
Od rana dzwoniłam do mamusi 🙂 Popsuł się Jej telefon, ale damy Jej nowy -zasłużyła 🙂
Sylwia rodzić !! Jutro 6. !!
Co do butów Kafi to ile ludzi tyle gustów 🙂 Ja mam taki jak się wypowiedziałam hihi 😁
Krowa nie mam gg 🤔 Nie chce się zalogować bydle stare hahaha 😁 Będę na skype tam pisz chyba że gg odpali w końcu 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu pozazdrościć telefoniku 😉 chociaż ja dotykowych telefonów jakoś nie lubie nie chciałam żadnego do tej pory, ale kto wie może się też skuszę hehe 😉 Wiem,że jutro 6 dlatego mały dziś jest już spakowany do moich rodziców na noc hehe mama pytała czy nie chcemy go dać im na nocke i że weźmie go po pracy więc już ma torbę w korytarzu 😁 🙃 a ja mogę rodzić się śmieje hihi ale tak naprawdę nie wiem jak zareaguje na nocke beze mnie bo juz bardzo dawno na noc bez nas nie zostawał 🤔 lece sie ogarnac bo zaraz siostra na chwile jeszcze wpadnie. Jak coś będę pisać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwiuś ja też nie lubię dotykowych - byłam bardzo zła na M, że zamówił mi taki telefon, którego byłam pewna, że nie zaakceptuję a teraz jestem w nim zakochana bo jest uroczy z wyglądu poza tym to już nie telefon tylko smartfon w funkcji 4G czy jak to tam się mówi haha 😮 🙃 🤪 😎 😜 😁 😁 😁 😁
Sylwia powiem Ci, że Ci zazdroszczę może głupio to zabrzmi ale porodu haha zobaczysz Synka którego nosiłaś przez 9 miesięcy pod sercem to niezapomniana chwila ehhhh.... rozmarzyłam się haha 😁 Ale i tak poczekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...