Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Justa napisał(a):
Mój dzisiaj prawie zjadł kaszki na 120 ml mleka 🙂 😆
jaką kaszke dajesz Miłoszkowi? 🙂


Moja z wody 150ml a daje jej kszaka mleczno ryzowa o smaku banana
no właśnie dałam bobovita ryżowa o smaku jabłka i mi Sonia płakała strasznie brzuszek ja bolał 😞i teraz nie wiem czy to wina kaszki(wzdęcia)czy jabłka??? 🤨bo jak dam jej obojętnie jaki deserek z jabłkiem to też boli ją brzuszek 😞więc chyba to wina jabłka...spróbowałabym kaszke o innym smaku.ale sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

joasiu ja daje do kazdego mleka po 3 miarki od mleka kaszki albo malinowej albo gruszkowej albo baanowej bo jablkowej nie lubi.I ogolnie wszystkiego jablkowego nie lubi.
Joasiu widzialas nowe opakowanie mleka bebiko w biedronce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
joasiu ja daje do kazdego mleka po 3 miarki od mleka kaszki albo malinowej albo gruszkowej albo baanowej bo jablkowej nie lubi.I ogolnie wszystkiego jablkowego nie lubi.
Joasiu widzialas nowe opakowanie mleka bebiko w biedronce?
Asia no to nasze dzieci mają taki sam gust do jedzenia 😜 😉spróbuje inną kaszke 🙂a co ile dajesz małemu mleko z kaszką?trzyma go ta kaszka dłużej bo moja po kleiku np.jest tak samo głodna np.po 2 h jak po samym mleku 😞 🤨a która z was daje już mleko 2???acha a mleko musze kupić to zobacze opakowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje co 4-5 godzin po 210-230ml.wiesz co u mnie jest tak samo jak u ciebie nie trzyma go ta kaszka dluzej je co 4-5 godzin czy bym dawala same mleko czy z kasza 🙂.Piotrek juz kupil drugie opakowanie bebika2 i kupuje te wieksze mleko w biedronce bo lepiej sie oplaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
ja daje co 4-5 godzin po 210-230ml.wiesz co u mnie jest tak samo jak u ciebie nie trzyma go ta kaszka dluzej je co 4-5 godzin czy bym dawala same mleko czy z kasza 🙂.Piotrek juz kupil drugie opakowanie bebika2 i kupuje te wieksze mleko w biedronce bo lepiej sie oplaca 🙂
i tą dwójke dawałaś tak odrazu czy najpierw cały czas jedynke a jako jedno mleko na dobe dwójke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
a dajecie kaszke łyżeczką czy z butelki? 🙂


