Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wow Kasiu ale piękny zachod!!! A Kaya jaki śpioch!!! A u mnie jak poszedł; Domi wcześniej spać tak nocka niezbyt dobra bo chyba go męczyły zęby w nocy spał u nas już przed pierwszą i śpi teraz osypia to,że się kręcił i rzucał przez sen nawet coś mowił 😮 Adaś też wyjątkowo w nocy coś marudził i kupy robił więc nie dali pospać 😉 a dziś z Pawłem się śmiejemy,że o 20 idziemy rodzinnie spać hehe ciekawe co z tego wyjdzie 😁 Adam mnie tu zaczepia i poczytuje więc muszę się nim zająć bo tu mnie zagaduje luj jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej. Czytałam na bieżąco, ale nie miałam kiedy odpisać 🙂
Kasiu, zdjęcia zachwycające, Kaya jaka opalona 😁 Wakacje mieliście piękne 😁 Jaka Kaya wysoka jest 🤪
tylko szkoda tego wózka 😞
Kaffi, w Afryce to Ciebie by murzyni ganiali, byś na drzewa uciekała 😁
Ja mam marzenia podobne do Miniatury - domek z ogródkiem, by wszyscy w rodzinie byli zdrowi i szczęśliwi. No i jeszcze marzy mi się własny interes, tylko jeszcze nie wymyśliłam jaki 🤪 🙃
Czita, z tym paleniem, to... Pigi dobrze Ci radzi, żebyś na luzie z nią pogadała, bo krzyki, kary nic nie dadzą, bo się zacznie buntować. Szkoda, żeby miała palić, bo to straszny nałóg i do tego w tak młodym wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To Sylwia nie dali Ci spać 😜 Oby dzisiejsza noc była lepsza 🙂
u nas leje, a my musimy wyjść z domu. Co za zima w tym roku! Ale niby ma być zimniej od czwartku.
Ja też chyba muszę się wziąć za dietę, bo przez te tabletki tyję strasznie 😞 już nei wiem jaką antykoncepcję stosować 😠 😠 nie chcę dzieci, ale nie chcę być gruba przez te hormony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jakiś czas temu pozegnalam sie z implantem, bo mi nie służył i mam teraz spiralę i jestem mega zadowolona. Kiedyś tez miałam spiralę (przed KAya przez długie lata) ale ta teraz jest o niebo lepsza. Malutkie plamienia , 2-3, góra czasem 4 dni. Nie leje sie ze mnie , jak kiedyś 🙂
Hmmmmm, naprawdę KAya wyglada na wielka? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jeśli pamiętasz o tabletkach i bierzesz o czasie to masz wysoką skuteczność. Ja po Oliwce brałam cały czas a jak zdecydowałam się na drugie dziecko to jeszcze pół roku trzymały. Sprawdź te tabletki w wskaźniku pearla. 🙂 Ide na gg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Mam chwilke bo Ola śpi 🙂
A więc z Paulą rozmawiałam na spokojnie wczoraj jak z pracy wróciłam. No ponoć dziewczyny paliły to i ona chciała sprobować i nie odstawać od innych, ma karę na kompa przez tydzień i zakaz kolegowania się z tymi bardziej niegrzecznymi - które prubóją juz alkohol ( wódeczke sobie popiłay u koleżanki pod nieobecność rodziców, ale na szczęście mojej tam nie było). Masakra co sie dzieje z młodzieżą . No własnie czas na poważną rozmowe o sexie 🤢 Boję się tego.
Mieszkania na razie nie będzie bo wszystkie lokale już zajęte, ale koło wiosny rusza nowa budowa bloku i na to m ieszkanie musimy się zapisać jak już ruszą z inwestycją. Tylko musimy iść na rozmowę z prezesem a potem jak on się zgodzi to podan ie złożyć musimy i czekać . Więc Tomek w poniedziałek do prezesa pojedzie i zrobimy krok na przód.
Kasia Kaya duża się wydaje na zdjęciach - wysoka , Zachód przepiękny, ach.
Ja 17 idę do gina i zastanawiam sie nad tabletkami , tylko boję się wzrostu wagi. Trzeciego dziecka juz nie będzie więc czas nad zabezpieczeniem, ale i Tomek ma już dość przerywanego i ja też.
Nono Kuro od czwartku zimę prognozują. Ciekawe jaka ta zima będzie ???
Mmmmm czy miałam coś jeszcze napisać ???? Nie wiem.
Idę obiad szykować . Mam cycki kurze, ziemniaki i surówka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
hehe ja akurat pamietam jakos tak z przyzwyczajenia siegam po nie 😉 ale zastanawialam sie nad spiralą tylko koszt mnie trochę przerasta ale napewno byloby to wygodniejsze i pewniejsze


u nas na szczescie antykoncepcja jest darmowa i mozesz zmieniac zdanie, ile chcesz 🙂
Gosia, teraz mowisz duzo i czesto rozmawiac z Paulinka, mysle, ze dyskretna kontrola stron internetowych, itp tez bylaby wskazana, straszne czasy i tyle dookola sie dzieje... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja na bilansie 5 grudnia miała 93 cm i lekarka mówiła że wysoka z niej dziewczynka 🙂

