Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
piekna macie zime, lubie zime, ale tylko w telewizji lub na zdjeciu 😜
u nas zimno, ale pewnie i tak nie tak bardzo jak u was.
Kaya nosi pampki 5+, Sylwia, my pewnie dlatego ze mamy dziewczynki, to kupujemy wieksze rozmialy ( z wyjatkiem Lukaszka 😉 ), bo dziewczynkom, jak pamper przylega, to pipki sa zaraz czerwone 😜
Kayi wrocil apetyt i wciaga wszystko jak smieciarka, nawet zupy zaczela jesc i prosi o dokladke 🙃 ( ale nadal ziemniaki nie sa dla niej 🙃 - chyba, ze w zupie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja bardzo lubię zimę , ale tylko taką jaka jest teraz u mnie, czyli śnieg,mały mróz i słońce 🤪.A jak przymrozi ostro z -15 albo i więcej to najchętniej zpod kołdry bym nie wyłaziła.
Kasia ja mam problem z jedzeniem Oli. Ona nie chce jeść , bardzo mało zjada. Aby zjadła śniadanie ,obiad i kolację to ją przekupujemy(wiem że robimy zle ale chcemy aby coś zjadła),zabawiamy ,karmimy w oknie i takie różne tam.Rzadko się zdarza aby ona sama upomniała się o jedzenie i aby zjadła całą porcję (nie zjada nawet całej bułki)
Olka nosi pieluchy nr.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, pewnie nie czytalas moich wczesniejszych postow, bo cie tu nie bylo. mialam straszny problem z jedzeniem Kayi, od kilku miesiecy nic mi nie jadla, poza butla kaszy rano i butla na noc.
w ciagu dnia czasem ugryzla kawalek SWIEZUTKIEGO pieczywa, czasem skubnela troche monte, albo jakiegos serka i tyle. bylam u lekarza nawet, a on mi powiedzia, ze dzieci w tym wieku tak maja i ze to normalne nawet do ponad 3 roku zycia. poczytalam wiele artykulow w internecie i faktycznie pisza to samo. musisz przeczekac, jesli tylko wage ma prawilowa, nie chudnie, to wszystko jest ok 🙂
Kayi pomogla zmiana klimatu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 😁
Dajcie tej zimy troszkę !!!!!!
Moja Ala z jedzeniem jest na zasadzie - je ciągle ale małe porcje i najlepiej w rękę. W ciągu dnia dostaje ciągle coś w rękę i chętnie to zjada ale w tym też są słodkość jakiś batonik albo paczka chipsów. Jakoś nie umiem Jej odmówić czegoś słodkiego w ciągu dnia 🙂 Ślicznie zjada śniadania, gorzej obiady ale nie martwię się tym ponieważ talerz zostaje i Ona powoli obiadek dojada w miedzy czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny kochane! 🤪 Nadrobiłam w końcu 🤪
Nie łatwo było cokolwiek zapamiętać hehe. Tyle co zapamiętałam to, że Sylwi mąż jest szefem- no no no gratuluję. Bardzo się cieszę!
Nina, super, że Mirek będzie już na miejscu pracował! Wyobrażam sobie jak się cieszycie 🙂
Pigi, uważam, że domy opieki są dobrym wyjściem z sytuacji także popieram Twoje zdanie 🙂
Mini, widać, że Oliwka to już duża panna i taka spokojniejsza się wydaje a Majka chyba łobuziak co? Ma chochliki w oczach 😜
Gosia, ciężko doradzić odnośnie wychowywania nastolatki skoro ma się małe dziecko ale myślę, że dasz radę! Trzeba przede wszystkim rozmawiać. A co do seksu to o córkę bardziej się chyba człowiek obawia niż o syna. Książka jest dobrym początkiem do rozmowy o tym jak napisała Kasia.
Kafi, i jak zumba? Chodzisz jeszcze?
Kasiak, super, że wyjazd Wam się udał! Kayka jaka opalona! Wow! A co do pracy na lotnisku zdecydowałaś się? Daj znać jutro co z tym przedszkolem.
Czy ja o kimś zapomniałam ?? Mam nadzieję, że nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też chcę młodą dać do Przedszkola od września ale zapisać się chyba trzeba w marcu jakoś, tak? Od nas z jakieś 5 minut jest Przedszkole publiczne i płaci się niewiele ponad stówkę więc mam nadzieję, że się tu uda bo wygodnie i tanio a poza tym moja ciocia tam pracuje więc tym bardziej 🙂
Co do pampersów to używamy na noc i teraz na spacery bo za zimno wystawiać gołą pupcię hehe. Już nawet podczas zabawy zawoła. Kupiliśmy jej ten nocnik pod choinkę: http://www.ceneo.pl/14165360. Jest ok chociaż chyba jednak płaci się więcej za markę niż za funkcje. Czyli tak 8/10 bym oceniła 🙂 W każdym razie nie żałuję. W nocy jak ją brzuszek bolał i miała biegunkę to budziła się i wołała ale myślę, że na lato postaram się ją oduczyć pamperów na noc bo chyba jeszcze za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chodzę do pracy czasem na więcej niż 4 godzinki ale za to kasy więcej bo za godzinę mam 9.70 więc źle nie wychodzę. Jutro idę aż na 12 godzin 🤪 Bo dwie dziewczyny mają urlop więc lecę na 8 do 20 🙂

A co do mojej nieobecności na forum to powiem Wam, że dzieje się źle w moim małżeństwie i jakoś żyję w takim transie niż w realnym życiu dlatego nie miałam głowy do niczego...

