Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Faktycznie Miniatura ciągle jak nastolatka !!! Ja jedyne co to brzuch mam okropny, ale z tym juz niewiele można bez operacji zrobić a ciąć się nie dam 😉 moi chłopcy śpią jeszcze, ale jak wstaną i ich ogarnę to jedziemy do mojej mamy Adaś zostanie tam a ja zabiorę siostrę i z Dominikiem na zakupy pojedziemy *w rossmanie z kartą rossnę jest rabat 20% taniej wszystko) a do tego muszę kupić fajerwerki na wieczór i cygaro dla Pawła hehe taki zwyczaj sobie robi,że w sylwestra pali 😉 dziś u nas siedzimy przyjdzie Pawła brat z żoną i córką i pewnie Pawła rodzice bo inaczej sami będą, to nasz drugi sylwester w domu odkąd się spotykamy hehe pierwszy był jak się Domi urodził 🙃 uciekam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 😘
Sylwia ja też mam straszny brzuch ale ja znów myślę o operacji i ja dobrze pójdzie może za 3 lata się zdecyduję bo to koszt jakieś 20tys zł jak dla mnie razem z lotem i pobytem w Polsce jak nie więcej.
My do brata jedziemy. Czekam na M jak wróci ze sklepu i idę pod prysznic 🙂
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2013 ORAZ SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO RANA !!!
Hej dziewczęta.
Kasiu Ty masz 23 lata a ja mam 32 😞 Kurczę jaka ja stara już się robię, nawet mam juz zmarszczki w kącikach oczu 😞 Ale nie martwmy się az tak bardzo , mogłybyśmy wyglądać gorzej. Ważne że podobamy się naszym facetom .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łał Kaffi a jak Ci się śniłam ??????????????? Może to coś oznacza , może się faktycznie spotkamy kiedyś 😉
A fajnie było by się spotkac , gdybyśmy tylko m ieszkały bliżej siebie a nie po całej Polsce jesteśmy rozsypane i nie tylko bo i mamy w UK
Dobra lecę się szykować na sylwester w domu hahahahaha, pazury wymalować muszę na czerwono i wykąpać swe ciało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szczęscia w Nowym, 2013 roku! 🙂
Ledwo znalazłam chwilkę, by coś napisać. A to dlatego, że akurat wczoraj w nocy zaczęła się akcja wybijanie piątki i Łukasz oczywiście jak zwykle gorączkuje. Na razie najwięcej miał 40, 2 😞 na 2 h gorączka zbita i już wraca. Także pół nocy nie spałam i teraz też mnie to czeka. I taki sylwester 😜
Pigi, sukienka świetna, jak dla księżniczki 🙂 a Ty jaka gwiazda 🙂 Alusia jest urocza do kwadratu 🙂
Nic więcej nie napiszę, bo lecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZĘŚLIWEGO ROKU 2013 OBY BYŁ LEPSZY NIŻ 2012 I PEŁEN MIŁOŚCI 🙂

A ja wcale nie wyglądam dobrze wyglądam staro na twarzy i zmieniłam się bo cycki znów mi rosną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Szczęśliwego Nowego Roku niech się Wam wiedzie i powodzi 😁 U nas spokojnie się odbył sylwester tylko śpiąca jestem bo kładliśmy się o 2 po 4 wstawałam do Adasia i o 7 mały już nie spał a jak on zaczął przysypiać to Domi wstał bo poszedł późno spać więc wstał przed 8. Wogóle nie pisałam Wam chyba, ale nie karmię już Adasia żałuję trochę bo fanjnie było, ale zaczęłam tracić pokarm jak mały zaczął dostawac butle *jak dziadek zmarł i mały zostawał z kimś częściej... Gosiu masz rację my tak porozrzucane że nawet nie ma jak się spotkać a szkoda bo fajnie by było. W sumie to ja mam dosyć blisko do Miniatury i Kafinki bo w tym samym wojewodztwie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia no to zapraszam 🙂

u nas sylwester grzeczny Oliwka gdy przed północą poszłam ja przykryć była cała w wysypce strasznie wyglądała ale po calcium jej przeszło. Później gdy zasnęła to my trochę "posiedzieliśmy" by nowy rok był miło rozpoczęty i spać o 3 w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się wogóle nie wyspałam siedzieliśmy do 7 rano a więc noc zarwana później po 8 rano brat doszedł do wniosku, że pijemy dalej ( jeszcze nie wytrzeźwiał po nocy haha) i tańczył nie dając spać hahaha uśmiałam się jak rzadko kiedy 😁 🙃
A tutaj macie Alusie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/sam1174p.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4307/sam1174p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tutaj macie Świnie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/sam1239r.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5476/sam1239r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A tutaj mój brat tańczący z Dziewczynkami 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/sam1198d.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9697/sam1198d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne 🙂 Gosia śniło mi się, że przyjechałaś do mnie w odwiedziny z córeczkami 😁 Ja byłam taka zdziwiona, że na początku nie mogłam słowa wydusić, ale potem jak się rozgadałyśmy to nie mogłyśmy skończyć haha a nasze najmłodsze bardzo ładnie się bawiły 🙂 widziałam w tym śnie jeszcze, że twoja Ola jest większa od mojej Mai o pół głowy 😁 Sylwia szkoda, że straciłaś pokarm 😞 czasami tak się zdarza, ale na szczęści to nie koniec świata 😉Świnia wyglądasz szałowo 🙂Ala jak się pięknie uśmiecha 🙂 Mini pewnie Oliwka coś zjadła i dlatego ją wysypało albo zmieniłaś proszek ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki!
