Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
ja też robiłam dziś dla Mai gulasz, tylko z kurczaka...pożarła z całym ziemniakiem 🙂
też już obmyślam co tu kupić małej na gwiazdkę...no i powoli co tu na roczek wymyślić do żarełka 🙂
Blue a Ty miałaś już chrzciny?

nie miała chrzcin 😜i ja też nie 🙃
znaczy Ona i ja miałyśmy tylko nasz córcie nie miały 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
ja też robiłam dziś dla Mai gulasz, tylko z kurczaka...pożarła z całym ziemniakiem 🙂
też już obmyślam co tu kupić małej na gwiazdkę...no i powoli co tu na roczek wymyślić do żarełka 🙂
Blue a Ty miałaś już chrzciny?

my też już myślimy co mówić rodzinie gdyby chcieli kupić coś Anastazji, myślimy co kupić chrześniakom i co i jak zorganizować na roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Izuś patrzę na ten wózek i laleczkę i bardzo mi się podoba 🤪 tylko drogie dosyć 😞 ale może się skusimy 😉


Kolo, podpowiedz ktorejs babci, zeby sie wychylila z wozkiem w prezencie 😉

a zabki myjemy,,,moja Klarunia smiesznie buzie otwiera do mycia i czeka grzecznie az skoncze robic myju-myju 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
http://www.google.de/products/catalog?q=fisher+price+puppenwagen&hl=de&client=firefox-a&hs=bSG&rls=org.mozilla:de:official&prmd=imvns&biw=1280&bih=610&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=17393832007773664798&sa=X&ei=co--TtrnO5Oz8QOwqOzUCA&ved=0CE8Q8gIwAA

http://www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4176851&camp=a-aff

hej 🙂
My mamy ten wózeczek z FP jest rewelacyjny 🙂my go teraz traktujemy jako pchacz do nauki chodzenia 🙂nawet jak mój ciężki mąż 🤪 naciska na niego to sie nie przewróci tak fajnie jest zrobiony że szybko dziecko sie uczy chodzić przy nim 🙂a nie moge znależć u nas na allegro tej lalki co IZA podawała link 🥴
Iza jak możesz to napisz czy gdzieś u nas na allegro nie widziałaś lalki do tego wózeczka 🙂z góry dziękuje 🙂
narazie kupiliśmy Soni taką lalke bobasa który śpiewa 3 piosenki...''Zuzia lalka nieduża..." ''A ja rosne i rosne'' i jeszcze jakąś Natalii Kukulskiej(zapomnialam tytuł:unsure 🙂jest nią zachwycona piszczy jak jej włączam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
a ja teraz z zabawek szukam dla Anastazji drewnianych klocków i bajek do czytania bo uwielbia jak jej czytamy
kładzie się grzecznie nam na brzuch i leży, słucha i czasem tylko kartkę książki przełoży
wiesz co to świetnie że Anastazja słucha bajeczek 🙂u nas Sonia nie potrafi sie skupić nawet kilka sekund 😠 😲a jakie czytacie bajeczki?zamawiałaś na allegro??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Izabela napisał(a):
http://www.google.de/products/catalog?q=fisher+price+puppenwagen&hl=de&client=firefox-a&hs=bSG&rls=org.mozilla:de:official&prmd=imvns&biw=1280&bih=610&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=17393832007773664798&sa=X&ei=co--TtrnO5Oz8QOwqOzUCA&ved=0CE8Q8gIwAA

http://www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4176851&camp=a-aff

hej 🙂
My mamy ten wózeczek z FP jest rewelacyjny 🙂my go teraz traktujemy jako pchacz do nauki chodzenia 🙂nawet jak mój ciężki mąż 🤪 naciska na niego to sie nie przewróci tak fajnie jest zrobiony że szybko dziecko sie uczy chodzić przy nim 🙂a nie moge znależć u nas na allegro tej lalki co IZA podawała link 🥴
Iza jak możesz to napisz czy gdzieś u nas na allegro nie widziałaś lalki do tego wózeczka 🙂z góry dziękuje 🙂
narazie kupiliśmy Soni taką lalke bobasa który śpiewa 3 piosenki...''Zuzia lalka nieduża..." ''A ja rosne i rosne'' i jeszcze jakąś Natalii Kukulskiej(zapomnialam tytuł:unsure 🙂jest nią zachwycona piszczy jak jej włączam 😁 😁



