Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aga nasza służba zdrowia jest do du… Oli dobrze się czuje 🙂 Ja się zastrzelę dzisiaj przed wczoraj zabrali kawałek trawertynu do naprawy (pisałam wam, że pękł) właśnie go przywieźli naprawili, ale jest drugie pęknięcie i nic nie powiedzieli 😠 kuźwa musiał im pęknąć podczas transportu 😠powiedziałam, że mają lekko przykleić i będą zrywać na nowo i wymieniać cały po nowym roku . Gosia zdrówka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 😉
AUUUUUU koniec swiata przelożony hahahahahah. na inny dzień 🤔
Ale Maja sie zmieniła 😮 A jakie uzębienie haaaa
Mini ja też bez slubu żyje już mmmmmm 13 lat i jest ok. Abyście szczęśliwi byli -najwarzniejsze.
Ja właśnie z pracy wróciłam , Olę uspiłam i chwila dla mnie. Tomek do Krakowa pojechal , nad ranem wróci. A ja ide sie wykapac i pod kołdrę bo nadal chora jestem.
A co do Swiąt to kupione mam już wszystko, tylko w niedziele coś do jedzenia zrobie na wigilie i koniec. W wigilie z pracy wrócę po 15 i święta się zaczna u mnie. A jutro , albo w niedzielę choinkę ubierzemy i już 😉
Kaffi cieszę się że Oli lepiej się czuje.
No to dobrej nocki życze Wam panie piękne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dla nas baaaardzo dobry, gdyż Mirek leci już samolotem 😁 ale leci do Gdańska i zanim dojedzie do Szczecina, to będzie 19.
U nas tez jest Wigilia, a w 1 dzień Świąt my do szwagierki idziemy. A 2 to jeszcze nie wiemy. Nie mogę się doczekać jak rodzinka odpakuje prezenty 🙂 w tym roku się postaraliśmy i naprawdę zaskoczymy niektórych prezentami 😁 a kilka lat w grudniu zawsze mieliśmy dołek finansowy. Jakoś zawsze tak wychodziło 😉
Maja jak się szczerzy 😁 od razu widać, że niezły z niej łobuz hahah 😁 a jak Maja z mową?
Czita, Ty chora, a Tarzana nie ma, to kto ma Cię rozgrzać? 😉
Co do ślubu, to ja sądzę, że nie ma znaczenia, by ludzie byli szczęśliwi 🙂 ale na przykład ja sobie nie wyobrażam być ze sobą na kartę rowerową 🙂 Mirek zresztą też. Ale to jest indywidualna sprawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj posprzątałam cały dom wszystko w szafkach, na szafkach, wymieniłam firanki a kuchenne szorowałam domestosem z zewnątrz tak że oczy miałam przekrwione 😞 został duży pokój znaczy się z mebli i zmiana firanki 🙂

Nina dobrze że wkońcu wam się udało wyjść z dołka 🙂 co do ślubu to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 😁 ha ha teraz chce być bardziej ostrożna i dać sobie więcej czasu bo co z tego że 8 lat temu się znaliśmy i że teraz jesteśmy wyjątkowo traktowane z dziewczynkami... Po przebojach z p ciężko mi w pełni zaufać.
napisałaś mi kiedyś że po mnie nie widać kiedy coś się dzieje nie tak i to prawda bo zawsze próbowałam udawać że jest ok by nikogo nie martwić i rodziców i dzieci, dla tego chce teraz powoli patrzec jak to się rozwija. 🙂