SYLWIA jest jeden 100%środek anty 😁 nazywa się wstrzemięźliwość 😁 ha ha

GOSIA nie stety teraz zaczną się problemy dojrzewania podejrzewam też że kontaktów nie zerwą sama pamiętam po sobie że nie słuchało się rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny ! 😉
Czita rozmowa o seksie jest jak najbardziej wskazana - Paulinka to ładna dziewczyna na pewno ma chłopaka albo Ją podrywają. Porozmawiaj z Nią o odpowiednim czasie i co najważniejsze o zabezpieczeniach bo wiesz jak jest - jak będzie miała to zrobić to i tak zrobi nie patrząc na to co Ty mówiłaś i jak uprzedzałaś. Ja miałam 15 lat przyznaję się ale moja mama o tym wiedziała i w wieku 18 lat sama poszła ze mną do ginekologa jak ją poprosiłam - wiedziała, że idę po tabletki ale była chociaż spokojna o to, że myślę o tym aby nie zajść w ciąże.

Co do tabletek to Ninka co Ty bierzesz za tabletki ? Jakieś straszne gówno jeśli tyjesz. Tabletki najnowszej generacji z małą dawką hormonów zapewniają Ci komfort nie przybierania na wadze. Ja biorę i spokojnie ważę 51,5 kg. Masz źle dobrane tabletki - zmień je bo to co przybrałaś na wadze to woda w organiźmie.

Kafi na każdy opakowaniu tabletek musi być informacja, że nie działają w 100% ponieważ przy regularnym braniu jakbyś zaszła w ciąże masz prawo zaskarżyć firmę produkującą dane tabletki jeśli takiej informacji by nie było. Jeśli bierzesz je regularnie, codziennie to masz 100% pewności. Ja często zapominam dzień, dwa bo nie chce mi się iść na górę ale i tak nic się nie dzieje 😉 Na moich tez to pisze ale w ulotce jest napisane kiedy zabezpieczenie spada w procentach 😉
ja brałam yasminelle teraz yasmin i polecam bardzo ja jestem mega zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooooo kurcze, ale wierzcie mi nie jest latwo rozmawiac z corka o sexie , mam wrazenie ze ona jest mala , za mala (wiem ze nie jest za mala i to odpowiedni moment)na sex i na takie rozmowy.
Oj dojrzewajace dziecko to duuuuze wyzwanie. a ja pamietam po sobie ze to co zakazane przez rodzicow nalepsze bylo.
Kuro a zdaje mi sie ze nabrane kilogramy przez antykoncepcje trudno zgubic,wiec zasiegnij porady innego gina i moze inne tabletki.
Pigi ja poprosze gina o te tabletki ktore ty bierzesz, chyba ze gin poleci inne -dobre.
ja mam bilans 10 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu dla nas zawsze nasze dzieci będą małe i niedojrzałe - taka natura matki 😉 Ale przychodzi czas kiedy trzeba czy się chce czy nie rozmawiać na trudne temat i niewygodne dla nas i dla dziecka też.
Jeśli nie chce albo nie wiesz jak z Nią rozmawiać o seksie może kup Jej jakąś interesującą książkę na ten temat przeczytaj ją sama a później daj Paulinie i porozmawiajcie później wspólnie o tej książce to pokaże Ci co Paulina uważa na ten temat bo rozmawiając o książce na pewno powie też swoje zdanie mimowolnie 😉
Co do zabawki dla dwulatka to polecam takie drewniane pudełka u góry z drucikami przez które trzeba przeciągać klocki itp. jeśli znajdę to dam link o co mi chodzi 🙂 http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-LARGE-METAL-BEAD-FRAME-MAZE-by-U-WOOD-TOYS-/150922805256?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item2323b34008 nie raz są jeszcze bardziej rozbudowane o właśnie taką puszkę pod spodem i tam też są klocki do wkładania itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu napewno nie łatwe to rozmowy, ale warto ja z rodzicami takiej nie miałam ... tylko same zakazy więc się często na odwrót robiło chociaż i tak myślę ,że byłam bardzo grzeczną i ułożoną nastolatką hehe co do prezentu dla dwulatki to może kuchnia jakaś? albo jakiś rower biegacz?? Tylko biegacz to juz koło 150 zł Domi dostał od mojej siostry na urodziny http://allegro.pl/milly-mally-rowerek-biegowy-duplo-pomp-kola-kolory-i2923770471.html taki z żyrafą narazie trenuje w domu, ale mu się podoba 🙂 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Ala dostała kuchnię z Pepa Pig i bardzo ją lubi a do tego wiadomo wielkością to porządna zabawka i jako prezent robi wrażenie jak się z takim pudłem wchodzi do domu haha 😉 Może jakaś zabawkowa toaletka albo stolik z krzesełkiem to zależy tez od finansów na ile możecie sobie pozwolić.
Moja Mama mi niczego nie zabraniała. Mieliśmy trudne życia a ja byłam bardzo ułożona i spokojna - szybko dorosłam chyba nawet za szybko. Mama się nie bała, że zrobię jakąś głupotę i nie pomyliła się bo źle nie wylądowałam hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, u nas na szczęście wiosennie i też wybieramy się na spacer bo wczoraj musiałam czekać na kuriera bo wzięliśmy sobie jeszcze jeden telefon. To trochę głupie i nie potrzebne bo mamy iphony itableta ale teraz chcieliśmy posmakowac konkurencji i mamy samsunga Note 2. Zdecydowanie będę go tylko w domu trzymać, ale ma sporo możliwości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...