Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ale mam nadrabiania... ehh Wy to jesteście gaduły... teraz mnie 3 tyg nie będzie w domu bo będziemy u mojej babci mieszkać to nie wiem jak ja później zaległości nadrobię 😜 będę u Anki na necie siedziała hahaha bo będziemy mieszkały drzwi w drzwi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wystarczy, że wczoraj pochwaliłam potworka, że od kilku dni spi 1,5-2 godz dłuzej rano i dziś pobudka o 6:30 😠 Po to by powsciekać się godzinę i pójśc sobie spać

PÓŁROCZNE BUZIAKI DLA MAJECZKI I LAURY

Blue napisał(a):
Córki Justyna Ci się udały, że szok, ale Ty chyba o tym wiesz? 😜
Szczerze? fajne sa jak nie wiem co 😉 Nic chyba mi nie wyszło tak wspaniale w życiu. Starałam się jak mogłam hehe 😉 A w dodatku kiedyś jak jeszcze nie myslałam o dzieciach była taka sytuacja, która dawała podstawy mieć obawy o to, że nie będę mogła mieć dzieci. Dziękuję Bogu, że zechciał inaczej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż pewnie więcej będzie można powiedzieć o podobieństwie jak dojdą do roczku 🙂 wtedy już różnica w buzi będzie ogromna to wtedy stwierdzimy czy nasze maluchy są podobne do nas czy do rodzeństwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc


po czyszczeniu kanalikow serce brzuch mnie bolal ale wytrzymalam a on biedny spal caly dzien. Ze te oczko mu tak dlugo ropialo nie mogla wejsc sonda w kanalik a nie chciala mu rozerwac 😮i kazala przyjechac jutro ale przepisalam go bo nie ma kto mnie zawiez na 21 lipca szczepiennia tez przelozylam bo kasa mezowi nie wplynela i mamy dopiero 19 a dzis jade na usg a 12 lipca mam orzecznika trzymajcie kciuki abym dostala pielegnacyjne nie dam rady na nadrobic dzieci nie znosne a maz spi po nocy i nie chce aby byl lament bo musi wstac aby mnie zawiez skuterem 🙂 moj olik wczoraj na rehebilitacji pierwszyraz sie przekrecil z plecow na brzuszek z podporem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Patrycja trzymaj sie dziewczyno!
dziekuje 🙂


jej wiecie co od poniedzialku do piatku jakis lekarz tez zaczelam chodzic ze starszym do logopedy i jeszcze mam z nim psychologa rzuca kopie zabawki wscieka sie jak cos mu nie wychodzi wrzeszczy rzuca mi sie po ziemi moze dlatego ze nie mowi i od nastepnego tygodnia tez lekarze az do piatku juz nie mam sil......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Matki-Polki

pytanie---- jakia wode podajecie swoim dzieciaczkom?
ja do tej pory dawalam przegotowana kranowe (ale nie jestem pewna ,czy to dobry pomysl hmmm....)....i dzis mam zamiar kupic jakas mineralna ,,, czytalam gdzies , ze Evian mozna podawac (chyba nie trzeba jej juz przegotowywac(?) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka nie zazdroszczę wyobrażam sobie ile teraz masz problemów 😞 dzięki dziewczyny za życzenia. Ja daję przegotowaną wodę i nie mam zamiaru na razie tego zmieniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
hej Matki-Polki

pytanie---- jakia wode podajecie swoim dzieciaczkom?
ja do tej pory dawalam przegotowana kranowe (ale nie jestem pewna ,czy to dobry pomysl hmmm....)....i dzis mam zamiar kupic jakas mineralna ,,, czytalam gdzies , ze Evian mozna podawac (chyba nie trzeba jej juz przegotowywac(?) )
ja do tego co trzeba przegotować daję kranówę a do picia "na surowo" żywca
Pisałam w tej sprawie do eksperta na brzuszku:

mama_justyna napisał(a):

Witam. Mam pytanie odnośnie wody mineralnej. Moja przeszło 5 miesięczna córeczka bardzo chętnie pije wodę. Zawsze daję jej tą przegotowaną. Zastanawiam się jednak nad wodą mineralną "suorową". Czy można takiemu małemu dziecku dawać taką, nieprzegotowaną wodę czy jeszcze za wczesnie?
Pozdrawiam

Witaj,

Dzieciom od około 6 miesięcy można podawać wodę mineralną, oczywiście niskozmineralizowaną i niskosodową, posiadającą odpowiedni atest. Tej wody nie trzeba przegotowywać, ważne jednak by po otwarciu nie stała dłużej niż 12 godzin.
pozdrawiam, Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wam 😉)
Tak sobie siedzę i myślę że Blue masz racje że wy miedzy sobą piszecie a ja co jakiś czas się wtrącę ale niestety ja nie daje rady częściej siedzieć i przykro mi... Trudno uciekam już bo tak dziwnie się czuje wtrącając się i raz z kimś popisze a drugi raz z nikim..
Miłego wam życzę papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...