Młoda mi śpi a później idziemy na światełko do nieba i koncert Markowskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta w końcu !! 😁
Kochana w każdy małżeństwie są kryzysy takie duży. Ale rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa to działa cuda ! U mnie wiesz jak było źle a teraz jest idealnie na prawdę. Każdy ma wady i mój M nadal też ma, które mnie do szału doprowadzają, ale im ja jestem lepsza dla Niego tym On jest większym aniołem dla mnie 🙂 Kłócimy się wiadomo to jest normalna część życia i związku ale szybko naprawiamy to - idziemy na kompromisy 😉
Dobrze, że w pracy się kręci !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej siema 🙂

to więc tak po pierwsze to K tańczy dla mnie n rurce nie ja dla niego 😁 ja wole inne rurki ha ha 😁

co do pampersów to Maja nosi jeszce, ale to wina mojego lenistwa bo pipa mała gdy sie zapominała to robiła w gacie i po czasie mnie to denerwowało. Wiec jest u nas tak że gdy mm kiepski dzień to jej ubieram a jak lepszy i mniej pracy to biega bez i lubi na nocniczek robić dopóki sie nie zabawi czymś.

Gosia śliczna zima u ciebie i Ola to czysty tata na moje 🙂

Nina widzisz Maja uczy się tańca a Łukasz m duże gabryty ha ha 🙂

Marta mam nadzieje że ułoży sie wam spowrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne 🙂 moja Maja chodzi w 4 i nie ma mowy przynajmniej teraz o zakończeniu noszenia pampersów spróbuje latem może się uda. Mata chodzę na zumbę to naprawdę super sprawa można się pośmiać i pogadać z niektórymi. Ostatnio przyszła taka laska i tak się popisywała przed chłopakami (jest ich dwóch takie ciołki z nich haha) wyginała machała kudłami i bardzo uważnie patrzyła czy się na nią patrzą haha uśmiałam się bardzo 😁 Marta mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia domyślam się jak ci ciężko 😞 ja miałam problemy jakiś czas temu teraz jest dobrze, ale wiadomo różnie bywa czasami wystarczy głupota i kłótnia gotowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi musisz nam tutaj filmik wstawić jak wywijasz zumbe !!! 😁 😁
Każdy w małżeństwie się kłóci to nie ma tak, że ciągle jest idealnie - kłótnie to norma, ale jeśli można tą kłótnie zakończyć jakimś kompromisem to jest najważniejsze.
U mnie jest tak jak być powinno. Teraz czasem tylko na odzew z wysłanych cv i szukam nadal dalej czegoś. Jak tylko pójdę do pracy rozpoczniemy remont domu bo narazie i mi już szał przeszedł - zrozumiałam, że jak mam zrobić remont kosztem jedzenia albo kupienia zabawki dla Ali to wolę poczekać aż ja pójdę do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej gwiazdy!!!!!!!!!!!
My byliśmy dziś na urodzinach dwulatki Oliwki (siostrzenica Tomka),objedliśmy się słodkości łuuuu. Moja Ola z trojki dzieci (wszystkie w tym samym wieku) jest najbardziej ogarnięta, najwięcej mówi , rozumie i widać że jest mądrym dzieckiem-mam porównanie . Nie chcę sie przechwalać , ale moja Olka ogarnia tableta,włączy go , odblokuje , znajdzie swoje gry i włączy je. Byłam w szoku że ona to ogarnęła. No ale co sią dziwić teraz są takie czasy że komputery są w każdym domu i dzieci mają je od urodzenia.
Marta przykro mi że Wam się coś popsuło 😞,przed rokiem byliście bardzo szczęśliwi. Ale to prawda że trzeba rozmawiać , DUŻO ROZMAWIAĆ , O WSZYSTKIM, nawet o bzdurach. Mam nadzieję że to chwilowe i wszystko sobie ułożycie - macie wspólne dziecko, więc warto próbować. Pigi się udało z M. i są szczęśliwi i sobie dogadzaja na wzajem 🤪hihihiiii
Marta a gdzie Ty pracujesz ??????
Kaffi co to jest zumba ??????????
Mini to wiadome że Ty lubisz rurkę ha ha haaaaaaa, biedny K , tylko go nie zamęcz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Kasia ja wiem że są dzieci które nie chcą jeść , i to co zjedzą im wystarcza jeśi nie tracą na wadze, ale jak Ola zjada mi na śniadanie trzy gryzy bułeczki i trzy kęsy parówki to wiadomo że chcę aby zjadła choć drugie tyle . I się martwię . Ale mi pediatra tez powiedziała że jak nie chce jeść to nie zmuszać.
No to chyba tyle , idę sobie pooglądać z Tomaszkiem tv i do łóżeczka bo jutro do pracy i o 5:30 pobudka.
Więc słodkich snów 😘
PS Ciekawa jestem co u Mrówy, Ady, Kropka i jeszcze kto z nami był - pamiętacie ???? Jak ich maluchy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jako że narząd nie używany zanika to korzystać trzeb ha ha ale teraz jeszcze 5 tyg nie moge seksu 😞