Kaska alez laska z Ciebie - sexbomba i czego Ty chcesz od siebie? Spojrz na fotke i podziwiaj siebie.
Mini pewnie mala cos zjadla i z tad wysypka.
To niektore sie pobawily w ostatnia noc , ja przesiedzialam na kanapie , ale obiecalal sobie ze to odbije. Moze w ostatki, Ole do mamy oddam i imprrzka gotowa hahahaha
Kaffi to mialas fajny sen, moze kiedys sie urzeczywistni - kto wie.
Ciekawe jak 5 Lukasza?
uciekam bo Olka wola 'am am am' ide daj jej jesc:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia hahaha moja Ala woła też am am jak głodna 🙃
Kurcze ja teraz już do Polski lecąc obiecałam, że do Foki zajadę - zależy na ile polecę to może i jeszcze kogoś bliżej Włocławka odwiedzę haha 😉 😁
Gosia sexbomba to ja byłam jakieś 6 lat temu bez brzucha hahahaha 😁 😁
A co do imprezy to my jeszcze jakąś musimy zorganizować właśnie w trakcie karnawału ale na dzień dzisiejszy chodzę w szlafroku cały dzień hahaha tylko krupnik ugotowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Katarzyno to od 4:30 nie spie , w pracy bylam i z Ola na spacerze okolo godz. 16. , ale obiadu nie ugotowalam hahahahaha. jutro mam druga zmiane wiec do az 7:30 pospie . No i umowilam sie ze Ole mamie zaprowadze jutro przed praca,wiec ciezki dzien mnie czeka.
Oj Pigi mnie sie podobasz; ) najwazniejsze.
Ogladamy z Tomkiem film wiec uciekam , do piatku bo dopiero znajde chwilke 😉DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babolki 😁
Ale tu cisza tylko Gosiunia zagląda 🙂
Gosia moja Ala też ma takie noce i z tego co wiem niektórego Dzieciaki też a więc widać nie musi nie raz być powodu aby dziecko miało złą noc 🤔 Moja Ala dzisiaj spała ślicznie, ale za to my nie mogliśmy.
Wysłałam wczoraj CV do bardzo dobrej fabryki i czekam jak na szpilkach czy zadzwonią ale przy moim pechu pewnie mnie oleją chociaż przyjmują ludzi niezwłocznie do pracy 🤨 Biorę się za szukanie pracy na dobre obojętnie gdzie a Ala pójdzie do przedszkola bo tak dalej być nie może, że siedzę w domu już mnie to dołuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Pigi, ale żeś się odwaliła 😁 i ten błysk w oku hahah.
Mam nadzieję, że szczęście się do Ciebie uśmiechnie i że zadzwonią z pracy 🙂 trzymamy kciuki.
OOO to widzę, że Ola nie dała pospać. Mój to znowu często krzyczy w nocy 🤢 🤢
Nie wiem czy Wam pisałam, ale wyrzuciłam wózek. także na razie jesteśmy bez wózka, ale ktoś z rodziny ma nam dać i mam nadzieję, że obędzie się bez kupna nowego, a na zakupy potrzebuję, no i jeszcze jest potrzebny.
Łukasz marudny, ale widziałam że mu wyszła ta 5.
Ja dzisiaj byłam na brwiach i paznokciach, zrobiłam sobie manicure hybrydowy 🙂 jestem bardzo zadowolona, ciekawe jak mi się będzie trzymał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka bardzo się cieszę, że u Was się znów powodzi i , że nie musisz się o kasę martwić 😘 Każdemu należy się normalne życie i pozwolenie sobie na małe szaleństwa chociaż raz w miesiącu 🙂
Tak czy tak coś znajdę jeśli tu nie zadzwonią to będę szukać gdzieś indziej 🙂 Dzisiaj znów wysłałam CV do innego miejsca na sprzątanie 🙂 Ninka a co z wózkiem się stało?? Poszukaj na forum swojego miasta nieraz ludzie chcą oddać za darmo albo za małe pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...