tu jest jedna
http://allegro.pl/fisher-price-mieciutka-lalka-szmacianka-grzechotka-i1908419457.html

a tu druga
http://allegro.pl/fisher-price-interaktywna-mieciutka-lalka-gaworzy-i1908419455.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a ja teraz z zabawek szukam dla Anastazji drewnianych klocków i bajek do czytania bo uwielbia jak jej czytamy
kładzie się grzecznie nam na brzuch i leży, słucha i czasem tylko kartkę książki przełoży
wiesz co to świetnie że Anastazja słucha bajeczek 🙂u nas Sonia nie potrafi sie skupić nawet kilka sekund 😠 😲a jakie czytacie bajeczki?zamawiałaś na allegro??? 🙂

mam książkę z bajkami "365 dobranocek" i to jest książka jeszcze z mojego dzieciństwa 😆
tak ją lubiłam że już kiedyś postanowiłam zatrzymać dla naszego potomka 🙂
no i teraz czytamy
a co do nowych książek to właśnie czekam na święta bo wszystkim mówię żeby kupowali nam bajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a pytałam o ząbki bo my mamy 2 na dole i o ile w dzień nie mam problemów z myciem to na wieczór Anastazja zasypia w trakcie jedzenia butli a jak próbuje jej przez sen coś tam wyszorować to sie budzi zaczyna maurudzić i nie chce później zasnąć 🥴 i nie wiem jak sobie z tym poradzić
aha i narazie myję tak tylko miękką sylikonową szczoteczką
ale nie używam pasty a wy?

no i idzie nam górny ząbek
bo malutka widzę jak cały czas "gryzie" górne dziąsła dolnymi ząbkami i zaczyna płakać
do tego ogólnie jest marudna co jej się rzadko zdarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i jeszcze wam się pożalę
bo przecież mieliśmy spędzić weekend w Gnieźnie, Kole i Toruniu a wyszła z tego dupa
znowu nie dostałam wypłaty 😠
w zeszłym miesiącu dostałam 50%
a teraz to już zupełnie nic
ale takie z nich świnie że cały miesiąc się nie odzywali wypłata miałabyć w czwartek cały dzień siedziałyśmy pracowałyśmy i czekałyśmy
i jak już przyszła 14:30 i szef chciał dać mi kluczyki od auta służbowego na weekend to zapytałam czy wogóle wpłynie dziś wypłata na konto 😞
a on z żoną na to "no właśnie wypłaty nie będzie na razie wcale"
no masakra ręce mi opadły
zamiast uprzedzić wcześniej że może być kolejny poślizg to oni siedzieli cicho jak myszki pod miotłą i myśleli że wcale nie zapytamy i rozejdziemy się do domu
jakbym nie zapytała i wyszła to tylko bym im ułatwiła sprawę 😠 😠 😠
szukam nowej pracy ale kurcze w moim zawodzie ciężko jest na sezon zimowy coś znaleść
wszystko zacznie się od wiosny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Izuś dzięki za linki lale przyniesie Mikołaj 😉 🙂
Honoratka ja wieczorem też nie mam jak umyć ząbków bo Sonia uspia przy butli 🥴ale w dzień i rano myje tak ze dwa razy ''przejade''mam taką szczteczke z Canpola nakładaną na palec 🙂
a pasty nieużywam
a są takie dla niemowląt???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i powiedziałam że nigdzie nie jade bo nie stać mnie na wyjazd gdy nie dostaję wypłaty
że nie wydam z kieszeni 500zł żeby pozałatwiać sprawy służbowe w wolny weekend
no to mi odpowiedzieli że ewentualnie mogą mi dać te 500zł żebym pojechała
no masakra jakie pustaki
dziewczyną przy tym się głupio zrobiło bo im też nic by nie dali
wiec powiedziałam że jak nie wiem czy dostanę wypłatę to nie mam zamiaru nigdzie jechać i wydawać swojej kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
hej 🙂
Izuś dzięki za linki lale przyniesie Mikołaj 😉 🙂
Honoratka ja wieczorem też nie mam jak umyć ząbków bo Sonia uspia przy butli 🥴ale w dzień i rano myje tak ze dwa razy ''przejade''mam taką szczteczke z Canpola nakładaną na palec 🙂
a pasty nieużywam
a są takie dla niemowląt???

