Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to bym mogła sobie kupić rzeczy, ale nic mi się nie podoba a jak podoba to uważam, że będę grubo wyglądać, więc chodzę jak żebrak poważnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
ja mu dam seksu dooopppaaa nic nie dostanie 😠 😠 😠 🤪moja dzisiaj też krótko spała rano 40 min potem godzinke i dwa razy w samochodzie po 20 min 😉 😉 😉no ale po 20-tej odleciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
ja mu dam seksu dooopppaaa nic nie dostanie 😠 😠 😠 🤪moja dzisiaj też krótko spała rano 40 min potem godzinke i dwa razy w samochodzie po 20 min 😉 😉 😉no ale po 20-tej odleciała 🙂


Mój to już ciągle narzeka, że się nie seksimy 😜 ale co ja za to mogę, że nie mam ochoty, ten poród mnie zepsuł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia0608 napisał(a):
Blue napisał(a):
I chyba będę mieć okres 🤪 🤪 🤪 bo już śluz jest inny taki podbarwiony 🙂


a ja dalej czekam:/


To oznacza, że jest regularny od kilku mieś., ale co 27dni, a kiedyś miałam co 30.. dziwny przeskok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
ja mu dam seksu dooopppaaa nic nie dostanie 😠 😠 😠 🤪moja dzisiaj też krótko spała rano 40 min potem godzinke i dwa razy w samochodzie po 20 min 😉 😉 😉no ale po 20-tej odleciała 🙂


Mój to już ciągle narzeka, że się nie seksimy 😜 ale co ja za to mogę, że nie mam ochoty, ten poród mnie zepsuł 🤢
szkoda że okres dostaniesz 😜może po drugiej ciąży i porodzie będziesz chciała kilka razy dziennie???.... 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
ja mu dam seksu dooopppaaa nic nie dostanie 😠 😠 😠 🤪moja dzisiaj też krótko spała rano 40 min potem godzinke i dwa razy w samochodzie po 20 min 😉 😉 😉no ale po 20-tej odleciała 🙂


Mój to już ciągle narzeka, że się nie seksimy 😜 ale co ja za to mogę, że nie mam ochoty, ten poród mnie zepsuł 🤢


skąd ja to znam.... wieczne narzekanie że za mało seksu ale prawda jest taka, że czasem Darek tylko zaśnie a ja padam na twarz i od razu odlatuje albo po prostu mi się nie chce 🙂
zawsze zostaje mu opcja na śpiocha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue pytałam dziewczyny o to czy moge kaszke nestle ryżową zrobić z bebiko???jak myślisz?


Tak 🙂 ja wszystko mieszam 🙂 tzn. daję jogurty/deserki mleczne Nestle i Bobovity, herbatniki Hippa, kaszki Bobovity i Nestle a mam Bebilona 🙂 nic małej nie jest. Ona jest wszystkożerna. Wszystko ją interesuje. Dałam jej chipsa solnego do posmakowania to oczywiście chciała jeszcze lizać, ale to sama chemia to nie dałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
ja mu dam seksu dooopppaaa nic nie dostanie 😠 😠 😠 🤪moja dzisiaj też krótko spała rano 40 min potem godzinke i dwa razy w samochodzie po 20 min 😉 😉 😉no ale po 20-tej odleciała 🙂


Mój to już ciągle narzeka, że się nie seksimy 😜 ale co ja za to mogę, że nie mam ochoty, ten poród mnie zepsuł 🤢
szkoda że okres dostaniesz 😜może po drugiej ciąży i porodzie będziesz chciała kilka razy dziennie???.... 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪


Drugi poród cc 🙂 to może tak.. sn odpada 🙂 nie dam się pociąć 2 raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona dziwnie je..

rano: 150ml mleka
4h później - całą zupka
3h później: 3/4 słoiczka deserku (jabłko z brzoskwinią)
2 lub 3h później: 150ml kaszki (bez mleka)
2h później: cały kubeczek deserku mlecznego
i teraz nic.. no i kiedyś tam 100ml herbaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Mnie już powoli wraca ochota na seksiny 😉 😜 Z tym, że teraz ciągle teściowa jest w domu, a ja się nie będę przy niej... 😉


