Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂KAsiu ale tak jak piszesz Ala ubrana "pstrokato" jest właśnie urocza!!! Aż mi się córci zachciało hehe może jeszcze kiedyś.... 😉 My jutro z Dominikiem na choinkę do mnie do pracy jedziemy bo jeszcze zakład organizuje i robi paczki maluchom, Adasia zostawię w domu bo on za mały jeszcze na takie zabawy zresztą z dwójką bym urwanie głowy tam miała hehe 😁 uciekam maluchami się zająć bo marudzi już Adaś a Domi bajki ogląda ogólnie uważam,że za dużo ogląda tv ale nie umiem mu odmówić bo na dwór wychodzimy tylko na trochę, a później jak w domu jesteśmy to on się nudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałam 😁 i na dodatek już zła chce włączyć tv a tu lipa nie ma prądu a co za tym idzie kaloryfery stygną bo ogrzewanie jest piecem dobowym ktorym steruje komputer czyli jak nie ma prądu to klapa.

myśle wię pojade do mamy i pewnie bym tak zrobiła gdybym po wczorajszych zakupach nie zostawiła portwela w schowku w samochodzie. Wiec albo przyjdzie mi siedzieć i marznąć gdzie jest n dworzu -5 albo K przyjedzie jak skończy samochód robić klienta i pojedziemy do mamy. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Upssss, Aga nie zazdroszczę. Może zaraz prąd będzie? U nad trz dzisiaj ok -5. Brrr


Kasiu tylko najgorsze że o ile wiem to po awari prądu ten piec się resetuje czyli trzeba ustawić komputer czyli nwet jak włączą będzie zimno 😞 zostaje tylko liczyć mi że k pomaluje samochód i zjedzie do domu 😞
jestem wściekła nie samowicie sama na siebie bo gdybym miała głowe to bym była w drodze do mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to kicha. Dziwny piec, ze ma pamięci. 😮 generalnie jest tak że jak nie ma prądu to oczywiście piec nie chodzi, ale po włączeniu już prądu nawet jeśli nie zapamiętał ustawień to powinien grzac wg podstawowych, fabrycznych ustawień. Ale wiadomo są różne piece I wiesz co piszesz 😉
Chyba pójdę kawę sobie zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
No to kicha. Dziwny piec, ze ma pamięci. 😮 generalnie jest tak że jak nie ma prądu to oczywiście piec nie chodzi, ale po włączeniu już prądu nawet jeśli nie zapamiętał ustawień to powinien grzac wg podstawowych, fabrycznych ustawień. Ale wiadomo są różne piece I wiesz co piszesz 😉
Chyba pójdę kawę sobie zrobić 🙂