w aptece widziałam taką ze szczoteczką od razu
NENEDENT BABY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
no i powiedziałam że nigdzie nie jade bo nie stać mnie na wyjazd gdy nie dostaję wypłaty
że nie wydam z kieszeni 500zł żeby pozałatwiać sprawy służbowe w wolny weekend
no to mi odpowiedzieli że ewentualnie mogą mi dać te 500zł żebym pojechała
no masakra jakie pustaki
dziewczyną przy tym się głupio zrobiło bo im też nic by nie dali
wiec powiedziałam że jak nie wiem czy dostanę wypłatę to nie mam zamiaru nigdzie jechać i wydawać swojej kasy


I jaki jest z tego morał ? 🤨 nie rezygnować z państwówki na rzecz prywaciarza ehh! 😞
Dobrze zrobiłaś 🙂 a gdybyś była samotną matką wychowującą dziecko to byś miała umrzeć z głodu? 😮 nie rozumiem takich typów. Widać, że martwią się tylko o swoją dupę. Ja już takiego pracodawce poznałam, jeździli na wycieczki za granicę, a pracownikom też nie chcieli płacić albo płacili po 50zł.. żenada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI Mamuski

ja myje malej zabki pasta do zebow, poszlam do apteki i poprosilam o taka dla niemowlat ponizej pierwszego roku,,,,,,, swojej tez nie myje na noc, bo tez usypia mi z butla kaszki , w dzien szorujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj chlop wrocil wczoraj do domu z pracy o 23,15 ... myslalam ze dzis zrobi sobie wolne,a tu skoro swit on rusza w rejs...... i dupa , bo mielismy jechac do miasta na obiad,a tak obedzie sie bez obiadu, bo juz zygac mi sie chce od tych garow,,,,dzis strajk, nie gotuje ! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i powiedziałam że nigdzie nie jade bo nie stać mnie na wyjazd gdy nie dostaję wypłaty
że nie wydam z kieszeni 500zł żeby pozałatwiać sprawy służbowe w wolny weekend
no to mi odpowiedzieli że ewentualnie mogą mi dać te 500zł żebym pojechała
no masakra jakie pustaki
dziewczyną przy tym się głupio zrobiło bo im też nic by nie dali
wiec powiedziałam że jak nie wiem czy dostanę wypłatę to nie mam zamiaru nigdzie jechać i wydawać swojej kasy


I jaki jest z tego morał ? 🤨 nie rezygnować z państwówki na rzecz prywaciarza ehh! 😞
Dobrze zrobiłaś 🙂 a gdybyś była samotną matką wychowującą dziecko to byś miała umrzeć z głodu? 😮 nie rozumiem takich typów. Widać, że martwią się tylko o swoją dupę. Ja już takiego pracodawce poznałam, jeździli na wycieczki za granicę, a pracownikom też nie chcieli płacić albo płacili po 50zł.. żenada 🤢
dokladnie
ja to bym podusiła takich gnojków 😠 😠 😠mnieto takirytuje jak ktoś uczciwie pracuje stara sie itd a tu taki dupek nawet nie raczy powiedzieć że wypłaty nie będzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
moj chlop wrocil wczoraj do domu z pracy o 23,15 ... myslalam ze dzis zrobi sobie wolne,a tu skoro swit on rusza w rejs...... i dupa , bo mielismy jechac do miasta na obiad,a tak obedzie sie bez obiadu, bo juz zygac mi sie chce od tych garow,,,,dzis strajk, nie gotuje ! 🥴
a ja właśnie miałam zapytać was co gotujecie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...