Maja też w 4 wciska dupe,ale musze zacząc na serio ją pilnować bo od września do przedszkola z Oliwką chciałam do pracy iść na wiosne ale K stwierdził że i tak Oliwka wtedy idzie do przedszkola więc mniejsze koszta będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ada ma profil na fb i często widzę chłopców na bieżąco 🙂 Ada wygląda super i Sebuś to taki mały pulpecik 🙂 Podobny do Oskarka 🙂
Właśnie Gosia masz rację jak się szuka to prędzej czy później coś znajdę 🙂 Styczeń i luty to przestój w marcu się wszystko rusza ale już teraz planuję jeszcze porozwozić cv po restauracjach i barach. Dom jest nasz a więc na spokojnie możemy robić remont ponieważ wiemy, że już tutaj osiedliśmy na stałe 🙂
Krowa ma rację - nieużywany sprzęt zanika haha my ostatnio też trzymamy się z M tej zasady 😁 hahaha
Gosia teraz Dzieciaki są nowej generacji. Moja Ala rozpracowała laptopa i trzy rodzaje telefonów, xperie, galaxy i iphona. Obsługa tych sprzętów nie sprawia Jej żadnego problem. I wiem, że coraz więcej dzieci w Jej wieku też nie ma z tym problemu ale co się dziwić jak obcują z tym na co dzień 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jak nazwisko? Ja widzę, że moja Maja jak coś dorwie telefon, komputer to wie, że tu trzeba nacisnąć żeby zadziałało 🙃 Pamiętam, że Oli to późno zaczaił , co, z czym i jak tak naprawdę to dopiero teraz się uczy na komputerze. Kasia, ale masz fajnie z tą pracą możesz sobie wysłać do różnych pracodawców i masz pewność, że ktoś cię przyjmie prędzej czy później. Jak stałam ostatnio przy kasie w sklepie odzieżowym to była dziewczyna, która zostawiała swoje cv i pytała czy ma szansę a ta jej odpowiedziała, że jak przejdzie coś na zasadzie castingu to ma 😮 trochę mnie to zdziwiło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi wysłałam CI na priv tutaj na pocztę namiary na Adę 🙂
Wiesz Liverpool to duuuże miasto a więc wysyłam cv do miejsc gdzie bez sensu aby teraz jechała poza tym firmy same robią możliwość wysłania im cv przez internet bo specjalnie na takich forach ogłoszeniowych wystawiają oferty prace, ale i sama chce trochę tych cv poroznosić po centrum. Chciałabym iść gdzie do baru albo restauracji robić ponieważ tam praca od nawet 10 rano wtedy spokojnie mogę Alicję dać do przedszkola poza tym jeśli gdzieś do fabryki są przyjęcia to robią zbiorowe nabory raczej nie przyjmują pojedynczych osób no i fabryki raczej na obrzeżach miast a praca od 6 rano a więc dojechać muszę daleko a co z Alicją jak nie mam samochodu. A więc tylko praca właśnie w barze albo restauracji wchodzi w grę albo w sklepie. Jak Mame będę mieć to wtedy mogę myśleć o pracy nawet we fabryce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mogę odczytać wiadomości 😮Ja kiedyś myślałam o wyjeździe, ale mój powiedział, że nigdy się nie wyprowadzi z PL. Ja tu o pracy mogę tyko pomarzyć ,a jeżeli znajdę to tylko taką gdzie wystarczy na opłatę przedszkola Mai, czyli beznadziejnie płatną, a gdzie tu dojazdy i inne opłaty …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂

Dzięki za wsparcie. Najgorsze, że ciężko by się z nim dogadać. Jestem dobrej myśli... Muszę 🙂

Gosia, ja pracuje na Infolinii w firmie pożyczkowej także odbieram telefony, informuje klientów, zgłaszam wnioski od Doradców finansowych i tyle, taka sobie biurowa praca połączona z rozmowami telefonicznymi.

Spadam zaraz spać bo jutro na 8 i już nie pamiętam kiedy wstałam o 7 rano 🤪

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...