teraz jak już mieszkamy sami to w sumie można coś poszaleć bez krępowania się a nie tak jak wcześniej po cichu tak żeby nikt nie słyszał xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ona mleka pije 😁 tosz to szok... 😁 dobrze, że te jogurty i deserki je teraz codziennie, to ma więcej wapna i cynku, bo tak to by była bieda. Apropos cynk jest potrzebny do prawidłowego wzrostu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no malutko ci je(ale widocznie tyle potrzebuje 🙂....moja Sonia już sie poprawiła 🙂zjadła przez całą dobe 🙂650ml mleka bez kaszek kleiku....i dalej dwa słoiczki zupki i 100ml.soku marchewkowego hipp i 100ml herbatki jabłko melisa hippbiorąc pod uwage że zabrałam jej dwa mleka (dajac zupe)to by zjadła ok 850 ml mleka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mojemu dzisiaj mleko w porze deserku dałam, wypił a godzinę później dostał mus jabłkowo-bananowy.
Mój dostaje tak:
ok. 5:00 cycek
ok. 8:00 cycek
ok.9:30/10:00 kaszka na mleku modyfikowanym 120 ml (czasami zje połowę)
przed obiadem czasami uda mi sie wcisnąć mu jeszcze cycka i idzie spać
12:30 obiadek - cały słoiczek mały, herbatki trochę
ok. 14:00 cycek - jak chce
ok.15:30/16:00 120 ml modyfikowanego
ok.17:30 deserek
19:30 cycek i odciągnięte mleko ok.90ml (więcej nie wciśnie)
TO TAKA SUPER WERSJA NA DZIEŃ


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Justa napisał(a):
Mnie już powoli wraca ochota na seksiny 😉 😜 Z tym, że teraz ciągle teściowa jest w domu, a ja się nie będę przy niej... 😉


teraz jak już mieszkamy sami to w sumie można coś poszaleć bez krępowania się a nie tak jak wcześniej po cichu tak żeby nikt nie słyszał xD



A ja mogę bez seksu żyć 🙂

Ale może spróbuje tak jak piszecie więcej seksu więcej ciuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue pytałam dziewczyny o to czy moge kaszke nestle ryżową zrobić z bebiko???jak myślisz?


Tak 🙂 ja wszystko mieszam 🙂 tzn. daję jogurty/deserki mleczne Nestle i Bobovity, herbatniki Hippa, kaszki Bobovity i Nestle a mam Bebilona 🙂 nic małej nie jest. Ona jest wszystkożerna. Wszystko ją interesuje. Dałam jej chipsa solnego do posmakowania to oczywiście chciała jeszcze lizać, ale to sama chemia to nie dałam.
dzięki 🙂cczasam imam wrażenie że nasze dziołchy są podobne bo moja aż sie trzeęsie jak ja coś jem 🤪dzisiaj jej dawałam ziemniaki z mojego talerza i memlała 🙂a potem liznęła pare razy algide śmietankową 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
anka111 napisał(a):
Justa napisał(a):
Mnie już powoli wraca ochota na seksiny 😉 😜 Z tym, że teraz ciągle teściowa jest w domu, a ja się nie będę przy niej... 😉


teraz jak już mieszkamy sami to w sumie można coś poszaleć bez krępowania się a nie tak jak wcześniej po cichu tak żeby nikt nie słyszał xD



A ja mogę bez seksu żyć 🙂

Ale może spróbuje tak jak piszecie więcej seksu więcej ciuszków 🙂



na ten moment też przeżyła bym bez seksu ale nie wykluczam że w końcu mi się odmieni a Robert zapewne tylko na to czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Ja mojemu dzisiaj mleko w porze deserku dałam, wypił a godzinę później dostał mus jabłkowo-bananowy.
Mój dostaje tak:
ok. 5:00 cycek
ok. 8:00 cycek
ok.9:30/10:00 kaszka na mleku modyfikowanym 120 ml (czasami zje połowę)
przed obiadem czasami uda mi sie wcisnąć mu jeszcze cycka i idzie spać
12:30 obiadek - cały słoiczek mały, herbatki trochę
ok. 14:00 cycek - jak chce
ok.15:30/16:00 120 ml modyfikowanego
ok.17:30 deserek
19:30 cycek i odciągnięte mleko ok.90ml (więcej nie wciśnie)
TO TAKA SUPER WERSJA NA DZIEŃ


to ja mojej podobnie daje tylko zamiast cycek 🙂modyf.ale tak po np.90-100ml po 1.5 h do 2h jest znowu głodna i wtedy zupka albo obiadek (tylko że sama robie wszystko i dokładnie nie wiem ile tego zje tak na oko 😜 😉i po 2 h znowu mleko a deserek to tak jakby nic bo zaraz jest głodna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue pytałam dziewczyny o to czy moge kaszke nestle ryżową zrobić z bebiko???jak myślisz?


Tak 🙂 ja wszystko mieszam 🙂 tzn. daję jogurty/deserki mleczne Nestle i Bobovity, herbatniki Hippa, kaszki Bobovity i Nestle a mam Bebilona 🙂 nic małej nie jest. Ona jest wszystkożerna. Wszystko ją interesuje. Dałam jej chipsa solnego do posmakowania to oczywiście chciała jeszcze lizać, ale to sama chemia to nie dałam.
dzięki 🙂cczasam imam wrażenie że nasze dziołchy są podobne bo moja aż sie trzeęsie jak ja coś jem 🤪dzisiaj jej dawałam ziemniaki z mojego talerza i memlała 🙂a potem liznęła pare razy algide śmietankową 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja muszę jeść obiad cichaczem żeby mały nie widział bo wpada w histeryczny płacz odrazu i nie da się uspokoić dopóki nie dam mu czegoś z talerza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...