Ja daje tylko łżeczka bo z butli to ona nie chce.. A moja to nie lubi kaszki malinowej inne jakos je ok, a z soczków to nic co z jabłkiem tez nie lubi go ale tylko w postacji soku...
No ja tez mam juz bebilon2 mama kupiła przypadkiem ale akurat jak pojade do polski to zaczne jej to dawac....
A powiecie mi o co chodzi z tym glutenem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue dokładnie, jeszcze 5 dni i będzie pół roku....jak to zleciało 🙂
Nusia moja też pierdzi warami i ma pełno śliny, a jak dobrze pójdzie to pierdzi też z obiadkiem w twarzy 😎
moja jabłka w żadnej postaci nie trawi, teraz kupiłam jej deserki o innych smakach, zobaczymy czy to tylko jabłko jest fuj 🙃
Anusia z glutenem to jest tak że dajesz pół łyżki jakiejś kaszki glutenowej do zupki. Najpierw przygotuj tą kaszkę tak jak podano na opakowaniu a potem do zupki. Ja mam np błyskawiczną co się tylko gorącą wodą zalewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Blue dokładnie, jeszcze 5 dni i będzie pół roku....jak to zleciało 🙂
Nusia moja też pierdzi warami i ma pełno śliny, a jak dobrze pójdzie to pierdzi też z obiadkiem w twarzy 😎
moja jabłka w żadnej postaci nie trawi, teraz kupiłam jej deserki o innych smakach, zobaczymy czy to tylko jabłko jest fuj 🙃
Anusia z glutenem to jest tak że dajesz pół łyżki jakiejś kaszki glutenowej do zupki. Najpierw przygotuj tą kaszkę tak jak podano na opakowaniu a potem do zupki. Ja mam np błyskawiczną co się tylko gorącą wodą zalewa.
Kamilka to mnie pocieszyłaś z tym jabłkiem 🙂myślałam że tylko Sonia jakiś odmieniec 🙂oklask dla Ciebie 🙂a jakie deserki są bez jabłka?ja widziałam tylko banana z gerbera i tylko ten jej daje...kurcze u mnie leje od rana normalnie szok!jak nie oszaleje dzisiaj w domu to cud będzie 😠 😎laski piszcie co u was pogadamy... 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
choć troszkę poprawiła mi humor bo się dziś z mamą pokłóciłam na całego 😞
i od rana chodzę zła i smutna 😞
Honoratka ja dzisiaj też miałam spięcie z mamą 😞ale to przez pogode bo mnie szlag trafia 😠lipiec zamiast sie opalać a dziEciaki na dworze to człowiek w domu od okna do okna z małą a moi chłopcy oczywiście grają sobie na KONSOLI W ZABIJANKI I MORDOBICIE 🤪 🤪 🤪 😠 😠 😠Honoratka oklask dla ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue dokładnie, jeszcze 5 dni i będzie pół roku....jak to zleciało 🙂
Nusia moja też pierdzi warami i ma pełno śliny, a jak dobrze pójdzie to pierdzi też z obiadkiem w twarzy 😎
moja jabłka w żadnej postaci nie trawi, teraz kupiłam jej deserki o innych smakach, zobaczymy czy to tylko jabłko jest fuj 🙃
Anusia z glutenem to jest tak że dajesz pół łyżki jakiejś kaszki glutenowej do zupki. Najpierw przygotuj tą kaszkę tak jak podano na opakowaniu a potem do zupki. Ja mam np błyskawiczną co się tylko gorącą wodą zalewa.
Kamilka to mnie pocieszyłaś z tym jabłkiem 🙂myślałam że tylko Sonia jakiś odmieniec 🙂oklask dla Ciebie 🙂a jakie deserki są bez jabłka?ja widziałam tylko banana z gerbera i tylko ten jej daje...kurcze u mnie leje od rana normalnie szok!jak nie oszaleje dzisiaj w domu to cud będzie 😠 😎laski piszcie co u was pogadamy... 😁 😁 😁 😜

u mnie też leje wczoraj i dziś i też się wkurzam że jak weekend to musi być brzydka pogoda 😠 w chałupie trzeba siedzieć, a mieliśmy iść na lody bo takie vouchery sobie wykupiliśmy że taniej. Nie wiem czy znacie takie strony np. grupon że różne promocje są...
Asiu oprócz gruszek są jeszcze banany i morele z Hippa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
butelkowy postęp numer 2
wypiła ok 10ml soczku jabłko z melisą i coś tam bobovity 🙂 🙂 😆 😆
z nowego smoka
nuk sylikonowy
Honoratko ja też Patrykowi daję ze smoczka Nuk silikonowego, chyba cycusiowe dzieci takie lubią 🙂 oklas dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Blue dokładnie, jeszcze 5 dni i będzie pół roku....jak to zleciało 🙂
Nusia moja też pierdzi warami i ma pełno śliny, a jak dobrze pójdzie to pierdzi też z obiadkiem w twarzy 😎
moja jabłka w żadnej postaci nie trawi, teraz kupiłam jej deserki o innych smakach, zobaczymy czy to tylko jabłko jest fuj 🙃
Anusia z glutenem to jest tak że dajesz pół łyżki jakiejś kaszki glutenowej do zupki. Najpierw przygotuj tą kaszkę tak jak podano na opakowaniu a potem do zupki. Ja mam np błyskawiczną co się tylko gorącą wodą zalewa.
Kamilka to mnie pocieszyłaś z tym jabłkiem 🙂myślałam że tylko Sonia jakiś odmieniec 🙂oklask dla Ciebie 🙂a jakie deserki są bez jabłka?ja widziałam tylko banana z gerbera i tylko ten jej daje...kurcze u mnie leje od rana normalnie szok!jak nie oszaleje dzisiaj w domu to cud będzie 😠 😎laski piszcie co u was pogadamy... 😁 😁 😁 😜

u mnie też leje wczoraj i dziś i też się wkurzam że jak weekend to musi być brzydka pogoda 😠 w chałupie trzeba siedzieć, a mieliśmy iść na lody bo takie vouchery sobie wykupiliśmy że taniej. Nie wiem czy znacie takie strony np. grupon że różne promocje są...
Asiu oprócz gruszek są jeszcze banany i morele z Hippa
dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klade do łózeczka i sam usypia.albo jak lezy na naszym łózku to tez sam usypia lub na kocyku na podlodze.jak byl chory to duzo go nosilam i usypial mi na rekach i balam sie ze sie przyzwyczai ale nie naszczescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...