Aga Maja ma śliczne ząbki 😁 moja też ma takie jak ziarenka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry w piękny, słoneczny a zarazem śnieżny i baaaaardzo mnozny poranek 🤪 🤪 🤪
Ja się biorę za ogarnianie mieszkanka bo ubieramy dziś choinke 😉
Mini jak poczujesz że to ten włąściwy do końca życia to zdecydujesz się na ślub. A jak Kura napisała ślub to sprawa indywidualna, aby było sie szczęśliwym 😉
😘No lecem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pokój swój posprzatałam i ide teraz na spacer bo jest taaakie słońce że az chce sie iść na ten mroz 😉
A gzdie reszta spiochów jest???
Aaaa miałam zapytać , gdzie jest Foka ???? Nie zagląda juz tu? Weiem że Agata znów zrezygnowała z forum. No a Marta gdzie Ty jesteś ???
A , dziewczyny co z Waszymi wózkami ??? Moja spacerówka jest bardzo mała dla Oli, szczególnie teraz zimą jak śpiwór jej wkładam , nogi jej wisza tuz nad ziemią 🤔 Cholera nie uśmiecha mi sie nowego wózka kupić , ale ja mieszkam daleko od miasta i Ola spokojnie jeszcze ponad rok będzie jezdziła w wózku,i ona często w wózku mi zasypia,więc nie wiem co mam zrobić . A jak u Was wygląda sprawa z wózkami ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Gosiu tutaj ostatni zawsze tak pusto niestety 🤨
Co do ślubu to ja żałuję, że wzięłam - mogliśmy siedzieć tak po prostu razem a ślub wszystko komplikuje bo powoduje, że dużą pewność siebie.
U mnie wózek jest ok ta spacerówka chyba rośnie razem z Alicją haha ale tylne kółka zaczynają się ścierać od ciężaru nie tyle Ali co reklamówek. Moja Ala nie chce we wózku i wygina się jak ma do niego wsiąść ale czasem muszę jak jadę na zakupy.
Ja wczoraj stałam przy garach do 1:30 🤔 Dzisiaj odbieram ciasta, muszę kupić rzeczy na sałatki, prezenty i znów kasa pójdzie ehhh.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do wózka, to aż mi się nie chce pisać. Jeden mi się złamał, kupiłam nowy na allegro, jest super, ale mały waży już 20 kg i jedno koło się psuje i czasem nie mogę naciągnąć pianki na "felgę". I ogólnie mam wrażenie, że też się powoli sypie... A na allegro nie mogę znaleźć nic powyżej 20 kg 🤢 🤢 A jeszcze lubi jeździć w wózku...
Idę robić sałatkę, bo wieczorem przyjdą goście 🙂
Miniatura, miałaś dać fotkę 😁
Czita, odbierz zaproszenie na skrzynce mamusiowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka to chyba tylko wózki tych orginalnych firm i to nie wszystkie mają nieraz chyba do 25kg musisz popatrzeć na stronach producentów. Moja nie lubi we wózku coś czuję, że do lata pojeździ a później już nóżki niestety dla mnie bo Ala i robienie zakupów to będzie katorga coś czuję, że pójdę na prawko haha 😁
ja sałatki zrobię albo dzisiaj wieczorem albo jutro 🙂
Gosia ja też wysłałam zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A juz odebrałam wiadomości 😉
Kuro alez łukaszek jest ciężki 😮 To masz nie wesoło z wózkami 🤢 Ja sie gryzę z myślami cały czas o ten wózek , Tomek mówi że nie ma sensu no i nie wiem 🤨
Ja robię obiad, frytki z kurczakiem z rożna 😆 a potem nwybieramy sie na kawe do brata mojego;
Ach jak możecie dajcie instrukcję do image abym mogła foto wstawić. Muszę się chyba zarejstrować , ale tam po angielsku jest i nie mogę się ogarnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu rejestracja na image jest bardzo łatwa na prawdę tak chcą podstawowe dane żebyś podała 🙂 A później wszystko tak jak kiedyś 🙂
Ja jeszcze jedną sałatkę zrobię i zostanie mi mięsko mielone ale brat mi przywiezie dopiero po 22:00 po pracy 🙂 Nie wiem dokładnie co z niego zrobić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam jutro jak będę miała chwilkę Bo dziś padam, cały dzień na zakupach ale mam śliczna żywą choinkę i resztę prezentów dla dzieci 🙂

Maja od półtora miesiącA nie jeździ wózkiem a kupiłam go latem i jest fajny i lekki i nóżki nie wisiały 😞
woli albo na nogach ale ostatnio jak są te mrozy to tylko samochodem jeździmy.

Nina jutro odpisze bo dziś nawet nie miałam wolnej chwili 😞

Maja dziś wytrzymała u babci od 14 do 20 później płakała za mną 😞 a na wiosnę chce do pracy iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 ja też dzisiaj cały dzień na zakupach i żywą choinkę też mam 😜 nie czuje nóg cztery godziny łaziłam po galerii. Jutro jedziemy do mojego dziadka na 95 urodziny dzieciaki zostają z dziadkami.

Maja w wózku się mieści, ale go nie lubi jak jadę autobusem to jest masakra wyłazi i się drze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja tez na chwile biszkopt narazie tylko upiekłam i ogarnęłam kuchnię, zaraz chyba jak Adaś wstanie pojade z nimm do miasta kupić Pawłowi buty nowe zimowe bo stare szlag trafia. Poza tym Paweł się rozkłada mam nadzieje, że po lekach mu dziś się poprawi, bo Domi też kaszle coraz gorzej kaszle 😞 Kasiu, ale wam zazdroszcze Egiptu !!! JA musze szybki w aucie skrobać 🤢 też mamy żywą choinkę jak zawsze zresztą bo ja sztucznych nie uznaję 😜 ok uciekam zajrze pozniej pewnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Kasiula cudny widok !!!! 😘 Na pewno jesteście zadowoleni z wyjazdu 🙂
Ja dzisiaj ostatni dzień gotowania w końcu bo już mam dosyć i brak miejsca w lodówce a ma prawie 2m wysokości hahaha 🙃 🤪
U mnie ciepło, słonko świeci jak ja dzisiaj wyjść nie muszę haha a tak to lało dwa dni a w nocy tak wiało aż śmietniki przewalało 🤔 🤔 🤨
Ja wczoraj odebrałam ciasta i są tak pyszne, że w ogóle w tym natłoku gotowania nie opłaca się piec ciast te są tak pyszne jak domowe i pewnie tyle samo kosztowały co by wydała na produkty kasę i na gaz aby je upiec 🤔
Ja w tym roku mam choineczkę małą taką 60cm i w tym roku musi taka wystarczyć a w przyszły będzie żywa bo tez kocham żywe choinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...