Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
wczoraj pisałam do Izy i nic nie odpisała 😞


Mi się wydaje, że jakby była w ciąży to by do nas od razu napisała 🙂
trzyma nas w napięciu 🙂


Albo zapomniała o nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Cześć Lachonki 🙂
o dzieciach 2 i 3 i 4 widzę 🙂 ciekawa jestem, która będzie pierwsza 🙂w kolejnej ciąży?
liczymy na Izę 🙂


Ty Justyna 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
dziś rodzinka w komplecie
mąż wziął wolne bo ma jutro urodziny a ja będę w szkole wiec chcieliśmy dzisiejszy dzień spędzić razem
ale wszystko musiał zepsuć mój szef bo jak zwykle okazało się że nie będzie wypłaty na czas a powinna być dzisiaj 🥴
nawet nie mam grosza na prezent dla męża, nie mówiąc o jakimś torcie czy czymkolwiek innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia0608 napisał(a):
Hejka wam 😉
Dzisiaj juz znacznie lepiej Jula od rana usmiechnieta wesoła rozrabia jak zawsze chętnie je i pije wode.. fakt faktem zrpbiła jedna kupke troszke luźniejsza ale widac poprawe.. Goraczki nie ma takze chyba powoli jej przechodzi


Mi się wydaje, że te luźne kupy są na zęby, Laura przez 2 dni też miała luźne, wręcz wodniste i po tych 2 dniach wyszedł ząb i moment biegunki nie było. W razie czego kup jej prebiotyk+probiotyk np. acidolac baby i podawaj duże ilości bananów 🙂 u nas się sprawdziły w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja was przyszlam postraszyc troche 😜 myslalam ze nie moze byc nic gorszego od pierwszych zabkow. idace kly to jest dopiero masakra. ponad 39 stopni, nieustanny placz, lzy jak grochy i jedyna pozycja do spania to na mamy brzuchu... w nocy jakos udalo mi sie pokombinowac i zasnela na brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Cześć Lachonki 🙂
o dzieciach 2 i 3 i 4 widzę 🙂 ciekawa jestem, która będzie pierwsza 🙂w kolejnej ciąży?
liczymy na Izę 🙂


Ty Justyna 😁 😁 😁 😁 😁

Blue ja Cię proszę!!! 😁to jest absolutnie wykluczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anastazja też jest na tym samym etapie co Oliwier 🙂
zaczęła podnosić się o wszystko co się da i w łóżeczku to potrafi po 3 razy okrążyć szczebelki 😁
ale jest jedna rzecz z której normalnie nie mogę wyrobić
jak siada klapiąc jeszcze dość bezwładnie na dupkę to się śmieje na potęgę
normalnie chyba bawi są ten gwałtowny siad po jak klapnie to śmieje się sama z tego w głos klika razy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde ale syfoza w domu
mała zasnęła o 16 a my razem z nią
myślałam że po godzinie się obudzi i wtedy chciałam zrobić prasowanko itp w razie gdyby jutro pod moją nieobecność ktoś odwiedził mojego męża z życzeniami urodzinowymi
a tym czasem Anastazja śpi do tej pory i my też się dopiero przebudziliśmy
mąż śpi dalej a ja pakuję się na jutro do szkoły i chyba podaruje sobie to sprzątanie bo mi się nie chce ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a ja was przyszlam postraszyc troche 😜 myslalam ze nie moze byc nic gorszego od pierwszych zabkow. idace kly to jest dopiero masakra. ponad 39 stopni, nieustanny placz, lzy jak grochy i jedyna pozycja do spania to na mamy brzuchu... w nocy jakos udalo mi sie pokombinowac i zasnela na brzuszku...
możemy sobie podac ręce u nas horror 😞 😲trójki idą 😠cały dzień płacz biedna jeszcze ten kaszel ją męczy normalnie masakra 😞
Sonia też tylko na brzuszku śpi i to z podkurczonymi nóżkami i z pupą w górze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kurde ale syfoza w domu
mała zasnęła o 16 a my razem z nią
myślałam że po godzinie się obudzi i wtedy chciałam zrobić prasowanko itp w razie gdyby jutro pod moją nieobecność ktoś odwiedził mojego męża z życzeniami urodzinowymi
a tym czasem Anastazja śpi do tej pory i my też się dopiero przebudziliśmy
mąż śpi dalej a ja pakuję się na jutro do szkoły i chyba podaruje sobie to sprzątanie bo mi się nie chce ...
Honoratka jak Anastazja Ci śpi od 16-tej?? 🤪i w nocy będzie spała???
acha jeszcze mam pytanie co do kaszlu...przestała Anastazja kaszleć?przez ile dni dawałaś Pulneo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a ja was przyszlam postraszyc troche 😜 myslalam ze nie moze byc nic gorszego od pierwszych zabkow. idace kly to jest dopiero masakra. ponad 39 stopni, nieustanny placz, lzy jak grochy i jedyna pozycja do spania to na mamy brzuchu... w nocy jakos udalo mi sie pokombinowac i zasnela na brzuszku...
możemy sobie podac ręce u nas horror 😞 😲trójki idą 😠cały dzień płacz biedna jeszcze ten kaszel ją męczy normalnie masakra 😞
Sonia też tylko na brzuszku śpi i to z podkurczonymi nóżkami i z pupą w górze 😮


