Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

funfelka ma plyte, ma przyniesc na wigilie i swieta
a moj Nusia, to jak na zlosc, tylko koszule by nosil 🙂
powiedz mi jak ty robisz te paszteciki ?? kiszona kapusta ugotowana z grzybami? zawijasz w jaki ksztalt w ciasto i na ile czasu pieszczesz i stopni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie salatke na obiado-kolacje
kuska,ale czasy nastaly...niby jeszcze niedawno smigalo sie na dyscoteki,ogniska, randki,,,,,a teraz wymiana przepisow, gary , sprzatanie ,pranie ,prasowanie ..................ja chce do mamy ! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
robie salatke na obiado-kolacje
kuska,ale czasy nastaly...niby jeszcze niedawno smigalo sie na dyscoteki,ogniska, randki,,,,,a teraz wymiana przepisow, gary , sprzatanie ,pranie ,prasowanie ..................ja chce do mamy ! 😁 😁 😁


hahaha no:P a nie wiem jeszcze jak te paszteciki bede robila bo to pierwszy raz. ale chyba tak jak piszesz grzybki i kapusta. moj maz wspominal ze na pierwszy dzien swiat mozna tez miesne do barszczu zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
a czy wasze male tez maja szal na kapcie, bo moja to jak widzi moje kapciochy to zrobi wszystko zeby je dorwac i do buzi wsadzic 🙃


moja wczesniej je cmokala... a teraz staje na nie i probuje je zalozyc,albo bierze je i mi na stopy probuje wsunac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza moja teściowa też upiekła te ciasteczka z gazety....okropne 😉 wyrzuciłam następnego dnia...jakby były surowe 😜
wczoraj mieliśmy wigilię firmową w restauracji, i nawet mikołaj przyszedł i dal po 100 🙂 posiedzieliśmy, wypiłam troszkę...jej chyba z 2 lata nic nie tykałam 😉
Blue podaj linka do tych przepisów z Bobovity...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny na czym śpią wasze dzieci?
chodzi mi co mają pod glówką podszeczke czy tylko klin? ten co ja mam np.w lóżeczku...
bo Sonia w nocy sie wierci strasznie i odwraca sie do góry nogami i wtula w kołderke dopiero wtedy śpi spokojnie i nie wiem czy moge dać jej poduszke pod głowke czy raczej nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
dziewczyny na czym śpią wasze dzieci?
chodzi mi co mają pod glówką podszeczke czy tylko klin? ten co ja mam np.w lóżeczku...
bo Sonia w nocy sie wierci strasznie i odwraca sie do góry nogami i wtula w kołderke dopiero wtedy śpi spokojnie i nie wiem czy moge dać jej poduszke pod głowke czy raczej nie???

Asiu mój spi we wszystkie strony świata i na kołderce i na poduszce - tylko mojej albo Darka, w poprzek...tylko łóżeczko ma za małe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiero niedawno ogarnęłam z Laurą 🙂 ja poduszkę daję czasami za dnia, w nocy nigdy, ale tak jak piszecie po łóżku lata we wszystkie strony i uwielbia spać na kołdrze. A jak widzi poduszki to piszczy z radości i się na nie rzuca i jest taka szczęśliwa 🙂 jak nie ma humoru to wystarczy, że poduszkę pokażę to od razu się śmieje na jej widok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila nie mam linka do tych przepisów, bo mam poradnik Bobovity 2 wersje, który mi przysłali. Kolo też to ma. Zapiszcie się na ich stronie to wam też podeślą. I chyba można te przepisy znaleźć na ich stronie. Poszukam i dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla tez jest wierciuch w lozeczku. A najlepsza pozycja to na boczku i nogi na ochraniaczu miedzy szczebelkami... wczoraj chyba ja zabolalo jak sie odwracala na plecy bo obudzila sie z krzykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babolce 😘
Bartek śpi na poduszeczce już od 3 miesięcy.
A ja polecam nadziewane udka kurczaka 🙂 mmm pycha sama będę robiła 😜"

Weekend do dupy, Bartek cały czas płakał, Adam mnie dobijał zakichany tatuś wczoraj wolał z kuzynami siedzieć przy butelce niż zająć się dzieckiem i się podarliśmy do tego stopnia że sie do niego nie odzywam.
A i jeszcze on wielce na mnie obrażony bo dostałam propozycje wyjechania na urlop na tydzień do Anglii za darmo i to w dodatku z Bartkiem a ten się na mnie fuka cały czas bo to od przyjaciela wyszło że on nas zabierze na wczasy i wściekła teraz chodzę przez Adama bo mi ciągle wypomina 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Hej Babolce 😘
Bartek śpi na poduszeczce już od 3 miesięcy.
A ja polecam nadziewane udka kurczaka 🙂 mmm pycha sama będę robiła 😜"

Weekend do dupy, Bartek cały czas płakał, Adam mnie dobijał zakichany tatuś wczoraj wolał z kuzynami siedzieć przy butelce niż zająć się dzieckiem i się podarliśmy do tego stopnia że sie do niego nie odzywam.
A i jeszcze on wielce na mnie obrażony bo dostałam propozycje wyjechania na urlop na tydzień do Anglii za darmo i to w dodatku z Bartkiem a ten się na mnie fuka cały czas bo to od przyjaciela wyszło że on nas zabierze na wczasy i wściekła teraz chodzę przez Adama bo mi ciągle wypomina 😠


Jeśli bardzo dobrze znasz tego przyjaciela i wiesz, gdzie Cię zaprasza to ja bym pojechała 🙂 rozłąka dobrze wam zrobi! Skoro postępuje tak a nie inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...