Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
musze sie pochwalic Maryla - zrobila dzisiaj mega wielka, smierdzaca kupe do nocnika 🤪 az tatusia wyslalam zeby go umyl bo mnie cofnelo 😜

super GRATULUJEMY
no rzeczywiście my tak samo reagowaliśmy a to dziwne bo chyba to mniej inwazyjne "wysypać" kupę z nocnika niż są ścierać z pupy 😜


no wlasnie w cale mnie nie ruszalo wycieranie kupy z calej Maryli i spieranie jej recznie z ciuszkow, a ta w nocniku normalnie masakra 😜 🤪 chyba przez to, ze wygladala jak kupa a ta w ppieluszce to taki rozmaz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wróciłam.
Witam babolce. Jakoś mało pisałyście.
Ktoś pisał o CH Plaza fajne miejsce u nas rok temu założyli i powiem szczerze sklepy sa ekstra a najlepsze są przecenki w NY KappAhl i Camaieu czasami idzie nawet 70% w dół 🙂 kocham te przeceny 🙂
Ja po pierwszych zerówkach już z Polaka i Biologi czekają mnie tylko kolejne 🙂
Mój Bartek łobuziak jeden wczoraj ściągnął na siebie wazon z kwiatkami Bogu dzięki nic mu się nie stało ma tylko małego siniaka na czole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Nusia jak dobrze widze Marylka ma 5 ząbków??? 🤪 🙂


ma 6, na dole sa dwa tylko w tym suwaczku widac jakby byl jeden 🙂 pila tego mleka tyle to teraz musi jej gdzies to wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
co gotujecie dzisiaj swoim maluchom? 🙂

Dostanie obiad z wczoraj raczej czyli schabowy, ziemniaki, groszek i marchewka.
Najbardziej smakowały jej buraki 😆 ale dostała po nich rozwolnienia znaczy może to przez zęby też było i teraz tak szybko jej ich nie podam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
hejo 😉
ja mam rosołek dla Księżniczki i na drugie ziemniaczki z piersią i może czymś jeszcze 😉
zaraz będę dawała krzykaczce kaszkę 😉 kupiłam wczoraj Humanę bananowo wiśniową 😉 mam nadzieję że będzie Jej smakowała 😜


A to już gotowa w kubeczku czy sypka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...