Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
justynko ile maly warzy i mierzy?

Asiu mały waży 7400 kg, główka 42, klatka 42,4 a na długość nie wiem ale około 70 cm może już mieć.Jutro go zmierzę sama na długość 🙂a ile ma Kacperek?
oklask dla przystojniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co moj mial 7400 27 maja a teraz idziemy 4 lipca na szczepionke na żóltaczke wiec sie dowiem ale duzo nie przytyl napewno bo przez to zapalenie ucha moze z 200ml wypijal przez caly dzien.i lap oklaska dla przystojniaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
wiesz co moj mial 7400 27 maja a teraz idziemy 4 lipca na szczepionke na żóltaczke wiec sie dowiem ale duzo nie przytyl napewno bo przez to zapalenie ucha moze z 200ml wypijal przez caly dzien.i lap oklaska dla przystojniaka

Dla Twojego przystojniachy też 🙂
Mój w ciągu miesiąca 500 g, teraz to już nie za dużo będą przybierać, a jak zaczną się jeszcze więcej ruszać to już w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
justynko ile maly warzy i mierzy?

Asiu mały waży 7400 kg, główka 42, klatka 42,4 a na długość nie wiem ale około 70 cm może już mieć.Jutro go zmierzę sama na długość 🙂a ile ma Kacperek?
oklask dla przystojniaka 🙂

łamacze serc te nasze styczniowe chłopaki 😉oklaski dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zajmuje sie chlopakami wczoraj nawet sam kolacje zrobil kalafiora ugotowal ale licza sie checi 😜 terz malo co sie klocimy 🙂 spadam chlopaków kapac i spac bo dzisiaj jakis senny dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj jacka zostawilam w domu z mala i pojechalam do fryzjera, mialam nerwa, martwilam sie jak cholera. myslalam ze jacewk bedzie zly bo mala mu bedzie marudzic. wracam a jacek z usmiechem na ustach pyta sie mnie "juz, tak szybko wrocilas?". wyobrazcie sobie, ze nie bylo mnie 2h a mala spala przez 1,5 🤪 a jak jest ze mna to spi po gora 30 min malpa jedna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a ja dzisiaj jacka zostawilam w domu z mala i pojechalam do fryzjera, mialam nerwa, martwilam sie jak cholera. myslalam ze jacewk bedzie zly bo mala mu bedzie marudzic. wracam a jacek z usmiechem na ustach pyta sie mnie "juz, tak szybko wrocilas?". wyobrazcie sobie, ze nie bylo mnie 2h a mala spala przez 1,5 🤪 a jak jest ze mna to spi po gora 30 min malpa jedna 😜

ehh skąd ja to znam
założę się, że jak w sierpniu pójdę do pracy to mała będzie spać do 12 ładnie jeść i nie będzie marudzić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Asiu jak Ty robisz Sonii kąpiel z krochmalu?
kupiłam znowu oliatum krem i wszystko Miłoszowi zeszło, ale od czasu do czasu chciałabym go kąpać w krochmalu.
Justynka Miłoszek ślicznie waży 🙂ja też smaruje oilatum krem(taka malutka tubka)i do kąpieli tak co drugi dzień leje nakrętke oilatum a tak to krochmal robie 🙂zagotowuje pół garnka wody takiego średniego a w połowie kubka takiego na kawke 😜mieszam ok 2 łyżeczki mąki ziemniaczanej(w zimnej wodzie)i jak sie ta w garnku woda zagotuje to wlewam i robią sie takie troche kluchy ale szybko mieszam i jest krochmal mam go tak na 2-3 razy bo leje Jej do wody troszke i jak wyjme z tej kąpieli Sonie to już niczym nie smaruje tylko delikatnie osuszam ręcznikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila te orzeszki robi sie w specjalnej formie, pozyczylam od kolezanki 🙂

jak chcecie daje wam kobitki przepis:

