Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Asia napisał(a):
dziewczyny mam pytanka...
ile wasze dzieci śpią w dzień tzn.ile czasu?i ile razy?
i jeszcze jedno...dajecie jogurty smakowe czy raczej naturalne??
mój Pysio śpi dwa razy i zależy jak mocno jest zmęczony, potrafi spać po 30 min a czasami 2 godz.
ja jogurty smakowe już daję


moja tez spi 2 razy dziennie ,,,, i albo ma drzemki po 30-40min ,albo 1,5-2 godziny ...tez zalezy od zmeczenia.
chociaz dwy razy sie zdarzylo, ze spala tylko raz w ciagu dnia .
ja daje caly czas smakowe -tylko te dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześc lasencje 🙃
Myślę ciągle o Kasi o malusiej fasoleczce 🙂 Kurcze nie chciałabym ale tak sobie właśnie rozmyślam co by było gdyby... No i gdyby los zrobił mi takiego psikusa i tak wszystko pomieszał to musiałabym dać radę 🙂
Kasiu jeszcze raz gratuluję


Asia napisał(a):
dziewczyny mam pytanka...
ile wasze dzieci śpią w dzień tzn.ile czasu?i ile razy?
i jeszcze jedno...dajecie jogurty smakowe czy raczej naturalne??
Majuśka zawsze śpi koło południa (1-2 godz) i czasami też drugi raz koło 16-tej

Co do jogurtów to ja dopiero zrobiłam badanie IgE na krowie melko (w związku z tym czy kontynuować bebilon pepti czy przechodzić na zwykłą mieszankę) i wyszło, że Maja nie jest uczulona ale czekam co powie alergolog 2 stycznia


Za to Natala złapała jakąś infekcję wirusową (kaszel, smarcze na zielono, boli ją ucho i ma zapalenie spojówki 😞 ). Dostała antybiotyk i modlę się, żeby Majuśka nie złapała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas na urodzinach dziewczyn nigdy nie ma alkoholu. Zawsze jest na słodko (tort, ciasta i inne słodycze, sałatka owocwa, soki, kawa). Przyjażdżąją dziadkowie, chrzestni, bracia cioteczni moich Gwiazdeczek... Teraz Natala robiła już 7 urodzinki dla kolegów i koleżanek z klasy i powórka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
U nas na urodzinach dziewczyn nigdy nie ma alkoholu. Zawsze jest na słodko (tort, ciasta i inne słodycze, sałatka owocwa, soki, kawa). Przyjażdżąją dziadkowie, chrzestni, bracia cioteczni moich Gwiazdeczek... Teraz Natala robiła już 7 urodzinki dla kolegów i koleżanek z klasy i powórka


No włąsnie u nas w rodzinie tak samo.. Ale jak teściowa usłyszała ze bez wódki itp to jak to tak...:/ Zresztą pili by tylko od strony mojego meza bo moi rodzice chrzestna julki nie maja mozliwosci takiej i tez nie lubia...
Ciekawe czy mój mąż tez sie zgodzi naurodziny bez alkoholu...Jak nie to sie wkurzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
U nas na urodzinach dziewczyn nigdy nie ma alkoholu. Zawsze jest na słodko (tort, ciasta i inne słodycze, sałatka owocwa, soki, kawa). Przyjażdżąją dziadkowie, chrzestni, bracia cioteczni moich Gwiazdeczek... Teraz Natala robiła już 7 urodzinki dla kolegów i koleżanek z klasy i powórka


No włąsnie u nas w rodzinie tak samo.. Ale jak teściowa usłyszała ze bez wódki itp to jak to tak...:/ Zresztą pili by tylko od strony mojego meza bo moi rodzice chrzestna julki nie maja mozliwosci takiej i tez nie lubia...
Ciekawe czy mój mąż tez sie zgodzi naurodziny bez alkoholu...Jak nie to sie wkurzę
Moja babcia była zdziwiona, że na chrzcinach nie było alkoholu. Sama nie pije ale u niej to wszyscy stawiają wódkę a ja jak nie mam tyle kasy to ona mi da. Nie mogła pojąć, że nie o pieniądze chodzi. Zresztą sama wiesz jak jest. Na szczęście mój maż ma takie samo zdanie jak ja i rodzina też. Winka czy wódeczki można się napić przy innych okazjach. No chyba, że ktoś ma ochotę. Choć nie stawiam to nie potępiam...

pa, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
Hejka. Powiedzcie mi jak wyprawiacieroczki maluchom.... Jakoś nie mam koncepcji... Myslałam tylko o torcie kawie ciescie nie chce zbytnio alkoholu itp...


u mnie z alkoholu byl szampan i to w malej ilosci bo jedna butelka na 10 doroslych
poaza tym tort oczywiscie , ciasto ,ciastka ,slodycze, owoce, kanapeczki,koreczki na goraco gulasz z bagietka do tego jakies paluszki, orzeszki takie tam zeby cos dlubac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeny to ja na roczek robię o 15 obiad...
o 17.05 tort, kawa, takie tam słodkie
o 19 kolacja...trochę się narobię ale już mam listę co muzę przygotować...a najgorsze jest to że samochód w naprawie i wszędzie trzeba dymać na piechotę 🤢 normalnie jak bez ręki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas roczek zapowiada się cichy tylko my i dziadkowie, chrzestni nie mogą zjechać z powodu pracy i studiów wiec będzie po cichu.
I tak wiem że pojawi się alkohol na stole ale ja już zapowiedziałam że jeśli już to jak Bartuś pójdzie spać to mogą sobie wtedy wypić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania u nas codziennie bajeczki czytamy. Mala ma okolo 20 ksiazeczek i kilka azy mama musi je przeczytac 😜 na szczescie wiekszosc z nich to obrazki z podpisem 😉 Maryla lubi tez sobie usiasc, kartki przewracac i jakies dzwieki wydawac 🙂
a co do roczku to caly czas zastanawiam sie czy w restauracji czy w wynajetej swietlicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
my też czytamy bajeczki
ale w ciągu dnia
bo wieczorem Anastazja marudna przewraca mi kartki i nie chce słuchać
a w ciągu dnia oprze się o mnie i grzecznie ogląda obrazki 🙂


U nas w ciągu dnia czytamy takie male książeczki z cyklu "okruszek poznaje świat"
A wieczorem zaczełam małemu czytac bajki dostał na gwiazdkę od dziadków książkę wiec teraz czuję się w obowiązku mu czytać
Polecam 🙂
http://www.kdc.pl/wielka-ksiega-zlotych-bajek_p10456101.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Haniu czyżbyście ustalili termin ślubu?


A jak. 29 Grudzień 2012 godzina 17 ewentualnie 18 zależy jeszcze czy mój Ksiądz dojedzie na czas.

super 🤪


Rodzice są zaskoczeni że zimą i wogle lecz dla nas zima jest bardzo szczególna a i ja się uparłam i koniec 🙂
Pozatym większość rodziny z zagranicy będzie miała okazje przyjechać i spędzić znowu od kilku lat pierwszy raz świeta w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Haniu czyżbyście ustalili termin ślubu?


A jak. 29 Grudzień 2012 godzina 17 ewentualnie 18 zależy jeszcze czy mój Ksiądz dojedzie na czas.

super 🤪


Rodzice są zaskoczeni że zimą i wogle lecz dla nas zima jest bardzo szczególna a i ja się uparłam i koniec 🙂
Pozatym większość rodziny z zagranicy będzie miała okazje przyjechać i spędzić znowu od kilku lat pierwszy raz świeta w Polsce

rzeczywiście super pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...