Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziś od rana pucowałam kurnik, bo ostatnio miałam lenia i kurze ścierałam tylko z niższych mebli, no i odkurzałam oczywiście, ale musiałam zrobić generalne z miejsc trudno dostępnych 😜 nie wiem czemu tak mi się nie chciało sprzątać ☺️ ☺️ ale było, minęło i to nieprawda hahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wow, Kuro ale sie rozpisalas 😁
Jeśli chodzi i picie, to Kaya pije sama ze szklanki czy co tam mam pod ręka , jogurciki pitne tez pije bezpośrednio z buteleczek ( jak actimelki wyglądają )
Ja paznokcie robię średnio raz na 3 tygodnie .
A teraz będę częściej zasypywac was filmikami z Kaya bo mam na drugim tel wystarczająco pamięci . 😁 chyba ze juz nie chcecie to dajcie znać 😉
http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=8G9s1jKWqZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuro ja sama maluje pazurki co 2-3 dni i też jest dobrze haha trzeba dobrze wypiłować płytkę zanim położysz lakier i trzyma się dłużej 😉
Kasiu nie mogę zobaczyć filmiku tego ostatniego.
Maniek już na noc do pracy poszedł.
Ja dostałam pierwsze zaproszenie na rozmowę o pracę do sklepu z kosmetykami jako sprzedawczyni i obsługa sklepu, ale boję się bo mój angielski jest słaby i sama nie wiem czemu wysłałam tan cv ale pojadę i spróbuje najwyżej będą się mieć z czegoś śmiać resztę dnia te osoby co będę przeprowadzać ze mną rozmowę 🤨
Chciałabym taką pracę ale co z tego jak jestem debile i języki obce w ogóle mi nie wchodzą do głowy 😞 Jest tyle fajnych ogłoszeń o prację do recepcji do banku itp. ale nawet cv nie wysyłam bo jestem przygłupem 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Panienka jednak jeszcze nie chce spać.
Kasiu, uwierz w siebie, będę trzymać kciuki. Mój angielski też nie jest dobry ale najważniejsze to się odzywać 🙂 nie musi być super gramatycznie .


Dzięki Kasiula 😘 Ja w stresie nawijam jak nakręcona i wtedy nie myślę czy dobrze byle gadać haha składam zdania jak tylko mogę aby się tylko nie zaciąć bo wtedy koniec. Rozmowę miałam mieć jutro ale M jest między nockami a była możliwość przełożenia na inny dzień to poprosiłam na czwartek albo piątek jak im pasuje. To ma być sprzedaż a więc i dużo mówić tak na prawdę nie trzeba chyba, że ktoś spyta o dany produkt to już gorzej hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kura toć Maja to chodząca słodycz czysty anioł ktory umie woierdzielić 5 letniej siostrze a nawet 3 letniemu koledze 😁 Maja nie daje sobie w kasze dmuchać 🙂

Kasiu dasz rade trzymać bede kopyta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry BrzyTkie 🙂
Pigi, to trzymamy kciuki, zobaczymy co powiedzą, jak z Tobą porozmawiają 😁 Już nie dramatyzuj, że masz taki kiepski angielski, bo na pewno nie! 🙂
Kasia druga też, radzisz sobie w takiej pracy, więc na pewno śmigasz po angielsku 🙂
Ja z angielskiego zawsze byłam w najlepszej grupie w szkole, a teraz to jest tragedia 😞 oczywiście umiem powiedzieć, to co chcę, ale brakuje mi słów i czasem mam pustkę w głowie, a gramatyka leży 🙃 🙃 przydałby się jakiś kurs... wolę pisać, wtedy mi lepiej idzie.
Kaya je chipsy, a mama jej każe wierszyk mówić hahaha 🙂 to pod koniec nie wytrzymała i dość! 🙂 hahahah 😁 no i jak ogarnia tablet 🤪
U nas chipsy są zakazane 😜 Łukasz jadł 3 razy w życiu, bo jego kuzynka jadła i nie mógł się oderwać, uwielbia je. Ale ja mu zabraniam i nie daję. I tak już dobrze wygląda 🙃 🙃
Łukasz wczoraj wieczorem dostał gorączki, o 2 się obudził rozpalony. Także ząb nadchodzi. Posypały się mu te 5. Dwa w grudniu i teraz kolejny. Tylko najgorsze to przejść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobrażacie sobie że k zabrał mi wąż od odkurzacza nawet końcówke od miotły i środki czystości?? Bo był zły że nic nie uważam a ostatnio dostałam silnych bóli i krwawiłam ale po no spie było mi lepiej i zaczęłam sprzątać więc stwierdził że skoro mnie nie może pilniwać i nie słucham to wybrał taki sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina przynjmniej ząbki będą z głowy szkoda tylko że dziecko musi cierpieć 😞 a od kiedy będziecie na stałe mieli Mirka obok i jak już samopoczucie itp po tamtym włamaniu macie już pewność kto to był?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Wczoraj nie mialam nawet jak napisac 😉 Kasiu za pracę trzymam kciuki napewno rozmowa pojdzie dobrz! KAya jest świetna z tym tabletem i z mówieniem!!! Ja jak Adaś teraz zaśnie to ten filmik Dominika spróbuje zrzucić. Mini to K znalazł na Ciebie niezły sposób hehe ale ma rację odpoczywaj i się nie przemęczaj!!! A gdzie nasza Czita?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 🙂
Sylwia spokojnie już możesz porozumieć się z Dominikiem 🙂 Podobny jest do Twojego męża.
Pojadę i zobaczę co tam będzie przy okazji poroznoszę dodatkowo cv jeszcze 🙂
Ninka angielski którego się uczyłaś się Ty czy ja w szkole tutaj w Liverpool o kan dupy potłuc. Liverpool to najbardziej skałsiarkie miasto - ma nawet specjalny słowniczek tłumaczący skałsowskie zwroty i skróty a więc mój angielski jakiego się nauczyłam to wiadomo jakaś podstawa ale tutaj dopiero zaczęłam uczyć się języka jakby od nowa. Oni czasem tutaj nie rozumią się między sobą hahaha
Moja Ala wczoraj poszła spać o 20 a wstała przed 22 i nie spała do 3 - nie mam już siły na Nią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki, no Kasia masz racje ja z nim juz normalnie rozmawiam i z reguly sie rozumiemy 😉 Dominikowi tez chyba nastepna piatka idzie bo siedzi z cala reka w buzi i ma sraczke znowu 🤢 a jezyk ktorego sie czlowiek uczy zawsze jest ledwo podstawa jak sie jest miedzy ludzmi tak mi sie wydaje 😉 A co do snu Ali Kasia współczuje kurcze to dziecko i powinna spać 😮 nawet nie wiem czy jest na to jakaś rada ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...