ciasto:
margaryna
3 jajka
3 szk. maki
1/2 szk. cukru pudru
1/2 lyzeczki soli i sody
1 lyzeczki octu

masa:
1 maslo
3 lyzki kakao
7 lyzek wody
1szk. cukru
mleko w proszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
Asiu ja daje zupke i deserek co drugi dzien i rozdzielam sloiczek na 2 razy, a obiadki z mięskiem pediatra powiedziala, ze po 6 msc
no tak bo Gabrysia jest na cycusiu 🙂a tak to na słoiczkach jest mięsko po 5-tym m-cu 🙂moja Sonia je bardzo dużo zupki albo obiadku nie wiem już jak to nazwać bo sama Jej wszystko robie 🙂teraz dwa dni jadła z kurczakiem to jutro ugotuje na dwa dni same warzywka 🙂tylko pomysłów mi brak 😞gotujecie same czy sloiczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko
ja tak samo 🙂tylko jak sama robie to właśnie nie wiem dokładnie ile zjadła....bo nakładam do miseczki tak na oko 🙂Ania a Julci wystarcza mał słoiczek?po jakim czasie dajesz jej mleko?(po zjedzeniu np.zupki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko
ja tak samo 🙂tylko jak sama robie to właśnie nie wiem dokładnie ile zjadła....bo nakładam do miseczki tak na oko 🙂Ania a Julci wystarcza mał słoiczek?po jakim czasie dajesz jej mleko?(po zjedzeniu np.zupki)

Zje cały i czasem popije czasem nie ale to starcza na max2,5h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko
ja tak samo 🙂tylko jak sama robie to właśnie nie wiem dokładnie ile zjadła....bo nakładam do miseczki tak na oko 🙂Ania a Julci wystarcza mał słoiczek?po jakim czasie dajesz jej mleko?(po zjedzeniu np.zupki)

Zje cały i czasem popije czasem nie ale to starcza na max2,5h
to i tak długo moja po 2h od zjedzenia zupki'' woła'' jeść 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko
ja tak samo 🙂tylko jak sama robie to właśnie nie wiem dokładnie ile zjadła....bo nakładam do miseczki tak na oko 🙂Ania a Julci wystarcza mał słoiczek?po jakim czasie dajesz jej mleko?(po zjedzeniu np.zupki)

Zje cały i czasem popije czasem nie ale to starcza na max2,5h
to i tak długo moja po 2h od zjedzenia zupki'' woła'' jeść 😉 🤪


hehe no to ładnie...Tez bym chciała sama gotowac ale jakos nie mam jeszcze odwagi deserek to sama zrobic to zrobie ale zupki obiadki jeszcze nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
a tak w ogóle dziewczny ile razy dziennie dajecie zupke i deserek?po jednym słoiczku czy więcej?i zupke i obiadek czy tylko np.zupe?


Ja obiadek daje codziennie i popija to soczkiem albo herbatka, deserek ma zazwyczaj codziennie i tez zje cały, a kaszke daje jako drugie sniadanko

Ja też tak daję 🙂Miłoszkowi wystarcza mały słoiczek, czasami ciut więcej to dorobię ziemniaczka 🙂 deserek też mały słoiczek, kaszki dziś zjadł 90ml
Asiu dzięki, oklask dla Ciebie...za 115 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję mniej więcej tak:
1) zwykłe mleko ok 150ml
2) mleko z kaszką ok. 150-180ml
3) obiad (jak długo odczekam to zje cały, jak mało to 3/4)
4) deserek (ostatnimi czasy daję tylko jogurty i deserki mleczne) 100g zje cały
5) mleko też z 150ml

I czasami jest tak.. że mleka nie chce tylko chce stałe posiłki 😠 słoiczka z owocami zje maks. połowę.

Ja teraz tylko i wyłącznie kupuję mięsne obiadki, bo czytałam, że jak dziecko nie chce pić mleka to powinno się właśnie jak najwięcej warzyw i mięsa dawać.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...