mi sie wydaje, ze moze tak mniej boli. bo maja policzki przytulone do lozeczka. najwazniejsze ze ta pozycja pomaga, bo on spaniu na pleckach nie ma mowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a ja was przyszlam postraszyc troche 😜 myslalam ze nie moze byc nic gorszego od pierwszych zabkow. idace kly to jest dopiero masakra. ponad 39 stopni, nieustanny placz, lzy jak grochy i jedyna pozycja do spania to na mamy brzuchu... w nocy jakos udalo mi sie pokombinowac i zasnela na brzuszku...
możemy sobie podac ręce u nas horror 😞 😲trójki idą 😠cały dzień płacz biedna jeszcze ten kaszel ją męczy normalnie masakra 😞
Sonia też tylko na brzuszku śpi i to z podkurczonymi nóżkami i z pupą w górze 😮


mi sie wydaje, ze moze tak mniej boli. bo maja policzki przytulone do lozeczka. najwazniejsze ze ta pozycja pomaga, bo on spaniu na pleckach nie ma mowy
no dokładnie jak ją odwróce to odrazu płacz więc wole jej nie ruszać 🙂
a policzki dzisiaj miała normalnie bordowe 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale waszym dzieciakom sypią się te zęby 😜 Laura w tym roku raczej nie będzie mieć 3 zęba, no chyba, że zdarzy się cud. Ona pewnie skończy tak samo jak inne dzieci, które późno ząbkowały będzie mieć 7 zębów na 2latka 😁 😁 😁

Aha i wczoraj mama z znajomymi przyjechała na kawę i popilnować Laurę w ten weekend i już w razie czego kupiła nam prezenty, jeden przez allegro piecyk żeberkowy na olej 😮 taki poręczny, mały, potem dla Laury poduszkę do wózka i sweterek, płaszczyk, bo była w galerii handlowej, wszystko pięknie - ubranka cudne , ale jaki rozmiar!!!!!! no masakra!! Kurtka 98 🙃 i ona mówi, że ona do tego szybko wyrośnie, bo synek koleżanki nosi 92, a ma rok i 3mieś. no, ale to chłopak.. że mi też kupowała za duże rzeczy itd. a sweterek jest na 110? 😁 😁 to Laurze będę podwijać rękawy w nim, ale bardzo ładny jest. Najgorzej mnie ciśnie z tą kurtką, bo jest prześliczna, bardzo modna itd. a jej nie ubierze, może za rok 🤨 no i zestaw szklanek nam kupiła i poduszki. Takich świąt to ja nie miałam 😁 szkoda, że już teraz je dała, ale nie mamy pewności czy się spotkamy na święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...