działa 😁 Kasia ostatnio przy awaraii się zrestartował i mrugał a poza tym też chodzi że jak by miał zgasł i wiatrak nie dmuchał to by było zimno ale teraz może krótko nie było prądu i dla tego działa .mniejsza z tym ważne że już kaloryfery ciepłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
Krowa miała zimnow łaty ale pech tak od rana jak człowiek jeszcze zaspany 🙃
My siedzimy z M i kawkę pijemy 🙂 W końcu ma wolne i 4 dni mam odpoczynku chociaż troszkę 🙂
Kaya ślicznie śpiewa abc 🙂 Ala kocha te piosenki i mówi: Mam chce ABC t już wiem, że czas Youtube włączyć haha
Sylwia moja Ala też ostatnio patrzy sporo na bajki ale co zrobić jak się Jej też nudzi a na dworze pada 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci też oglądają dużo bajek,jest zimno i mało wychodzimy z domu nwet do sklepu samochodem bo się nic nie chce...
świnia łaty mi pospadały ze strachu że moge mieć zimno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
O rany, słuchAJTA co sie dzieje w osrodkach zdrowia 😮. Od stycznia idac do lekarza trzeba miec dowod i po pesel sprawdzaja czy osoba jest ubezpieczona. 50 min czekałam do rejestracji, u p. doktor byłam nie całe 10 min. , po czym musiałam znow zejsc do rejestracji aby zapisac sie na kolejna wizyte wyznaczona na dany dzien przez p. doktor, i czekałam 30 min.w miedzy czasie panie rozmawiały przez telefony i nie załatwiały pacjentów, albo zamykałó się jedno okienko. w sumie 1.20 czekałam w kolejce 😠 😠 😠 😠 Ola spała w wózku na dole z mamą bo Tomek reperuje samochód. Pozniej bylam u ginekologa i czekalam okolo 30 min na zweryfikowanie mojego ubezpieczenia 😮. Masakra.Nasza służba zdrowia jest do kitu!!! U gina idealnie , malutki stan zapalny - przez wkładki higieniczne 🤨. Tabletek mi nie dala .Najpierw musze zrobic badanie krwi i do niej pojsc , wtedy ona mi przepisze jesli wynik krwi bedzie ok.
Kupiłam nowy wózek Oli , bo ten stary jezdził mi na bok po sniegu i 😮 (kol sie nie da zablokowac) no i maly byl. A dzis szlam do mamy (ide z wozkiem 45 min. w normalnych warunkach) a z tym wozkiem szłam 1.20 .No myslalam że z siebie wyjde 😠 No i z mama poszłysmy i kupilam nowy 🙂Wracałam już z usmiechem na twarzy 🤪
O ja cie ale dzieciaki pięknie mówią 😲 Moja Ola połowe tego mówi , nie zna wierszyków i nie spiewa piosenek 😞 - nauczy się 😆
A Alusia jaka modelka!!! Pozy do zdjęć 😉, Kasiu ma to po tobie na bank!!! Śliczna dziewczynka i jestem zauroczona jej włoskami 🙂
Domi za to kucharz pierwsza klasa 😉
A Kayka nie pozwala sobą rządzić hahahahaha Nic na siłę , recytuje wtedy gdy ma chęć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia a miało być takie ułatwienie i coś tam do służby zdrowia miało wejść, że teraz nie będzie trzeba pokazywać ubezpieczenia tylko coś tam i to miało ułatwić życie pacjentom 😮

W UK służba zdrowia to znów sami konowały 🤨 Niestety ze smutkiem muszę stwierdzić, że ani razu nie spotkałam się tutaj z dobrym lekarzem - może nie widziałam ich za dużo, ale tych których widziałam byli debilami. Żołądka do tej pory nie mogę wyleczyć bo dwóch lekarzy dawało mi na przemian jedne i te same tabletki które pogarszały mój stan a już nie wspomnę, że nawet nie zrobili mi wcześniej badań dokładnie co mi dolega. O porodzie już nie wspomnę - same wiecie jak mnie męczyli i Alusie narażali.

Gosia jaki masz teraz wózek ??

Ja sapałam po południu bo już nie dawałam rady sama ze sobą 🤨

U nas w końcu spadł śnieg 😁 😁 😁 Nie dużo ale cieszę się jak dziecko hahaha

Hahaha moja Ala jest śmieszna ze swoim mówieniem. Mówi: pimaj - trzymaj, czikaj- czekaj haha i zna cały początek piosenki: Ona tańczy dla mnie haha fanka disco polo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dziś chodziła machała paluszkiem ze słowami oj oj następnie pukała w głowke i mówiąc tu se pukni 😁 ha ha też kocha piosenke weekendu h ha w sobote dam filmik jak do niej tańczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie wiem o jakiej piosence mowicie, ale popatrze z przyjemnascia na wasze dzieciaczki. 🙂
Gosia, chyba wszedzie sluzba zdrowia jest do bani 😞
jaki wozek kupilas?
nie lubie zimy, zimna,sniegu.... wiaze sie to z trudnosciami w dojazdach, przystopowaniem w interesach, zwiekszonymi oplatami np. za gaz.... 😠 zimie mowie NIE
oboje z M zimy nie lubimy i Kaya raczej tez widac, ze za zima nie przepada, tak zaobserwowalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...